Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2021, 16:20

Dokładnie, tu chyba nikt nie bierze pod uwagę, że Atalanta może zagrać na 100% i przegrać.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2021, 16:50

Najlepszy sezon Interu od lat - 1 puchar
Najgorszy sezon Juve od lat - 2 puchary


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2021, 18:59

Maly pisze:
20 maja 2021, 15:55
Dziś poświęcasz 5mln a później masz szansę więcej ugrać z LM bo jak Juve nie będzie a Inter i Milan odpadają w grupie to ew Napoli może dojść tak daleko jak ty ;)
Tylko ekonomista mały może coś takiego wymyśleć.

Oddam lekką ręką 5 milionów i historyczny rezultat, bo może wygram grupę i zajdę dalej od wszystkich.

Wtedy się obudził osrany i patrzy że się nie udało.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2021, 21:11

5 mln to nie grosze, z drugiej strony jak chcą niech się podkładają, za rok ich dojedziemy


tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 20 maja 2021, 23:10

Ale za co ich mamy dojeżdżać? Kompletnie nie rozumiem tego hejtu na Atalante, przecież nie oni układali terminarz w którym w ostatniej kolejce grają z Milanem. A już na pewno że nie o taką stawkę. Chwała im za świetny sezon i jeśli ktoś z czołówki miałby się teraz spiąć i nie odpuścić meczu to jakoś przeczucie mówi mi, że jest nią La Dea. A już na koniec : w ostateczności nikt nam nie bronił wygrać np z Benevento u siebie i mieć wszystkiego dalej w swoich rękach...
FJ!!!


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 11:22

Zresztą teraz doskonale widać jak istotne było wywiezienie remisu z Bergamo (nawet 0:0 niekorzystnego z punktu widzenia bezpośrednich pojedynków), bo obecnie Atalanta, Milan, Napoli i Juve miałyby po 76 punktów, a jak wiadomo w ostatniej kolejce La Dea gra bezpośrednio z Mediolańczykami, więc nie byłoby żadnych dywagacji o odpuszczaniu czy kombinowaniu, bo wszyscy walczyliby o pełną pulę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 11:41

tOmek8820 pisze:
20 maja 2021, 23:10
Ale za co ich mamy dojeżdżać? Kompletnie nie rozumiem tego hejtu na Atalante, przecież nie oni układali terminarz w którym w ostatniej kolejce grają z Milanem. A już na pewno że nie o taką stawkę. Chwała im za świetny sezon i jeśli ktoś z czołówki miałby się teraz spiąć i nie odpuścić meczu to jakoś przeczucie mówi mi, że jest nią La Dea. A już na koniec : w ostateczności nikt nam nie bronił wygrać np z Benevento u siebie i mieć wszystkiego dalej w swoich rękach...
FJ!!!
Sam bym tego lepiej nie ujął :bravo:
dimebag11 pisze:
21 maja 2021, 11:22
Zresztą teraz doskonale widać jak istotne było wywiezienie remisu z Bergamo (nawet 0:0 niekorzystnego z punktu widzenia bezpośrednich pojedynków), bo obecnie Atalanta, Milan, Napoli i Juve miałyby po 76 punktów, a jak wiadomo w ostatniej kolejce La Dea gra bezpośrednio z Mediolańczykami, więc nie byłoby żadnych dywagacji o odpuszczaniu czy kombinowaniu, bo wszyscy walczyliby o pełną pulę.
Doskonale teraz widać, ile kosztowały nas frajerskie straty punktów z Benevento, Hellasem, Crotone, Fiorentiną, Torino, wpierdy od Milanu na własnym stadionie i... gdzieś tutaj umieściłbym brak remisu w Bergamo. Gdyby chociaż w połowie przypadków, które wymieniłem, Juventus zrobił to, co do niego należało, już dawno nie byłoby drżenia o awans do Ligi Mistrzów, a i Pirlo pewnie byłby spokojny o swoją posadę na przyszły sezon. A tak miarą zjazdu pod jego wodzą jest właśnie to, że przed ostatnią kolejką jesteśmy uzależnieni od formy Atalanty w meczu z Milanem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 11:58

@B@rt
Oczywiście masz rację tylko pytanie czy wygrywając np. z Benevento później udałoby się nam zdobyć 3 punkty w meczu z Interem. Chyba dobrze wiesz, że Juventus ma paskudne, minimalistyczne włoskie DNA i póki nie pali się nam grunt pod nogami, to zadowala nas przykładowo remis i nie staramy się o nic więcej choćby wyjście rywali na prowadzenie eliminowało nas z rozgrywek (europejskie puchary) czy spychało na miejsce poza top 4 (Serie A). Zresztą nie wszystkie straty punktów w wymienionych meczach były frajerskie, bo derby żądzą się własnymi prawami i Torino choćby było pewne spadku to na nas i tak wyszłoby z pianą na pysku. Podobnie ma się sytuacja z Fiorentiną (aczkolwiek w Turynie to przekręcili nas sędziowie, bo jestem pewien, że gdyby Borja Valero dostał zasłużoną drugą żółtą, to byśmy nie przegrali). Z kolei Hellas w rewanżowym spotkaniu był od nas drużyną lepszą i to oni do końca walczyli o zwycięstwo, więc ekipa z Verony może czuć niedosyt. Z Benevento i Crotone bezapelacyjnie zaliczyliśmy wtopy, a do frajerskich spotkań dorzuciłbym jeszcze remis z Lazio.
Swoją drogą to jeśli jakimś cudem uda się nam awansować do LM, to Agnelli powinien podziękować Cagliari, bo ostatnimi czasy zremisowali nie tylko z Milanem, ale i z Napoli (aczkolwiek wiadomo, że nie zrobili tego dla Juve tylko dla siebie, bo walczyli o utrzymanie).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2021, 12:20

Większość dywagacji jak zagra Atalanta jest warta tyle co nic :) Niedawno pisaliście, że nikt nie będzie pomagał Juve, a walczące o nic Fiora jak i szczególnie Cagliari walczyły, jakby im CR7 fotki z autografem obiecał. To przecież nie jest kwestia "pomocy", a sportowej ambicji. Podobnie wydaje mi się, że sama Atalanta zagra po prostu swoje, nie wiem, czy na 100%, czy na 80%, ale na Milan to raczej wystarczy. Chyba zgodzimy się, że Rossoneri większość sezonu grali ponad stan. Z drugiej strony oni byli od początku sezonu w top 4 i wiele kolejek na szczycie, jak w ostatniej kolejce dopiero wypadną poza kwalifikację do CL to będzie to pech/frajerstwo niesamowitej skali :prochno:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2021, 22:04

Milan jutro najprawdopodobniej bez Rebicia.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2021, 22:19

dimebag11 pisze:
21 maja 2021, 11:58
@B@rt
Oczywiście masz rację tylko pytanie czy wygrywając np. z Benevento później udałoby się nam zdobyć 3 punkty w meczu z Interem. Chyba dobrze wiesz, że Juventus ma paskudne, minimalistyczne włoskie DNA i póki nie pali się nam grunt pod nogami, to zadowala nas przykładowo remis i nie staramy się o nic więcej choćby wyjście rywali na prowadzenie eliminowało nas z rozgrywek (europejskie puchary) czy spychało na miejsce poza top 4 (Serie A).
jestem tego samego zdania. Moim zdaniem gdybyśmy zremisowali albo wygrali z Milanem, nie wygralibyśmy potem 3 meczów, w tym z Interem czy Atalantą o trofeum. Nasi może uznaliby, że wygrali z Milanem i LM pewne i byłyby max 2 pkt z Sass/Interem.

a patrząc szerzej, gdybyśmy kiedyś tam wygrali z Benevento, to nie mielibyśmy teraz dokładnie o 3 pkt więcej, bo potem wszystko mogło się inaczej ułożyć, inne nastawienie piłkarzy itp.

Milan czy Napoli też mogło załatwić sprawę wcześniej, a były wpadki ze Spezią, Parmą, Genoa, czy ostatnio Cagliari (w sumie Cagliari wyrwali remis i z Napoli i z Milanem) :P


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:03

Effe pisze:
16 maja 2021, 14:16
Nie można odmówić Fiorentinie ambicji. Za tydzień Napoli musi jeszcze pokonać ambitną Veronę, która potrafi się bronić, nie traćcie nadziei :)
A nie mówiłem? :D Napoli to frajerzy, ale sportowa uczciwość i ambicja Hellasu zrobiły swoje.

Mega końcówka sezonu, mistrz już znany, a tyle emocji w ostatnich kolejkach :D


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:09



Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:22

Nie wiem jak to wyglądało na innych powtórkach ale na tej, ktora najbardziej zapadła mi w pamięć chłop z Atalanta przy pierwszym karnym dla Rigore miał dobry metr straty do rywala i mimo to wjechal w niego wślizgiem jak dzik w żołędzie. Nawet nogi podkulił żeby nikomu krzywdy nie zrobić ale i tak nie zostawił wątpliwości co do karnego. Po prostu parodia.
Ale karma wróci, ktoś tu dostanie srogie lanie w LM.


calma calma
pelbel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2010
Posty: 80
Rejestracja: 29 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2021, 23:30

Ciekawe, że w żadnej z top 4 lig mistrz nie obronił tytułu*.




*cenię wyżej francuską od niemieckiej :D


ODPOWIEDZ