Serie A - Sezon 2018/19

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 22:40

Boże, nie na moje nerwy ta Serie A, ileż emocji się we mnie kotłuje, pięknie, że Atalanta w LM, szkoda, że Empoli się nie udało, tak niewiele zabrakło, gdyby tylko wykorzystali swoje szanse. Bardziej oglądałam SPAL-Milan, ale co tam w drugim meczu musiało się dziać, a ta końcówka to już w ogóle była niewyobrażalnie dziwna. Dawno tak emocjonująco nie było w naszej lidze...


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 22:43

Kto nie oglądał meczu Empoli niech żałuje :-)
Szkoda tylko, że bez szczęśliwego zakończenia.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2019, 23:12

Milanu mi nie szkoda, bo z ich grą nie zasłużyli na LM. Jedynie mi szkoda Empoli.

Coś czuje, że Atalanta się wyprzedza i na domiar złego dostanie grupę śmierci w LM.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 08:50

Wojtek pisze:Milanu mi nie szkoda, bo z ich grą nie zasłużyli na LM. Jedynie mi szkoda Empoli.

Coś czuje, że Atalanta się wyprzedza i na domiar złego dostanie grupę śmierci w LM.
Na domiar złego? Grupa śmierci to najlepsze, co im się może zdarzyć. Niech sobie chłopaki pojadą na Bernabeu, czy inne Anfield.

Końcówka Inter - Empoli zmiażdżyła. Trochę szkoda, że miszczowie nie umoczyli, ale - mimo wszystko - z Conte u sterów i bez LM byliby dużo groźniejsi, także nie jest źle.

No i ten Romagnoli... :whistle:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 maja 2019, 09:44

Wojtek pisze:
Coś czuje, że Atalanta się wyprzedza i na domiar złego dostanie grupę śmierci w LM.
A mi się właśnie wydaje że kluczowi gracze pozostaną. Nie są to młodzi zdolni, żadne prospekty na przyszłość, tak więc wielu chętnych na nich nie będzie:

-Zapata 28 lat
-Gomez 31 lat
-Ilicić 31 lat


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 12:46

Jest tutaj ktoś, kto ma rozeznanie w mercato Atalanty? Bardzo jestem ciekaw, czy się rozprzedadzą, a są plotki o Zapacie, Iliciciu albo Castagne, czy przeciwnie, sprowadzą kogoś ciekawego - i czy będzie to typowy dla nich zakup młodego perspektywicznego lub kogoś, kto przychodzi się odbudować po nieudanej przygodzie w innym klubie, czy z racji awansu do LM można liczyć na jakieś głośniejsze transfery.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 15:07

Za FB Serie a Polonia: Prezydent Atalanty Antonio Percassi przyznał, że klub chce pozyskać Sandro Tonaliego z Brescii, a Duvan Zapata odejdzie tylko w przypadku oferty powyżej 50 milionów euro.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 10:57

Genoa pozyskała kolejnego zawodnika po Piątku z Akademii Zagłębia Lubin- Filipa Jagiełłę. Dobry transfer za niewielkie pieniądze a warto wspomnieć, że jakiś czas temu Jagiełłą interesował się Juventus.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 19:59

MRN pisze:Genoa pozyskała kolejnego zawodnika po Piątku z Akademii Zagłębia Lubin- Filipa Jagiełłę. Dobry transfer za niewielkie pieniądze a warto wspomnieć, że jakiś czas temu Jagiełłą interesował się Juventus.
W przypadku Jagiełły to sprawa z tego co czytałem została zamrożona. Zagłębie w ramach tej sprzedaży miała dostać pieniądze w określonym terminie, których nie dostali, klub miał tego nie uczynić ponieważ nie był pewny gry w Serie A w kolejnym sezonie, dlatego też pieniądze nie zostały przelane, Zagłębie rości sobie prawo do pieniędzy zawartych w porozumieniu, a cała sprawa miała już trafić do UEFy. Cała sprawę naświetlał Mateusz Borek z tego co pamiętam.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 20:06

Jak już jesteśmy w temacie kasy, to włoski parlament pięknie przykręcił kurek z kasą. Podpisywanie umów z firmami bukmacherskimi zostało oficjalnie zakazane.

Wyszły też kwasy w związku z miejscem organizacji SCI.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2019, 21:47

Tak wagner ale to już inna historia bo Jagiełło jest już we Włoszech. Genoa wykupiła go wcześniej a Jagiełło w ramach wypożyczenia spędził minioną rundę jeszcze w Zagłębiu. Będą musieli zapłacić - fakt, ale Jagiełło i tak jest już zawodnikiem Genoi.


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2019, 11:07

Kiedy poznamy terminarz nowego sezonu Serie A?


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Ewrzen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 53
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2019, 11:22

Sebkovič pisze:Kiedy poznamy terminarz nowego sezonu Serie A?
pod koniec lipca bodajże losowanie


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 08 lipca 2019, 11:44

Niedawno na stronie Milanu było info o nie oficjalniej dacie losowania 25 lipca . Pierwsza kolejka ma odbyc sie w weekend 24/25 sierpnia .


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2019, 21:13

Barella w interze.

Nie wiem, który to ich transfer w te mercato, ale chyba pierwszy dobry/obiecujący. Cóż, nie każdego młodego Włocha możemy mieć w składzie i raczej tylko w interze mógł wylądować, nie mniej pozostanie go obserwować, jak tam się u nich rozwinie.


Zablokowany