Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 17:33

Maly pisze:
20 lipca 2020, 15:48
@Garreat: wisi mi Inter (i nie raz pisałem, że sędziowie trzymają ich i Lazio za uszy w walce o tytuł) więc nie odgadłeś mojej misji ale wasza misja szkalowania Conte poprzez zakłamywanie rzeczywistości jest żałosna, Inter przegrywa do przerwy więc na forum jest 15 postów w temacie o Interze że słabi, Conte beznadziejny etc... po przerwie 3-1 i max jeden nowy post ;) tak to wygląda na JP, niektórzy bardziej cieszą się z porażek Interu niż zwycięstw Juventusu, czasami nawet piszą, że życzą nam porażki... takich tu mamy kibiców więc nie dziwię się, że jak spotkasz jednego rozsądnego to nie potrafisz go poprawnie ocenić ;)
Conte, wg różnych doniesień, jest drugim-trzecim najlepiej zarabiającym trenerem NA ŚWIECIE: https://www.francefootball.fr/news/Les- ... rs/1121810. Kasuje więcej niż Klopp, Zidane, Flick, Guardiola... itd.
Więc skoro Ronaldo oceniam(y) przez pryzmat jego 30 baniek, to tak samo można patrzeć na dzieło Conte w Interze. Szanuję go za pracę w Juve, ale dzisiaj jest lipiec 2020. Dla Ciebie to szkalowanie Antka i zakłamywanie rzeczywistości, dlaczego? Rzeczywistość to zero tituli. Dostrzegasz jakąś inną? W Juve kupa problemów, ale jednak jest lider i nikła nadzieja na Lyon. A Sarri pracuje za 1/3 pensji Antka. Ewidentnie Zhang uwierzył w 'zwycięski model', tymczasem wszystko co się udało, to wydać kupę hajsu i powtórzyć wynik Spalettiego.

Istnieje temat 'Wszystko o Interze', więc ludzie piszą co myślą. Rywalizacja Juventusu z Interem jest pełna złych emocji, czego oczekujesz? Jedni śmieją się z potknięć, inni rozkminiają faul, którego nie było. Jak masz coś do zarzucenia to dawaj konkrety zamiast "tak to wygląda na JP" czy "takich tu mamy kibiców".


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 18:22

@Garreat

Owszem miedzy oboma klubami jest duzo nienawisci i zlych emocji. Kibice obu druzyn nie darza sie sympatia i tak pewnie juz pozostanie na zawsze.

Natomiast odrobine smieszy mnie usilne deprecjonowanie aktualnej sytuacji Interu. Piszesz, ze Zhang wydaje kupe siana na Antonio i nie widac zadnych rezultatow. Owszem, pensja Conte jest ogromna natomiast pamietaj, ze celem Interu jest zblizanie sie do Juventusu z kazdym rokiem. Na poczatku przygody trener zapowiedzial, ze w ciagu 2 lat sprobuje wygrac Scudetto wiec nawet biorac pod uwage na powaznie te slowa ma jeszcze 1 rok.
Wyniki jak Spaletti?

Inter 2019/20
- LM zapewniona 4 kolejki przed koncem sezonu
- 72 pkt. 4 kolejki przed koncem sezonu
- 2 miejsce w tym momencie

Inter 2017/18
- LM do ostatnich minut ostatniej kolejki byla na styku
- 72 pkt. na koniec sezonu
- 4 miejsce

Inter 2018/19
- LM do ostatnich minut ostatniej kolejki byla na styku
- 69 pkt. na koniec sezonu
- 4 miejsce

Mysle, ze jeszcze okolo 7 pkt. Inter moze zdobyc. Moim zdaniem efekt widac. Jest progres mimo (przyznaje) slabiutkiej gry po przerwie. Mowienie, ze Nerazzurri za Conte osiagaja takie rezultaty jak za Spalettiego jest klamstwem i tyle. A to, ze nie zdobeda Mistrzostwa nie oznacza, ze nie zrobili postepow. Juve nadal jest najlepsza druzyna we Wloszech wiec to nie takie proste. Mysle, ze roznica jest niwelowana i to czuc w kosciach. Jest to jednak dlugotrwaly proces. Mysle, ze tylko Inter moze zagrozic w bliskiej przyszlosci Starej Damie i Ty dobrze o tym wiesz. Pozdrawiam.


Twitter: @K_Kamciu
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 18:57

Conte to coraz większy dzban, sapie o co popadnie - teraz terminarz ale jak inter grał co 4 dni a reszta co 3 dni to było wszystko ok ? Czy niektórzy z Was naprawdę chcieli tego wała ponownie tutaj ? :think:


Obrazek
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 19:46

Interista94 pisze:
20 lipca 2020, 18:22
Mysle, ze jeszcze okolo 7 pkt. Inter moze zdobyc. Moim zdaniem efekt widac. Jest progres mimo (przyznaje) slabiutkiej gry po przerwie. Mowienie, ze Nerazzurri za Conte osiagaja takie rezultaty jak za Spalettiego jest klamstwem i tyle. A to, ze nie zdobeda Mistrzostwa nie oznacza, ze nie zrobili postepow. Juve nadal jest najlepsza druzyna we Wloszech wiec to nie takie proste. Mysle, ze roznica jest niwelowana i to czuc w kosciach. Jest to jednak dlugotrwaly proces. Mysle, ze tylko Inter moze zagrozic w bliskiej przyszlosci Starej Damie i Ty dobrze o tym wiesz. Pozdrawiam.
Oczywiscie zgadzam się, że z 'grupy pościgowej' jedynie Inter ma zaplecze finansowo-organizacyjne, żeby strącić Juventus z lidera.
Natomiast myślę, że osiągajac bilans transferowy -106M (wg transfermarkt), spodziewałbym się jednak czegoś więcej. Wyniki z górą tabeli są słabe. Już mniejsza o ligę, co z LM? Przecież Borussia to cienkie bolki i nie tak to miało wyglądać. Barcelona też najsłabsza od dawna. U siebie Inter miał ich zjeść samą determinacją, wyszło jak wyszło. To są twarde pieniądze, niemożliwe żeby co rok jechać na bilansie -100. Ciężko tu nie wypomnieć stylu Conte, który w Juve na poziomie Europy był wielkim niewypałem. Epickie zwycięstwo nad schyłkową Chelsea i cierpienia z ogórkami, kompromitacje z Galatą i Benficą.
Jak patrzę po latach na pomoc Pirlo, Marchisio, Vidal, Pogba -- myślę, że Conte też miał sporo szczęścia. Zwłaszcza z Vidalem, który jeździł na dupie, zresztą Antek do dziś się z niego nie wyleczył. Obrona BBC, wszyscy w optymalnym wieku.
Z drugiej strony Tevez, który 100% pokazał dopiero u Maxa. Czytam o dziwnych tarciach na linii Conte-Eriksen i ciężko oprzeć się wrażeniu, że już to gdzieś widziałem. Jest jakiś problem z uruchomieniem kreatywności. Wszystko pod żelazny schemat, nieważne co umiesz. Za mało intensywności! Musimy dawać więcej! Ale klub już dał 30 brutto i więcej nie da rady... teraz to pan trener musi dać.
Przyjdzie Hakimi, może Alaba (nie sądzę), może odejdzie Skriniar czy Lautaro. Ale to nie zmieni myśli przewodniej gry Interu. Dalej będzie dzida do przodu, Lukaku na ścianę, wahadłowi i milion wrzutek.

Sednem pracy Allegriego było to, że Juventus stał się czymś więcej, niż sumą 11 zawodników na boisku. Po Cardiff to przepadło i nie wróciło aż do dziś.
Nie wiem czy Conte jest zdolny dać ten ekstra element, doświadczenie wskazuje że raczej nie. Na dzisiaj siłą Interu jest słabość Juventusu i jeśli nasi nie ogarną własnego podwórka, to może być różnie.
Różnica została trochę zniwelowana... w końcu Inter mocno zainwestował... jednak z tyłu głowy jest świadomość, że może u nas w końcu zatrybi, a wtedy dyskusja straci sens.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 22:48

Garreat pisze:
20 lipca 2020, 19:46
Obrona BBC, wszyscy w optymalnym wieku.
chyba zapomniałeś, że to Conte stworzył BBC a następnie Allegri je rozbił... następnie nazwałeś to "czymś więcej" ;) na prawdę często lepiej nic nie powiedzieć niż potwierdzać to co pisałem o zakłamywaniu rzeczywistości - porównanie do wyników Spala już ci Interista wytłumaczył ale post niżej dalej brniecie w swoje ;)

a te zarobki Conte to rozumiem netto tak? z tą promocją dla osób nie pracujących 2 lata w Italii? zresztą w sumie to bez znaczenia bo nie było ich stać na nikogo lepszego i chyba z tym się zgodzisz nawet uważając go za słabego trenera ;]

aha i Barcelona nie była słaba, na jesieni grali dobrze i byli liderami w PD, słaba to była jak my ich jechaliśmy 3-0 a tu było podniecenie jakbyśmy wygrali LM


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 00:24

Maly pisze:
20 lipca 2020, 22:48
chyba zapomniałeś, że to Conte stworzył BBC a następnie Allegri je rozbił... następnie nazwałeś to "czymś więcej" ;) na prawdę często lepiej nic nie powiedzieć niż potwierdzać to co pisałem o zakłamywaniu rzeczywistości
Odnosiłem się do BBC personalnie, nie jako formacji. Allegri rozbił trójkę i bardzo dobrze, była to cegiełka do sukcesu w Europie.
"Coś więcej" to po prostu praca Allegriego, dostał po Conte solidne fundamenty ale okazał się dużo lepszym taktykiem. Tamten Juventus nie potrzebował już "więcej intensywności" pod znakiem antkowego darcia ryja, tylko mądrego wykorzystania nazwisk. Tak, rozbicie świętej trójcy było częścią "czegoś więcej", ale niepoważnym jest wszystko sprowadzić do tego.
Max potwierdził klasę osiągając drugi finał bez Pirlo i Pogby, z Mandzukiciem na skrzydle. Elastyczność nieosiągalna dla Conte, do dziś zakochanego w defensywnej trójce.
Weź już nie twórz jakichś dopowiedzeń i proszę odnoś się precyzyjnie do fragmentów, bo imputujesz mi wypowiedzi, których nie popełniłem.
Maly pisze:porównanie do wyników Spala już ci Interista wytłumaczył ale post niżej dalej brniecie w swoje ;)
Gratulacje dla Interu za zdobycie 5 czy 10 punktów więcej. Podobno jest za to premia od uefy.
Inter jak nie walczył o mistrza tak nie walczy nadal, ale wykonali mały krok kosztem 106 milionów euro.
Trzeba zaczekać do końca. Na rozkładzie u nich jeszcze Napoli i Atalanta. Tak że faktycznie może być całkiem jak za Spala.
Maly pisze:aha i Barcelona nie była słaba, na jesieni grali dobrze i byli liderami w PD, słaba to była jak my ich jechaliśmy 3-0 a tu było podniecenie jakbyśmy wygrali LM
No, tamta Barcelona była pierwsza na kolejkę przed końcem ligi, grało trio MSN, a sam Messi był 3 lata młodszy.
W Mediolanie Messi nawet nie grzał ławki, a zespół wyszedł składem:
Neto
Wague Todibo Lenglet Umtiti Firpo
Vidal Rakitic Alena
Griezmann Perez

Wynik znamy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 08:23

mogę to tylko podsumować tak: nie wiedziałem, że odnieśliśmy sukces w Europie ;]

10pkt za 106mln? zobacz ile punktów i za ile mln zdobywał Allegri ;)

jedyne z czym się zgodzę, to że Maks lepiej wykorzystywał nazwiska - zamurowywał bramkę nawet z ogórkami i liczył, że nazwiska w ataku sami coś wymyślą bo on to nie za bardzo wiedział co to znaczy schemat ofensywny, jakby miał Matriego to nie zdobyłby nawet tylu punktów co teraz Inter

ps. to była ta Barcelona, która dostała 4 od PSG


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 10:51

Maly pisze:
21 lipca 2020, 08:23
mogę to tylko podsumować tak: nie wiedziałem, że odnieśliśmy sukces w Europie ;]
Czy to się Tobie podoba, czy nie, Allegri wprowadził nas na europejskie salony. Spowodował, że liczy się nas jako jedną z ekip do końcowego sukcesu. Conte nie osiągnął tego ani w Juventusie, ani w Chelsea i znając jego betonowe podejście do taktyki, nie osiągnie tego w Interze.
Maly pisze:
21 lipca 2020, 08:23
ps. to była ta Barcelona, która dostała 4 od PSG
I która potem wbiła im sześć goli w rewanżu. ;)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 11:01

Maly pisze:
21 lipca 2020, 08:23
mogę to tylko podsumować tak: nie wiedziałem, że odnieśliśmy sukces w Europie ;]

10pkt za 106mln? zobacz ile punktów i za ile mln zdobywał Allegri ;)

jedyne z czym się zgodzę, to że Maks lepiej wykorzystywał nazwiska - zamurowywał bramkę nawet z ogórkami i liczył, że nazwiska w ataku sami coś wymyślą bo on to nie za bardzo wiedział co to znaczy schemat ofensywny, jakby miał Matriego to nie zdobyłby nawet tylu punktów co teraz Inter

ps. to była ta Barcelona, która dostała 4 od PSG
Czytając co napisałeś, to naprawdę widać że masz problem z racjonalnym myśleniem.

Rozumiem żeby Barcelona dostała 4:0 z PSG i nieznany jest wynik rewanżu, ale tutaj wiemy że ta Barca dokonała cudu strzelając PSG 6 goli u Siebie.

Pokaż mi inny zespół który rozbił tak Paryżan w ostatnich latach.

My za to wygraliśmy z nimi 3:0, tak by u nich nie stracić ŻADNEJ bramki.
Jak można temu umniejszać?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 11:29

ale ja nie twierdzę, że nie mieliśmy lepszej obrony niż PSG, nawet mentalnie byliśmy lepszą drużyną ale jeśli ja zapominam o 6-1 to wy zapominacie ile tam było pomocy sędziów

ps. Conte nie miał takich zawodników jak Allegri i niech to do was w końcu dotrze, Allegri z Peluso to by z Lecce nie wygrał a co dopiero grał w LM... zresztą to dzięki wynikom Conte on był losowany z lepszego koszyka i przez to automatycznie miał słabszych rywali w grupie

ps2. to temat o Serie A więc nie zaśmiecajmy ;] liga wygrana i jeśli pisaliście wcześniej, że Allegri to dobry trener, bronią go zwycięstwa etc to tak samo teraz wypada wam pisać o Sarrim, a jakoś tego nigdzie nie widzę ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
deejay1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2014
Posty: 32
Rejestracja: 09 marca 2014

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 20:43

Atalanta po przerwie zaczęła grać, chyba prędzej czy później coś wcisną. Ktoś może wie za co wyrzucili Gasperiniego ? i za co kartkę dostał Sinisa ?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 21:15

Gdy Barrow dał dupy to było już wiadome, że Atalanta to strzeli. Ogólnie to mecz kupa.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2020, 23:43

Ta liga to dno xD

Obrazek


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 lipca 2020, 23:49

ranokia? to on żyje?! :O


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 23 lipca 2020, 00:04

Push3k pisze:
22 lipca 2020, 23:43
Ta liga to dno xD

Obrazek

Eee tam dno!! To co powiedzieć o Premier leauge? Gdzie mistrz znany w połowie sezonu i do tego odpada w LM z 3 drużyną LaLiga w dodatku grającą catenaccio sprzed ponad 50 lat :whistle: tam to dopiero dno!!!


Zablokowany