Serie A - Sezon 2020/21

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2021, 22:42

Liczyłem, że w najgorszym wypadku Torino przegra to 2:1, aczkolwiek czułem bramkowy remis. Jednak po przebiegu spotkania stwierdzam, że Torino zagrało takie dno, że 19 miejsce w tabeli to nie przypadek...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2021, 22:47

Atalanta powinna ich rozjechać chyba że znowu karnym sędzią poratuje


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2021, 22:51

Milan bez składu wygrał do zera z Toro, które mam nadzieje, że spadnie.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2021, 23:14

Niech spadają. Mam nadzieje że skąpy Cairo nie zwolni zbyt prędko tego klauna Giampaolo, wtedy spadek Torino jest pewny jak w szwajcarskim banku.
To chyba jedyny sposób by biedny Belotti był do wyciągnięcia dla takiego np Milanu lub Romy, które w przyszłym sezonie będą szukać snajpera za przyzwoite, rynkowe pieniądze, a nie ekwiwalent jednego Ronaldo.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 09:41

Bartosz Karawańczyk pisze:
09 stycznia 2021, 18:28
Baczu pisze:
09 stycznia 2021, 16:02
towalski pisze:
09 stycznia 2021, 05:24
Tylko nie można liczyć na to, że każdy przejdzie Covid bezobjawowo - bo wielu osobom mocno siada na kondycję. Więc może się okazać że De Ligt czy Cuadrado wrócą, ale może to być powrót a'la Dybala - chłop zapomniał jak się gra w piłkę.
Ręce opadają i szurają po ziemi, jak się czyta takie pełne dezinformacji wymiociny skrojone na miare pod propagandową narrację, która swoimi mackami sięga nawet na Juvepoland.
Ktoś kiedyś palnął takie głupstwo, ludzie zaczęli bezmyślnie powtarzać i się w końcu przyjęło. :facepalm: Trzeba prostować te brednie, może nie jest jeszcze za późno. Ja wiele razy obalałem ten mit, ale zrobię to jeszcze raz.

Dybala covida miał w marcu/kwietniu.

W czerwcu był naszym najlepszym zawodnikiem.

Dzięki świetnym występom po wznowieniu rozgrywek otrzymał tytuł MVP sezonu.

Formę stracił w przerwie między sezonami.

Bez odbioru, pozdrawiam.
Tony Montana pisze:
09 stycznia 2021, 23:43
Vanquish pisze:
09 stycznia 2021, 23:32
Bartosz Karawańczyk pisze:
09 stycznia 2021, 18:38
Zbliżamy się dopiero do półmetku sezonu, ale już teraz mam przednią bekę z tych wszystkich leszczy, którzy porównywali Chiesę do Berny i wróżyli mu podobną "karierę". :prochno:
:ahsisi:
Bartosz Karawańczyk 12.10.2020 r. pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja. Pudło we wczorajszym meczu absolutnie genialne miał ten cały Federico...

Od Berny różni się tylko wyglądem. Berna wygląda strasznie (nadmiar tatuaży) i jest człowiekiem skrajnie przesądnym. Wierzy w jakieś zabobony i ma niezły bałagan pod kopułą (nikt psychicznie zdrowy nie wytatuowałby sobie całego ciała). Natomiast nasz nowy nabytek ma śliczną buzię sympatycznego ufoludka i pewnie dlatego był też trochę droższy od tatuażysty.
I to by było na tyle w temacie forumowego speca :prochno:
Też to wychwyciłem, aczkolwiek myślę, że to przemyślane trollowanie - nie można chyba nie pamiętać/nie zauważyć co się pisało 3 posty wcześniej :prochno:

Bez zbytnich przechwałek napiszę jak zawsze - cieszę się, że go broniłem i w niego wierzyłem. Poziom, który obecnie prezentuje jest tym czego się spodziewałem (statystyki) - nie mniej, nie więcej, pi razy oko takich wyników się spodziewałem.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 14:28

Standardowy beton Conte. Inter wychodzi na prowadzenie po czym zupelnie oddaje pola przeciwnikowi, ktory od kilkunastu minut zaciekle atakuje, gdzie czuc, ze zaraz wciasna te bramke. Mistrzowski, bezbledny i przenajswietszy Antonio zdejmuje, Lautaro i Hakimiego, a wpuszcza Kolarova i Perisicia... na dokladke Gagliardini. Przeciez kazdy, doslownie chyba kazdy kto ogladal ten mecz wiedzial jak to sie skonczy. Tak frajerskiego klubu i trenera, szczegolnie w polaczeniu chyba nigdy nie widzialem. Mentalnie ten zespol jest na poziomie zero.


Twitter: @K_Kamciu
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 14:30

Roma - Inter na remis, więc znów kolejka lekko pod nas, bo to nasi dwaj bezpośredni rywale. Mam nadzieję, że to wykorzystamy wieczorem.

Ragazzi, to ile tam jeszcze zostało Antoniuszowi tych potknięć? :laugh:


Capo di tutti capi
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 15:12

ależ Ci kibice Milanu mnie denerwują, chyba tak obrośli w piórka, że nie wiem i te ich błagalne prośby "niech jeszcze punkty straci Napoli, Lazio i Juve wieczorem i kolejka super"... jest niemal pewne, że Atalanta ich sprowadzi ponownie na ziemię, a i też myślę, że jak teraz mogą mieć ok 43 pkt po 19 kolejkach (wiele kolejek na farcie itp), to moim zdaniem w rundzie rewanżowej nie zdobędą nawet 40 pkt (wyjazdy z Romą, Lazio, Juve, Atalantą), a ktoś mówił, że 85 pkt powinno dać Scudetto.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 15:37

@rammstein a próbowałeś wchodzić na forum, o którym pisałem? Czy podoba Ci się szukanie profili/stron gdzie poziom delikat nie mówiąc jest mocno niski? W taki sposób można znaleźć profil/strone o Juve, Interze, Romie, Barcelonie itd i znaleźć jakieś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> komentarze. Ale można też nie babrać się w gównie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 15:58

@rammstein
Tylko, że nie ma co się dziwić części kibiców Milanu, gdyż inne czołowe ekipy wciąż zaliczają jakieś wtopy, a ich drużyna rozgrywa najlepszy sezon od wielu lat i od dawna nie zdobyła żadnego znaczącego trofeum. Rossoneri będąc liderem Serie A zdobywają średnio 2,353 pkt/mecz, więc jeśli utrzymaliby taki stan, to na koniec rozgrywek mieliby około 89 oczek. My na chwilę obecną zakładając nawet pozytywny scenariusz mówiący o tym, że wygramy z Sassuolo i w zaległym spotkaniu z Napoli i tak będziemy mieć jeszcze aż 4 oczka straty do Milanu (mimo tego, że pokonaliśmy ich w bezpośrednim pojedynku). Wiadomo, że do końca sezonu każdy jeszcze potraci punkty, ale jak widać Juve ma bardzo niewielki margines błędu jeśli chce poważnie myśleć o obronie Scudetto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 16:17

Mandragora dzisiaj od początku w spotkaniu przeciwko Napoli. Zdrowiej chłopie zdrowiej.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2021, 16:32

Napoli bardzo słabo. Podobny poziom kopania jak Inter. Jeżeli Juve zagra jak z Milanem, to spokojne 3 punkty. Cyk, 1:2. Udinese katastrofalnie rozgrywa kontry. Mieli kilka okazji, ale nic z tego nie wyszło.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2021, 08:40

Cieszy to, że inter zgubił znowu punkty, ale co teraz stracili z nami raczej mogą odzyskać, bo nie sądzę, żebyśmy znowu zagrali jak z Milanem. Mam jednak nadzieję, że my posypiemy się jednak rzadziej niż reszta w trakcie rundy rewanżowej i jakoś uda nam się wrócić na pierwsze miejsce.


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2021, 23:00

Teraz to chyba czas skupić się na LM.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2021, 23:09

"Dwunasty rzut karny na korzyść Rossoneri, ponad dwukrotnie w porównaniu z konkurencją: Juventus, Roma i Sassuolo - drugie w tym specjalnym rankingu po 5 karnych."


ODPOWIEDZ