Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 01 maja 2021, 22:41

Inter został oficjalnie mistrzem SerieA na 4 kolejki przed końcem rozgrywek. Agnelli powinien się wstydzić.

Nie boli mnie utrata 10 mistrzostwa. Boli mnie natomiast to, że zdobył je wyrzucony przez nasz zarząd duet Conte & Marotta, czyli dwie osoby, które bardzo szanuję za odbudowanie Juventusu.

Wystarczyło im 2 lata żeby zdobyć z wiecznym przegrańcem Interem mistrzostwo Włoch...

Gdyby to była Atalanta nie miałbym pretensji. Inter z Juventinim to mimo wszystko wielki ból, tym bardziej że na dobrą sprawę nie podjęliśmy nawet walki (frajerskie remisy i porażki z fiorentinami, napletami itp).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2021, 23:14

Sila Spokoju pisze:
01 maja 2021, 22:41
Inter został oficjalnie mistrzem SerieA na 4 kolejki przed końcem rozgrywek.
Czyli ustawione, że Atalanta jutro nie wygra?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 00:30

Maly pisze:
01 maja 2021, 23:14
Sila Spokoju pisze:
01 maja 2021, 22:41
Inter został oficjalnie mistrzem SerieA na 4 kolejki przed końcem rozgrywek.
Czyli ustawione, że Atalanta jutro nie wygra?
Dokładnie, tym tokiem myślenia, To Inter już parę kolejek temu został mistrzem. Oficjalnie pewnie dopiero za tydzień


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 00:48

Ciekawostka, bo może ktoś nie słyszał jeszcze - kibice Milanu wparowali dzisiaj do ośrodka treningowego i poprosili o spotkanie z Donnarummą, podczas którego wyklarowali młodzianowi, że jeżeli do dnia meczu z Juventusem nie podpisze nowego kontraktu z Milanem, to w meczu nie zagra :punish:


Juve88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2021
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwietnia 2021

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 07:31

Sila Spokoju pisze:
01 maja 2021, 22:41
Gdyby to była Atalanta nie miałbym pretensji. Inter z Juventinim to mimo wszystko wielki ból, tym bardziej że na dobrą sprawę nie podjęliśmy nawet walki (frajerskie remisy i porażki z fiorentinami, napletami itp).
No i widzisz czyli nie ten duet wygrał im mistrza , lecz nasz wuefista który ciągle szuka taktyki ... ;(


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 09:14

Nawiazujac do nieco wczesniejszej wypowiedzi tutejszego forumowicza - to nie, Inter jeszcze oficjalnie nie jest Mistrzem Wloch. Jesli dzis Atalanta nie wygra z Sassuolo - wtedy Scudetto powedruje w rece ekipy Conte.

Natomiast chyba juz nikt nie ma watpliwosci i nawet ja moge przyznac, ze ten puchar juz na pewno przypadnie Nerazzurrim. "Przypadnie" to chyba jednak zle slowo, poniewaz oni na to trofeum zasluzyli, zdominowali rozgrywki w tym sezonie i to zdecydowanie najlepszy zespol obecnej kampanii, ktory juz w marcu odjechal pozostalym.

Jestem tak bardzo dumny i szczesliwy, czekalem na to ponad dekade, a smak tego zwyciestwa jest niesamowity, wyjatkowy. Czekam na te kropeczke nad "i" dzis lub za tydzien i upije sie do nieprzytomnosci swietujac ten ogromny sukces ukochanego Interu!

Mimo wszystko fajnie byloby zdobyc upragnione Mistrzostwo u siebie, na Giuseppe Meazza, w meczu z Sampdoria - rozpoczynam odliczanie. To sie dzieje! Warto takze wspomniec, iz dzieki temu wszystkiemu wyprzedzimy Milan w zdobytych Scudetti!

Forza Inter! :happy:


Twitter: @K_Kamciu
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 09:43

Kamciu pisze:
02 maja 2021, 09:14
Nawiazujac do nieco wczesniejszej wypowiedzi tutejszego forumowicza - to nie, Inter jeszcze oficjalnie nie jest Mistrzem Wloch. Jesli dzis Atalanta nie wygra z Sassuolo - wtedy Scudetto powedruje w rece ekipy Conte.

Natomiast chyba juz nikt nie ma watpliwosci i nawet ja moge przyznac, ze ten puchar juz na pewno przypadnie Nerazzurrim. "Przypadnie" to chyba jednak zle slowo, poniewaz oni na to trofeum zasluzyli, zdominowali rozgrywki w tym sezonie i to zdecydowanie najlepszy zespol obecnej kampanii, ktory juz w marcu odjechal pozostalym.

Jestem tak bardzo dumny i szczesliwy, czekalem na to ponad dekade, a smak tego zwyciestwa jest niesamowity, wyjatkowy. Czekam na te kropeczke nad "i" dzis lub za tydzien i upije sie do nieprzytomnosci swietujac ten ogromny sukces ukochanego Interu!

Mimo wszystko fajnie byloby zdobyc upragnione Mistrzostwo u siebie, na Giuseppe Meazza, w meczu z Sampdoria - rozpoczynam odliczanie. To sie dzieje! Warto takze wspomniec, iz dzieki temu wszystkiemu wyprzedzimy Milan w zdobytych Scudetti!

Forza Inter! :happy:
Cały ten bełkot jest zupełnie bez znaczenia. Chinter niczego nie zdominował. Chinter dostał prezent od klauna Agnellego, a wazon za wygranie ligi powinien powędrować na biurko "prezydenta" Juventusu.
A w ogóle to nie masz swojego forum? Złodzieje z Mediolanu, tak poważny i szanowany klub, zasługuje na miejsce w internecie.


:allegri: na śmietnik
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 09:49

I pamiętasz co Ci pisałem? Pamiętasz? :) zbyt długo siedzę w tym calcio...
Jedyny chichot losu byłby, gdybyście dziś zostali mistrzami w... ośrodku treningowym a nie na boisku :p nic gorszego nie ma dla piłkarzy. My to przerabialiśmy bodaj 3 razy.

O naszym zarządzie nawet nie będę pisał bo jeszcze są w trakcie montowania na siebie gilotyny. Przejadę się po nich po sezonie.


Obrazek
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 10:07

@Bobby X
Klasa sama w sobie, nie ma co :facepalm:

@Dragon
No fakt, mowiles. Toczylismy delikatne wojenki w tym temacie, ale sam rozumiesz - kibic Interu przez ostatnia dekade dostal tyle plaskaczy w pysk po uprzednich corocznych nadziejach, ze lepiej sie "nie wychylac", a pokora to powinno byc obowiazkowe slowo w slowniku kazdego Interisty. Jednak zeby nie bylo - rowniez i ja przeczuwalem (juz dawno), ze tak to sie zakonczy. Natomiast wolalem poczekac i miec pewnosc, a przy tym z kazda kolejna kolejka dozowac w sobie emocje wzgledem zblizajacego sie tryumfu.

To fakt zdobycie pucharu przed TV musi byc przykre porownujac do euforii z boiska po ostatnim gwizdku dajacym upragnione zwyciestwo. Zreszta, Inter na Giuseppe Meazza, po meczu ligowym swietowal Scudetto bodaj ponad 30 lat temu wiec tym bardziej licze, ze dzis Atalanta wygra z Sassuolo.


Twitter: @K_Kamciu
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 11:23

notquite.mytempo pisze:
02 maja 2021, 00:48
Ciekawostka, bo może ktoś nie słyszał jeszcze - kibice Milanu wparowali dzisiaj do ośrodka treningowego i poprosili o spotkanie z Donnarummą, podczas którego wyklarowali młodzianowi, że jeżeli do dnia meczu z Juventusem nie podpisze nowego kontraktu z Milanem, to w meczu nie zagra :punish:
Dalsza część telenoweli. Corriere della Sera podaje, że Donnarumma opuścił spotkanie z ultrasami z łzami w oczach i czuje, że klub w żaden sposób nie zapewnił mu ochrony, przeciwnie, wystawił na konfrontację.

Nie sądzę, żeby takie środki miały zmusić go do podpisania nowego kontraktu. Prędzej faktycznie nie zagra za tydzień. Tatarusanu w bramce? Już nie mogę się doczekać.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 11:49

Jeżeli do tej pory była jeszcze jakakolwiek szansa na pozostanie Donnarummy w Mediolanie, to ultrasi właśnie koncertowo ją pogrzebali. Dla samego chłopaka na pewno nie było to w żaden sposób zachęcające, no i właśnie dodatkowo mogło zrodzić pretensje wobec klubu.

Co do Interu, to oczywiście scudetto zgarnia w pełni zasłużenie, bo wyraźnie odjechali reszcie stawki, niemniej jednak przede wszystkim uważam, że sami oddaliśmy im tytuł na tacy, frajersko gubiąc punkty z kim się tylko dało.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 11:58

@Kamciu, olej go cokolwiek napisał, każdy nim gardzi.

inter wygrał scudetto w pełni zasłużenie, nie da się ukryć z dużą przewagą dlatego tutaj nie ma żadnego przypadku. Gratulacje dla Ciebie Kamciu i Tobie podobnych kibiców. Mam kumpla, kibica interu, któremu także już złożyłem gratulacje. Jest zarejestrowany na Waszym forum ale chyba nigdy niczego nie napisał bo jak twierdzi, to nie jego bajka.


Obrazek
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 12:07

Kamciu pisze:
02 maja 2021, 09:14

Jestem tak bardzo dumny i szczesliwy, czekalem na to ponad dekade, a smak tego zwyciestwa jest niesamowity, wyjatkowy. Czekam na te kropeczke nad "i" dzis lub za tydzien i upije sie do nieprzytomnosci swietujac ten ogromny sukces ukochanego Interu!
Ja też gratuluję. Oby więcej takich rozsądnych kibiców, z którymi da się porozmawiać, a nie zacietrzewionych janków sprzed komputera, którzy zachowują się jak ultrasi, a nigdy nawet nie byli na stadionie swojego klubu. Nie ma sensu mówić "aa bo odpadli w grupie LM" albo "aa mogli skupić się na lidze", w lidze byli zdecydowanie najlepsi, najbardziej regularni i nawet nie ma o czym dyskutować. Tak samo nie powiedziałbym, że to Juventus przegrał mistrza na własne życzenie. My walczymy o czwórkę i to rozpaczliwie, gdzie tu w ogóle mowa o mistrzostwie? Gratulacje i obyśmy za rok powalczyli.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 13:55

@MRN
@notquite.mytempo

Co prawda oficjalnie Inter Mistrzem jeszcze nie zostal, jednak mysle, ze moge juz podziekowac Wam za gratulacje, doceniam!

Co do tego - jak i dlaczego - Nerazzurri zdobeda Scudetto, poki co nie chcialbym sie specjalnie rozwodzic, poniewaz kawaleczek sezonu jeszcze przed nami. Prawdopodobnie dopiero po jego zakonczeniu pokusze sie o wieksza i bardziej doglebna analize tej kampanii.

P.S. Lazio wlasnie zamiata Genoe i naprawde na powaznie daja sygnal innym, ze ostatniego slowa jeszcze nie powiedzieli. Kalendarz calkiem okey, a i forma wydaje sie byc bardzo dobra. Czuje, ze bedzie ciekawie. Tak obok tematu jeszcze - Correa jest swietny, chetnie zobaczylbym go w koszulce Interu.


Twitter: @K_Kamciu
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2021, 14:11

Gratulacje, co bo co, Juventus bardziej przegrał, aniżeli Inter wygrał, jednak nie umniejsza w niczym sukcesu - scudetto to scudetto.

Poza tym - Lazio ma 2 pkt straty do Napoli i Juve, i relatywnie łatwy terminarz, i wiemy że to drużyna-sinusoida, gdy wejdą na obroty to ciężko ich powstrzymać. Dla wielu to ciekawa końcówka- dla nas - to będzie dreszcowiec. Trzy miejsca, 5-ciu chętnych, choć ja bym to zredukował do 2-4, nie wierzę, że Atalanta to wypuści.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
ODPOWIEDZ