Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2019/2020 XD

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2019, 06:14

Serie A 18/19 (16): Torino 0-1 JUVENTUS


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 12:42

Nie oglądałem wczorajszego meczu. Czy Piast faktycznie odpadł tak frajersko, jak sugeruje to wynik? W pierwszym spotkaniu radzili sobie całkiem nieźle.

17 lipca - chyba nowy rekord? :facepalm:
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2020, 10:48 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 12:48

jackop pisze:Nie oglądałem wczorajszego meczu. Czy Piast faktycznie odpadł tak frajersko, jak sugeruje to wynik? W pierwszym spotkaniu radzili sobie całkiem nieźle.

17 lipca - chyba nowy rekord? :facepalm:
Nad wyraz frajersko. W 5 minut dwa gole. Szczególnie pierwszy, z karnego, był wyjątkowo głupi :bad:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 12:49

Według mnie pisanie o frajerstwie to taka polska przypadłość, bo HEHEHEHE <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> HAHAHA ŚMIESZNE. Piastowi zwyczajnie zabrakło jaj, doświadczenia, cynizmu. To wszystko. Nikt nie powinien wymagać od nich przejścia Bate, a teraz nagle jest wielkie oburzenie i szok. Jaka liga taki mistrz i trzeba sobie to jasno powiedzieć. Owszem, słabo odpaść w pierwszej rundzie, mając bramkowy remis na wyjeździe po pierwszym meczu, no ale kto liczył na więcej był niepoprawnym optymistą.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 13:48

Przed tym dwumeczem to Bate było zdecydowanym faworytem, ale oglądałem oba mecze i w pierwszym Piast bym minimalnie lepszy a w drugim wyraźnie lepszy. Fakt, że doświadczenie w europejskich pucharach to Białorusini mają ogromne a nasi żadnego, ale szkoda tej porażki, bo Piast był naprawdę blisko awansu, którego przed tymi meczami np. ja się nie spodziewałem.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 14:20

Zazwyczaj polskie kluby odpadają w tak żenującym stylu, że ręce opadają. W tym dwumeczu Piast był tak naprawdę piłkarsko lepszy od BATE, a jedyne, czego im zabrakło, to umiejętność dobicia rywala, kiedy ten się wyraźnie gubił. Szkoda, ale jeżeli nie umie się w Europie wykorzystać przewagi, to takie są tego konsekwencje.

Skoro zaczynamy rozgrywki pucharowe od I rundy eliminacji i też w niej odpadamy, to zaczynamy zbliżać się do sytuacji, w której nawet drużyny do eliminacji LM nie wystawimy.

Odpadamy w lipcu, a potem trenerzy płaczą, że europejskie puchary to dla polskich klubów pocałunek śmierci, bo trzeba wcześnie zaczynać okres przygotowawczy i latać np. na Kaukaz. Sęk w tym, że jest pod tym względem coraz gorzej i olewając/dając dupy w tych rozgrywkach tylko pogłębiamy problem.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 14:29

Zawsze uważam, że sens istnienia tego tematu na tym forum jest dyskusyjny - bo trzeba go szybko zamykać xd

Piast piastem, nie mniej nie sądzę, aby dziś i legia poszła w ległą, ale po ich ostatnim pokazie na Gibraltarze, to w sumie nie można być niczego pewnym :)


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 15:06

jackop pisze: 17 lipca - chyba nowy rekord? :facepalm:
Otóż to, mamy nowego lidera :-)

Teraz tylko czekać, aż dziś do Piasta dołączy Legia. Całe szczęście Lechia wkracza do gry dopiero za tydzień, więc przedłuży męki w końca lipca.


1902 Para Siempre

Obrazek
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 15:10

Trochę nie na temat ale widzieliście co wczoraj odwalił niejaki Jakub Świerczok z Ludogorca ? Jego ekipa przegrywala 2-1 I dostali karnego do którego nasz reprezentant się wepchal ( miał strzelać kto inny ) No i nie trafił, ale za to jak



Na drugą połowę nie wybiegł A trener zapowiedział że go ukaże :facepalm:


Bezimienny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2007
Posty: 65
Rejestracja: 19 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 15:33

To nie było frajerstwo, czy brak doświadczenia. Piłkarze Piasta naprawdę rozegrali taki mecz jak powinni, tylko bramkarz całkowicie zniszczył im ten mecz.Dwie ważne i w sumie jedyne interwencje( to były jedyne celne strzały Bate) i w obu najgorsze możliwe decyzje - nie powinien przy pierwszy w ogóle ruszać się z bramki bo zawodnik Bate i tak by tej piłki nie dogonił, a przy wolnym właśnie powinien wybić tę piłkę, toż to trzeci metr był. Pozostali zawodnicy zagrali jak nie drużyna z naszej kopanej ligi, i aż nie wierzyłem, że polski zespół może tak sensownie grać.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 15:43

piast słaby masakra kazdy sie podnieca ze cos grali w tym 2 meczu ale tak na prawde grali tylko dla tego ze mieli bardzo słabego przeciwnika a mimo to sfrajerowali . ja tam nie widziałem nic w tym zespole boże jacy oni słabi sa serce wkładali to fakt ale umiejętności masakra .
czerwinski gosci na wariata jak zaczoł biegac nie potrzebnie przy kazdej okazji ja sie pytam po co masz 20 min do konca wynik a ten leci jak połowa juz miało dosc meczu wyglądali jak by w maratonie pod koniec biegli .
polska piłka to dno boniek ze ekipa chowają sie za lewym i reprezentacjia bo nic nie zrobili by liga była lepsza .


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 17:09

Największe jaja mogą czekać nas dopiero dzisiaj jak Legia zagra rewanż z tymi amatorami :whistle:
Widzę, że stosowny dopisek na końcu tematu znowu jest :-)


#AllegriOut
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 17:16

2017 rok mistrz Polski odpada w 3 rundzie el. do LM
2018 rok mistrz Polski odpada w 2 rundzie el. do LM
2019 rok mistrz Polski odpada w 1rundzie el. do LM

:bravo:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 17:20

jarmel pisze:Widzę, że stosowny dopisek na końcu tematu znowu jest :-)
ja bym go edytował na: "Polskie kluby w eliminacjach rozgrywek europejskich 2019/2020" :whistle:
Wkurza mnie, że mówi się iż "Piast skończył przygodę w LM" skoro w niej nie był.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 17:42

kdzr pisze:Według mnie pisanie o frajerstwie to taka polska przypadłość, bo HEHEHEHE <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> HAHAHA ŚMIESZNE. Piastowi zwyczajnie zabrakło jaj, doświadczenia, cynizmu. To wszystko. Nikt nie powinien wymagać od nich przejścia Bate, a teraz nagle jest wielkie oburzenie i szok. Jaka liga taki mistrz i trzeba sobie to jasno powiedzieć. Owszem, słabo odpaść w pierwszej rundzie, mając bramkowy remis na wyjeździe po pierwszym meczu, no ale kto liczył na więcej był niepoprawnym optymistą.
Argument o doświadczeniu jest akurat najgłupszym jaki słyszę od 30 lat (nie piję tutaj absolutnie do ciebie) - jest to argument powtarzany co roku jak mantra, co roku w wywiadach powtarzają, że wykorzystają to doświadczenie w przyszłości i później oczywiście zanim to doświadczenie wykorzystają to piłkarze zdążą już pokończyć kariery xD

Tak jak Wisła Kraków przez 10 lat biła się o LM i co roku "zdobywała doświadczenie" i następnym razem to już hoho co to miało nie być, doświadczenie będzie procentować.

Potwierdziło się również to co pisałem w poprzednim sezonie odnośnie rankingu: http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... c&start=30


ODPOWIEDZ