Liga Mistrzów 2018/2019

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2018/19

4 miejsce w fazie grupowej
2
2%
3 miejsce w fazie grupowej
4
4%
1/8 finału
0
Brak głosów
1/4 finału
11
12%
1/2 finału
17
18%
zwycięstwo
58
63%
 
Liczba głosów: 92
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 13:19

tak było chyba zawsze ale teraz po wprowadzeniu 2 godzin rozgrywania meczów nie rozumiem dlaczego pary blokują się na dni a nie na godziny, chyba że ten kolo źle napisał


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 13:25

Crunny pisze:
San Holo pisze:
Crunny pisze:Real i Bayern złapały zadyszkę, bo trochę przespały ostatnie 2-3 okienka.
Co do Bayernu pełna zgoda, ale Real? Zadyszką można nazwać trzy Ligi Mistrzów z rzędu i cztery w pięć lat? :shock:

W sumie i tak nie wierzę, że w tym sezonie puchar LM znów powędruje do Madrytu, ale akurat nazywanie Realu zespołem, który złapał "zadyszkę" jest kompletnie nietrafione.
Mam tu na myśli zadyszkę w zarządzaniu zespołem - odejście Zidane'a i CR7 przy braku godnych następców. Choć to może Lopetegui i Asensio dźwigną ten ciężar.
Aha, no chyba, że tak. Trochę inaczej to zrozumiałem. W każdym razie - ja też jestem sceptyczny co do tej edycji LM w wykonaniu Realu, odejście dwóch architektów ostatnich grubych lat - Zidane'a i Cristiano - mocno osłabiło zespół. Lopetegui zaczał tragicznie (katastrofa w Tallinie), ale pierwsze dwie kolejki pokazały, że może wcale nie będzie to Benitez vol.2. Wciąż mamy szanse na cztery trofea w tym sezonie, a to dopiero początek.

Co do LM to chciałbym grupę Real - Roma - Liverpool - Viktoria Plzeň.

Juventus trafi na Manchester United, Lyon i Galatasaray


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 13:40

Wylosowałem dla nas: Juventus, Porto, Lyon, AEK.

Specjalnych życzeń nie mam, chciałbym, żebyśmy zajęli 1 miejsce co teoretycznie powinno dać łatwiejszego rywala w następnej rundzie. Ale tutaj jest za dużo zmiennych, trzeba po prostu grać swoje i tyle.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 13:54

Ktoś stronę wcześniej fajnie powiedział.

Potrzeba nam najtrudniejszych rywali - w grupie i w kolejnych fazach LM. Dosyć kunkatorstwa, grania na pół gwizdka i kalkulacji.

Allegri ma teraz tak rażącą siłę ofensywną i defensywną, że powinniśmy celować w najlepszych i ich po prostu ogrywać.

Ponadto w tym roku za sprawą Ronaldo i Zidane'a Liga Mistrzów wydaje się jeszcze bardziej w zasięgu.

Liczę na ciekawą i mocną grupę.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 14:19

Off topic:

Pamięta ktoś od którego roku zwycięzca ligi europy/ p. UEFA ma zapewnione miejsce w LM?
Nie daje mi to spokoju, a nie potrafiłem znaleźć w necie.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 14:25

Juventus, Szachtar, Lyon, Hoffenheim

tak będzie :-)


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 14:26

Vego pisze:Off topic:

Pamięta ktoś od którego roku zwycięzca ligi europy/ p. UEFA ma zapewnione miejsce w LM?
Nie daje mi to spokoju, a nie potrafiłem znaleźć w necie.
Od sezonu 2015/2016 pierwszym zespołem była Sevilla, która wygrała finał w Warszawie w 2015 roku.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 15:35

W "losowaniach" wpada mi uparcie United. Chciałbym ich. Nie jest to co prawda pierwszy europejski sort, ale dawno z nimi nie graliśmy.

W sumie jest mi bez znaczenia, kogo dostaniemy. My chcemy te rozgrywki wygrać, więc nie powinno to dla nas mieć żadnego znaczenia. Wolałbym jednak łatwą grupę, by nasi się zdążyli zgrać na fazę pucharową. Powinno być przednio, ale póki co te tryby trzeba naoliwić, a do tego trzeba czasu.

Ciekawe jak wylosują Interowi. :snack: Może im się ta LM na kilka następnych lat odwidzi.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 15:59

Nie mogę się już doczekać, bardzo lubię sam moment losowania. Losowarka zapodała mi grupę, w któej Juventus zmierzyłby się z Benficą, Valencią i Young Boys. Może i by mi nawet odpowiadała, choć wymieniłbym Benficę na United. Zresztą, jak większość z Was tutaj zobaczyłoby pojedynek z MU.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 16:00

United byłoby idealne, bo marketingowo to nr. 1 na świecie (duże zainteresowanie, pojedynek CR7 z ManU), a sportowo są ewidentnie za nami. Dodatkowo jakbyśmy gładko pyknęli Diabły, to Pogba mógłby jeszcze bardziej chcieć do nas wrócić :-)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 16:21

Maly pisze:tak było chyba zawsze ale teraz po wprowadzeniu 2 godzin rozgrywania meczów nie rozumiem dlaczego pary blokują się na dni a nie na godziny, chyba że ten kolo źle napisał
Nie do końca. Jeśli tylko dobrze zrozumiałem...

Mamy dwie grupy telewizyjne - niebieska i czerwona.
Po staremu losując po kolei Real, Atletico i Barcelonę sprawa wyglądała tak, że Real mógł trafić, jako pierwszy, do obu grup, następnie Atletico do grupy, w której nie ma Realu, a następnie Barcelona do obu grup, ponieważ, w obu jest już hiszpańska drużyna, zatem z którąś siłą rzeczy musiała kolidować. Potem jeszcze była drużyna hiszpańska z dalszego koszyka.
Obecnie w takiej sytuacji Barcelonie zostaną wyznaczone puste grupy po stronie Atletico, ponieważ "telewizyjnie" jest sparowana z Realem i nie mogą grać tego samego dnia. Podobnie z kolejnymi parami.

Jeśli jest tak jak rozumiem, to nie jest przesadne stwierdzenie, że po wylosowaniu 2-3 drużyn, reszta zostanie rozłożona przez komputer.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 17:12

Porobiłem sobie 10 symulacji i tylko raz mi wyszła mega mocna grupa na papierze :P Co ciekawe często pojawiał się Szachtar :D Jak będzie zobaczymy. Jedno jest pewne. Inter będzie miał bardzo ciężką grupę. Bardzo możliwe że tą śmiercionośną i na tym powinien zakończyć swoją przygodę po latach rozłąki z Europą.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 17:19

Na tym etapie zawsze życzę sobie dwóch rzeczy: wylosowanie United (w jakiejkolwiek formie by nie byli, kto by tam grał i kto ich trenował) i uniknięcie dalekich podróży, tych jednak na pewno nie bedzie bo Kazachowie, Azerowie i pozostali zostali w domu. Chciałbym zatem United, Ajax i Club Brugge.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 17:47

Dawać Borussie, Liverpool i Zvezde. :pray:
Szkoda, że w 4 koszyku nie ma ani jednej mocnej ekipy, bo moglibyśmy trafić do fajnej grupy śmierci, ale Crvena wynagradza to kibicami. :)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2018, 17:57

wagner pisze:Na tym etapie zawsze życzę sobie dwóch rzeczy: wylosowanie United (w jakiejkolwiek formie by nie byli, kto by tam grał i kto ich trenował) i uniknięcie dalekich podróży, tych jednak na pewno nie bedzie bo Kazachowie, Azerowie i pozostali zostali w domu. Chciałbym zatem United, Ajax i Club Brugge.
Pomyślałem tak samo. Taka grupa byłaby spoko. Szczególnie mam na myśli ewentualny dwumecz z United. 🙂


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany