Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 30 września 2020, 23:25

Taaaaa...XD :facepalm:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2020, 10:04

Szwamb pisze:
30 września 2020, 22:51
zachodzę w głowę jak takie "nołnejmy" potrafią rozgrywać kontrataki, czy ataki pozycyjne, wiedzieć zawsze CO GDZIE I JAK
przychodzi trener do nołnejmów, wałkuje z nimi godzinami te same schematy, nikt nie narzeka, są zwycięstwa i jest styl
przychodzi trener do naszych gwiazdeczek, wałkuje z nimi godzinami te same schematy, 3/4 narzeka, są zwycięstwa, nie ma stylu i nie ma trenera


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 października 2020, 20:44

Chiellini w wywiadzie powiedział, że sukcesem będzie dokończenie obecnego sezonu a wynik jest sprawą drugorzędną.

Coś kiepskie podejście jak na mokre aby o 10tytule.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 13 października 2020, 22:12

Giorgio realnie ocenia sytuację. Nie dogramy tego sezonu.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 października 2020, 23:56

Zarazić wszystkich piłkarzy, "odchorować" te dwa tygodnie i sezon uratowany.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7076
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 października 2020, 12:15

FIGC i prokuratura wszczęły śledztwo przeciwko naszym graczom, którzy uciekli z bańki i pojechali na reprezentację. Klubowi nic nie grozi bo poinformował o tym fakcie odpowiednie służby. Chodzi o Bentancura, Cuadrado, Danilo, Dybale, Demirala i Ronaldo. Do tego Buffon zamiast siedzieć w jhotel pojechał do domu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2020, 13:15

stary news i zapomniałeś dopisać, że grozi im grzywna po €400 jeśli chodzi o prokuraturę krajową, FIGC nie wiem co chce tu osiągnąć i czy to ich kompetencje


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 15:45

Teraz nasze 3:0 z Napoli wygląda nieźle.

Atalanta właśnie zbiera 4:0 w pierwszej połówce.

To co wyczyniają obrońcy z Bergamo to taki kryminał.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 15:47

Adrian27th pisze:
17 października 2020, 15:45
Teraz nasze 3:0 z Napoli wygląda nieźle.

Atalanta właśnie zbiera 4:0 w pierwszej połówce.

To co wyczyniają obrońcy z Bergamo to taki kryminał.
Bramek nie widziałem więc spytam - Romero daje radę czy ma swoje "zasługi" przy tych 4 golach?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 16:08

Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 17:39

Wlasnie Romero nie zagral najgorzej. Bramki Napoli byly w glownej mierze wynikiem zbyt pasywnej gry calej druzyny w defensywie (moze z wyjatkiem drugiej bramki Lozano, gdzie Toloi stał jak kołek). Niemniej, jesli mialbym kogos wyroznic z calego bloku to wlasnie wyroznilbym Romero, ktory gral agresywnie i wygrywal czesto jednak te pojedynki zwlascza z Osimhenem. A do tego asysta. Duzo bardziej widzialbym Argentyczynka z powrotem w Juventusie niz Ruganiego. Romero bedzie gral pierwsze skrzypce w obronie Atalanty o ile cos mu sie nie poprzestawia albo nie zlapie kontuzji.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 20:42

Oglądałem dzisiaj derby x2 - najpierw Liverpool, potem Milano. Uderzyła mnie różnica jakości między tymi ligami (Premier League oglądam raz na ruski rok, więc doznałem lekkiego szoku). W Anglii wysoka intensywność, mało holowania piłki, formacje blisko siebie, szybka gra. Włączam potem Serie A... Sporo gry na stojaka, formacje porozciągane, długie holowanie piłki itp. itd. Ale nadal był to niezły mecz, drużyny potrafiły przyśpieszyć jednym podaniem, zrobić coś ciekawego, jakąś akcję zazębić. Oczywiście im bliżej końca, tym bardziej emocje i zmęczenie brały górę, więc pojawiało się coraz więcej banalnych błędów, faul za faulem i ogólnie chaotyczna druga połowa drugiej połowy. Kultura gry poziom niżej niż derby Liverpoolu.

Czemu o tym piszę? Bo za 5 minut wychodzą nasi mistrzowie i spodziewam się kolejnego skoku poziom niżej. To będzie mój trzeci mecz dzisiaj i obawiam się, że najgorszy. Teraz dopiero zobaczę prawdziwą męczybułę. Człapanie. Brak pomysłu. Gol z karnego po jakiejś ręce. Zero składnych akcji (jeśli Crotone nic nie stworzy).

Idę oglądać, obym się mylił.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
tOmek8820

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 70
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 21:44

Tylko że My nie gramy żadnych derbów. Gramy na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli w zimny jesienny sobotni wieczór na pustym stadionie. Oglądam od 30 minuty i rzeczywiście szału nie ma, dupy nie urywa. I tak sobie pomyślałem że może za dużo się spodziewamy po tego typu meczu? Tu liczą się tylko 3 punkty, szczególnie w składzie mocno eksperymentalnym, po długiej przerwie i na początku przebudowy zespołu. Także proponuję zluzować majtki i nie wyciągać zbyt daleko idących wniosków z tego meczu. Forza Juve !!!


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 17 października 2020, 23:34

tOmek8820 pisze:
17 października 2020, 21:44
Gramy na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli w zimny jesienny sobotni wieczór na pustym stadionie.
Chłopie, w jakim Ty świecie żyjesz? Crotone to czerwona latarnia, a my na ich tle wyglądamy jak amatorzy, co nie potrafią wyjść spod pressingu i kilku podań wymienić. Jeśli będziemy szukać usprawiedliwienia w jesiennej aurze i pustym stadionie, to skończymy ten sezon na 7 miejscu. Wstyd!


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2020, 13:53

My jakieś kjezy za 60 baniek ściągamy a Orsolini jak walił bramy dla Boloni tak nadal wali a do tego robi im grę, nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć.


Obrazek
ODPOWIEDZ