Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 23:31

Ibrahimovic 4tys Euro "kary", Lukaku 3tys...

Moze dla zawodnikow u18 bylaby to kara :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 23:36

jeshu pisze:
26 kwietnia 2021, 21:34
Sarri w Romie, co moze cieszyc ze wzgledu na to, ze dalej mu placimy.
Nie płacimy. Umowa była taka, że mogliśmy wypowiedzieć mu umowę na kolejny rok z odprawą 2.5mln (zamiast 7 czy ile tam miał) jeśli zrobimy to do kwietnia i z pewnością tak się stało. Wszystko co mieliśmy już mu wypłaciliśmy albo zrobimy to do końca czerwca.

Tylko dali Mandzukicia do 1 składu i ostro w papę. Prawdziwy Juventino, oby grał jak najwięcej to nasze szanse wzrosną. Milan jest w takiej samej formie jak i my. Lazio ma tylko 2 punkty straty więc możliwe, że ich trzeba się bać bardziej niż ACM (nie licząc bezpośredniego meczu).


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2021, 23:45

Nie wierzę, że nagle Napoli i Atalanta staną się mistrzami regularnego punktowania i już nigdzie się nie potkną. W tej tabeli jeszcze sporo się pozmienia i Lazio jak najbardziej nie jest bez szans, trzymam kciuki żeby nam się udało, nieważne, czy Pirlo zostanie na kolejny sezon czy nie. Co to za czasy nadeszły, że człowiek się będzie cieszył z samego udziału w LM...


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2021, 02:09

Zrobiłem małą symulację. Zajmiemy TOP 4 na 100 % jeśli w ostatnich 5 kolejkach:

1. zdobędziemy 15 pkt;
albo
2. zdobędziemy 13 pkt
albo
3. zdobędziemy 12 pkt, w tym 3 pkt z Milanem, a przynajmniej raz punkty straci Lazio*
albo
4. zdobędziemy 11 pkt, w tym 3 pkt z Milanem, a przynajmniej raz punkty straci Lazio*
i dodatkowo jeszcze raz punkty straci Milan (oprócz z nami);
albo
5. zdobędziemy 10 pkt, w tym 3 pkt z Milanem, a przynajmniej raz przegra Lazio*
i dodatkowo jeszcze raz punkty straci Milan (oprócz z nami).

*Lazio ma 6 meczów

Pozostałych opcji jest zbyt dużo, dlatego ograniczyłem się do tych 5 opcji. Pod uwagę wziąłem jedynie wyniki nasze i będących za nami Milanu i Lazio. W każdym wariancie założyłem, że wygrywamy z Milanem. Przy opcji nr 2 (13 pkt) wystarczy remis z Milanem przy pozostałych wygranych. Przy każdej stracie punktów przez Napoli czy Atalantę nasze szanse oczywiście dodatkowo rosną.

Przy opcji, że zdobywamy 12 pkt, ale przegrywamy z Milanem maksymalnie 2 bramkami - wtedy raz punkty musi stracić Lazio, raz przegrać Napoli i dodatkowo raz przegrać Milan.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2021, 11:46

Nie śledziłem stanu kontuzji, zawieszeń, COVIDu w składzie Milanu, więc nie mam jakiegoś większego obrazka tego co się tam dzieje - spuchli, czy mają jakiegoś pecha, że dołączyli do wyścigu żółwi o miejsca 2-4?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Maradona10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 13 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2021, 15:30

Milan to cień drużyny z 1 części sezonu. Już nawet my mamy szansę ich klepnąć w bezpośrednim starciu. Dodatkowo mają jeszcze mecz z Atalantą na koniec. Na te chwilę to oni są głównym kandydatek do pozostania poza top4.
Nie wierzę też, że my będziemy nagle punktować wszystkich. Lazio ma też kilka ciężkich meczów plus punkty straty, więc wątpię, żeby na poważnie włączyli się do walki o LM. My mamy jeszcze m.in. mecz z Interem. To byłoby najgorsze, gdyby z LM wyrzucili nas oni :facepalm:
Końcówka będzie ciężka :( Wywalenie Pirlo przed końcem mogłoby pozytywnie wstrząsnąć drużyną :whistle:


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2021, 18:35

notquite.mytempo pisze:
26 kwietnia 2021, 22:36
Alex96 pisze:
26 kwietnia 2021, 22:14
Ktoś widział sytuacje jak Orsato sprawdza faul na Hakanie? Dostaje powtórke gdzie jak na dłoni widać, że jest kopnięty a i tak tego nie bierze pod uwage. To co on sprawdzał?
Widziałem. Jedyne wytłumaczenie, jakie mi przychodzi do głowy, to sędzia uznał, że piłkarz Lazio był w momencie "styku" przy piłce i wtedy jeśli ktoś popełniłby faul, to właśnie Hakan. Ale nie wiem. W każdym razie pięknie wraca karma za mecz z Juve i faul na Rabiocie przy bramce Calabrii.
Warto też wspomnieć o minimalnym spalonym Lazzariego, w przeszłości takie gole decydowały o mistrzostwach czy pucharach, ale naprawiające piłkę cudo zwane VAR zastąpiło je dyktowanymi na lewo i prawo rzutami karnymi oraz cofaniem akcji o parę minut. Wszystko w imię ducha gry :prochno:

Generalnie w szeregach kibiców czerwono-czarnych panuje oburzenie, szkoda tylko, że tyle samo energii nie poświęcili piętnowaniu sytuacji z sezonu 17/18. Rewanż na San Siro, Cutrone strzela gola ręką, miejscowi wygrywają 2-1, nam ostatecznie brakuje 1 punktu do zajęcia czwartego miejsca dającego grę w CL.

Obrazek


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2021, 19:26

Wydaje się, że tam faktycznie był delikatny faul, ale co tam. Jak w styczniu niezainteresowany piłką Hakan się w ładował w Rabiota pod bramką Milanu i poszła kontra na 1:1, to było wszystko okej...

Zresztą Lazio zagrało świetny mecz i raczej nie pozostawili Milanowi złudzeń. Szkoda tylko, że ten lob Immobile nie wszedł, bo pięknie to wyglądało.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2021, 20:55

Ja tam faulu nie widziałem, był delikatny kontakt ale nie on spowodował upadek. Warto przyjrzeć się jak zachowuje się noga Milanisty gdy trąca piłkę czubkiem buta. Co prawda Marelli potwierdza wersję VARu ale jakoś ciężko mi się z nimi zgodzić. Było widać też, że Orsato po obejrzeniu replaya gada coś do VARowców i nie wyglądało to na komplementy ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 14:39

Maly pisze:
26 kwietnia 2021, 23:36
Tylko dali Mandzukicia do 1 składu i ostro w papę.
Ja już chyba wiem, czyja to będzie wina, jeśli Milan nie ukończy sezonu w pierwszej czwórce. :ahsisi:


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 15:00

No jest w tym jakaś reguła, że nie idzie im od kiedy podpisali z nim kontrakt ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2021, 15:16

Bartosz Karawańczyk pisze:
28 kwietnia 2021, 14:39
Maly pisze:
26 kwietnia 2021, 23:36
Tylko dali Mandzukicia do 1 składu i ostro w papę.
Ja już chyba wiem, czyja to będzie wina, jeśli Milan nie ukończy sezonu w pierwszej czwórce. :ahsisi:
Pamiętaj, że trenował ich :devil: ALLEGRI :devil: - wszystko jasne. :P


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2021, 21:30

Nie wytrzymam tej porażki z Benevento, które na przestrzeni ostatnich 17 meczów wygrali tylko z nami ...


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 01 maja 2021, 21:47

Jak wyznaczyłeś ten zbiór? Dlaczego akurat 17? Na przestrzeni ostatnich 21 spotkań wygrali jeszcze z Genoą, Udinese i Cagliari, więc nie ma lipy. Zaszczytne grono.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 01 maja 2021, 22:23

Jak jutro nie wygramy z Udinese to się zrobi bardzo nieciekawie. Zresztą już jest nieciekawie. Będzie okropnie ciężko o czwórkę, a najgorsze że takie drużyny typu Napoli czy Atalanta, które nigdy nie były synonimem ligowej solidności, wydają się w tym momencie tracić mniej głupich punktów niż Juventus


ODPOWIEDZ