Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 296
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 18:43

19 pisze:
26 maja 2021, 18:32
Wiele klubów przechodzi czy przechodziło kryzysy, ale Inter ma coś w sobie autodestrukcyjnego.
Od czasu wygrania potrójnej korony, jak najbardziej. W zasadzie postawili wszystko na jedną kartę z wydatkami na trenera, piłkarzy i ich pensje. Cel osiągnięty, ale jakim kosztem? Wcale się nie zdziwię, jak Inter będzie się kręcił w okolicy środka tabeli w przyszłym sezonie i nie jest to tylko moje czarnowidzenie przez niechęć do tego klubu - po prostu może się to posypać jak domek z kart. Zwłaszcza, że już nie ma Conte do wyciągania 130% ze średniaków i emerytów.


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:03

Do tego będą sprzedaże wartościowych zawodników bo staruchy z wysokimi kontraktami nie odejdą bo nikt im tyle nie zapłaci. Kibice interu myślą, że pozbędą się szrotu ale nie ma na to szans, muszą iść sprzedaże zawodników jak Lukaku, Lautaro, Bastoni, Barella. Ale to nie nasz problem bo tego klubu nie powinno być na piłkarskiej mapie Europy.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:12

Jeśli są w tak wielkiej finansowej doopie a do tego odchodzi Conte to chyba muszę zweryfikować swoje zdanie odnośnie dominacji Interu w kolejnych latach.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:33

Maly pisze:
26 maja 2021, 19:12
Jeśli są w tak wielkiej finansowej doopie a do tego odchodzi Conte to chyba muszę zweryfikować swoje zdanie odnośnie dominacji Interu w kolejnych latach.
No ale przecież pisałeś, że Conte zostawi tam samograj. W czym problem w takim razie? :think:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 19:39

@Maly napisał, że Conte zostawi samograja więc Inzaghi nie musi sie wysilać. Przez kolejne 5-6 lat będziemy według zapowiedzi @Malego oglądać plecy interu. Tutaj też wszystkie scudetti były na samograju Conte - zarówno Maxa jak i Sarriego. Pamiętamy @Maly Twoje przepowiednie ale chyba bliżej jest tej mojej przepowiedni ;)
Nie ma żadnej weryfikacji, @jackop coś wykopie :happy:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 20:25

Problem w tym, że jak sprzedadzą kluczowych zawodników a nie kupią innych to niestety ale nic z tego nie będzie. U nas nie odszedł nikt praktycznie a przyszli kluczowi Morata i Evra. Tak więc jeśli Inter sprzeda np. Lukaku a kupi jakąś miernotę to rozwali się cały system, bo wszystko tam opierało się o Belga. No ale czas pokaże, może po prostu nie będzie wzmocnień na miarę Conte ale nie będzie też wielkich osłabień.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 21:31

Zgodnie z tradycją odwracasz kota ogonem i zaprzeczasz sam sobie. Był Max, zawodnicy odchodzili i przychodzili ale zawsze Max jechał na samograju Conte według Ciebie, wszystko da się wygrzebać ale nie chce mnie się tego robić. Skoro u nas tak było według Cibie to jeżeli z interu odejdzie Lukaku i przyjdzie np. Belotti to automatycznie wchodzi w tryb samograja. Motasz się @Maly.


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 22:18

Nie sądzę by Inter miał się spektakularnie posypać.
Odejście Conte z Juventusu było jeszcze bardziej raptowne, jednak rdzeń utrzymał się jeszcze rok.
Chill out bo może okazać się, że przyjdzie jakiś Inzaghi i powtórzy casus Maxa :P .
A jeśli jednak skład się posypie - to oczywiście pojęcie względne - wtedy zrozumiem decyzję Antka.
Panowie piłkarze mają kontrakty z klubem nie trenerem, a sytuacja post-covidowa nie sprzyja wydawaniu wielkich kwot.
Choć przykładowo powrót Hakimiego do Realu za ~~50M wydaje się sensowny dla wszystkich stron.

EDIT
Tak jeszcze trochę kontrowersyjnie, piszecie o plusvalenzy. To niech sprzedadzą Lukaku, wielki kloc, który w innej taktyce wcale nie musi być taki super. Poniekąd zgadzam się z tym:
dzban Cassano pisze:Pierwszą opcją jest piłka do Lukaku, a w lidze włoskiej jest on nie do zatrzymania. Tak jakby grał na zupełnie innym poziomie niż cała reszta. Chciałbym go jednak zobaczyć w starciach z Varanem, Ramosem czy Marquinhosem. W Lidze Europy jeszcze sobie radził, ale w Lidze Mistrzów miał ogromne kłopoty, bo tam trzeba mieć technikę, której on nie posiada.
Jeden transfer i plusvalenza załatwiona, a trochę szrotu jeszcze mają opchnięcia, Marotta pozbiera drobniaki.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2021, 22:37 przez Garreat, łącznie zmieniany 2 razy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 22:37

Tak, Belotti to poziom Lukaku ;) Jakbyś powiedział, że za Brozovicia przyjdzie Locatelli to ok, albo za Lautaro kupią Muriela. Ale nie, za najlepszego gracza ligi przyjdzie czołokopacz i to będzie wymiana 1 do 1 ;)

Allegri jechał na BBC, wzmocnionych skrzydłach i stopniowo przebudowywanej pod jego modłę pomocy. W pierwszym sezonie nie odszedł nikt a przyszli dwaj kluczowi gracze więc tak - był to samograj po Conte.

@Garreat: Jeśli się nie posypią to z Inzaghim na pewno będą bardzo groźni i powtórzenie sukcesu będzie prawdopodobne. Plotki jednak mówią o czymś innym no ale zobaczymy jak wyjdzie. Od nas też Conte odszedł a okazało się, że drużyna nie została wyprzedana a jedynie wzmocnienia były ograniczone.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 22:47

Maly pisze:
26 maja 2021, 22:37
Tak, Belotti to poziom Lukaku ;)
A czy za Pogbę przyszedł Kroos ?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 maja 2021, 22:56

Przyszedł Pjanic, najlepszy asystent ligi, który sezon zakończył z 10 golami i 12 asystami. Nie było to też w pierwszym sezonie a dopiero w trzecim co jednak ma znaczenie gdy mówimy o "samograju".


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 10:23

Że wam się chłopaki chce jeszcze z tym durniem dyskutować.

Chłop nie da sobie nic wytłumaczyć, a jego specjalizacja jest rozpiętości drogi mlecznej.

Ekonomista, taktyk, analityk, menadżer, dyrektor sportowy i ło ho ile jeszcze.

Allegri dostał takiego samograja że, jak już ktoś pięknie przeanalizował, co roku wyjmowali mu kluczowego zawodnika.

Ale mało tego, tylko ktoś upośledzony piłkarsko i nie mający kompletnego pojęcia o tym sporcie może użyć czegoś takiego jak 'samograj'.

A jak kończą tacy geniusze?

Mieliśmy zespół w 4 Lidze, mający 11 pkt przewagi na pierwszym miejscu, rozjeżdżający wszystko co spotkał na drodze, aż zarząd stwierdził że to 'samograj' więc można odpalić trenera który był zbyt wymagający wobec nich i wrzucili chłopka roztropka za połowę ceny, który roztrwonił w 8 kolejek całą przewagę i zaprzepaścił awans.

Kiedy słyszę stwierdzenia typu 'samograj', ogarnia mnie pusty śmiech, bo wiem że to wynika wyłącznie z głupoty i niewiedzy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Juve_Forever_88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2021
Posty: 154
Rejestracja: 06 stycznia 2021

Nieprzeczytany post 27 maja 2021, 12:03

Adrian27th pisze:
27 maja 2021, 10:23
Że wam się chłopaki chce jeszcze z tym durniem dyskutować.

Chłop nie da sobie nic wytłumaczyć, a jego specjalizacja jest rozpiętości drogi mlecznej.

Ekonomista, taktyk, analityk, menadżer, dyrektor sportowy i ło ho ile jeszcze.

Allegri dostał takiego samograja że, jak już ktoś pięknie przeanalizował, co roku wyjmowali mu kluczowego zawodnika.

Ale mało tego, tylko ktoś upośledzony piłkarsko i nie mający kompletnego pojęcia o tym sporcie może użyć czegoś takiego jak 'samograj'.

A jak kończą tacy geniusze?

Mieliśmy zespół w 4 Lidze, mający 11 pkt przewagi na pierwszym miejscu, rozjeżdżający wszystko co spotkał na drodze, aż zarząd stwierdził że to 'samograj' więc można odpalić trenera który był zbyt wymagający wobec nich i wrzucili chłopka roztropka za połowę ceny, który roztrwonił w 8 kolejek całą przewagę i zaprzepaścił awans.

Kiedy słyszę stwierdzenia typu 'samograj', ogarnia mnie pusty śmiech, bo wiem że to wynika wyłącznie z głupoty i niewiedzy.
W punkt.


Juve - storia di un grande amore!

od 97 r. solo Juve!

Subiektywna lista forumowych klaunów:
- Maly (ARCYKLAUN EXTRA);
- Baczu (ARCYKLAUN);
- Alexinho 10 (ARCYKLAUN);
- Poprostu (ARCYKLAUN);
- Siła Spokoju;
- Sorek 21;
- Urbi 27;
- Vitoo.
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2021, 15:27

Obrazek

Obrazek


Dawniej Virus[Mauro].
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2021, 21:05

Tak na zakończenie; nie wiem jak Udinese zdołało się utrzymać z takim wynikiem: Rodrigo De Paul 9 goli, Roberto Pereyra 5 goli, Ignacio Pussetto 4 goli, Stefano Okaka Chuka 4 goli, Tolgay Arslan 3 goli, Nahuel Molina Lucero 2 goli, Ilija Nestorovski 2 goli, Fernando Martin Forestieri 2 goli, Gerard Deulofeu 2 goli, Kevin Lasagna 2 goli. Średnia bramek: 1.13 na mecz

Nikt nie przekroczył progu 10 bramek, a dwaj najlepsi strzelcy to pomocnicy, gdzie Morata u nas strzelił 11ście :prochno: Sprawdziłem przy okazji dyskusji o De Paulu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ