Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 22:45

Candreva w kwadrans mógł zanotować 3 asysty przy bramkach Borussi, gdyby byli oni skuteczniejsi. Co oglądam mecz interu to zastanawiam się jak ten gość trzyma się tam w pierwszym składzie (mimo przyzwoitych liczb w tym sezonie).


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 23:00

Miód na me serce, chociaż od dekady interek nie jest żadnym rywalem dla Juventusu na żadnej płaszczyźnie, i spływa po mnie ich kolejna porażka, to jednak jakoś cieplej na sercu się zrobiło :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 23:03

Mógł być remis, gdyby Sensi lepiej uderzył w koronkowej akcji z końcówki. Szykuje się niezła suszarka w Mediolanie i Amsterdamie.

Valencia nie powiedziała ostatniego słowa i wciąż jest w grze o wyjście z grupy H. Nie wiem jak gra Lipsk, ale zaskakująco dobrze punktuje. Cenne zwycięstwo Lyonu. Liverpool i Napoli raczej pewne awansu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 23:08

jackop pisze:
05 listopada 2019, 22:42
Jeśli BvB nie dogada się z Realem to na miejscu Paraticiego powalczyłbym o Hakimiego.
Wiesz co, mi się ten Hakimi wcale nie podobał. Poza tym, że odbyła się standardowa historia - narzekam podczas meczu pod nosem na Hakimiego, a ten raczy mnie dwoma bramkami - to Markoańczyk serio w tym meczu mi się bardziej nie podobał niż mi się podobał. W obronie słabiutko, w ofensywie sporo wiatru ale też mnóstwo głupich decyzji i zagrań na alibi - byle wbić w pole karne rywala i jakoś to będzie. Nie moja bajka :stop:

Inter w tym meczu został zakładnikiem starej, (nie)kochanej, betonowej włoskiej myśli taktycznej. 2:0 do przerwy i wyjście na druga połowę z jednym jedynym założeniem - stracić jak najmniej sił. Zresztą, chyba powinienem zacząć od tego, że pochlebstwa komentatorów w stronę Interu po pierwszej połowie były wg mnie przesadzone. Ok, Włosi grali dobrze, ale to przede wszystkim Borussia była arcysłaba.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2019, 23:18

Chłopak ma 21 lat, hiszpański paszport, może zagrać na obu bokach obrony i skrzydle/wahadle. W Bundeslidze zbiera świetne recenzje, teraz pokazał się na poziomie LM. Jako następca Cuadrado jak znalazł. Do letniego mercato ktoś jeszcze może wypłynąć, ale Hakimiego trzymałbym w notesie. Na chwilę obecną na horyzoncie nie ma jakichś arcyciekawych nazwisk, a (mam nadzieję) Paratici nie jest ślepy, widzi jaką mamy biedę i już pracuje nad letnimi wzmocnieniami.

A słabość bocznych obrońców w defensywie to jest obecnie standard.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 05:35

Duet Smokowski&Czachowski dawali radę, w przerwie meczu przełączyłem na studio w pp1 a tam Engel z Panasewiczem byli zszokowani, że Napoli nie gra Catenaccio. Eksperci....

Inter w pierwszej odsłonie meczu świetnie się przesuwał cała drużyną wypychając Dortmund na własną połowę. W drugiej nie potrafili wyjść z własnej 16 i skończyło się jak się skończyło. Dobry ,szybki mecz świetnie się oglądało.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 07:19

Conte : "Jestem naprawdę wkurzony, ponieważ nie możemy zrobić nic więcej. Osiągnęliśmy limit."
Czyli stare w innym wykonaniu : nie można zjeść obiadu za 100 ojro mając w kieszeni 10 ojro.

:laugh: Niedawno mówił co innego, beton jest przecież nieomylny i taktyka 3-5-2 jest idealna na Europę.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 07:37

jackop pisze:
05 listopada 2019, 22:27
Co się odpierdziela w meczu Chelsea - Ajax :O
Ajax nie przestaje zadziwiać, znowu przeszli do historii, w jednej akcji 2 czerwone kartki i karny dla przeciwnika, szacun :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 07:57

MRN pisze:
06 listopada 2019, 07:19
Conte : "Jestem naprawdę wkurzony, ponieważ nie możemy zrobić nic więcej. Osiągnęliśmy limit."
Czyli stare w innym wykonaniu : nie można zjeść obiadu za 100 ojro mając w kieszeni 10 ojro.

:laugh: Niedawno mówił co innego, beton jest przecież nieomylny i taktyka 3-5-2 jest idealna na Europę.
Ma chłopina rację, drużyny jego zatrudniające pewnego poziomu nie przeskoczą. O ile w krajowych rozgrywkach Antonio dobrze układa swoje drużyny, tak LM wyjaśnia go kolejny raz. A że jest teraz trenerem Interu, to cieszy mnie to tym bardziej. ;)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 13:24

MRN pisze:
06 listopada 2019, 07:19
Conte : "Jestem naprawdę wkurzony, ponieważ nie możemy zrobić nic więcej. Osiągnęliśmy limit."
Czyli stare w innym wykonaniu : nie można zjeść obiadu za 100 ojro mając w kieszeni 10 ojro.

:laugh: Niedawno mówił co innego, beton jest przecież nieomylny i taktyka 3-5-2 jest idealna na Europę.
Conte jest niereformowalny, minęło wiele lat a u niego niezmiennie po staremu. Jest to zabawne i zarazem niesamowite, jest w stanie obwinić wszystkich dookoła, ale nigdy nie weźmie winy na siebie.
Mecz dla Interu ułożył się znakomicie, ale po przerwie nastąpiła zapaść i wszystko posypało się jak domek z kart.
Zdaje się że chcieli 'przestać' drugą połowę na minimalnym wysiłku. Jednak po bramce kontaktowej wystąpił incydent kałowy i drużyna nie poradziła sobie z sytuacją przede wszystkim mentalnie. Sorry nikt mnie nie przekona, że przez te 15 minut w szatni stracili całe rezerwy energii.
W bocznych sektorach Borussia robiła co chciała i wyglądało to bardzo podobnie jak bicie od Bayernu, które zebrał Juventus za kadencji Antka. Wielka przewaga na skrzydłach i trójka stoperów niewiele pomogła. No ale wiadomo, 3-5-2 najlepsze, żelazny plan bez alternatywy, 10 euro coś tam. I te betonowe zmiany, wynik się sypie a z ławki wszystko jeden do jednego.
Gość puścił Nainggolana i Mirandę... Wystawia co 3 dni ten sam skład... Bo liczy się tylko następny mecz, dlatego Martinez Lukaku Barella Brozovic Candreva cała obrona (itd...) muszą co kolejkę cisnąć 90 minut z rzeźnikami.
I w sumie wszystko byłoby ok, jakby nie to stękanie po meczu. Nagle się okazuje, że brakuje doświadczenia, brakuje świeżości, Sensi i Barella przyszli z prowincji (jakby im to w czymś umniejszało), a w ogóle wina działaczy i niech oni się tłumaczą! Masakra, dziecinada, przekonanie o nieomylności i beton w najgorszym wydaniu.
Ciekawe jak wierchuszka Interu podejdzie do wypowiedzi swojego kołcza.

Kiedyś sam ślepo wierzyłem w słowa Antka (kiedyś to kurna było). A potem przyszedł Max i tym składem piachu, pokananym przez Galatę i Benficę, dojechał do finału LM. Wtedy mi przeszło.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 14:14

MRN pisze:
06 listopada 2019, 07:19
Conte : "Jestem naprawdę wkurzony, ponieważ nie możemy zrobić nic więcej. Osiągnęliśmy limit."
To tylko część cytatu z jego pomeczowej wypowiedzi. Mnie bardziej zastanawia co miał na myśli tutaj:

"Jestem zirytowany mówieniem ciągle tego samego. Mam nadzieję, że ktoś z zarządu coś powie. Na początku pracy opracowaliśmy plan, ale mogliśmy zaplanować pewne rzeczy znacznie lepiej (...) Jesteśmy Interem, więc wszyscy musimy spojrzeć na siebie i zdać sobie sprawę, że jesteśmy… o mało bym znów wywołał kontrowersje, ale przestanę już na ten temat mówić. Jestem naprawdę wkurzony, ponieważ nie możemy zrobić nic więcej. Osiągnęliśmy limit" - głównie chodzi mi o pogrubione fragmenty. Co niby publicznie miałby powiedzieć ktoś z zarządu w takiej sytuacji, bo nie bardzo rozumiem :dontknow: No może poza tym, że kierownictwo mogłoby srogo zrugać zarówno drużynę, jak i trenera, no ale to chyba nie o to chodziło Antkowi. Drugiego pogrubionego fragmentu już zupełnie nie rozumiem. Ktoś, coś?

Natomiast wypowiedź o Barelli i Sensim to już odlot Conte w siną dal. Brak kontaktu z rzeczywistością, brak jakiegokolwiek wyczucia, taki schyłkowy Conte w Juve, który publicznie wątpi w swoich piłkarzy i w zarząd. Wypowiedź totalnie nie na miejscu, nie po meczu w którym wygraną miało się na tacy, a dostało się po dupie przez cynizm i kunktatorstwo i brak alternatywnego planu. Nie po meczu, w którym przeciwnikiem była banda dzieciaków wymiksowana z przeciętnymi piłkarzami i osamotnionym Sanczo Panczo. Szczerzę? Chociaż powinno mnie to grzać, zwisać i powiewać, to jednak czuję zażenowanie wypowiedziami Conte :facepalm:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 15:01

Tu sie zgadzamy, masz pumex rację a Garreat jak zwykle w punkt. Dlatego zastanawia mnie czym się kierowałeś, że chciałeś tego buca ponownie na stanowisku trenera Juve ? On już się nie zmieni, popracuje 2 lata i skłócony ze wszystkimi pójdzie w cholerę. Myślę że Agnelli przejrzał tego typa i dlatego nie brał go pod uwagę. Naturalnie Antoś stwierdził że to on nie brał Juve pod uwagę :D


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 15:14

Dopiero teraz przeczytałem obszerniejsze fragmenty wypowiedzi Antka i jestem bardzo zaskoczony. Może już nawet nie samym jej poziomem, ale tym, że tak szybko niektóre słowa w ogóle padły. Mamy początek listopada, na razie można powiedzieć, że Inter gra najlepszy sezon od lat, dyszy nam w kark w Serie A, w LM co prawda ma sytuację nie za wesołą, ale też nie tragiczną i wciąż liczy się w walce o awans. A Antek już zachowuje się tak, jakby tracił koncept i zapał do dalszej pracy.

Jak na trenera, który uchodzi za świetnego motywatora, chlapnął fatalne głupstwo, zwłaszcza na temat Sensiego i Barelli.

Od czasu odejścia z Juve uważam Conte za gościa, który zawsze zaczyna pracę z przytupem i ogromnym zapałem, ale bardzo szybko sam się wypala psychicznie. A tu jeszcze może się okazać, że te trzy lata w Turynie będą jego rekordem pod względem stażu na ławce trenerskiej w jednym klubie :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 15:23

ale co? powiedział nieprawdę? zarząd nie stworzył drużyny szerokiej czy on? Berella i Sensi mają jakiekolwiek doświadczenie w Europie? nie on też pogonił Ninję tylko zarząd o czym sam Belg mówił w jednym z wywiadów a Conte bardzo go chciał w swojej drużynie

oczywiście zgadzam się, że nie powinien tego mówić głośno i do mediów ale cóż... im prędzej odejdzie z Interu tym dla nas lepiej więc niech robi im smród tak często jak tylko może

Conte już przed meczem mówił, że jadą się bronić i po skrótach widziałem, że tak właśnie było: defensywa, dwie kontry i było 2-0 + Lukaku miał na 3-0... no ale później się posypało a szkoda... oni grają co 3 dni tym samym składem, dla nas to było super rozwiązanie i dziwie się, że ktoś się ciszy, że przegrywają i w efekcie odpadną z LM, powinni w niej grać odpowiednio długo i tracić siły a widać gołym okiem, że porażki z BVB i Barcą to właśnie brak sił i odpowiedniej klasy zmienników, podobnie było w Napoli Sarriego i wtedy każdy mówił, że trener beton bo gra 14 zawodnikami a jak widać jak skład jest szerszy to gra większą liczbą zawodników a nawet ustawia partnera do Ronaldo w zależności od przeciwnika i to samo byłoby gdyby Conte miał w Interze szerszy skład ale na nasze szczęście nie ma

swoją drogą wśród ludzi śmiejących się z defensywnego usposobienia Conte jak widzę nie brakuje wyznawców geniuszu Allegriego co jest dość zastanawiające...

co do samej LM to na uwagę zasługuje akcja CFC z 68 minuty - w kilka sekund wykartkowali Ajaxowi 2 zawodników na drugie żółte kartki oraz zdobyli karnego! Takie kombo nie zdarza się często ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 listopada 2019, 15:48

To nie Conte chciał Barellę i Sensiego ? Serio to zarząd pogonił Radiję oraz Icara ? Przychodził Conte do klubu i swoje do powiedzenia miał szczególnie, że inkasuje 11 mln rocznie. Gdyby Conte postawił weto w sprawie Icardiego i Nainggolana to zarząd nie oddałby ich. Sam Antoś powiedział w którymś z wywiadów, że drzwi są dla tej dwójki zamknięte więc skończ pisać głupoty. Antoś nie lubi jak wokół kogoś w klubie jest głośniej niż o nim bo to on jest tym najważniejszym, najmądrzejszym, nieomylnym trenerem na świecie. Wiem, że jesteś zakochany w Conte ale trochę obiektywizmu. Jeszcze kilka meczów i inter będzie miał całkowitę kosę ze środowiskiem sędziowskim jak to było w Juve.


Obrazek
Zablokowany