Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 10:25

Allegri rzeźbił w takim gównie jakie chciał mieć, Sarri teraz rzeźbi w jego
Max wywalił z Milanu Pirlo bo chciał mieć drewniaka i to samo było u nas - kreatywnych zastępował biegaczami, to był tylko i wyłącznie jego wybór że trafił do nas X czy Y, on przekazywał profil zawodnika jakiego chce mieć a może nawet niekiedy i wybierał nazwisko, tak samo w napadzie to on wybrał sobie Mario a nie Igłę na sezon 18/19, on wybrał MDS a nie kogokolwiek innego bocznego obrońcę

transfery pod Serriego dopiero się zaczną i wtedy będzie można zobaczyć co jest w stanie wyrzeźbić jak dostanie materiał bardziej dopasowany do niego (chociaż już widać różnicę jeśli na środku gra Ramsey-Benta-Rabiot)

Lazio wczoraj strasznie spuchło, bardziej niż zazwyczaj puchnie Inter... przed koronaprzerwą to oni odwracali wyniki meczów w końcówkach a teraz nie byli w stanie wybiegać nawet jednej połowy meczu, pewnie długo to nie potrwa bo zaraz złapią rytm meczowy więc chyba dość szczęśliwie ułożył się ten mecz akurat na wznowienie rozgrywek chociaż osobiście myślałem, że półtora tygodnia dłuższych przygotowań (+ to co zaczęli je wcześniej bo mieli wszystkich w klubie od początku) w porównaniu z nami da im większe możliwości a tu okazuje się wręcz odwrotnie

Atalanta niby super, ale tak samo jak oni nie zabili meczu 4 golem tak samo mogli przegrywać 4-0 po tych 30 minutach


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 10:42

Oops, they did it again. :D Atalanta nie przestaje mnie zadziwiać w tym sezonie. Fuksiarsko się ta kolejka ułożyła pod nas, ale narzekać z tego powodu nie będę. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2020, 16:30

a orientuje się ktoś na jakich zasadach powstał terminarz dogrania sezonu? było jakieś losowanie kto gra którego dnia czy jak?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 08:29

Conte został zdyskwalifikowany i opuści mecz z Parmą za uwagi w stosunku do sędziego. Skriniar opuści 3 mecze także za uwagi do sędziego.
"Miszczowie", sami sobie dołki kopią, teraz bez kibiców wszystko dobrze słychać ale oni dalej swoje bo wszyscy są przeciwko nim. Sędzia bardzo dobrze sędziował ten mecz ale buractwo wychodzi z każdej strony. Balonik u nich nadal był pompowany, zostali szybko sprowadzeni na Ziemię i scudetto nadal pozostaje w sferze marzeń. Nie chcę tutaj już jechać po wielkim "krulu" Conte ale jego decyzje personalne są bardziej idiotyczne niż wtedy kiedy był szkoleniowcem Juve.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 09:32

a kiedy był w Juve jakie decyzje personalne ci przeszkadzały? głupek wystawiał Pirlo zamiast Padoina?
nie mieli siły w weekendowym meczu, dał odpocząć kilku graczom w meczu ze słabszym rywalem i powinni mieć 3-1 i zamknięcie meczu... nie jego wina, że ktoś do pustej z 5 metrów nie potrafi strzelić, mimo rotacji w końcówce znów opadli z sił więc co by było jakby nie przyrotował?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 11:08

O, obrońca Conte w formie. Przypomnij sobie tylko mecze Copa Italia oraz uporczywe wstawianie do składu De Ceglie. Wiem, że go bronisz ale zobacz co Conte zrobił w ostatnim meczu, jakich zmian dokonywał i jak się zachowywał. Ja mecz oglądałem.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 11:29

mecze CI od kiedy pamiętam były przez Juve traktowane po macoszemu, robił tak Lippi, Capello i inni, Conte grał w tych drużynach i robił dokładnie to samo, to Allegri wymyślił, że te kilka meczów może dać mu trofeum do kolekcji więc można zajechać zawodników by później brakowało im sił w maju

a kogo miał wystawiać zamiast DC? ty w ogóle pamiętasz kto u nas wtedy grał? on z DC mistrza wygrał ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 11:35

Maly, co ja z Tobą dyskutował będę ?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2020, 12:39

no nie mając argumentów wiadomo, że bez sensu ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:22

Lazio - Fiora 0-1 póki co. Ribery wszedł w pole.karne jak na treningu


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 22:37

Fajnie gra Viola, nie pęka i mimo przewagi Lazio w posiadaniu to gracze z Toskanii są bardziej konkretni. Świetny rajd Riberego i solidny występ Drągowskiego. Dobrze by było, gdyby zabrali punkty Lazio.


Obrazek
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2020, 23:47

no i niezły wał na Fiorentinie


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 00:18

No ten karny to ładnie wydrukowany. Gdyby Juve podyktowano takiego, wrzaskom nie byłoby końca...


Obrazek
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 09:52

DonPatch pisze:
28 czerwca 2020, 00:18
No ten karny to ładnie wydrukowany. Gdyby Juve podyktowano takiego, wrzaskom nie byłoby końca...
Mnie dochodzą słuchy, że i tak Juventus ten mecz ustawił by liga była ciekawsza, ludzie oglądali a na koniec i tak wygra Juve :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2020, 19:07

A co na to wszystko prezio Fiorentiny? Jak by dla nas został podyktowany taki karny z dupy to dziś o tej porze nie było by chyba osoby związanej z piłka w Italii, która nie wypowiedział by się na ten temat w mediach.


Zablokowany