Serie A - Sezon 2019/20

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 11:45

Sila Spokoju pisze:
15 grudnia 2019, 22:12
Jeśli chodzi o mecz - to czuję, że jak Inter nie strzeli na 2:0 to skończy to spotkanie 1:1.
Tak przeczytałem ten komentarz i pomyślałem oby, oby a tu cyk i remisik xD Cóż, tym razem fart chłopców Antka się skończył i nie dowieźli wygranej, choć gdyby wykorzystali sytuacje to powinni mieć ze dwie bramki minimum, ale co tam ;) ważne, że jesteśmy na zero i dwupunktową przewagę szlag trafił.

Mam nadzieję, że to naszym poprawi morale, jak i gra z ostatniego meczu i może do końca rundy nie zaliczymy fakapu jak z Lazio.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 21:26



1902 Para Siempre

Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 21:31

Trzeba przyznać, że Maran złożył z Cagliari kawał solidnego zespołu z "odpadków" z innych ekip (Nainggolan, Klavan, Cigarini, Simeone). Patrząc na to jak walczą, stosują wysoki pressing i fajnie grają piłką (chociaż nie zawsze wszystko im wychodzi) nie mam wątpliwości, iż mają tam drużynę przez duże D i obawiam się, iż będziemy cierpieć w meczu przeciwko nim.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 22:43

Co tam się odwaliło w meczu Cagliari-Lazio :whistle:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 21:26

Zastanawiam się jak długo Gattuso wytrzyma na ławce Napoli, przecież ta drużyna jest całkiem rozsypana.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 21:34

Milik z bramką, może jakimś cudem to zremisują i wskoczymy na fotel lidera :pray:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 21:35

Milik miał idealną sytuację na wyrównanie i piłka odbiła mu się od barku.

Szkoda szkoda, ale mam wrażenie, że Inter tego nie wygra :)

Edit:
I chyba po ptakach. Napoli dominowało cała druga polowe, a to Inter strzelił na 1:3... Szkoda.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2020, 23:05

Te Napoli to słabe jak siki pająka.
Sabotaż zrobili 3 razy przy bramkach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 00:28

Tony Montana pisze:
06 stycznia 2020, 21:34
Milik z bramką, może jakimś cudem to zremisują i wskoczymy na fotel lidera :pray:
A czy my i tak nie jesteśmy na fotelu lidera dzięki bezpośredniemu meczowi? :prochno:

Interowi należą się gratulacje, bo wyjazdy na San Paolo chyba nigdy nie są przyjemne, ale też nie ma co tego zwycięstwa gloryfikować. Napoli wydaje się być nadal w rozsypce, bo o ile ducha walki i zespołowych chęci pod rządami Gattuso nie można im odmówić, o tyle indywidualne błędy po raz kolejny pogrzebały cały zespół. Grę Interu nawet bardziej niż dobrą nazwałbym rozsądną. W zasadzie Napoli atakowało, ale nerazzuri doskonale wykorzystali błędy rywala i zamknęli mecz trzema kontrami. Zobaczymy jak poradzą sobie z będącą w gazie Atalantą. Następna kolejka na pewno zapowiada się równie ciekawie.

Muszę też przyznać, że trochę żal mi Gattuso, bo ma niełatwą sytuację. Objął zrezygnowaną drużynę pogrążoną w totalnym bajzlu i teraz musi w tym lepić. Tak jak powiedziałem, na pewno widać przynajmniej namiastkę ducha zespołu, piłkarze się starają, ale co z tego, skoro każdy z nich jest tykającą miną. Ostatnio Zieliński popełnił błąd na wagę porażki z Parmą w doliczonym czasie, a dzisiaj to samo odstawił jego kolega. Meret i Manolas też myślami byli chyba gdzieś poza stadionem. Boli mnie zwłaszcza babol Mereta bo ostatnio przeszła mi przez głowę myśl, że to on - a nie Donnarumma - powinien być "jedynką" na Euro.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 08:39

Do końca stycznia nasz terminarz i interu jest taki, że każda drużyna może pogubić punkty. Bardzo jestem ciekawy, jak inter zaprezentuje się z atalantą, natomiast roma też jest nieprzewidywalna. Przydałoby się odskoczyć od nich na kilka punktów. Mam tylko nadzieję, że inter zmęczy się przy okazji LE i grania w czwartki. Póki co nikogo w styczniu nie zakupili a składu nie mają mocno rozbudowanego, więc w tym nadzieja, bo w to, że conte odpuści LE na rzecz scudetto nie mam złudzeń.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 10:15

Atalanta wydaje się być rozpędzona i mam nadzieję, że po dwóch z rzędu wynikach 5:0 dadzą radę też Interowi. Atalanta klasycznie nie leży Interowi i strata punktów jest bardzo prawdopodobna, tym bardziej przy obecnej formie Bergamczyków.

Trzymam też kciuki za Inter w LE. Niech grają tam praktycznie do samego końca (a najlepiej do samego finału, który przegrają) i męczą się w czwartki. Wyjazdy do Bułgarii (daj Boże również do Rosji) muszą się odbić na ich formie fizycznej. A przy Antonio Conte i ich systematycznym punktowaniu będzie dla nas zbawienne.

Szkoda tej wczorajszej wygranej, bo Napoli było naprawdę na dobrej drodze do wyrównania, ale 3 okropne błędy w obronie (szczególnie bramki na 0:2 i 1:3) pokrzyżowały plany Napletów na jakikolwiek dobry rezultat. Niemniej jednak Inter wcale nie był lepszy. Wynik 1:3 z przebiegu spotkania raczej sprawiedliwy nie jest, ale tak niestety w piłce jest, że jak się nie strzela bramek po dobrych akcjach, to bardzo często się to mści.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 13:42

Ja mecz obejrzałem i prawda jest taka że od 40 minuty Inter nie istniał.

Napoli to naprawdę pechowcy, bo gdyby był Kulibaly to by nie stracili 2 z 3 bramek.

Na mecz z Atalantą wypada im Barella, więc może być różnie.

Tak patrzę tez na nasz mecz z Interem i gramy w Niedziele 1.03

My gramy 26.02 z Lyonem rewanż, a Inter 27.02 z Ludogorcem.

Fajnie by było mieć 2-3 pkt przewagi przed tym meczem i odskoczyć na 6.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 14:22

Adrian27th pisze:
07 stycznia 2020, 13:42
Na mecz z Atalantą wypada im Barella, więc może być różnie.
Skriniar też ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2020, 15:23

tak prawdę mówiąc to póki co Interowi terminarz bardzo sprzyja - my graliśmy z Lazio i Violą w ich najlepszym okresie a oni w najgorszym (do tego mieli przewagę dnia odpoczynku nad Lazio), z
Napoli podobnie - my gdy oni jeszcze marzyli o mistrzostwie a oni gdy Napoli było rozbite i jeszcze bez swojego najlepszego zawodnika w defensywie

z Romą w formie nie wygrali i teraz trafiają na Atalantę w gazie więc zobaczymy a brak Skriniara i Barelli może dać im się dodatkowo we znaki... jeśli uda im się to wygrać na pewno nabiorą dodatkowych wiatrów w żagle niezależnie od naszego wyniku z Romą, ale tradycyjnie naszego rywala w walce o Scudetto wyjaśni luty, jeśli go przetrwają to będzie na noże do końca jak z Napoli 2 lata temu aż ktoś pęknie psychicznie


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2020, 14:32

Obrazek

Niezły wystrzał Atalanty na przestrzeni ostatnich sezonów, od trzech lat utrzymują się w topie (czwarte, siódme i ostatnio trzecie miejsce), teraz też zdaje się, że awansują do europejskich pucharów, w dodatku grają naprawdę ładną dla oka, ofensywną piłkę. Ciekawe jak długo ten peak potrwa, a może Atalanta ma szanse na stałe dołączyć do czołówki Serie A obok Romy czy Napoli?


1902 Para Siempre

Obrazek
Zablokowany