Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 14:31

Nie będzie LM w kolejnym sezonie. Drużyna która zdobywa 1pkt na Benevento nie może w niej zagrać. Liczenie, że Fiorentina czy Hellas zrobią robotę za Juventus jest bezczelne. Oczywiście bez LM nie będzie Zidana czy Allegrego na ławce Juve.
Warto przyjrzeć się Gattuso. Coś czuję że to on będzie naszym nowym trenerem. Szczyt marzeń to nie jest, ale chłop przynajmniej reaguje na sytuację boiskowe i na kryzysy w zespole. Potrafi zmienić ustawienie czy odstawić kogoś od składu. Zawsze to więcej niż to co mamy teraz.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 14:38

Bayern po tym jak się nie załapał do LM kupił Riberego i Robbena. Co zrobi Juventus? CR out, de Ligt our, Frabotta in, Rugani in?


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 14:51

Effe pisze:
16 maja 2021, 14:16
Nie można odmówić Fiorentinie ambicji. Za tydzień Napoli musi jeszcze pokonać ambitną Veronę, która potrafi się bronić, nie traćcie nadziei :)
Verona była ambitna do połowy sezonu, później wszystko się posypało.
Fiorentina, Crotone, Torino, Hellas, Benevento (1 pkt w dwumeczu :prochno: ), nawet końcówka przeciwko Lazio czy karny z Atalantą. Nie ma przypadku.
Podobno drużyna jest odbiciem trenera. Brak pomysłu, brak ognia, pomieszanie z poplątaniem. To samo na ławce i na boisku.
W środę puchar sołtysa i może być to bardzo przykry dzień, bo Atalanta na pewno podejdzie do meczu ambicjonalnie.

Fiorentina dobrze się broniła, ale VAR + szarpanie koszulki = karny i nie ma co płakać. Po drugim golu wszystko zdechło.
Vlahovic biegał jak poparzony, pewnie już dostał 8 na łapę od Fabsa ;) .


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 14:59

Alexinhio-10 pisze:
16 maja 2021, 14:14
Poprostu pisze:
16 maja 2021, 14:02
Brawo Napoli. Bardzo dobrze, że wygrywają. Trzeba było wywalić na zbity ryj patałacha po blamażu z Porto a nie teraz liczyć na cuda.
Dokładnie. Ja nie wiem, czemu w innych klubach potrafią się przyznać do błędu i zwolnić trenera w trakcie sezonu.
Bo Juventus to klub dżentelmenów. I tak jak jakaś drużyna jest bez formy, to my zawsze jej podamy pomocną dłoń, tak samo nie przystoi nam wysoko wygrywać, bo nie robią tak dżentelmeni. To samo dotyczy trenerów i tak samo było jak nas degradowali. Wystarczy przypomnieć jak w tym sezonie De laurentiis walczył, aby przełożyć mecz z nami. Gdyby nasi mieli takie jaja jak on, to i degradacji by nie było. Ale wiadomo dżentelmeni nie robią awantur, więc przyjęliśmy wyrok z pokorą.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Armin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 15:11

Byłoby wysoce niesprawiedliwe, gdyby tak grający Juventus fartownie wszedł do Ligi Mistrzów. To się po prostu nie należało i tyle. Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, bo jest szansa na prawdziwy katharsis. Coś, co powinno już się wydarzyć po Cardiff. Obecny stan to efekt kolejnych złych decyzji z kulminacją w postaci braku kwalifikacji do elitarnych rozgrywek. W międzyczasie była jeszcze szansa na zmiany, żeby ratować ten sezon, ale Agnelli ze swoim wybujałym ego był zapatrzony w Superligę i chęć udowodnienia za wszelką cenę, że wuefiście na ławce uda się zając chociażby to 4 miejsce.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 16:00

Najbardziej dobija (a nawet trochę śmieszy) myśl, że po odpadnięciu z LM były zapowiedzi, że walczymy nawet o Scudetto, a wyszło z tego wszystkiego, że na 99 % skończymy sezon na 5 miejscu...

myślę, że nie można zrzucać braku awansu na poszczególny mecz (czy to Benevento czy to każdy inny), bo nie wygraliśmy aż w 15 meczach. Tylko raz mieliśmy serię 3 wygranych z rzędu.

Jakieś 2 tygodnie temu robiłem tu wyliczenia odnośnie LM i niemal w każdej opcji najważniejsza była wygrana z Milanem (bądź chociaż remis). Lepiej byłoby nam przegrać z Udinese czy Interem, a wygrać właśnie z Milanem..

Ten sezon być może skończymy z 78 pkt na koncie, to tylko o 5 pkt mniej niż rok temu, które dały nam Scudetto, a teraz może nie dać nawet LM. Niebywałe.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 16:27

vitoo pisze:
16 maja 2021, 14:26
Natomiast patrząc tak na chłodno - czy zasługujemy na Ligę Mistrzów bardziej niż Napoli czy Milan? No nie. I juz nawet nie chodzi mi o bezpośrednie mecze, ale właśnie przez te mecze z Benevento, Violą czy Torino. Fiorentinę ogrywała cała czołówka, obrony Benevento czy Torino są w tym sezonie dziurawe jak ser szwajcarski, a Juventus Pirlo nawet z tymi drużynami męczył się niemiłosiernie i stracił mnóstwo punktów. To jest po prostu żałosne i ewentualny awans do CL byłby tylko zakłamaniem trenerskiego warsztatu naszego szkoleniowca.
Ja się zgadzam, że nie zasłużyliśmy na pierwszą czwórkę, ale życie nie zawsze jest sprawiedliwe i w tym upatrywałem naszej szansy. Liczyłem na jakieś fartowne wciśnięcie się. Smutek zagości w mym sercu olbrzymi, jeśli na kolejny występ Juventusu w LM przyjdzie mi czekać kilkanaście miesięcy (co najmniej). W przyszłym sezonie obejrzę pewnie tylko jakieś pojedyncze mecze tych rozgrywek. O Lidze Europy żal w ogóle wspominać, bo nie włączę nawet naszych spotkań, a projektem Superligi można się podetrzeć.

Na Hellas za tydzień nie liczę. Żegnajcie, marzenia!


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 17:03

heh i Juventus dalej jedyną drużyną, z którą Benevento wygrało na przestrzeni ostatnich kilkunastu kolejek. Nawet Crotone w 10. potrafiło ugrać z nimi remis...

Dzięki temu dziś Cagliari już nie gra o nic z Milanem. Pytanie czy to lepiej czy gorzej, bo mogą na luzie podejść i zagrać bez presji o punkty, a mogą być na tyle wyluzowani, że nie będą przejmować się stratą bramek z Milanem


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 18:57

Daj już spokój, już pozamiatane bo nikt nie będzie się zabijał za Juve. Sami jesteśmy sobie winni przez stratę punktów z pyrami i nasze miejsce jest w tej chwili w LE. Wystarczy, że te mediolańskie popłuczyny z obu części miasta się skompromitują i Napoli co jest pewne. Jedyną drużyną o którą jestem spokojny to Atalanta. Nam się taki kubeł zimnej wody przyda a szczególnie naszemu prezydentowi, który jest świetnym szefem ale się pogubił swoimi kretyńskimi decyzjami. Jak już pisałem, pozytywem będzie łatwiejsze prawdopodobnie pozbycie się zalegającego drewna na opał.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 21:00

To jest kpina.



Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:41

Jest nadzieja. Milan - Cagliari 0:0.

#AtalantaMusisz
#JuveMusisz


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:41

Pytanie teraz czy Atalanta się podłoży? Czy zagra jak na swoją formę przystało i wygra z Milanem?

Aa imho Andrea już dogaduje z Atalanta oddanie pucharu Włoch za ich zwycięstwo z Milanem xD
Ostatnio zmieniony 16 maja 2021, 22:43 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:41

Cagliari zagrało dla nas, za tydzień Atalanta musi. Może oddać im PW za LM :prochno:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:43

Atalanta nigdy nie była wicemistrzem, a teraz ma los w swoich rękach. Wydaje mi się, że nie odpuszczą.
Ale czuję, że to my sfrajerzymy :prochno:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 22:44

Najpiękniejsze 0-0 w tym sezonie.

Dwa miejsca w LM wciąż wolne.

Atalanta myśląc o historycznym 2 miejscu ogra Milan, oby tylko nasi dali radę w Bolonii.


ODPOWIEDZ