Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 21:30

A jeszcze dzisiaj na fcinter pojawił się artykuł: 5 powodów dla których Inter może wygrać Scudetto. Beka.



jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 21:50

Berardi to prawdziwy Juventino, specjnie zmarnował się w Sassuolo żeby móc tam strzelać Interowi 😁


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 21:56

No i Atalanta zaczyna z handicapem. Samobój na samym początku meczu.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 22:00

Lazio mocne i inteligentne.
Kapica trochę przesadził że bramka SMS była najładniejsza od restartu. Bramka Dybali była ładniejsza.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 22:00

Lazio najprawdopodobniej nas rozniesie w rewanżu jeśli dalej będziemy prezentować taką padakę. Trzeba przyznać, że kontry Rzymian to najwyższy poziom.
PS. Już tylko 1:2, ale na największą uwagę zasługuje Gosens, który jako wahadłowy zdobył w tym sezonie 8 bramek w 24 spotkaniach w Seriea A. Oby żaden Inter go nie kupił.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 22:44

Gosens (24 yo) has 8 goals 6 assists this season is valued 20m

Robertson(26) has 1 goal 7 assists is valued 64m.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 23:15

Lazio kompletnie siadło. Ciekawe czy to przez Atalanta czy przez przygotowanie fizyczne.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 23:35

Brawo Atalanta :bravo:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 23:38

Crunny pisze:
24 czerwca 2020, 18:31
Dziś Atalanta-Lazio - pojedynek 2 drużyn, które strzelają zdecydowanie najwięcej bramek. Stawiam na Atalantę (bez Gasperiniego, Ilicica i Pasalica).
Kurcze, a przed meczem chodził mi głowie właśnie wynik 3:2 dla Atalanty, ale postawiłem tylko jej wygraną.

Kapitalna kolejka dla nas, a w kolejnej może być podobnie, bo my z Lecce, a Lazio i Inter z Fiorentiną i Parmą.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 23:47

Atalanta ma szczęście, że nie zdążyły się na niej zemścić te dwie niewykorzystane kontry czterech na dwóch. Ale bramka Malinowskiego cudo.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 06:44

I jak tu nie szanować Atalanty ? Grają pięknie, ofensywnie i potrafią odwracać wyniki.

Piękny sen nadal trwa. Mam nadzieję, że wyprzedzą Inter, a w LM przejdą dalej.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 07:37

Trochę szkoda, że Lazio nie dowiozło zwycięstwa do końca ale patrzenie na Atalantę to sama przyjemność. My przy wyniku z Lazio 0-2 położylibyśmy się i kwiczeli z Blejzem w ofensywie.

Gagliardini, polecam niektórym cofnąć się do wątku transferowego i odnaleźć swoje wpisy, tyle płaczu było, że inter nam zwinął nadzieję włoskiej piłki, perełkę włoskiego futbolu, płacze jak za Tonalim obecnie.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 08:23

Co ja bym dał, aby choć w połowie oglądać Juve grające jak Atalanta we wczorajszym meczu, w tym sezonie i w poprzednim. W sumie Lazio też, bo kontry to oni mają niezłe.

Atalanta mnie w ogóle zadziwia. Rok w rok się teoretycznie osłabiają sportowo (no ale nie finansowo), a jednak w dalszym ciągu walczą jak równy z równym. Nie wiem, czy im tak wiele potrzeba do walki o scudetto.

Agnelli to sobie powinien w pysk strzelić za obrażanie La Dei, ponieważ istotnie pewnie przy 0:2 dla Lazio nasi byliby już po meczu, może cudem by zremisowali. Gwoli ścisłości przy bramce dającej zwycięstwo Atalancie ustawienie bramkarza Lazio to kryminał. Z naszego punktu widzenia nie ma co narzekać, bo 4 punkty przewagi to drobne światełko w tym sezonie, by to scudetto dowieść i zapomnieć.

Młodziak z interu ma pudło sezonu zaliczone. Szkoda chłopa, bo chyba jakoś wrócił do składu po kontuzji, choć trzeba by było jakiegoś ogarniętego kibica interu zapytać jak on tam się w ogóle prezentuje za Conte.

Nie ma co imo kusić losu w tym, by i Tonali się u nich zmarnował, jeśli u nas może niekoniecznie.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 08:58

Osgiliath pisze:
25 czerwca 2020, 08:23
Co ja bym dał, aby choć w połowie oglądać Juve grające jak Atalanta we wczorajszym meczu, w tym sezonie i w poprzednim. W sumie Lazio też, bo kontry to oni mają niezłe.
Pierwsza bramka dla Lazio mimo że, samobójcza to padła po świetnym wyjściu spod pressingu. Sarri powinien puszczać naszym jak to powinno wyglądać.

Nie ma chyba osoby, która nie jest oczarowana grą Atalanty. Ciekawe jak by wyglądała ich pozycja w lidze gdyby nie słabszy początek sezonu ? W ogóle jeżeli uda nam się obronić mistrza w tym sezonie będzie to chyba najmniej zasłużone scudetto z ostatnich 8 lat. Mnie przecietnego kibica nie kręca już rok w rok dodawanie tych samych trofeów do gabloty. Chciałbym żeby wkoncu było podparte to fajną grą, czymś ekstra. Ale koniec końców lepsze mistrzostwo niż jego brak nie ważne w jakim stylu zdobyte.

Jak by ktoś nie widział



Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 09:23

Pomijając jeden rok, w którym za Maxa początek wyszedł nam średnio, w pozostałych latach i w poprzednim roku nie miałem obaw, mimo wpadek z Napoli, że jakoś to scudetto nam się wymknie. W tym sezonie panika jest od początku, bo może z wyjątkiem połowy pierwszego meczu z Napoli i połowy pierwszego meczu z Interem nie wiem, czy było jakieś spotkanie, w którym gralibyśmy przekonująco. CI wypuściliśmy żenująco, w LM też zbytnio nie widzę jak mamy przejść Lyon...

Wszyscy już piszą, że Sarri miał przyjść do nas, aby prócz dominowania ligi doszedł także mniejszy ból oczu a tymczasem nie ma jednego ani drugiego. W lidze pocisnęło nas Lazio i w zasadzie dalej ciśnie, ponieważ nie ma co z tej ich porażki robić elementu decydującego. Imo za rok inter również będzie nam ostro na karku, o ile nie poczynimy wreszcie zmian kadrowych na miarę Juve. Poza tym, o ile za Maxa jakoś defensywa wyglądała tak Sarri zdążył rozregulować nawet ten element.

Z drugiej strony Max rzeźbił w gównie por Khedira/Matuidi/Rugani/MDS et consortes na ile mógł, no ale ile też można. Niestety, o ile darzę jeszcze zaufaniem Paraticiego, tak to okienko będzie decydujące na pozbycie się balastu i przeorganizowanie składu. Deale metodą na Marottę za free skończyły się na Pirlo. Can/Ramsey/Rabiot nie dają podstaw do uznania ich za udane.

Jak w kolejny sezon wejdziemy Khedirą/Costą/MDS czy Matuidim to zmiany w kadrze powinny być poprzedzone zmianami w zarządzie por Paratici/Nedved.


Zablokowany