Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 14:35

Crunny pisze:
07 kwietnia 2021, 13:36
Brak wygranej z Napoli w Turynie + bardzo prawdopodobna porażka w Bergamo = realny brak LM

Napoli i Atalanta są w formie, a u nas wszystko się sypie.

Przypominam, że przed sezonem w Serie A celem było mistrzostwo, a minimum 2. miejsce, bo za godnego rywala uznawany był tylko Inter. To pokazuje, jaką katastrofą może zakończyć się ten sezon.
To co się teraz dzieje stało się na nasze własne życzenie. Należało wygrać z Benevento (zwłaszcza, że graliśmy u siebie i bardzo zawiodłem się na Juve, bo oprócz wtopy z Fiorentiną przy znacznej ingerencji sędziów i ewentualnie remisów z Atalantą i Hellasem, w Turynie punktowaliśmy dość dobrze), ograć Crotone i dowieźć prowadzenie z Lazio podczas wyjazdowego meczu, a mielibyśmy teraz 63 oczka przy jednym spotkaniu rozegranym mniej niż Milan i ekipa z Bergamo i bylibyśmy dużo spokojniejsi o LM w przyszłym sezonie. Wiadomo, że zdarzy się jakiś podział punktów jak np. w derbach, które żądzą się własnymi prawami, bo Torino mogło być i ostatnie w tabeli, a na mecz z nami i tak by się zmobilizowało i gryzło murawę, ale nie można oddawać bez walki meczów na J-Stadium (który był kiedyś twierdzą) z beniaminkami. Najgorsze jest to, że my w przedostatniej kolejce gramy z Interem, który zapewne będzie już formalnie mistrzem Włoch, a my będziemy bić się o życie (czytaj Champions League).

@jeshu
Akurat znaczna przewaga punktowa nad drugą drużyną na dość wczesnym etapie sezonu (np. na półmetku) to dość niekomfortowa sytuacja, bo tracisz czujność i motywację, a ewentualnie jakąś jedną porażkę lekceważysz tłumacząc tym, że i tak nadal posiada się spory zapas. Potem przychodzi kolejna wtopa, jakiś remis i ewentualnie pojedynek bezpośredni i z 12 oczek przewagi robi się tylko 1 czy 2 punkty (oczywiście goniący w tym czasie musi być praktycznie bezbłędny). Pewnie gdybyśmy sprawdzili statystyki to znaleźlibyśmy trochę ekip z przewagą powiedzmy 10 oczek po 20 kolejce, które i tak nie dowiozły mistrzostwa.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 15:18

Kibice Juve narzekali na styl mimo wygranych Scudetto. A co robi obecnie Inter? Człapie, wygrywając ostatnio mecze 1 bramką. Nawet wśród kibiców Interu pojawia się jedyna prośba dziś przed Sassuolo, nieważne jak, najważniejsze 3 pkt.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 15:31

rammstein pisze:
07 kwietnia 2021, 15:18
Kibice Juve narzekali na styl mimo wygranych Scudetto. A co robi obecnie Inter? Człapie, wygrywając ostatnio mecze 1 bramką. Nawet wśród kibiców Interu pojawia się jedyna prośba dziś przed Sassuolo, nieważne jak, najważniejsze 3 pkt.
My wygrywaliśmy przez ostanie 9 lat a oni przez ten czas byli gównem. To Ci dopiero zagwozdka dlaczego tak myślą. :think:


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 19:42

obstawiam, że Inter dowiezie te 1:0 z Sassuolo :P swoją drogą znowu przełożenie wyszło na korzyśc Interu, bo nie gra dziś Berardi, Caputo czy Locatelli...


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2021, 19:46

rammstein pisze:
07 kwietnia 2021, 19:42
obstawiam, że Inter dowiezie te 1:0 z Sassuolo :P swoją drogą znowu przełożenie wyszło na korzyśc Interu, bo nie gra dziś Berardi, Caputo czy Locatelli...
Sadzac po statystykach Inter nie moze byc pewny dowiezienia takiego wyniku, trzymam kciuki :devil:


E: takiego wyniku nie dowiezli :P
https://www.meczyki.pl/newsy/inter-fc-c ... o/163604-n


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 15:03

Wiem, że to już na naszą sytuację w jakikolwiek sposób nie wpływa, ale serio? Przecież VAR tu powinien gwizdnąć karnego dla Sassuolo.



Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 15:13

Wyrwał się więc nie ma karnego :D
Można się śmiać ale sędziowie ustawili w tym sezonie mistrzostwa. Teraz nie ma to może znaczenia bo niby przewaga duża ale przecież na jesieni było podobnie. Z chęcią zobaczyłbym taką tabelę bez błędów sędziowskich.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 15:23

vitoo pisze:
08 kwietnia 2021, 15:03
Wiem, że to już na naszą sytuację w jakikolwiek sposób nie wpływa, ale serio? Przecież VAR tu powinien gwizdnąć karnego dla Sassuolo.
Nie wplywa to na nasza sytuacje ? Hm, jesli wczoraj skonczylo by sie 1;1, odrobilibysmy 2 pkt. Jesli sedzia w pierwszym meczu Juve - Napoli nie podyktowal karngo to mamy kolejny punkt. A ile punktow mniej mamy dzieki decyzjom sedziow ? Przyklady moze zmiescily by sie na jednej rece, ale niekoniecznie. Rozumiem, ze sedziowie popelniaja bledy, to normalne. Dziwnym jest ze w jedna strone moga mylic sie 5 - 10 razy a w druga nigdy. To pozwala myslec, ze to nie bledy sedziego a stronniczosc. Wiadomo, z punktu widzenia kibica moge miec obraz przerysowany, ale komentatorzy czasami potwierdzali moje obserwacje.

Nawet zakladajac, ze tylko wczoraj odrobilibysmy 2 pkt, to zostaloby 10. Dwa potkniecia interu po drodze, przed meczem z nami, np z Napoli, Roma czy Verona i zostaje 6 pkt (zakladajac ze remisuja a my wygrywamy). W przedostaniej kolejce miazdzymy (XD) ich i zostaje 3 pkt na ostatniej kolejce. Owszem, wstawaj jeshu, zesrales sie, ale taki scenariusz byl mozliwy.

Podobaja mi sie wypowiedzi, ze walczymy o LM a SA juz niedoscignione, moze tym uspimy nieco czujnosc interu :)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 16:39

Niestety, ale smród tego sezonu będzie się ciągnął jeszcze przez lata i to nie z tego powodu, że gramy jak ostatnie ofermy i sami oddaliśmy Scudetto swoją marną postawą boiskową wywołaną zatrudnieniem amatora zamiast trenera. Nikt nie zaprzeczy, że Inter gra najrówniej i zasługuje na pierwsze miejsce w tabeli, ale jestem pewien, że gdyby sędziowie nie odwalali takich akcji, to ekipa Conte miałaby teraz maksymalnie 5-6 punktów przewagi nad drugą drużyną (a nie 11). Kontrowersyjne sytuacje na korzyść Interu z ostatniego czasu dotyczą m.in.:
- braku ewidentnego karnego dla Sassuolo we wczorajszym spotkaniu, gdy po błędnej decyzji arbitra Inter wychodzi z kontrą i strzela bramkę (dlaczego VAR nie sprawdzał całej akcji),
- przełożenia meczu Inter-Sassuolo, gdy tylko wykryto kilka przypadków koronawirusa wśród podstawowych zawodników ekipy z Mediolanu (m.in. Handanović czy De Vrij); w nowym terminie oczywiście Inter ma już pełną kadrę, ale przez mecze reprezentacji na profilaktycznej izolacji jest najlepszy pomocnik Sassuolo); w podobnej sytuacji, gdy u nas z powodu zakażenia wypadli De Ligt, Alex Sandro i Cuadrado nikt nie mówił o przełożeniu meczu z Interem i niestety m.in. przez błędy Frabotty zastępującego Sandro polegliśmy w Mediolanie.

@jeshu
Dlaczego sędzia w pierwszym meczu Napoli z Juve miał nie dyktować karnego? Chiellini ewidentnie zdzielił swą dłonią przeciwnika po twarzy i jedenastka należała się drużynie z Neapolu. Inna kwestia dotyczy tego, że w identycznych sytuacjach w innych spotkaniach sędziowie również powinni odgwizdywać karne, a mam wątpliwości czy tak się dzieje. Niemniej wszelkie pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do Giorgio, który jak to często miał w zwyczaju nie potrafił upilnować swych łap. Wszyscy doskonale wiemy, że arbitrzy w tym sezonie skrupulatnie sprawdzają każdą potencjalną sytuację przeciwko nam, więc nasz kapitan w czasach VARu mógł się spodziewać, że podobnie będzie i w tym wypadku i powinien trzymać ręce przy sobie (aczkolwiek jak to mówią: "starego psa nie nauczysz nowych sztuczek").


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
AlvaroRecoba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2021
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2021

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 17:03

Dokładnie, ciekawe jakby wyglądała tabela bez błędów sędziowskich jak np. z Romą Mancini strzelił wyrównującego gola uderzając Skriniara z łokcia w głowę podczas oddawania strzałów. Trochę żałosne, że szukajcie wymówek, ale akurat sezon na pewno nie został wypaczony przez błędy sędziowskie. Poza tym Sassuolo też nie chciało grać meczu z Interem jeżeli was to tak bardzo boli...


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 17:04

@Maly
@jeshu

1. Wczoraj owszem, tam moglby byc karny dla Sassuolo, ale na pewno nie taki z tych "oczywistych". Sedzia sie wybroni. Poza tym, byla w tym meczu rowniez inna watpliwa sytuacja, gdzie bodajze Barella dosrodkowywal, a obronca przyjezdnych zagral pilke reka i rowniez finalnie bez "wapna" dla Interu.

2. Zgadzam sie, ze w przypadku razacych bledow arbitrow nalezy o tym mowic, dyskutowac, karac oraz szukac rozwiazan (jak np. var na prosbe trenera). Natomiast stwierdzenie, iz "sedziowie ustawili mistrzostwa" jest naduzyciem. Bledy arbitrow sa, byly i pewnie beda zawsze. Dzialaja one na korzysc lub niekorzysc kazdej druzyny w stawce w mniejszym badz wiekszym stopniu. Tak po prostu jest, ale przewaznie w skali sezonu gdzies sie to wyrownuje (mniej wiecej).

3. Piszecie o bledach na korzysc Interu i niekorzysc Juventusu, co jest wygodne wzgledem Waszej tezy - okey. No wiec ja Wam powiem, ze gdyby sedzia podyktowal oczywistego karnego na Perisiciu w meczu z Parma lub karnego, ktory rowniez nalezal sie Nerazzurrim w starciu z (najprawdopodobniej) Sampdoria to mielibysmy +3pkt.

4. Na ten moment przewaga punktowa Nerazzurrich nad Bianconerimi jest tak duza, ze sugerowanie, iz arbitrzy wypaczyli mistrzostwa jest zwykla ignorancja i jakims sci-fi. Okey, bledy sedziowskie z pewnoscia byly w spotkaniach zarowno jednych jak i drugich, ale jestem pewny, ze gdyby ktos teraz obejrzal obiektywnie kazde cale spotkanie obecnej kampanii obu zespolow, a takze sumiennie przesledzil doslownie kazda watpliwa sytuacje i przyznal punkty na nowo (najbardziej sprawiedliwie - chociaz tak sie nie da, bo karny to nie gol, a granie 10 v 11 wcale nie oznacza, ze nie mozesz wygrac...) to Stara Dama wcale nie wyprzedzilaby ekipy Conte, a takze nie zblizylaby sie na mocno niebezpieczny dla Mediolanczykow dystans.

5. Daleko mi do szukania spiskow, prowokacji, czy innych tego typu teorii, ale jesli juz zakladamy tak powazne tezy to proponuje zwrocic uwage na sytuacje w meczu Inter v Juve z kwietnia 2018 roku (2:3). Mysle, ze sytuacja z brakiem czerwonej kartki dla Pjanicia byla tak powaznym bledem Orsato (do ktorego sie zreszta przyznal nie tak dawno), ze mogla (nie mowie, ze tak bylo, podkreslam) przechylic szale Scudetto dla Juventusu, poniewaz wtedy Mistrzowie Wloch bili sie na noże z Napoli, a miedzy nimi byly male roznice punktowe i chyba 3 kolejki do konca (juz abstrahujac od innych bledow sedziowskich na korzysc badz niekorzysc jednych, czy drugich w calym tamtym sezonie, ktore z pewnoscia byly). Prosze, to nieco bardziej namacalny blad w jednym incydencie, ktory w tamtym czasie, podczas tamtej kolejki mogl (nie musial) rzeczywiscie w jakims realnym stopniu wplynac na losy Mistrzostwa.

6. "Gdyby, gdyby, gdyby i jeszcze raz... gdyby". :facepalm:

7. Rozumiem Wasza narracje, ktora tu uprawiacie, naprawde. Zwlaszcza, ze w poprzednich latach to kibice Interu szukali tego typu usprawiedliwien, czy tez wylewu frustracji - to chyba normalne. Ale to bez sensu, szczegolnie przy takiej przewadze (na ten moment), na ktora Nerazzurri zasluzyli i zapracowali, bo sa aktualnie lepsi. A sedzia moze i sumarycznie pomogl, moze na przestrzeni 29 kolejek, jednak urwal oczka swoimi decyzjami (w jednym i drugim przypadku jest to niezaprzeczalnie zle, ale nie mamy na to wplywu) - nie wiem, nie chce mi sie tego sprawdzac, bo zajeloby mi to tydzien, ale wiem, ze na pewno Nerazzurri nie lideruja dzieki arbitrom.


Twitter: @K_Kamciu
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 17:33

dobra jeszcze 9 kolejek, jak w 4-5 z nich przegra Inter, to mamy szansę na mistrza:D może w końcu ich szczęście do wygranych 1 bramką się skończy ;p


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 17:39

Kamciu pisze:
08 kwietnia 2021, 17:04
1. Wczoraj owszem, tam moglby byc karny dla Sassuolo, ale na pewno nie taki z tych "oczywistych". Sedzia sie wybroni.

Kamciu pisze:
08 kwietnia 2021, 17:04
7. Rozumiem Wasza narracje, ktora tu uprawiacie, naprawde. Zwlaszcza, ze w poprzednich latach to kibice Interu szukali tego typu usprawiedliwien, czy tez wylewu frustracji - to chyba normalne.
O błędach arbitrów pisaliśmy na forum nie w momencie gdy Inter odjechał nam w tabeli a wtedy, gdy byliśmy bardzo blisko w ilości punktów. I nie chodzi o usprawiedliwianie czegokolwiek a o równe traktowanie, którego, zwłaszcza jesienią, brakowało. Także w kontekście naszego walkowera z Napoli a potem różnych dziwnych sytuacji Torino, Lazio, Romy, Interu, etc.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 18:13

Zebysmy w tym sezonie w ogole konkurowali z Interem o tytul, na razie to my jestesmy gorsi od Milanu, a w bezposrednim spotkaniu nie przegralismy, bo gral dziadowski frabotta, tylko mysmy tam nic nie pokazali. Przeciez jakby sie skonczylo 4:0 to nikt nie bylby zdziwiony.

Dodatkowo wystawianie gracza tak slabego jak frabotta i forsowanie go to jest skandal, zreszta w tym sezonie Sandro tez gra bardzo kiepsko i nie wiem czy nie skonczyloby sie podobnie.

Nasza pozycja jest poklosiem naszej fatalnej gry, wystawianiem pomocnikow na obronie, obroncow na ataku, samolubnosci Ronaldo i braku jakiegokolwiek pressingu przy jednoczesnym calma calma, bo 1:0. Ogolnie zamysl taktyczny nie istnieje. Zawsze powtarzalem ze pilka Allegriego jest okropna i to calma calma skonczy sie jak skonczy sie fart no i powtarzalem ze chyba sie nie da gorzej grac, ale niestety chociaz gosc mial jakis pomysl na to utrzymywanie 1:0 i to cale calma, calma, wiec jednak Pirlo udawadnia ze da sie gorzej.

Ile razy wypuscilismy w tym sezonie przewage? Ile razy przegralismy z druzynami okropnie slabymi. Wina jest tylko i wylacznie u nas, a usprawiedliwianie porazek tym ze Inter rucha system jak Napoli jest smieszne, bo zasady sa rowne dla wszystkich i my mozemy to samo zrobic. Skoro Napoli wygralo w sadzie to jednak tak mozna i to powinno odciac jakiekolwiek dyskusje.
My przegrywamy z Benevento, zawodnicy zaczynaja sie odgryzac, ze tym razem zaczna grac po mistrzowsku, przychodzi mecz z Torino (DERBY!!!) i chlopaki zaczynaja czlapac, a po 1:0 cofac do obrony, a w tle slychac to porabane CALMA CALMA, bo Torino zaczyna szarzowac.

To, ze wlochy sa obrzydliwe pod wzgledem prawnym to inna sprawa, ale dalej Juventus gra we wloskiej lidze. To, ze nasz klub i nasi szefowie sa jakimis "dzentelmenami" ktorych sie notorycznie rucha (patrz Tevez, patrz Dani Alves nawet w sumie Marotta czy Conte etc.) to nie znaczy, ze jestesmy tymi dobrymi.


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2021, 19:38

@Kamciu 1)Sedzia sie wybroni, bo kiedy ktos jest ciagniety za koszulke, ktora rozciaga sie na kilkanascie cm to zwykla walka o pilke ? Trzeba dodac ze wasz obronca nie mial szans na czyste wejscie, byl na przegranej pozycji. To nie jest sytuacja jak przy roznych, gdzie kazdy kazdego delikatnie przytrzymuje.
2) "Tak po prostu jest, ale przewaznie w skali sezonu gdzies sie to wyrownuje (mniej wiecej)." - no i wlasnie o ta razaca dysproporcje mi chodzi. Mozna pomylic sie w meczu 3 razy dla jednych 5 razy dla drugich bo to calkiem naturalne. Ale nie 10 do 0 bo mowimy tutaj o stronniczosci. Mowimy tu o kilku meczach, gdzie sedziowie nam zaszkodzili, a ciezko wskazac mecz, gdzie nam pomogli. Czekam wiec na wyrownanie mniej wiecej. Jesli to mialoby sie spelnic, mamy duze szanse na komplet pkt do konca sezonu.
3) "arbitrzy wypaczyli mistrzostwa jest zwykla ignorancja i jakims sci-fi" nie napisalem ze wypaczyli mistrzostwo, tylko w innym miejscu bylibysmy, gdyby tak nas nie krzywdzili, co bylo widoczne w kilku meczach, zwlaszcza jesienia i w innym wypadku sprawa mistrzostwa nie bylaby tak klarowna
5) 3pkt dla Interu nie zmienilyby zbyt wiele w tabeli koncowej, choc wiadomo, efekt motyla.
6) gdyby gdyby ... jakbys nie zauwazyl, wyzej padlo stwierdzenie, ze ta sytuacja bez karnego na nas nie wplywa, co chcialem "gdybaniem" przekreslic, bo na moj stan wiedzy - wplywa i na taki wniosek teoretyzowalem. Nie potrzebowalismy czarow, zlotej rybki, zeby miec 6 czy 8 pkt wiecej, tylko, powiedzmy, wiekszego szczescia do sedziow (moze to w kontekscie Juve - sedziowie nie brzmi najlepiej XD). Nie wiem, jak to bylo z interem, bo po prostu ich nie ogladam, wczoraj trafil sie artykul, w ktorym stwiedzono "Kontrowersyjna decyzja sędziego kluczem do wyniku" a sledzilem statystyki meczu na zywo, i tez nie wygladalo to tak, jakby inter byl lepszy. Wierze, ze Juve moze jeszcze zdobyc mistrza, bo sam wiesz, ze pkt inter od jakiegos czasu zbiera ledwo ledwo - wiec chyba nie jestem przeogromnym marzycielem, myslac ze nie jeden punkt jeszcze zgubia, a patrzac jaki sklad ma Juve mozna "marzyc" ,ze uda im sie w koncu zrobic jakas serie zwyciestw.
7) "Rozumiem Wasza narracje, ktora tu uprawiacie" - przeczytaj sobie moje ostatnie 10 czy 20 postow i zobacz czy taka narracje prowadze i czy wymieniam tam bledy sedziow jako glowna przyczyne naszych niepowodzen. Jest to jednak jedna z 3, 4 moze 5 (kontuzje, covid, sedziowanie, wewnetrzne tarcia, i czesciowo Andrzej, choc ciezko mi jest go ocenic) przyczyn i jak samo slowo wskazuje, przyczynia sie to do liczby pkt ktore mamy i kontekstu mistrzostwa. Bledow sedziowskich nie mozna wyeliminowac, ale jakies proporcje mogly by sie tutaj wedrzec.

@dimebag11 z tego samego powodu, dla ktorego nie podyktowal karnego dla interu

@ Aleexxx diabolizujecie CALMA CALMA a dla mnie to nic innego jak np. bramkarskie "wyyyyjaaaazd". Moze ja to zle odbieram, ale czy powinno sie grac "huzia na jozia" czy spokojnie ? Nikt nie mowi, ze jesli jestes dzentelmenem, to inni beda cie traktowac jak ty ich. Ktos kto ma klase nie oczekuje za to poklasku. Jesli zawodnik chce odejsc to maja z niego zrobic niewolnika i nie pozwolic ? A niech spierpapier w podskokach :D Lepiej robic jak Napoli z Milikiem ? Ani nie zarobili, ani nie maja gracza ... Wole zachowanie dzentelmenskie, szanuje umowy dzentelmenskie i zawsze bede takowych uwazal za lepszych, niz burakow pokroju De Laurentisa.
A kogo bys w tamtym czasie wpuszczal za Frabotte, gdy Sandro byl kontuzjowany ?


ODPOWIEDZ