Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2020, 19:47

Jeśli chodzi o samo wyjście z grupy, to tylko sami możemy sobie zaszkodzić, jak w sezonie 13/14. Ale walka o pierwsze miejsce to wielka niewiadoma. Barca i Juventus to jednak obecnie dwie drużyny w przebudowie i z nowymi trenerami. Także mogą się dziać różne cuda.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 października 2020, 19:54

jackop pisze:
01 października 2020, 19:40
- dwaj średniacy, których należy pyknąć i Real powinny sprawdzić obecną siłę Miszczuf; zacznę się obawiać o Scudetto jak Conte pyknie Królewskich i wyjdzie z pierwszego
Real jest obecnie w takiej formie, że ogranie ich nie będzie jakimś wyczynem :laugh:


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 października 2020, 14:51

O ile nie szalałbym ze stwierdzeniami mówiącymi o łatwym pyknięciu Barcelony, tak nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie mieli wyjść z grupy. Potem to każda runda do przodu będzie miłą niespodzianką. Atalanta i Inter również nie powinny mieć problemu. Gdyby Lazio miało formę taką jak przed pandemią to również by wyszli, ale po tym to już nie zostało chyba śladu, więc obstawiam, że będą jedyną włoską ekipą, która nie wyjdzie z grupy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2020, 11:58

Patrząc na nasz terminarz w CL, to teoretycznie powinniśmy sobie zapewnić awans przed spotkaniem rewanżowym z Barceloną w ostatniej kolejce. Wiadomo jednak jak to z naszymi bywa, często lubią psuć sobie sytuację w grupie, oby nie tym razem, bo z Barceloną będzie piekielnie ciężko(tak są oni w przebudowie, ale my też jesteśmy i nie wiadomo jak nasi będą grać) i warto mieć już awans pewny po 5 kolejkach.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 19:52

Polecam obczaić co się dzieje. Real właśnie dostaje w dupę od Szachtaru u siebie do 45 minuty. Real gra okrojonym składem, a defensywa jakoś specjalnie nie stara się przeszkadzać Ukraińcom. W tej grupie zapowiadana była mocna rywalizacja i takim wynikiem Real sprowadza sobie nie lada kłopot. Oczywiście to dopiero pierwszy mecz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 20:00

Oj Zidan poleci i to szybko. Real to jest flak obecnie. Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 21:36

Poprostu pisze:
21 października 2020, 20:00
Oj Zidan poleci i to szybko. Real to jest flak obecnie. Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę.
Zidane nigdy nie miał pomysłu na Real. To że wygrał 3 razy z rzędu LM to astronomiczny fart, korzystne decyzje sędziów i brak VAR.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 21:45

Tak sobie mysle, ze... takiego Bayernu, to my nigdy nie dogonimy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 22:34

Jacky pisze:
21 października 2020, 21:45
Tak sobie mysle, ze... takiego Bayernu, to my nigdy nie dogonimy.
Chcieliśmy mieć Bayern w Juve, to trzeba było zostawić Comana i ściągnąć Tolisso, który ponoć był bardzo blisko, ale z nieznanych przyczyn odpuściliśmy ten transfer. Zobaczycie, że za rok Bayern kupi sobie Aouara, a my będziemy sobie pluć w brodę (zapewne po tym jak Paratici sprowadzi nam jakiegoś złamasa, któremu będzie się kończył kontrakt i któremu zaoferuje z 8 mln € pensji).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 23:07

Miszczowie z gorszej części Mediolanu nie zawiedli mnie jak zwykle. Najlepsza drużyna na świecie, dowodzona przez najlepszego trenejro na świecie, słono opłacanego rozbiła w pył najmocniejszy zespół w grupie... :prochno:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 23:11

jakby nie było mają punkt przewagi nad faworytem swojej grupy ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 23:20

Może Antoniusz już dopisał sobie 6 pkt przed dwumeczem z Realem :) Ewentualnie precyzyjnie celuje w 3 miejsce i zdobycie pucharu LE.

Jeśli Juventus wygrał na lajcie, to jak nazwać wyniki Bayernu i Atalanty :?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 21 października 2020, 23:31

No cóż, Żadna z włoskich ekip nie zawiodła w pierwszej kolejce, no może poza interem, który jakby przegrał to byłoby już pięknie. :D a odkładając na bok uprzejmości, to Atalantą jara się już chyba pół piłkarskiego świata :D pewnie dostać od nich wpierdziel to jakoś mniej boli i się człowiek w duchu cieszy, ale nie powie tego na głos :D


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2020, 17:46

MRN pisze:
21 października 2020, 23:07
Miszczowie z gorszej części Mediolanu nie zawiedli mnie jak zwykle. Najlepsza drużyna na świecie, dowodzona przez najlepszego trenejro na świecie, słono opłacanego rozbiła w pył najmocniejszy zespół w grupie... :prochno:
Nie chcę być złośliwy, ale w edycji 2015/2016 LM w fazie grupowej dwukrotnie zremisowaliśmy z Borussią Mönchengladbach (0:0 w Turynie i 1:1 na wyjeździe, co akurat było niezłym wynikiem z uwagi na to, iż prawie całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu po czerwie Hernanesa) i m.in. przez to oraz porażkę z Sevillą w ostatniej kolejce daliśmy się zepchnąć City na drugie miejsce i wpadliśmy w 1/8 na Bayern, który nas wyeliminował. Można powiedzieć, że to było 5 lat temu, ale jak spojrzałem sobie na nasz skład, to było on prawdopodobnie lepszy od obecnego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 22 października 2020, 21:02

dimebag11 pisze:
22 października 2020, 17:46
MRN pisze:
21 października 2020, 23:07
Miszczowie z gorszej części Mediolanu nie zawiedli mnie jak zwykle. Najlepsza drużyna na świecie, dowodzona przez najlepszego trenejro na świecie, słono opłacanego rozbiła w pył najmocniejszy zespół w grupie... :prochno:
Nie chcę być złośliwy, ale w edycji 2015/2016 LM w fazie grupowej dwukrotnie zremisowaliśmy z Borussią Mönchengladbach (0:0 w Turynie i 1:1 na wyjeździe, co akurat było niezłym wynikiem z uwagi na to, iż prawie całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu po czerwie Hernanesa) i m.in. przez to oraz porażkę z Sevillą w ostatniej kolejce daliśmy się zepchnąć City na drugie miejsce i wpadliśmy w 1/8 na Bayern, który nas wyeliminował. Można powiedzieć, że to było 5 lat temu, ale jak spojrzałem sobie na nasz skład, to było on prawdopodobnie lepszy od obecnego.
Nie chcesz być ale jesteś. Komu Ty gościu kibicujesz? Nam czy Interowi? O takich jak Ty są 2 fajne posty na grupie FB. Polecam przeczytać.
Forza Juve !!!


ODPOWIEDZ