Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2020, 14:54

dopóki na Serie A będzie wystarczała super szkółka i będą mieli ogarniętego trenera to będą w czubie ale nic trwałego raczej nie zrobią bo to za mały klub na tak silną ligę... to coś jak Udinese w czasach Sancheza na przykład


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2020, 17:29

Kim są zawodnicy Atalanty, którzy dezerterują spod auspicji Gasperiniego widać dobitnie na wielu przykładach. Caldara, Kessie, Cristante, Conti, Gagliardini, De Roon, wszyscy Ci zawodnicy zaliczyli ogromny regres po odejściu, po czasie ratując się powrotem co sprawiło że odzyskali formę (De Roon) bądź mają duże szanse na jej odzyskanie (Caldara). Gasp na ręke do piłkarzy przeciętnych, lub po przejściach i potrafi zrobić z nich maszyny. Pytanie jak długo siwowłosy strateg posiedzi w Bergamo - na miejscu takiego np. Milanu zwolniłbym Maldiniego, Bobana i wywalił na zbity pysk kilka oferm z pierwszego składu i zaoszczędzony worek dolarów rzuciłbym Gasperiniemu na stół - to chyba jedyny trener który mógłby wydobić Rossonerich z szamba w jakim pływają obecnie.


Obrazek
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 18:48

U Marana bez zmian. Za jego kadencji w Weronie Chievo słynęło z wyników ponad stan na początku sezonu, a im dalej w las gra wyglądała coraz gorzej. Ciekawie zapowiada się walka o europejskie puchary. Ciężko wyobrazić sobie, żeby drużyny z top 5 nie zagrały w europie. O pozostałe ewentualne 2 miejsca walkę stoczyć powinien Milan, który na ten moment jest już na 7 pozycji, Napoli, Cagliari, a z drugiej połowy tabeli ambicje na ligę europy ma Fiorentina.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 22:42

Pierdzielony Muriel. Czułem, że ten ślimak nie wykorzysta karnego, gdy pokazali jak się cieszy podchodząc do jedenastki.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 22:43

dimebag11 pisze:
11 stycznia 2020, 22:42
Pierdzielony Muriel. Czułem, że ten ślimak nie wykorzysta karnego, gdy pokazali jak się cieszy podchodząc do jedenastki.
Szkoda szkoda, ale dobry i remis. Ważne, że Inter stracił punkty i jutro możemy być samodzielnym liderem. Oby wygrać z Romą :whistle: To jest czas aby wreszcie przyśpieszyć i pokazać swoją dominację kolejny sezon.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 22:45

no trudno, też czułem, że nie wpadnie, ale dla mnie remis i tak jest OK. gorzej, że po raz kolejny Lazio na farcie i znowu wygrana w końcówce..


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 22:50

@Sila Spokoju
Tyle, że kibice Atalanty mogą czuć spory niedosyt, bo Inter w drugiej połowie nie pokazał kompletnie nic (zresztą to już kolejne takie spotkanie w ich wykonaniu, gdy siada im gra po zmianie stron, ale nie ma co się dziwić skoro na samym początku stosują pressing jak opętani), a zejście Sensiego pozbawiło ich kogokolwiek kreatywnego w środku pola. Fajnie, że ekipa z Bergamo się pozbierała, bo długimi fragmentami nic im się nie udawało i mieli masę strat i niedokładnych podań. Zmiany wykonane przez Gasperiniego też na plus, bo Malinovsky i ten nieszczęsny Muriel rozruszali ich grę, bo na wolnego Zapatę (o dziwo my zawsze mamy problemy z tym klocem) nie dało się patrzeć.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2020, 23:38

O dziwo też byłem pewien, że ten ptyś nie strzeli i dziwię się, że Gomez tego nie uderzał. Muriel nie ma jaj.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 01:38

Obrazek

Brak karnego dla Atalanty w tej sytuacji i brak sprawdzenia na VARze pomimo protestów podopiecznych Gasperiniego :whistle:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 02:23

Patrząc na to jak zmęczeni wydają się piłkarze Interu że po 30 minutach siadają na tyłek to Eriksen będzie do nich pasował.
Po obejrzeniu Tot-Liv jakoś średnio bym go widział u nas.
Facet może i ma dobre wolne, ale do biegania i wygrywania środkowej linii to się nie nadaje.
Mira nakrywa go czapką.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 07:56

Adrian27th pisze:
12 stycznia 2020, 02:23
Patrząc na to jak zmęczeni wydają się piłkarze Interu że po 30 minutach siadają na tyłek to Eriksen będzie do nich pasował.
Po obejrzeniu Tot-Liv jakoś średnio bym go widział u nas.
Facet może i ma dobre wolne, ale do biegania i wygrywania środkowej linii to się nie nadaje.
Mira nakrywa go czapką.
Ocenianie po jednym meczu, gdzie gość jest rezerwowym w tym sezonie ? Mira to Pjanic ? Pjanic to sam siebie czapka nakrywa w większości meczów, bo nic nie widzi i podaje do najbliższego. Jemu przydałaby się ławka w paru meczach, żeby się wziął za siebie. Niestety nie ma żadnej konkurencji u nas. Sam twierdze, że Eriksen znika w ważnych meczach i nie wiem czy byłby zbawieniem naszej linii pomocy. Zrozumiem jednak jego odpuszczenie tylko w wypadku zakupu jakiegoś kozaka w lato (Pogba). Pjanica pozbyć się czym prędzej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 09:55

Co prawda nigdy nie byłem fanem Duńczyka ale czym się różni jego przyśpieszenie od naszego wozu z węglem ? 😂


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 452
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 10:52

Lepszy od każdego z naszych pomocników. Jednak tutaj panuje przekonanie, ze jak kogos się nie lubi, to nie może grać w Juve.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 11:21

Ronaldo i Bentancura też nie lubię ;)


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 11:50

Bez wątpienia Eriksen jest niesamowitą okazją na rynku transferowym (bo jeszcze nie tak dawno temu Tottenham wołał za niego ponad 100 mln €) i będzie wzmocnieniem dla drużyny do której dołączy bez względu czy wybierze Inter, Real, United, PSG lub Juventus. Dziś chodzą plotki, że Mediolańczycy proponują mu 10 baniek za sezon, co nie jest wcale jakąś ogromną kwotą patrząc przez pryzmat tego, że przyjdzie za darmo albo za 20-30 mln €. To, że Duńczyk jest obecnie w słabszej dyspozycji nie powinno zamazywać jego prawdziwych umiejętności, bo w gruncie rzeczy, to cały Tottenham jest w fatalnej formie w obecnym sezonie, a tacy Dele Alli czy Son, którzy również prezentują się przeciętnie są marzeniem większości kibiców Starej Damy. Przecież dla jakiegokolwiek topowego pomocnika będziemy zmuszeni płacić podobną gażę, a na dodatek za sam transfer zapłacimy z 70-80 baniek (jeśli nie więcej mając na uwadze ile np. kosztował nas jedynie perspektywiczny Kulusevski). Wiem, że Inter przy swoich problemach z pomocą wykaże się determinacją, aby pozyskać Eriksena jednakże według mnie powinniśmy im w tym przeszkodzić i co najwyżej pozwolić na podpisanie kontraktu z podstarzałym Vidalem.

Wracając do wczorajszego spotkania Inter-Atalanta, to są jakieś reakcje w mediach odnośnie tej sytuacji Lautaro-Toloi? Jedna z osób na którymś z forum rzuciła wytłumaczenie, iż Argentyńczyk był i tak wcześniej popychany przez Zapatę, więc sędziowie sprawdzając VAR i tak wskazaliby na faul dla Mediolańczyków, a nie na karnego dla ekipy z Bergamo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany