Liga Mistrzów 2018/2019

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2018/19

4 miejsce w fazie grupowej
2
2%
3 miejsce w fazie grupowej
4
4%
1/8 finału
0
Brak głosów
1/4 finału
11
12%
1/2 finału
17
18%
zwycięstwo
58
63%
 
Liczba głosów: 92
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 13:28

Mega słaby finał. Nie spodziewałem się tak słabego LFC. Niesłuszny karny trochę ustawił mecz. Po co jest Var skoro nawet sędzia nie spojrzał na powtórkę ? Swoją drogą Sissoko to niezły gamoń, żeby tak wystawiać ręke w polu karnym. Za cały sezon LFC zasłużył na LM, za pojedyńczy mecz Tottenham.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 13:49

Arbiter nie sprawdzał na VARze bo widocznie dostał info, że nie ma czego. Jeszcze Sissoko zgasił tę piłkę w dół, ale rozumiem że to już był odruch. Tylko jego wina. A czy LFC zagrało słabo czy niesłabo to ja bym nie oceniał, bo mecz od 1 min im się ułożył. Podejrzewam, że gdyby musieli zaatakować to by to zrobili i to bardziej efektywnie niż odbijający się od obrońców zawodnicy Totków. Ale wynik leżał im przez cały mecz, a i Koguty były bezzębne. Jeden Son to za mało.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 14:11

Kołtoń mówił, że to nie był oczywisty błąd i dlatego nie było sprawdzane, sytuacja analogiczna jak w meczu Lechia-Legia gdzie tylko dlatego, że była sygnalizacja spalonego anulowany został karny za to niby zagranie ręką, w obu przypadkach najpierw klata i dopiero później ręka więc to może być prawda... inna kwestia to taka, że jeśli niesłusznie podyktowany karny to nie jest oczywisty błąd to ja nie wiem co nim jest :bad:

@joy: mecz im się ułożył ale oni z kontrą nie potrafili wyjść, powinni ich punktować a oni w całym meczu oddali 3 celne strzały zaś Allison obronił najwięcej w historii finałów (ponoć)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2019, 19:53

O poziomie (bardzo słabym) tego finału napisano już wszystko, więc ja tylko dodam w ramach ciekawostki, że Liverpool ma od dwóch dni sześć pucharów Europy, czyli tyle samo, co... Paco Gento :-)


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2019, 22:13

Ktoś wcześniej wrzucał info na temat tego poronionego pomysłu: http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24770 ... times.html ?

Już wolę elitarną Superligę :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2019, 16:05

https://www.google.com/amp/s/sport.inte ... Id,3052725

Może Legia jakiś się doczlapie do trzeciej ,czwartej rundy LE . Lechia ciężkie losowanie , zapewne trafią na Duńczyków u których gra Polski snajper Kamil Wilczek. Piast to juz raczej pozamiatane co ciekawe Bate 13 razy z rzędu wygrało swoją ligę :shock: Cracovia pewnie odpadnie w pierwszej rundzie max drugiej .
Reasumując w sierpniu polskie kluby skupia się na walce w lidze 👍ktora rozpoczyna się już w połowie lipca .


Zablokowany