Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2018/2019 XD

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 12:54

Chyba już można otwierać ten temat, chociaż w tym sezonie znowu rekordowo szybko trzeba go będzie zamykać. :facepalm:
Legia przegrywa ze Spartakiem Trnawa bo beznadziejnej grze, ehh
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2018, 13:23 przez prezes3c, łącznie zmieniany 1 raz.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 13:17

Zaśmiałem się z samego tematu, ale zgadzam się, że to może być najkrótszy wątek w historii tego forum xD


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 13:22

Ja jak tylko go zobaczyłem to odechciało mi się komentarza. To co zrobiła wczoraj Legia to jest żart :D Nawet słowackie drużyny nas leją jak chcą. :facepalm:


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 13:31

Jesli sie nie myle to niezalezne od wyniku to Legia bedzie grala dodatkowych 2 spotkanie w ramach eliminacji Europa League.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 14:22

Osgiliath pisze:Zaśmiałem się z samego tematu, ale zgadzam się, że to może być najkrótszy wątek w historii tego forum xD
Nawet Forza ze swoim rapem nabił więcej odpowiedzi :bravo:

To jest śmiech na jakim poziomie jest polska piłka. Mundial wszystko zweryfikował, a europejskie puchary to kopanie leżącego.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 14:27

albertcamus pisze:
Osgiliath pisze:Zaśmiałem się z samego tematu, ale zgadzam się, że to może być najkrótszy wątek w historii tego forum xD
Nawet Forza ze swoim rapem nabił więcej odpowiedzi :bravo:

To jest śmiech na jakim poziomie jest polska piłka. Mundial wszystko zweryfikował, a europejskie puchary to kopanie leżącego.
No ale przynajmniej legła i inne będą mogły w pełni poświęcić się lidze :laugh: :facepalm:

Poza tym naszła mnie myśl, czy nasi przeciwnicy jak ten Spartak, czy inne też mają wrażenie, że zagrają z jakimiś krzakami z lolski, czy tylko u nas panuje taka wyższość, wedle której jakieś astany to krzaki, mimo tego, że seryjnie kończy się to eurowp...


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 14:39

Osgiliath pisze:
albertcamus pisze:
Osgiliath pisze:Zaśmiałem się z samego tematu, ale zgadzam się, że to może być najkrótszy wątek w historii tego forum xD
Nawet Forza ze swoim rapem nabił więcej odpowiedzi :bravo:

To jest śmiech na jakim poziomie jest polska piłka. Mundial wszystko zweryfikował, a europejskie puchary to kopanie leżącego.
No ale przynajmniej legła i inne będą mogły w pełni poświęcić się lidze :laugh: :facepalm:

Poza tym naszła mnie myśl, czy nasi przeciwnicy jak ten Spartak, czy inne też mają wrażenie, że zagrają z jakimiś krzakami z lolski, czy tylko u nas panuje taka wyższość, wedle której jakieś astany to krzaki, mimo tego, że seryjnie kończy się to eurowp...
Mi się wydaje że kluby z Mołdawii, Słowacji czy innej Estonii już od lat wiedzą że z polskich klubów to same leszcze więc wystarczy na mecz wejść na pełnej... żeby po prostu wygrać. Ewentualnie zabiega "polskich" piłkarzy, bo w 30 minucie zbraknie im sił. :-)


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 15:04

Osgiliath pisze: Poza tym naszła mnie myśl, czy nasi przeciwnicy jak ten Spartak, czy inne też mają wrażenie, że zagrają z jakimiś krzakami z lolski, czy tylko u nas panuje taka wyższość, wedle której jakieś astany to krzaki, mimo tego, że seryjnie kończy się to eurowp...
Uwaga w punkt. Polska piłka klubowa swoimi występami na arenie europejskiej niebezpiecznie zbliża się do poziomu, z którego jedyna droga będzie prowadzić w górę. O ile co roku powtarzam sobie, że z takimi rywalami nasze kluby mają obowiązek wygrać, to już dawno przestałem się dziwić kolejnym kompromitacjom w meczach przeciwko przedstawicielom piłkarskiego trzeciego świata. W gruncie rzeczy sami się do niego zaliczamy.

Legia to jeszcze inny temat. Od czasu Czerczesowa nie było tam trenera z prawdziwego zdarzenia. Klafurić to kolejny wynalazek z cyklu "a może się uda". Facet był asystentem Jozaka, o ile w miarę rozumiałem, że Mioduski zatrzymał go w gorącej końcówce poprzedniego sezonu, to już powierzenie mu prowadzenia drużyny w kolejnym sezonie było co najmniej dziwne.


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2018, 21:49

Temat powinien się nazywać <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 18/19 :dance:

Swoją drogą to zaskakujące jest to z jaką regularnością polskie kluby dostają baty od miernych klubów z każdego możliwego zakątka Europy :iks de:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 02:07

Legła poległa i zakończyła swoją przygodę z Ligą Mistrzów w tym sezonie :-)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2018, 16:37

jackop pisze:Legła poległa i zakończyła swoją przygodę z Ligą Mistrzów w tym sezonie :-)
Ja pierdzielę, ale żenada. Ja już od ładnych paru lat nie oglądam poczynań polskich klubów. To piłka dla masochistów.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2018, 22:54

Mistrz Polski - Mistrz Luksemburga 1:2
dziękuję, dobranoc :dance: :dance:


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2018, 23:01

''W Europie nie ma już słabych drużyn'' xD

Co za kompromitacja.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2018, 23:01

DRAMAT w IV aktach.
12 miesięcy w wykonaniu Mistrza Polski:
W łeb od Mistrza Kazachstanu.
W łeb od Mistrza Mołdawii.
W łeb od Mistrza Słowacji.
W łeb od Mistrza Luksemburga.
KURTYNA


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2018, 23:04

Wojtek pisze:DRAMAT w IV aktach.
12 miesięcy w wykonaniu Mistrza Polski:
W łeb od Mistrza Kazachstanu.
W łeb od Mistrza Mołdawii.
W łeb od Mistrza Słowacji.
W łeb od Mistrza Luksemburga.
KURTYNA
Spokojnie, jeszcze Gibraltar, Malta, Andora i San Marino. Za rok też będą europejskie puchary :C


Zablokowany