Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2020, 21:57

tOmek8820 pisze:
22 października 2020, 21:02
dimebag11 pisze:
22 października 2020, 17:46
MRN pisze:
21 października 2020, 23:07
Miszczowie z gorszej części Mediolanu nie zawiedli mnie jak zwykle. Najlepsza drużyna na świecie, dowodzona przez najlepszego trenejro na świecie, słono opłacanego rozbiła w pył najmocniejszy zespół w grupie... :prochno:
Nie chcę być złośliwy, ale w edycji 2015/2016 LM w fazie grupowej dwukrotnie zremisowaliśmy z Borussią Mönchengladbach (0:0 w Turynie i 1:1 na wyjeździe, co akurat było niezłym wynikiem z uwagi na to, iż prawie całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu po czerwie Hernanesa) i m.in. przez to oraz porażkę z Sevillą w ostatniej kolejce daliśmy się zepchnąć City na drugie miejsce i wpadliśmy w 1/8 na Bayern, który nas wyeliminował. Można powiedzieć, że to było 5 lat temu, ale jak spojrzałem sobie na nasz skład, to było on prawdopodobnie lepszy od obecnego.
Nie chcesz być ale jesteś. Komu Ty gościu kibicujesz? Nam czy Interowi? O takich jak Ty są 2 fajne posty na grupie FB. Polecam przeczytać.
Forza Juve !!!
Nie obchodzą mnie żadne wysrywy na facebooku, a to komu kibicuję chyba jest jasne chociażby po cytacie jaki mam umieszczony w stopce. Piszesz, że o takich jak ja są posty, a mnie nie znasz, więc po co te personalne odniesienia. Nie można nawet napisać, że Juve również zaliczało wtopy ze słabszymi ekipami w LM, bo automatycznie jest się przypisanym jako kibic Interu?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2020, 08:39

@dimebag11, ale ja nie o tym bo moje intencje były inne. Rzecz w tym, że miszczowie już dopisywali sobie 6 pkt po tym. jak dziennikarzyny związane z tym klubem wieściły, że inter to najmocniejsza ekipa tej grupy i jest faworytem grupy mając drużynę silniejszą niż Real. Pompują balonik standardowo przekraczając znacznie ciśnienie a potem jest wielkie bum i szukanie wymówek. My wówczas mieliśmy City, Sevillę oraz Gladbach i nie dopisywaliśmy sobie 6 pkt z konkretnym rywalem i po losowaniu obawialiśmy się City. Poza tym miszczowie w zeszłym sezonie także zaliczyli falstart podobnie jak teraz z najsłabszą drużyną grupy ale to ich niczego nie nauczyło bo Barella, Lukaku, Vidal, Kolarov to asy przecież. Kiedy u nas grał Vidal to według tych paziów był przereklamowanym pijakiem, który poza nieustępliwością niczym się nie wyróżnia. Kiedy w trakcie mercato odpuścili Tonaliego na rzecz Vidala to można było wyczytać, że jest on już skończony. Po transferze Vidala okazało się, że to majstersztyk Marotty, który chyba doczekał się z tego powodu pomnika. Poza tym ich oprawa po naszym odpadnięciu z Ajaxem powoduje, że zawsze będę gardził tym klubem i nie odpuszczę okazji aby wbić im szpileczkę. My odpadamy w dalszych fazach a oni nawet z grupy nie mogą wyjść. Teraz pewnie wreszcie wyjdą ale na kogo nie trafią w kolejnej fazie, odpadną z kretesem.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2020, 17:01

@MRN
Szczerze mówiąc, to nie słyszałem, aby dziennikarze związani z Interem wypowiadali się, iż są faworytem grupy i mają lepszą ekipę od Realu, ale może najzwyczajniej w świecie nie jestem w temacie. Podejrzewam też, że znacząca część ich kibiców (i chodzi mi o tą normalną grupę, a nie dziwaków, że się tak łagodnie wyrażę) wcale nie uważała się za najsilniejszą drużynę i pewniaka do awansu, a raczej realnie patrzyła na sytuację i myślała raczej o wyjściu z grupy z drugiego miejsca. Niemniej jakbyś odpalił sobie archiwalne komentarze naszych fanów np. przed meczem z Borussią Mönchengladbach, to też byś znalazł mnóstwo wpisów o goleniu frajerów, itp., a boisko niestety to zweryfikowało. Odnośnie ich awansu, to przez porażkę Realu z Szachtarem niestety dla nich Inter może mieć ciężko, bo Królewscy chcąc wygrać grupę (a może nawet, aby awansować do fazy pucharowej) będą musieli zagrać z nimi na maksa (a przypominam, że ich pojedynki to 3 i 4 kolejka, a nie np. 6 jak było ostatnio z Barcą, gdzie Katalończycy mogli już sobie wystawić rezerwy, bo byli pewni dalszej gry).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 października 2020, 12:34

Mecz Juventus - Barcelona w TVP z Panem Darkiem Szpakowskim!


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2020, 19:53

Jako że Liga Europy nie cieszy się wielkim zainteresowaniem zmieniłem nazwę tematu i dorzucam tutaj:

- Lech dostał w czapę od Rangersów i po dwóch kolejkach 0 pkt

- nowy talent na moim radarze Darwin Nunez z Benfiki: https://www.transfermarkt.pl/darwin-nun ... ler/546543 zaklepuję ;)

- bezbramkowy remis Romy

- pierwsze 3 pkt Napoli

- Milan wygrywa 3:0, gol i asysta Diogo Dalota

- Tottenham jakimś cudem przegrał z ekipą z Antwerpii


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 października 2020, 21:46

nie widziałem meczu ale Jose powiedział, że jakby mógł to w przerwie zmieniłby całą 11 ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 października 2020, 23:20

Maly pisze:
30 października 2020, 21:46
nie widziałem meczu ale Jose powiedział, że jakby mógł to w przerwie zmieniłby całą 11 ;)
TheSpecialOne :nod:

Z ciekawości przejrzałem sobie wszystkie kadry zespołów w tej rundzie Ligi Europy. Tak jak przy standardowym już półrocznym przeglądzie mercato zaskoczył mnie wysyp nazwisk, o których "zapomniałem że istnieją". Fani piłki i weterani futbolowych menadżerów ręka w górę kto kojarzy :

- Miralem Sulejmani
- Stefano Beltrame
- Morgan Schneiderlin
- Jose Angel Crespo
- Omar El Kaddouri
- Adnan Januzaj
- Marko Livaja
- Nicolas Gaitan
- Richmond Boakye
- Rolando
- Arouna Kone
- Hoerdur Magnusson
- Ishak Belfodil

Nudy w innych tematach więc pomyślałem, że w ramach zabawy/testu możecie tak jak ja spróbować dopasować wymienione 'gwiazdy futbolu' do byłego klubu. Jak macie ochotę to wyślijcie odpowiedzi na pw. Liczę na same 100% wyniki, tylko bez oszukiwania proszę ;)

Podałem tylko tych piłkarzy, których poprawnie dopasowałem z pamięci. Ominąłem tych, przy których się pomyliłem i parę zbyt łatwych nazwisk. Jeśli ktoś przyporządkowałby wszystkich powyższych graczy do aktualnych klubów to jest hardkorem, zasługuje na paszport Polsatu i uścisk dłoni prezesa, bo ma łeb jak sklep. Ja bym poległ od razu.

To tak w nawiązaniu do quizów które ostatnio rozwiązywałem: https://www.joe.co.uk/sport/wikipedia-quiz-195147 14/20 :sad


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2020, 15:27

jackop pisze:
30 października 2020, 23:20
ostatnio rozwiązywałem: https://www.joe.co.uk/sport/wikipedia-quiz-195147 14/20 :sad
17/20, w jednej trójce w ogóle nikogo nie kojarzyłem, w drugiej nikt mi się nie kojarzył z taką karierą a trzeci błąd to zbyt szybka odpowiedź, ogólnie gole bardzo pomagały chociaż nie tylko, każdy miał jakąś przeszłość w angielskiej piłce co było sporym ułatwieniem dla mnie, pewnie w podobny quizie z inną ligą nie miałbym połowy dobrych odpowiedzi


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 01 listopada 2020, 19:27

Tzw. wielkie firmy są w tym sezonie raczej dość karłowate. Real, Barca, Juve, Liverpool, City, PSG - wszyscy mają swoje problemy i nie wyglądają zbyt ciekawie. Na ten moment Bayern bez poważniejszego rywala w walce o uszatka, więc może jakiś czarny koń doczłapie do finału, żeby przyjąć od nich oklep.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 19:24

To co, remisik Realu z Miszczami i 'Gladbach z Szachtarem wychodzą z grupy B? :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 19:28

@jackop

Byłoby zajesuper. :D


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 19:33

jackop pisze:
03 listopada 2020, 19:24
To co, remisik Realu z Miszczami i 'Gladbach z Szachtarem wychodzą z grupy B? :prochno:
Miszcze remisują z Realem, yhy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 21:14

Ale to sie wszystko zazebia: dzisiejsi, rywalizujacy ze soba trenerzy: Conte i Zidane, kiedys grali razem w jednej druzynie. W Juventusie.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 21:40

Ferran Torres 3 mecz, 3 gol. Stara Dama podobno kiedyś myślała o wygraniu LM, ale dopadała ją demencja i przepłaciła za Kjezę :|


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2020, 21:43

Świetna asysta Barelli. Wow.


ODPOWIEDZ