Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 23:23

Czyli da się strzelać bramki po dwóch miesiącach przerwy... Niech ktoś powie Atalancie, że tak nie można, bo zawstydzają nas na każdym kroku w tym sezonie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 08:19

Sorek21 pisze:
21 czerwca 2020, 21:22
Gdyby wszyscy mieli takie podejście to futbol byłby znscznie piękniejszy.
zgoda ;) gdyby Napoli wyszło grać w piłkę a nie stać 10 w polu karnym to finał byłby znacznie piękniejszy ;] powiem więcej - gdy ktokolwiek z nami wychodził grać w piłkę to nasze mecze byłyby znacznie piękniejsze (abstrahując już od tego kto by wygrywał)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 08:58

Antichrist pisze:
21 czerwca 2020, 23:23
Czyli da się strzelać bramki po dwóch miesiącach przerwy... Niech ktoś powie Atalancie, że tak nie można, bo zawstydzają nas na każdym kroku w tym sezonie.
Jezu, widzę, że Atalanta jakoś niczego nie straciła przez te trzy miesiące przerwy i rozwalcowała Sass na powrót. Jak widać można bez gwiazduń grać efektownie. W ogóle, cztery bramki w jednym meczu strzelić... U nas to pewnie z trzy kolejki by były.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 11:24

Maly pisze:
22 czerwca 2020, 08:19
Sorek21 pisze:
21 czerwca 2020, 21:22
Gdyby wszyscy mieli takie podejście to futbol byłby znscznie piękniejszy.
zgoda ;) gdyby Napoli wyszło grać w piłkę a nie stać 10 w polu karnym to finał byłby znacznie piękniejszy ;] powiem więcej - gdy ktokolwiek z nami wychodził grać w piłkę to nasze mecze byłyby znacznie piękniejsze (abstrahując już od tego kto by wygrywał)
Napoli zrobiło to co kiedyś robił Juventus z Barceloną 2017, po prostu nas wyłączyło, brakowało im tylko argumentów z przodu. Każdy widział jak kończy się postawienie szczelnej, głębokiej obrony przeciwko Juve, tego musimy się spodziewać do końca sezonu. Gdy gramy z przodu Costa-Dybala_Ronaldo nie mamy kompletnie skrzydeł, Costa jako skrzydłowy nie współpracuje z bocznym obrońcą. Bentancur i Matuidi nie są skorzy do uruchomienia bocznymch obrońców, zrobienia przewagi na boku. W meczu z Napoli pierwszy raz przewagę na boku widziałem w momencie gdy na PO był Danilo, na mezzali Berna a na skrzydle Cuadrado, personalnie wygląda to gorzej niż wyjściowy zestaw jednak przynajmniej była z tego jakaś współpraca. Ronaldo chce być postrzegany jako boczny napastnik szkoda że piłkę do Sandro oddaje tylko w ostateczności. Nie ukrywam że lubię Brazylijczyka, mimo jego częstych bezmyślnych zachowań, uważam że spokojnie może on zastawić na LO. W obliczu kontuzji Sandro i graniu na jego pozycji De Sciglio ataki lewą stroną przestaną istnieć całkowicie.
Co do samej ligi nie wierze że Lazio utrzyma formę i dociągnie do końca sezonu będąc przy Juve. Z wielką przyjemnością obejrzę w środę ich mecz z Atalantą i mam nadzieję że w środę będzie już +4.
Przepraszam, że post jest tak chaotyczny i jest to totalny offtop.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 12:21

zgadza się, wyłączyło nas, tak samo jak wcześniej w lidze gdy przegraliśmy... nie każdy jednak tak wychodzi na nas i nie każdy broni się tak dobrze jak Napoli Gatuso - Barca też może mieć problem z awansem w LM z taką taktyką Napoli chociaż na ich szczęście mają korzystny wynik startowy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 13:04

Moim zdaniem Lazio nie dotrzyma kroku Juventusowi. Ma zbyt waska kadre i male doswiadczenie. Okey, Stara Dama moze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ma swoje problemy, ale punktowac potrafi. Mysle, ze bez fajerwerkow, jednak Juventus i tak na koniec zdobedzie Scudetto z minimum 6 pkt. przewagi. W najblizszej kolejce zakladajac, ze wygra z Bologna, co moim zdaniem mimo wszystko jest wielce prawdopodobne (zbyt duza panika sie w Was chyba wdala) juz odskoczy Lazio, bo jestem niemal przekonany i ide o zaklad, ze Rzymianie w Bergamo Atalanty nie pokonaja, szczegolnie gdy Alberto i Acerbi chyba nie zagraja z uwagi na kontuzje. Lazio to swietny zespol, ale z ograniczeniami, nie zdarzy sie cud, niestety.


Twitter: @K_Kamciu
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 14:02

Interista94 pisze:
22 czerwca 2020, 13:04
Moim zdaniem Lazio nie dotrzyma kroku Juventusowi. Ma zbyt waska kadre i male doswiadczenie. Okey, Stara Dama moze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ma swoje problemy, ale punktowac potrafi. Mysle, ze bez fajerwerkow, jednak Juventus i tak na koniec zdobedzie Scudetto z minimum 6 pkt. przewagi. W najblizszej kolejce zakladajac, ze wygra z Bologna, co moim zdaniem mimo wszystko jest wielce prawdopodobne (zbyt duza panika sie w Was chyba wdala) juz odskoczy Lazio, bo jestem niemal przekonany i ide o zaklad, ze Rzymianie w Bergamo Atalanty nie pokonaja, szczegolnie gdy Alberto i Acerbi chyba nie zagraja z uwagi na kontuzje. Lazio to swietny zespol, ale z ograniczeniami, nie zdarzy sie cud, niestety.
Kadra Lazio to w ogóle nie ma podejścia do Juve, więc mega szacunek za wyniki w SA które osiągają.Trzeba ich jednak traktować jako niespodziankę, ale na scudetto zabraknie. Ciekawi mnie Twoja ocena kadry Interu, w perspektywie dwóch sezonów w porównaniu do Juve. Jeśli ja miałbym ocenić to bez konkretnych wzmocnień w pomocy i na prawej obronie Juventus, może znaleźć się nawet za Interem w kolejnym sezonie. Myślę też że to jest główny powód narzekania wśród kibiców, widzimy po prostu że dystans który jest pomiędzy klubami się zmniejsza. Zarówno przez spowolnienie rozwoju Juve albo nawet regres jakościowy jak i skok jaki wykonuje Inter. Ostatnimi sezonami zazdrościliśmy innym klubom SA jedynie pojedynczych zawodników, Naingolan i Pjanić z Romy, Higuain, Cavani, Kulibally i Alan z Napoli, Icardi i Brozović z Interu , SMS z Lazio. Teraz Inter ma kilku takich zawodników w jednym momencie De Vrij, Brozović, Barella, Eriksen, Lukaku, Lautaro. Łatwo się przyzwyczaić do hegemonii.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 14:44

Dempsej pisze:
22 czerwca 2020, 14:02
Interista94 pisze:
22 czerwca 2020, 13:04
Moim zdaniem Lazio nie dotrzyma kroku Juventusowi. Ma zbyt waska kadre i male doswiadczenie. Okey, Stara Dama moze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ma swoje problemy, ale punktowac potrafi. Mysle, ze bez fajerwerkow, jednak Juventus i tak na koniec zdobedzie Scudetto z minimum 6 pkt. przewagi. W najblizszej kolejce zakladajac, ze wygra z Bologna, co moim zdaniem mimo wszystko jest wielce prawdopodobne (zbyt duza panika sie w Was chyba wdala) juz odskoczy Lazio, bo jestem niemal przekonany i ide o zaklad, ze Rzymianie w Bergamo Atalanty nie pokonaja, szczegolnie gdy Alberto i Acerbi chyba nie zagraja z uwagi na kontuzje. Lazio to swietny zespol, ale z ograniczeniami, nie zdarzy sie cud, niestety.
Kadra Lazio to w ogóle nie ma podejścia do Juve, więc mega szacunek za wyniki w SA które osiągają.Trzeba ich jednak traktować jako niespodziankę, ale na scudetto zabraknie. Ciekawi mnie Twoja ocena kadry Interu, w perspektywie dwóch sezonów w porównaniu do Juve. Jeśli ja miałbym ocenić to bez konkretnych wzmocnień w pomocy i na prawej obronie Juventus, może znaleźć się nawet za Interem w kolejnym sezonie. Myślę też że to jest główny powód narzekania wśród kibiców, widzimy po prostu że dystans który jest pomiędzy klubami się zmniejsza. Zarówno przez spowolnienie rozwoju Juve albo nawet regres jakościowy jak i skok jaki wykonuje Inter. Ostatnimi sezonami zazdrościliśmy innym klubom SA jedynie pojedynczych zawodników, Naingolan i Pjanić z Romy, Higuain, Cavani, Kulibally i Alan z Napoli, Icardi i Brozović z Interu , SMS z Lazio. Teraz Inter ma kilku takich zawodników w jednym momencie De Vrij, Brozović, Barella, Eriksen, Lukaku, Lautaro. Łatwo się przyzwyczaić do hegemonii.
Wbrew pozorom Lazio rowniez posiada kilku swietnych zawodnikow w tym danym czasie - Alberto, Sergej, Immobile, Acerbi. Problem w tym, ze oprocz tych klasowych graczy i jeszcze Correi nie posiadaja na tyle mocnych kolejnych zawodnikow (nie wspominajac o lawce), dzieki ktorym przetrwaja ten maraton nie tracac na jakosci, ktora co by nie mowic jest kluczowa. To tak moim zdaniem odnosnie Rzymian.

Nawiazujac do Twojego pytania to odpowiem tak. Uwazam, ze Inter obejmuje powoli paleczke drugiej sily Serie A biorac pod uwage wszystkie aspekty i czynniki, ktore wplywaja na marke i sile klubu. Raczej nastawiam sie na tendencje wzrostowa i jestem zdania, ze dlugo tej roli nikomu nie oddadza. Natomiast patrzac na przyszle dwa lata (jak wspominasz) uwazam, ze Nerazzurri nie zepchna z hegemonii Starej Damy. Nawet jesli udaloby sie zdobyc Scudetto to obawiam sie, ze poczatkowo moze to byc jednorazowy wybryk. Potrzeba ogromnej pracy i stabilizacji aby utrzymac sie na szczycie jak chociazby Juventus. Mowie tu o wielu plaszczyznach funkcjonowania klubu, bo Mistrzostwo to tak na prawde pierwszy z wielu schodkow prowadzacych do topu danej firmy. Biorac jednak pod uwage aspekty czysto sportowo/kadrowe to nadal uwazam, ze Juve ma kadre stabilniejsza, silniejsza. Do tego sa o wiele bardziej doswiadczeni i zgrani, aczkolwiek to ostatnie polaczone z pomyslami Sarriego moze nie byc tak istotne na ten moment. Fakt, Inter posiada bardzo mocna ofensywe w postaci Lautaro, Lukaku i powoli pokazujacego klase Eriksena oraz (moim zdaniem) swietnego Barelle w srodku, ktory jest przyszloscia klubu. Jest tez bardzo mocna linia defensywna, ktora moze nawet dorownuje potencjalem tej Waszej (?). Natomiast poki Marotta wraz z Ausilio nie ogarna wahadlowych na konkretnym poziomie, ktore notabene sa kluczowe w taktyce Conte to nie podejmiemy rownorzednej walki. Wracajac do meritum w postaci najblizszych lat to z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze kadra Interu jeszcze bardziej sie wzmocni bo to widac (podejscie zarzadu oraz inne czynniki). Prawdopodobnie (mam nadzieje) przyjdzie jeden z dwojki Tonali/Nainggolan, a jest spora szansa, ze oboje co pozwoli sadzic, ze drugia linia jest kompletna. Tutaj Juve bedzie musialo sie troche nagimnastykowac, bo widac problemy z wieloma zawodnikami w stosunku wiek/cena/jakosc. Ofensywa Turynczykow personalnie jest imponujaca, jednak Sarri nie potrafi jej poskladac tak by byla maksymalnie efektywna. Jest wiele czynnikow, skladajacych sie na oszacowanie szans obu klubow w przyszlosci i nie podejme sie zero-jedynkowej odpowiedzi, jednak sklaniam sie ku temu, ze nadal Mistrz Wloch bedzie na pierwszym miejscu. Trzeba jednak wziac pod uwage, ze Inter malymi krokami, ale sie zbliza - co mnie cieszy.


Twitter: @K_Kamciu
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 15:37

Co do tych kilku których wymieniłeś to pełna zgoda, bardziej chodzi mi o to że w Atalancie, Romie czy Napoli znajdziesz też kilku świetnych zawodników i generalnie drużyny te przed sezonem wydawał się lepsze od Lazio.
Co do całego klubu jako organizacji, w Juventusie ostatnio to boisko jest jednym z najsłabszych aspektów klubu, opakowanie prezentu jest ładniejsze niż zawartość. W ogólnym spojrzeniu na kluby przewaga będzie znacznie większa niż tylko pod względem sportowym. Co do samego boiska jak piszesz, wahadłowi są faktycznie kluczowi dla 3-5-2 Conte, ale on tak naprawdę nigdy nie miał jakiś topowych zawodników na tej pozycji. Potrzebni są goście przygotowani do pracy a tacy jednak zazwyczaj kosztują mniej niż świetni technicznie boczni obrońcy, jednak przez dwa okienka nie udało się porządnie obstawić żadnego z wahadeł. Young jednak trochę za mało pograł. Zastanawia mnie też jak długo Antonio wytrzyma w Interze, z pewnego rodzaju terrorem jaki wprowadza myślę że nie będzie to dłużej niż dwa sezony. Pokuszę się o porównanie Juve 11-14 do Interu Contego, myślę że jednak tamta obrona i pomoc Juve była na wyższym poziomie niż ta Interu teraz. Z drugiej strony świetny duet napastników o jakim ówczesne Juve mogło tylko pomarzyć. Conte może i traci punkty z silniejszymi ale wymęczone zwycięstwa z słabszymi dają ich tyle samo. Paratici nie może schrzanić kolejnego okienka, w przeciwnym razie ta różnica na boisku zatrze się jeszcze bardziej. Częste są głosy że Juve potrzebuje silnego rywala we Włoszech no i chyba go zyskuje.


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 16:09

Dempsej pisze:
22 czerwca 2020, 15:37
Co do tych kilku których wymieniłeś to pełna zgoda, bardziej chodzi mi o to że w Atalancie, Romie czy Napoli znajdziesz też kilku świetnych zawodników i generalnie drużyny te przed sezonem wydawał się lepsze od Lazio.
Co do całego klubu jako organizacji, w Juventusie ostatnio to boisko jest jednym z najsłabszych aspektów klubu, opakowanie prezentu jest ładniejsze niż zawartość. W ogólnym spojrzeniu na kluby przewaga będzie znacznie większa niż tylko pod względem sportowym. Co do samego boiska jak piszesz, wahadłowi są faktycznie kluczowi dla 3-5-2 Conte, ale on tak naprawdę nigdy nie miał jakiś topowych zawodników na tej pozycji. Potrzebni są goście przygotowani do pracy a tacy jednak zazwyczaj kosztują mniej niż świetni technicznie boczni obrońcy, jednak przez dwa okienka nie udało się porządnie obstawić żadnego z wahadeł. Young jednak trochę za mało pograł. Zastanawia mnie też jak długo Antonio wytrzyma w Interze, z pewnego rodzaju terrorem jaki wprowadza myślę że nie będzie to dłużej niż dwa sezony. Pokuszę się o porównanie Juve 11-14 do Interu Contego, myślę że jednak tamta obrona i pomoc Juve była na wyższym poziomie niż ta Interu teraz. Z drugiej strony świetny duet napastników o jakim ówczesne Juve mogło tylko pomarzyć. Conte może i traci punkty z silniejszymi ale wymęczone zwycięstwa z słabszymi dają ich tyle samo. Paratici nie może schrzanić kolejnego okienka, w przeciwnym razie ta różnica na boisku zatrze się jeszcze bardziej. Częste są głosy że Juve potrzebuje silnego rywala we Włoszech no i chyba go zyskuje.
Nie no umowmy sie obrona skladajaca sie z trio Barzagli, Chiellini, Bonucci gdzie wszyscy grali na genialnym poziomie byla w ogole jedna z najlepszych zestawow w historii - mur. Druga linia, idealnie zbilansowana przez Pirlo, Vidala i Pogbe, a do tego Marchisio to rowniez klasa. Tylko niektore zespoly w swojej historii kompletowaly jeszcze lepsze polaczenia (np. Barcelona). Jednak patrzac tu i teraz to ani Juve, ani Inter, ani nawet taki Bayern niema pomocy o takiej sile razenia jak wtedy Stara Dama.

Owszem Conte pewnie nie spedzi w Interze ogroma czasu, jednak licze, ze wyprowadzi Inter na wyzszy poziom tak jak to zrobil z Juve.

Tak naprawde nie jestem zwolennikiem wielkich zmian kadrowych co sezon. Kadra Interu jest juz w miare ulozona. Niech spedza ze soba troche czasu, przegraja swoje, pokopia wspolnie i w nastepnym sezonie powinno byc jeszcze lepiej. Jednak aby jeszcze bardziej sie podciagnac mam wrazenie wystarczy zakupic chociaz jednego konkretnego wahadlowego. Najlepiej na prawa strone, bo Young jest do zaakceptowania. Dodatķowo pozyskac Tonalego i/lub dac jeszcze jedna szanse Nainggolanowi przy pozbyciu sie Valero i Gagliardiniego/Vecino i postarac sie o vice Lukaku. Plan niezbyt wygorowany, a mam wrazenie, ze jakosc poszlaby w gore wraz z juz dosc solidnym zabezpieczeniem lawki rezerwowych. Kasa jest, mozliwosci sa.

Co dokladnie masz na mysli piszac, ze przewaga Juve jest znacznie wieksza biorac pod uwage nie tylko aspekty sportowe?


Twitter: @K_Kamciu
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 16:36

Interista94 pisze:
22 czerwca 2020, 13:04
Moim zdaniem Lazio nie dotrzyma kroku Juventusowi. Ma zbyt waska kadre i male doswiadczenie. Okey, Stara Dama moze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ma swoje problemy, ale punktowac potrafi. Mysle, ze bez fajerwerkow, jednak Juventus i tak na koniec zdobedzie Scudetto z minimum 6 pkt. przewagi. W najblizszej kolejce zakladajac, ze wygra z Bologna, co moim zdaniem mimo wszystko jest wielce prawdopodobne (zbyt duza panika sie w Was chyba wdala) juz odskoczy Lazio, bo jestem niemal przekonany i ide o zaklad, ze Rzymianie w Bergamo Atalanty nie pokonaja, szczegolnie gdy Alberto i Acerbi chyba nie zagraja z uwagi na kontuzje. Lazio to swietny zespol, ale z ograniczeniami, nie zdarzy sie cud, niestety.
Polemizował bym z tym stwierdzeniem. Zaczynamy od restartu. Liga stała prawie 3 miesiące. Lazio wypoczęte jak i Juventus. Tylko oni grali w piłek i mieli jakieś schematy a Juve poza paroma wyjątkami (spotkaniami) kaszana. Co z szerokiej kadry. Wypada Sandro, ma go zastąpić o zgrozo De Sciglio. Nasza kadra jest szeroka, ale ilość nie idzie w parze z jakością. Sandro, który po restarcie zagrał 2 lepsze mecze od X czasu - kontuzja. Czarować będzie ulubienice Maxia wirtuoz De Sciglio :prochno:


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 16:37

Interista94 pisze:
22 czerwca 2020, 16:09
Dempsej pisze:
22 czerwca 2020, 15:37

Co do całego klubu jako organizacji, w Juventusie ostatnio to boisko jest jednym z najsłabszych aspektów klubu, opakowanie prezentu jest ładniejsze niż zawartość. W ogólnym spojrzeniu na kluby przewaga będzie znacznie większa niż tylko pod względem sportowym.
Dodatķowo pozyskac Tonalego i/lub dac jeszcze jedna szanse Nainggolanowi przy pozbyciu sie Valero i Gagliardiniego/Vecino i postarac sie o vice Lukaku. Plan niezbyt wygorowany, a mam wrazenie, ze jakosc poszlaby w gore wraz z juz dosc solidnym zabezpieczeniem lawki rezerwowych. Kasa jest, mozliwosci sa.

Co dokladnie masz na mysli piszac, ze przewaga Juve jest znacznie wieksza biorac pod uwage nie tylko aspekty sportowe?
Z Juve tamtych lat pamiętam też odejścia i zastępowanie zawodników napewno nie lepszymi na tamten czas. Tevez- Dybala, Vidal- Khedira, Pirlo- Pjanic, Pogba-Matuidi, nie chce wracać do punktu wyjścia ale na plotki łączące Lautaro z Barceloną. Zabieranie kluczowych postaci przez silniejszych mocno spowalnia proces i w przypadku Interu też trzeba się z tym liczyć.
Co do Twojego pytania ta różnica to: własny stadion, CR7, marka jaką jest Juve, pozycja powiedzmy polityczna Angelliego, drużyna kobieca, drużyna U-23, centrum treningowe. Juventus jest prekursorem i wzorem w wielu kwestiach we Włoszech.

AdiZ pisze:
22 czerwca 2020, 16:36
Interista94 pisze:
22 czerwca 2020, 13:04
Moim zdaniem Lazio nie dotrzyma kroku Juventusowi. Ma zbyt waska kadre i male doswiadczenie. Okey, Stara Dama moze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ma swoje problemy, ale punktowac potrafi. Mysle, ze bez fajerwerkow, jednak Juventus i tak na koniec zdobedzie Scudetto z minimum 6 pkt. przewagi. W najblizszej kolejce zakladajac, ze wygra z Bologna, co moim zdaniem mimo wszystko jest wielce prawdopodobne (zbyt duza panika sie w Was chyba wdala) juz odskoczy Lazio, bo jestem niemal przekonany i ide o zaklad, ze Rzymianie w Bergamo Atalanty nie pokonaja, szczegolnie gdy Alberto i Acerbi chyba nie zagraja z uwagi na kontuzje. Lazio to swietny zespol, ale z ograniczeniami, nie zdarzy sie cud, niestety.
Polemizował bym z tym stwierdzeniem. Zaczynamy od restartu. Liga stała prawie 3 miesiące. Lazio wypoczęte jak i Juventus. Tylko oni grali w piłek i mieli jakieś schematy a Juve poza paroma wyjątkami (spotkaniami) kaszana. Co z szerokiej kadry. Wypada Sandro, ma go zastąpić o zgrozo De Sciglio. Nasza kadra jest szeroka, ale ilość nie idzie w parze z jakością. Sandro, który po restarcie zagrał 2 lepsze mecze od X czasu - kontuzja. Czarować będzie ulubienice Maxia wirtuoz De Sciglio :prochno:
Lazio już wcześnie maiło ogromne problemy około 70 minuty w każdym meczu, teraz to natężenie będzie takie jak Juventus miał przez dłuższe okresy tego sezonu, LM PW. Juventus jest bez Chielliniego, Sandro, Demirala, Higuaina, Khediry a dalej ma kto grać. Poza Samim Ci goście wrócą


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2020, 17:19

Dempsej pisze:
22 czerwca 2020, 16:37
AdiZ pisze:
22 czerwca 2020, 16:36
Interista94 pisze:
22 czerwca 2020, 13:04
Moim zdaniem Lazio nie dotrzyma kroku Juventusowi. Ma zbyt waska kadre i male doswiadczenie. Okey, Stara Dama moze nie jest w najwyzszej dyspozycji, ma swoje problemy, ale punktowac potrafi. Mysle, ze bez fajerwerkow, jednak Juventus i tak na koniec zdobedzie Scudetto z minimum 6 pkt. przewagi. W najblizszej kolejce zakladajac, ze wygra z Bologna, co moim zdaniem mimo wszystko jest wielce prawdopodobne (zbyt duza panika sie w Was chyba wdala) juz odskoczy Lazio, bo jestem niemal przekonany i ide o zaklad, ze Rzymianie w Bergamo Atalanty nie pokonaja, szczegolnie gdy Alberto i Acerbi chyba nie zagraja z uwagi na kontuzje. Lazio to swietny zespol, ale z ograniczeniami, nie zdarzy sie cud, niestety.
Polemizował bym z tym stwierdzeniem. Zaczynamy od restartu. Liga stała prawie 3 miesiące. Lazio wypoczęte jak i Juventus. Tylko oni grali w piłek i mieli jakieś schematy a Juve poza paroma wyjątkami (spotkaniami) kaszana. Co z szerokiej kadry. Wypada Sandro, ma go zastąpić o zgrozo De Sciglio. Nasza kadra jest szeroka, ale ilość nie idzie w parze z jakością. Sandro, który po restarcie zagrał 2 lepsze mecze od X czasu - kontuzja. Czarować będzie ulubienice Maxia wirtuoz De Sciglio :prochno:
Lazio już wcześnie maiło ogromne problemy około 70 minuty w każdym meczu, teraz to natężenie będzie takie jak Juventus miał przez dłuższe okresy tego sezonu, LM PW. Juventus jest bez Chielliniego, Sandro, Demirala, Higuaina, Khediry a dalej ma kto grać. Poza Samim Ci goście wrócą
Miało, tylko podkreślam 3 miesiące prawie nie graliśmy, odpoczęli. Lazio było drużyną, grało coś a my... Pamiętam 2 ostanie mecze z nimi. Lazio jechało na ambicji, której nam przez wypalanie brakuje. Jak brakowało sił to z przysłowiowej wątroby dawali. Lazio nie odpuści, oni to czują. Albo teraz albo nigdy. A Juve - szeroka kadra, chyba na rekonwalescencji w Ciechocinku. Z takim natłokiem spotkań i specjalistami od przygotowania to Juve powinno zarezerwować dla tej pełnej jakości szerokiej kadry w postaci: De Sciglio, Danilo, Khediry, Pjanica, Matuidiego, Rabiota i Costy cały turnus w uzdrowisku.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 18:31

Dziś Atalanta-Lazio - pojedynek 2 drużyn, które strzelają zdecydowanie najwięcej bramek. Stawiam na Atalantę (bez Gasperiniego, Ilicica i Pasalica).


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2020, 21:22

Berardi musiał popchnąć Younga. Dawno nie widziałem tak kretyńskiego faulu.


Zablokowany