Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
miknou

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 sierpnia 2008
Posty: 143
Rejestracja: 26 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2020, 16:46

Crunny pisze:
06 sierpnia 2020, 13:50
Z perspektywy czasu moim zdaniem to nie była dobra decyzja, aby na siłę dogrywać LM.

1. Zwycięzca tej edycji przez wielu może być uważany za niepełnowartościowego triumfatora LM w porównaniu ze wszystkimi pozostałymi edycjami. Szczególnie jeśli będzie to drużyna, która dawno/nigdy nie wygrała LM.
2. Edycję 2020/21 można było wtedy rozegrać w normalnych terminach i potraktować jako podwójną pod względem prestiżu i finansów.
3. Bez LM przez cały sierpień była szansa w miarę normalnie zakończyć sezon 2019/20 w czerwcu i rozpocząć nowy od początku września - teraz cały sezon 2020/21 będzie rozgrywany na szybko, byle zdążyć przed Euro, bo nikt go drugi raz nie przełoży.
UEFA ma inne zdanie ;) Kluby zresztą też raczej by nie odpuściły. W LM przecież jest ogromna kasa, masa kontraktów i zależności, a spotkań nie zostało już przecież aż tak wiele.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2020, 22:57

A ja cieszę się z powrotu LM. Brakowało mi tego. Barca jest słaba więc wielkich nadziei nie mam, ale zawsze miło pooglądać międzynarodowe mecze na dobrym poziomie. Real - City to na pewno coś co będę chciał zobaczyć, najlepsze meczycho tego etapu. Ale na pewno nie zabraknie mi też emocji w meczu z Napoli. A potem jeden mecz i wiele może się wydarzyć. Jeśli Real wyeliminuje City to chyba będą dla mnie faworytem, oni z Zidanem mają dobry mental do takich wielkich spotkań. Oby nie :)


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 10:00

Jako konsument jestem mega zadowolony, że LM jest dograne, oby tylko pierwszego dnia nie zeszło powietrze. Sama forma też bardzo mi się podoba, forma turnieju oferuje lepszy klimat. Szkoda że przy obecnej organizacji sezonu, ciężko wprowadzić "finałową czwórkę" na stałe.
Polecę też klasyczką jak co roku, ta liga mistrzów będzie wyjątkowo ciekawa. Bayern, City/Real mocne, Barca Juve słabsze (może nawet już jutro bez obydwu), PSG totalna nie wiadoma, Atletico też słabe ale za to z sporymi szansami ze względu na rywali. Dodatkowo kilka drużyn całkiem nowych w towarzystwie Atalanta, RB. Lyonu na wszelki wypadek nie przydzielę do żadnej grupy.
Po przerwie na izolacje rozegrano raptem kilka meczów o podwyższonej wadze dotyczących klubów z LM. Juve - Atalanta/Lazio w SA, Juve - Napoli w CI, Bayern-BVB, Barcelona- Atletico, Arsenal- City w FA Cup, Lyon- PSG, z tego co pamiętam a i tak były one już miesiąc czy dwa temu. Brakuje tych emocji dla wszystkich kibiców, a nie że każdy kraj sobie.
Zgadzam się też że zwycięzca, będzie uważany za niepełnego. Myślę że jedynie City to nie dotknie z powodu hajpu Guardioli, ligi angielskiej, stylu jaki grają, myślę że będzie powszechne przekonanie "ok są najlepsi". Jednak jak wiadomo jeśli Robercik nie wygra, to został okradziony.


Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 16:30

Mi się z kolei podoba, że kupuję jeden pakiet polsatu sport i mogę obejrzeć całą najważniejszą cześć turnieju. Za resztę kupię sobie jakąś whisky :D
Co do faworyta to myślę, że Bayern, czarny koń Atalanta.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 18:53

Verse pisze:
07 sierpnia 2020, 16:30
Mi się z kolei podoba, że kupuję jeden pakiet polsatu sport i mogę obejrzeć całą najważniejszą cześć turnieju.
Ja widzę tylko 40 zł za 30 dni dostępu. Są gdzieś inne pakiety do wykupienia?


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 19:36

Vanquish pisze:
07 sierpnia 2020, 18:53
Verse pisze:
07 sierpnia 2020, 16:30
Mi się z kolei podoba, że kupuję jeden pakiet polsatu sport i mogę obejrzeć całą najważniejszą cześć turnieju.
Ja widzę tylko 40 zł za 30 dni dostępu. Są gdzieś inne pakiety do wykupienia?
Koledze chyba chodziło o to, że kupując pakiet za 40 zł, obejrzymy wszystkie pozostałe mecze sezonu, bo finał jest 23 sierpnia.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 20:27

Tak tak. Dokładnie jak to napisał dzodzik. To wyjątkowa sytuacja, w której kiedy kupisz jeden pakiet na miesiąc obejrzysz rozgrywki już do końca. Zazwyczaj jest to luty-maj


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 11:52

Rodrygo: Mogliśmy dać z siebie więcej przez cały mecz

Bonucci: Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy

:whiteflag:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:16

Ktoś mi powie czemu nie było odgwizdanego faulu przy golu Lenglet mimo weryfikacji VARu? Francuz odepchnął na bezczela obiema rękami pilnującego go zawodnika, który dodatkowo wpada na murzyna uniemożliwiając mu interwencję :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:18

jackop pisze:
08 sierpnia 2020, 21:16
Ktoś mi powie czemu nie było odgwizdanego faulu przy golu Lenglet mimo weryfikacji VARu? Francuz odepchnął na bezczela obiema rękami pilnującego go zawodnika, który dodatkowo wpada na murzyna uniemożliwiając mu interwencję :D
Zastanawiałem się na tym samym ale uznałem, że już dużo wypiłem i mogłem nie ogarnąć. Okazuje się, że jestem bardziej trzeźwy niż sędzia mający do dyspozycji VAR. To była kompromitacja tego wynalazku.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:27

No i pograne, City, Barca i Bayern zgodnie z planem. Nie wiem czy jest sens dalej oglądać i się orać, że nasze Petunie odpadły...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 21:48

Kluby FCB pokazuja, jak szybko zabijac mecz. Europa odjezdza Juventusowi na naszych oczach.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 09:12

jackop pisze:
08 sierpnia 2020, 21:16
Ktoś mi powie czemu nie było odgwizdanego faulu przy golu Lenglet mimo weryfikacji VARu? Francuz odepchnął na bezczela obiema rękami pilnującego go zawodnika, który dodatkowo wpada na murzyna uniemożliwiając mu interwencję :D
bo Barcelona może więcej a kluby włoskie są gnojone przez sędziów ;] dlaczego gdy Messi przeszkadza Kulibalyemu wybić piłkę to jest rzut karny a nie faul na obrońcy? dlaczego nie było faulu na Igle przed karnym dla Lyonu? dlaczego nie było dla nas 2 karnych w 1 meczu? itp itd :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 09:43

https://www.skysports.com/football/news ... rter-final

Atletico z 2 pozytywnymi testami na covid.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 10:33

Mam dziwne przeczucie że mogą odwołać LM.

Jeżeli jeszcze ktoś wyskoczy z Covidem, to będzie sygnał ku temu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany