Polacy rodacy w Serie A

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Pinturinchio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2006
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 00:29

Obrazek
Żródło : https://www.facebook.com/ElevenSports.Polska/


Mamy w tym sezonie jeszcze bardziej okazałą liczbę reprezentantów naszego kraju w naszej ulubionej lidze. Łącznie z Łukaszem Teodorczykiem jest ich 16!

Jeszcze nie tak dawno był to Koźmiński i długo długo nic bo Kosowski ligi raczej nie podbił a o Matusiaku szkoda wspominać chociaż był przecież lepszy niż Cavani :D

Warto stworzyć oddzielny temat do dyskusji o ich poczynaniach.
Myślę że można tu dorzucić chłopaków z Serie B do których dołączył Bargiel wypożyczony w ostatnim dniu mercato do Spezii a otarł się Kapustka który był już nawet na testach w Benevento lecz transfer nie doszedł do skutku.

Dla nas oprócz Wojtka, ważne jest też to że takie zmiany przyciągają uwagę polskich mediów do włoskiej piłki, która moim zdaniem bardzo fajnie się wzmocniła w tym lecie i szykuje się nam najciekawszy sezon od lat. I tak wygramy no ale będzie ciekawie :)
Mam też nadzieję że Szczęsny oraz "efekt CR7" sprawią że w newsach na WP wstawki o wyczynach Wojtka oraz Ronaldo zastąpią wstawki o Calciopoli :)

Wracając do tematu osobiście myślę że nasi gracze z Sampdorii i Napoli raczej będą "grali swoje" i powoli umacniali swoje pozycje. Liczyłem że Bereszyński zamieni klub na lepszy. Ciekawi mnie niesamowicie Piątek po tym co pokazał w meczach przedsezonowych i "Teo" który będzie miał sporo miejsca do popisu bo z tego co kojarze w Udinese nie ma innej "9". Chętnie zobaczyłbym też Pazdana w Cagliari ale nie można mieć wszystkiego.

PS. Miałem dylemat czy założyć temat w kategorii Piłka nożna - Polska czy Piłka Nożna - Włochy. Wylosowałem tak. Jeśli chcecie - przenoście :)


ODPOWIEDZ