Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2020, 21:26

Crunny pisze:
18 sierpnia 2020, 21:18
Buffonowi chyba pęknie serce, jeśli PSG wygra w tym sezonie LM. I jeszcze gdyby został jako zmiennik Navasa, to broniłby w półfinale i być może finale.
Nie wiem jak inni ale ja diamenty przeciw orzechom stawiam, że Bayern rozjedzie każdego, kto by zagrał z nimi w finale. Tak, uważam, że rozjadą również Lyon.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2020, 21:32

Vanquish pisze:
18 sierpnia 2020, 21:26
Crunny pisze:
18 sierpnia 2020, 21:18
Buffonowi chyba pęknie serce, jeśli PSG wygra w tym sezonie LM. I jeszcze gdyby został jako zmiennik Navasa, to broniłby w półfinale i być może finale.
Nie wiem jak inni ale ja diamenty przeciw orzechom stawiam, że Bayern rozjedzie każdego, kto by zagrał z nimi w finale. Tak, uważam, że rozjadą również Lyon.
Tak, są bardzo zdecydowanym faworytem, ale znając piłkę - 1 z 2 pozostałych meczów wygrają zdecydowane, a w drugim będą się męczyć. Pytanie tylko z Lyonem czy PSG/Lipskiem w finale? Gdybym miał obstawiać, to Lyon rozjadą, a w finale wcale tak zdecydowanie nie wygrają, niezależnie od tego czy z PSG czy Lipskiem. Zresztą w tym sezonie w Bundeslidze w meczach Bayernu z Lipskiem było 1:1 i 0:0.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2020, 21:54

Vanquish pisze:
18 sierpnia 2020, 21:26
Nie wiem jak inni ale ja diamenty przeciw orzechom stawiam, że Bayern rozjedzie każdego, kto by zagrał z nimi w finale. Tak, uważam, że rozjadą również Lyon.
Ciekawa teoria biorąc pod uwagę jakie niespodzianki są co roku w LM i w tym również. Podejrzewam, że przed meczem City-Lyon też postawiłbyś wszystkie pieniądze na angoli ;)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2020, 00:05

Faworytem będzie Bayern, ale Lyon postawi na pewno twarde warunki i będzie trudniejszym przeciwnikiem niż Barcelona. Liczę na francusko-francuski finał, nawet, jeśli zdrowy rozsądek wskazuje na Bayern.


Po dzisiejszym awansie PSG do finału tak sobie pomyślałem, że odrobinę mi będzie szkoda Buffona, jeśli PSG sięgnie po LM. :laugh:


1902 Para Siempre

Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2020, 07:12

Taki Neymar jest nie oceniony dla PSG. Drybling , podania i to przyspieszenie na pierwszych metrach. I jak pracował w defensywie? Cały czas naciskał graczy Lipska.

Coś mu się poprzestawiało w głowie albo pasuje mu taka formuła LM. Nie trzeba całą wiosnę być w formie tylko trzeba spiąć poślady na dwa tygodnie a potem dalej balet :D


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2020, 07:19

San Holo pisze:
19 sierpnia 2020, 00:05
Po dzisiejszym awansie PSG do finału tak sobie pomyślałem, że odrobinę mi będzie szkoda Buffona, jeśli PSG sięgnie po LM. :laugh:
Han Solo to cios poniżej pasa :laugh2:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2020, 21:32

Tak sobie oglądam Lyon z Bayernem i mam 3 refleksje:
1) jeśli nie uda się Aouarem, to powinniśmy spróbować wyciągnąć Corneta albo Caquereta, którzy są wyceniani na zaledwie 10 i 7 mln, a Lyon będzie musiał sprzedać kilku piłkarzy po sezonie
2) co robi Bayern po strzeleniu na 1:0? przez parę minut podchodzi najwyżej od początku meczu (obrona ustawiona praktycznie na środku boiska przy wznowieniu gry przez bramkarza Lyonu), bo Bayern stara się pójść za ciosem, wykorzystać chwilowe załamanie rywala
3) średnia wieku Bayernu to dziś 25,5 lat, Lyonu - 24,7 lat, PSG wczoraj - 25,6, a Lipsk - 24,2 - do półfinałów przeszły zatem ekipy, które miały jedne z najmłodszych pierwsze 11-tki (nasza śr. wieku w meczu z Lyonem to 29,6 - gigantyczna różnica!)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2020, 22:59

Półfinały skomentuję tak: jakby był mecz o 3 miejsce, to Lipsk - Lyon z chęcią bym obejrzał :ok:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 08:44

a ja tak: najmniej emocjonujące od lat, być może w całej historii LM, widać jak duże znaczenie ma losowanie w kwestii na jakiem etapie się odpada


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 09:09

Po golu na 1-0 skończył się dla mnie sezon LM 19/20.
Finał jest jednym z tych meczów, w których chciałbym, żeby obie ekipy przegrały.

Czekam z niecierpliwością na losowanie grup.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 10:13

Dla siebie nie widzę innej opcji jak kibicować PSG w finale. Niech Francja wreszcie, po 27 latach, zdobędzie LM - szkoda, że nie Lyon (dla nich ogromny szacunek za walkę z Bayernem - w pierwszej połowie byli lepszą drużyną i gdyby Toko Ekambi wykorzystał choć jedną ze swoich okazji, albo Depay próbował lobować Neuera zamiast iść w bok - mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej), ale mój poziom sympatii do Paryżan jest zdecydowanie większy niż w przypadku Bayernu.


1902 Para Siempre

Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2020, 13:11

Oczywiście za Bayernem z Polakiem-rodakiem w składzie. I przeciwko petrodolarom i Neymarowi. Trener musi jednak ogarnąć obronę, bo ta spisuje się fatalnie i przy okazjach, jakie mieli Lyonczycy, PSG nie będzie miało litości. No, chyba że Neymar będzie strzelał.
Stąd też pewnie, między innymi, taka taktyka Bayernu - strzelić jak najwięcej, żeby nie martwić się tym, co z tyłu.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2020, 12:02

Agresti jak czasami coś powie, to aż żal czytać.

Cristiano jest zawiedziony że nie wygrał u nas LM.

Do Realu poszedł wygrać LM i czekał na to 5 lat,a u nas nie bez powodu podpisał 4 letni kontrakt.
On z góry wiedział że nic tu nie wyrzeźbi.
Prędzej Milan wygra LM niż my.

Osobiście obstawiam że przed nami puchar zgraną:

Bayern, City, Barcelona, Liverpool, PSG, Milan/Inter, Real,Chelsea.

Jeżeli nie byliśmy w stanie wygrać tego turnieju po sezonie 17, co było szczytem naszego cyklu, to potrzebujemy kolejnych 5-10 lat na liźnięcie finału.
Nie ma co się stresować tym turniejem, a że Serie A też już dla nas jest oklepana, to oglądanie Juve straciło moc.
Dla mnie obecnie - jak dla wielu innych zapewne - oglądanie Juve to jedynie przyzwyczajenie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2020, 13:56

Ale w czym problem ? To niech Ronaldo odejdzie, my nawet z Panem Bogiem w składzie nie wygramy LM a odejście Ronaldo dobrze nam zrobi, MC lubi to !


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2020, 14:54

Adrian27th pisze:
21 sierpnia 2020, 12:02
Jeżeli nie byliśmy w stanie wygrać tego turnieju po sezonie 17, co było szczytem naszego cyklu
kiedy? sam Allegri mówił, że jego najlepsze Juve to sezon 2015/16 (wg mnie 14/15) więc jakim cudem mielibyśmy je wygrać po 17 skoro z sezonu na sezon za Maksia graliśmy gorzej...?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany