Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2020, 20:35

Prawa do transmisji Coppa Italia ma TVP Sport, także mecze na ich stronie, w telewizji i w aplikacji.


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2020, 21:23

karosznurek pisze:
04 czerwca 2020, 20:35
Prawa do transmisji Coppa Italia ma TVP Sport, także mecze na ich stronie, w telewizji i w aplikacji.
Świetna sprawa, bo akurat robię sobie długi weekend i wracam do mojego wypizdowa wielkiego, gdzie są problemy ze streamami.
Dzięki. ;)


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2020, 10:07

pablo1503 pisze:
04 czerwca 2020, 21:23
karosznurek pisze:
04 czerwca 2020, 20:35
Prawa do transmisji Coppa Italia ma TVP Sport, także mecze na ich stronie, w telewizji i w aplikacji.
Świetna sprawa, bo akurat robię sobie długi weekend i wracam do mojego wypizdowa wielkiego, gdzie są problemy ze streamami.
Dzięki. ;)
Ta sama sytuacja u mnie, z tym że ja jeszcze rozpalę grilla, wywalę LCDka do altany i będę rozkoszował się karkówką, piwkiem i meczem na świeżym powietrzu o ile pogoda dopisze :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2020, 17:38

O której my gramy z tym Milanem? Cisza co do godziny, ale mam nadzieję , że wieczór.


Obrazek
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2020, 11:21

Dragon pisze:
06 czerwca 2020, 17:38
O której my gramy z tym Milanem? Cisza co do godziny, ale mam nadzieję , że wieczór.
20:45 - transmisja w TVP Sport :juveflag: :shirt:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2020, 07:43

Polecam wpis wała ze strony Milanu na dobry początek dnia, ale beka :

"Klubem, który najbardziej zyska na przerwaniu sezonu, jest Juventus.

Myślicie, że oszalałem? Że sufit mi spadł na głowę? O nie. Już wyjaśniam, dlaczego.

Jeśli sezon nie zostanie przerwany:
- istnieje ryzyko kompromitacji utraty mistrzostwa na rzecz Lazio
- jeśli Juventus wygra, przez wiele lat będzie obiektem drwin jako "wirusowy mistrz" albo "korona turyn" i że potrzebował aż epidemii, żeby pokonać rywali, bo w grze na boisku nie dawał sobie rady
- nie będzie żadnych zysków z meczu, bo brak kibiców

Lecz gdy sezon nie zostanie dokończony:
- jeden tytuł mniej czy więcej nic nie zmieni, bo przez najbliższe 50 lat i tak nikt nie dogoni Juventusu
- zostanie wbita szpila w największego obecnie sportowo rywala i najpiękniej grającą drużynę Serie A. czyli Lazio, którzy mogą się psychicznie nie podnieść z tego powodu w przyszłym sezonie
- będzie można budować przez wiele lat medialną narrację "całe Włochy nie mogą ścierpieć sukcesów Juventusu i mafia z FIGC ukradła nam kolejny tytuł, jesteśmy najbardziej poszkodowaną drużyną we Włoszech"
- Juventus nie straci przecież mistrzostwa - nadal będzie aktualnym obrońcą tytułu i rekordowa nieprzerwana seria zasiadania na tronie przedłuży się o kolejny rok
- oszczędzone zostaną pieniądze na organizacji meczów, z których klub nic by nie zarobił
- będzie można legalnie ubiegać się o odszkodowania związane z utratą wpływów

Dziękuję za uwagę."


Nie wiem czy można bardziej skompromitować się niż śmieszny Milan :laugh: :laugh: :laugh:
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2020, 10:25 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2020, 08:46

Ale co tu jest nie tak w tym poście? Kto zyska na przerwaniu sezonu? Juve. Proste. Na pewno nie finansowo, ale nie o tym jest post tego tam milanisty.

Jeśli sezon ruszy Lazio było w gazie cały sezon do tej pory i wcale nie jest przesądzone, że teraz się pogubi. My nie graliśmy przekonująco cały sezon z wyjątkiem kilku spotkań. Ryzyko utraty majstra jest? Jest.

Zysków z kibiców nie będzie? Nie będzie.

A to, że w przypadku naszej wygranej będą w niebieskiej części Rzymu drwić to jest więcej niż pewne, bo już teraz Lotito zgrzytał zębami na wszelkie możliwości zakończenia sezonu. Nawet z Andreą miał beef na ten temat, więc ja biorę to w koszty, że będą z tytułu drwić.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2020, 09:10

Chodzi o to, że Milaniści czy interiście zamiast patrzeć na swoje śmieszne kluby, martwią się tylko i wyłącznie Juventusem. Nie ma chyba tematu pod którym nie pojawiałoby się hasło : Juve.
Raczej wątpię aby ktokolwiek w klubie zawracał soebie głowę tymi pierdołami gdyż stanowisko klubu jest jasne a ai zawodnicy też nie chcą przypisywania zasług, nie jesteśmy interem. Bądźmy poważni, strata scudetto nikogo tutaj nie zmartwi do tego stopnia aby się ciąć bo prędzej cz później je stracimy.

Mecz o 21.00.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 19:47

Polecam włączyć Atalantę - Sassuolo. Fajny energiczny mecz. W 15 minut więcej sytuacji bramkowych stworzonych przez dwie drużyny niż Juventus tworzy przez całe spotkanie.


EDIT:
Atalanta już wpakowała 5x piłkę do siatki, z czego 2 nieuznane po VARze.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 20:18

Co gorsze Sassauolo, które gra dramat i tak stworzyło więcej okazji bramkowych niż My w poprzednich 2 meczach ;)


Dawniej Virus[Mauro].
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 20:59

Sassuolo zagrało dobry ofensywny mecz, jednak ta skuteczność woła o pomstę do nieba. Równie dobrze mogłoby być teraz 4:4, a tak wygląda jak jednostronne spotkanie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 21:03

Obejrzałem Hellas z Cagliari, fragmenty Torino z Parmą i szczerze to słabo wypadamy.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 21:05

Atalanta ma na ten moment 74 bramki. Do końca sezonu 12 spotkań. Myślicie, że przekroczą 100-tkę?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 21:22

Zazdroszę im tej mentalności, szacunku do swoich kibiców.Wychodzą na mecz żeby grać w piłkę, strzelają zawsze tyle ile wlezie i zawsze chcą więcej. Gdyby wszyscy mieli takie podejście to futbol byłby znscznie piękniejszy.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2020, 22:02

19 pisze:
21 czerwca 2020, 21:03
Obejrzałem Hellas z Cagliari, fragmenty Torino z Parmą i szczerze to słabo wypadamy.
Pierwsza bramka dla interu też niczego sobie. Świetna zespołowa akcja . Zobaczymy co jutro nasze asy pokażą.
Edyta
Drugi bramka również piękna zespołowa akcja jest pomysł jest polot. Jak sie patrzę na taka Atalante czy Inter jestem jescze gorzej ****rwiony naszą formą. Co my **** robiliśmy przez 2 miesiące ? Że gramy taką kupe !!


Zablokowany