Liga Mistrzów 2018/2019

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2018/19

4 miejsce w fazie grupowej
2
2%
3 miejsce w fazie grupowej
4
4%
1/8 finału
0
Brak głosów
1/4 finału
11
12%
1/2 finału
17
18%
zwycięstwo
58
63%
 
Liczba głosów: 92
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 20:23

Dziś Juventus miał grać z Man City a tymczasem mamy mecz jak z LE w półfinale LM.Celowo napisałem miał a nie powinien bo zwyczajnie na to nie zasłużyli.To była zemsta losu na minimaliźmie za to że zachłysneli się remisem 1:1 i mając całą drugą połowę nie chcieli wygrać tego meczu ( nie licząc Costy )


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 21:19

Brawo Ajax :bravo:

Ten Hag pójdzie do Barcy i zrobi z nich niezłą maszynkę.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 21:37

VAR na poziomie okręgówki.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 21:46

Czemu nikt nigdy nie chcial sprowadzic Zyiecha do Juve : < jestem jego fanbojem od czasow twente i to co ten chlopak robi za liczby w kazdym sezonie to glowa mala. Az dziwi ze jeszcze nie gra w topowym klubie w lepszej lidze.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 21:56

Dziwne. Osiemnastoletnie dzieci chwilami wręcz ośmieszają przedstawiciela "potężnej" PL, który to nie potrafił oddać choćby jednego celnego strzału. Gdzieś to już widziałem.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 22:06

Principino pisze:Czemu nikt nigdy nie chcial sprowadzic Zyiecha do Juve : < jestem jego fanbojem od czasow twente i to co ten chlopak robi za liczby w kazdym sezonie to glowa mala. Az dziwi ze jeszcze nie gra w topowym klubie w lepszej lidze.
Bo dopóki nie zaczął szaleć w LM, panowało przekonanie, że to kolejny nabijacz statystyk z Eredivisie, którego wyjaśni poważna piłka &#128521;

Świetnie się na ten Ajax patrzy, czerpią ogromną radość z gry i ich styl to odzwierciedla. Kombinacyjna gra, niekonwencjonalne zagrania, odwaga, nieprzewidywalność i brak kompleksów. Szkoda tylko, że prawdopodobnie bardzo szybko ta drużyna zacznie im się rozjeżdżać po świecie.


Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 22:40

Mam nadzieje ze Max genialny taktyk to ogląda.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 22:53

artur_89 pisze:VAR na poziomie okręgówki.
Co sie stalo nie ogladalem spotkanie?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 23:01

szczerze nawet nie oglądałem jakoś tak mniej człowieka interesuje jak Juve odpada, ale też dochodzę do wniosku, że oczywiście to dziś my mieliśmy tu grać, ale po dwumeczu Juve - Ajax, trzeba powiedzież, że to Ajax mógłby żałować, że nie grają dalej po tych setkach w dwumeczu, a nie my.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 23:03

Totki bez napastnika nie mogły nic zdziałać, wystarczył Kane albo Son i byłoby to inne spotkanie. Ajax przez pierwszy kwadrans grał futbol totalny, dopiero potem Totki zrozumiały, że nie wystarczy przeszkadzać rywalowi żeby coś ugrać. W drugiej połowie Ajax bardzo niechlujny, jednak w obronie grali pewnie i Koguty nie miały czym zaskoczyć. Niby wynik bardzo dobry dla przyjezdnych, ale myślę, że to nie koniec emocji w tym dwumeczu i jeszcze będzie się działo.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 23:07

Ehem pisze:Mam nadzieje ze Max genialny taktyk to ogląda.
Nawet jeśli oglądałby mecze Ajaxu przez następny miesiąc bez przerwy to co to zmieni w jego podejściu? Przecież ten typ jest niereformowalny.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 23:17

daroo89 pisze:
Ehem pisze:Mam nadzieje ze Max genialny taktyk to ogląda.
Nawet jeśli oglądałby mecze Ajaxu przez następny miesiąc bez przerwy to co to zmieni w jego podejściu? Przecież ten typ jest niereformowalny.
Świat widział na przestrzeni ostatnich kilku lat drużyny grające futbol na podobnym poziomie, lub nawet lepszy od Ajaxu, a jakoś nic to nie zmieniło w podejściu do futbolu u takich betonów jak Max, Mourinho, Conte, Simeone. Oni po prostu mają swoją filozofie i będą ją pielęgnować niezaleznie od tego czy w ataku mają Ronaldo czy Matriego.
Więc Ajax może nawet wygrać LM, w finale gromiąc Barcelone 10-0, a Max wciąż będzie ustawiał Pjanicia jako libero, na koślawym Khedirze opierał akcje ofensywne i zamykał się na własnej połowie przed Chievo i Frosinone.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2019, 23:47

joy pisze:Totki bez napastnika nie mogły nic zdziałać, wystarczył Kane albo Son i byłoby to inne spotkanie.
Żal było patrzeć na tak bezzębne Spurs.
Principino pisze:Zyiech[...]Az dziwi ze jeszcze nie gra w topowym klubie w lepszej lidze.
Popyt na ofensywnych graczy z Eredivisie spadł od czasu wtopy United z Depayem. Do eksplozji Ajaxu wydawało się, że ten rynek wypromował i wypuścił w świat (z różnym skutkiem) wszystko co najlepsze w wieku 20-30. Wspominając podobnych profilowo zawodników: Dries Mertens, Jeremain Lens, Nacer Chadli, Quincy Promes, Zakaria Labyad, Viktor Fischer, Zakaria Bakkali. Po Justina Kluiverta nie ustawiały się w zeszłym roku tłumy.

Z resztą Tadić to późny (zaczynał po 20stce) projekt holenderskiej szkoły. W PL, mimo niezłych statystyk na początku, kariery nie zrobił. Wrócił do Eredivisie i bombarduje jak najęty.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 10:28

artur_89 pisze:VAR na poziomie okręgówki.
Czy w akcji bramkowej nie było przypadkiem spalonego? Widziałem kilka powtórek i wydaje mi się że dwóch graczy Ajaxu stało na spalaku w momencie podania. I choć spalony był minimalny to Var powinien to wyłapać :think:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2019, 11:33

MaxFromJam89 pisze:
artur_89 pisze:VAR na poziomie okręgówki.
Czy w akcji bramkowej nie było przypadkiem spalonego? Widziałem kilka powtórek i wydaje mi się że dwóch graczy Ajaxu stało na spalaku w momencie podania. I choć spalony był minimalny to Var powinien to wyłapać :think:
Van de Beek nie był na pozycji spalonej. Natomiast Neres, który był na pozycji spalonej nie brał udziału w akcji i w żaden sposób nie przeszkadzał bramkarzowi lub obrońcom. Zgodnie z przepisami - bramka prawidłowa.

Obrazek


Juve per sempre sara...!!!!
Zablokowany