Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:22

jackop pisze:
26 stycznia 2021, 22:16
Przecież murzyn nawet nie dotknął Barelki... Karny za podcięcie bez kontaktu z przeciwnikiem? Sędzia 🗑 zamiast ♥ i rasizm!

Główny złapał kontuzję, pewnie za karę 😂
jak nie dotknal ?:D chyba inny mecz ogladamy :D


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:28

Moim zdaniem tak chamskie prowokacje jak ta Ibry powinny być tępione z calą mocą. Wyglądało to jakby Szwed chciał skorzystać z sytuacji i swoim cwaniactwem próbował całkowicie wyprowadzić z równowagi Lukaku.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:44

@jeshu no wyglądało jakby Włoch zgrabnie zanurkował :dontknow:

Eriksen ze stojącej piłki - nadal to ma :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:47

jackop pisze:
26 stycznia 2021, 22:44
@jeshu no wyglądało jakby Włoch zgrabnie zanurkował :dontknow:
Na TVP nie widziałem powtórki zeby był kontakt noga w nogę. Może i był ale z tego co pokazali to gość padał już przed wślizgiem chyba Leao?


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1702
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:48

Inter w półfinale first leg bez Lukaku i Hakimiego.
Zlatan od bohatera do zera, co za dzban.
Mecz piłkarsko kiepski ale fajnie się to oglądało. Jedni i drudzy mocno poobijani, Barella co zbierał po żebrach to żal chłopa.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:48

Ciekawy meczyk, sporo się działo, ale w strzałach celnych 14:1 dla Interu..

Ps. W 1 meczu półfinału nie zagra Hakimi i Lukaku


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 22:55

Alex96 pisze:
26 stycznia 2021, 22:47
Na TVP nie widziałem powtórki zeby był kontakt noga w nogę.
No właśnie ja też nie widziałem miejsca kontaktu, a pokazali nawet powtórki VAR z dwóch ujęć.
jeshu pisze:
26 stycznia 2021, 22:12
A tymczasem wyzszy o polowe glowy Ibra celuje czolem gdzies w okolicach ust/brody Lukaku ..
Zlatan jest wyższy od Belga o 4 cm. Może faktycznie inne transmisje oglądaliśmy :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 23:04

Po jednej z powtorek wydawac sie moglo ze noga faulujacego "przeleciala" przez noge Barelli. Szkoda ze nie mielismy lepszej powtorki.
https://transfery.info/aktualnosci/pote ... deo/144769
Wg tych doniesien mysle, ze moga byc poleciec zawieszenia, czego im zycze :D Mialem nadzieje ze bedzie 120 minut, ale zawieszenie na 2 / 3 mecze jednego i drugiego tez nie jest zlym wynikiem :D

@jackop wzrost liczony jest przy pelnym wyprostowaniu wiec mnie tu prosze nie lapac za slowka :D Wystarczy lekko pochylona postura Lukaku i mamy "pol glowy" :P
Obrazek
nie wyglada jakby chcieli sobie spojrzec w oczy :D


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2021, 23:59

Tatarusano wyczyniał cuda w bramce Milanu. Nie wystarczyło to do wygrania, ale odnotować warto bo facet pokazał kilka mega interwencji.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2021, 08:05

Zlatan jak nas do tego przyzwyczaił jest genialnym piłkarzem ale z głową ma problem. Nie wiem co on tam nawrzucał Lukaku ale Belga tak zagotowanego jeszcze nie widziałem więc musiało być grubo. inter wygrał zasłużenie ale 10 minut doliczone przez sędziego to skandal bo tam nie było tylu przerw aby doliczać 10 minut. Mecz przegrał Milanowi Zlatan ale samego Milanu mi nie szkoda bo kolejny gong sprawi, że fanboye Milanu zejdą na Ziemię, zagalopowali się nieco i nie mają za grosz pokory a do tego Milan jest ciągnięty za uszy przez sędziów.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2021, 08:25

MRN pisze:
27 stycznia 2021, 08:05
Zlatan jak nas do tego przyzwyczaił jest genialnym piłkarzem ale z głową ma problem. Nie wiem co on tam nawrzucał Lukaku ale Belga tak zagotowanego jeszcze nie widziałem więc musiało być grubo. inter wygrał zasłużenie ale 10 minut doliczone przez sędziego to skandal bo tam nie było tylu przerw aby doliczać 10 minut. Mecz przegrał Milanowi Zlatan ale samego Milanu mi nie szkoda bo kolejny gong sprawi, że fanboye Milanu zejdą na Ziemię, zagalopowali się nieco i nie mają za grosz pokory a do tego Milan jest ciągnięty za uszy przez sędziów.
Doliczone było tyle bo sędzia doznał kontuzji i trochę trwało zanim się zmienili.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2021, 09:26

Wystarczy poszukać.

„Go do your voodoo shit” na podstawie historii z wyborem klubu w premier league i pobytem matki Lukaku w Afryce (?).



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2021, 16:48

Barella podnosi lewą stopę (brak kontaktu) i zaczyna nurkować. Leao zgiętą w kolanie prawą nogą mija prawą stopę Barelli, który w tym momencie jest już w połowie upadku.



Pięknie wyczarowany VARny :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2021, 17:14

Conte prawie pobił sedziego i 2 mecze kary. Lukaku i Zlatan wczoraj dali w palnik i pewnie bez żadnej kary.
Buffon krzyczał do Portanovy, że ma jeździć na dupie, tylko trochę dosadniej i grozi mu mecz zawieszenia.
Fajna liga.


Obrazek
jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2021, 17:34

jackop pisze:
27 stycznia 2021, 16:48
Barella podnosi lewą stopę (brak kontaktu) i zaczyna nurkować. Leao zgiętą w kolanie prawą nogą mija prawą stopę Barelli, który w tym momencie jest już w połowie upadku.
Wiesz, Barella mogl podnosic lewa noge bo glowe skierowana mial tak, ze widzial Leao lecacego z wslizgiem i chcial go przeskoczyc. Kurcze odswiezalem kilkanascie razy 1s (powtorka zza plecow Barelli) gdzie niby mialby byc kontakt z prawa noga Wlocha i ciezko jednoznacznie z tych powtorek powiedziec czy takowy mial miejsce. Na pewno nie bylo ewidentnego karnego, a wg mnie wlasnie takie powinien sedzia gwizdac a "kontrowersyjne" odpuszczac.. na zasadzie "wine trzeba udowodnic a nie domniemywac". Jedyna przeslanka, ze kontakt mogl byc jest to, ze stopa Barelli odchyla sie "na zewnatrz" o kilka stopni po rzekomym kontakcie. Troche malo.

Byc moze gdyby nie karny, mielibysmy remis i dogrywke, na ktora tak liczylem :D

@Dragon - fajna liga, gorzej z sedziowaniem i arbitrazem. A jeszcze nie tak dawno byl znany, ceniony i szanowany na calym swiecie Pierluigi Collina :) co do arbitrazy, sedziowania itp to wiadomo .. w koncu to wlochy i np. przedawnienie interu :whistle:


ODPOWIEDZ