Liga Mistrzów i Liga Europy 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2021, 23:52

A czy dla Lyonu wygrywającego 7 tytułów z rzędu ( poprawcie mnie jeżeli się mylę co do tej liczby ) LM też była celem? Sam dobrze wiesz jaki jest poziom SA ( często to podkreślasz ), więc niby dlaczego wielokrotny mistrz słabej ligi ma się kreować na faworyta LM ponad stan?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2021, 00:12

A pamiętasz poziom ówczesnej L1? Lyon nigdy też nie miał takich obrotów jak my.

Uprzedzając kolejne pytania - dla Legii też wygranie LM nie powinno byćcelem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2021, 00:17

A dla Sheriffa Tiraspol? :prochno: :prochno: :prochno:
Ustalmy jedno, Juventus jest w szerokim gronie faworytów, ale raczej w tej gorszej połówce, a niektórzy kibice mają zbyt wygórowane oczekiwania.
Wróci silna liga włoska, z drużynami na poziomie LM ( a to mogą być tylko oba kluby Mediolanu + ew. czarny koń w postaci Romy ), to i szanse na zwycięstwo wzrosną.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2021, 09:21

Marat87 pisze:
31 maja 2021, 00:17
A dla Sheriffa Tiraspol? :prochno: :prochno: :prochno:
Ustalmy jedno, Juventus jest w szerokim gronie faworytów, ale raczej w tej gorszej połówce, a niektórzy kibice mają zbyt wygórowane oczekiwania.
Wróci silna liga włoska, z drużynami na poziomie LM ( a to mogą być tylko oba kluby Mediolanu + ew. czarny koń w postaci Romy ), to i szanse na zwycięstwo wzrosną.
Małemu nie wytłumaczysz.

To jest gość który właśnie się zdziwił że ławka świadczy o jakości zespołu, gdzie to właśnie przez tę formację przegrywaliśmy finały LM.

Gdy w przeciwnych drużynach mogli wchodzić na boisko Xavi,Pedro, Asensio to u nas wbiegały Leminy.

Jesteśmy w BARDZO szerokim gronie i to nie faworytów, a ewentualnie pretendentów. Nikt przed sezonem nie nazwie nas faworytem do zdobycia LM.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 maja 2021, 11:43

Pisałem o ławce w jednym wybranym meczu ale przecież ty nie rozumiesz dwóch słów zestawionych obok siebie więc czego ja oczekiwałem. Poza tym nasza ławka w tym jednym wybranym przez ciebie meczu to efekt kontuzji a nie słabej kadry (Chiellini, Asamoah, Pepe). Trzecia sprawa to Pedro wszedł w 96, Mathieu w 91 a grający swój ostatni mecz w Barcelonie Xavi w 78 gdy było już 2-1. To nie ławka zdecydowała o tym kto wtedy wygrał.

Oczywiście, że dziś ciężko żeby Juve wymieniać w gronie faworytów ale to efekt ostatniego roku. Po zakupie Ronaldo byliśmy głównymi lub jednymi z 2-3 głównych faworytów. Po przyjściu Sarriego sytuacja się nie zmieniła i także ogromna część postronnych kibiców i dziennikarzy wieszczyła nam sukces. Inna była też narracja zarządu w kwestii LM.

Nikt też chyba po zatrudnieniu Pirlo nie łudził się, że wygramy LM prawda? Także nie widzę zbyt wygórowanych oczekiwań. One były gdy były ku temu jakieś przesłanki.

ps. typowania KS na ten sezon:


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 17:37

Skład sezonu 2020/2021 Ligi Mistrzów.

Obrazek

Kadra dość obszerna, a mimo to nawet jednego naszego. Ani Cuadrado za najwięcej asyst w tej edycji LM, ani naszego najlepszego europejskiego strzelca Moraty za 3. najlepszy dorobek bramkowy (ex aequo z sześcioma innymi zawodnikami). Cóż, może za rok jeśli uda nam się awansować dalej niż 1/8 finału.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 17:43

Z tego co pamiętam w tym zestawieniu nigdy nie ma zawodników poniżej 1/4. Pewnie dlatego załapał się Lewy bo nie było z kogo wybrać.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ