Serie A: MERCATO 2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 05:58

Regis a gdyby Juve 2 lata temu zamiast Igły kupiło za 90 mln Icardiego, a teraz sprzedało za 150, to "księgowo" wyszlibyśmy na tej operacji jakieś 100 mln na plus, co pozwoliłoby nam kupić bez problemu Pogbę/SMS'a. Co byś wolał?
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2018, 19:26 przez Yaro417, łącznie zmieniany 1 raz.


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 16:49

AS: Trwa spotkanie Perez-Modric
chwile później: Modric zostaje w Madrycie.

Czekamy na potwierdzenie!
Bardzo mnie to cieszy, intrer to jedyny klub, którego nie trawie i życzę im jak najgorzej (piłkarsko)
Byli praktycznie pewnie siebie, powiem nawet wiecej już wypisywali, że z pomocą Vidal-Modric-Radia rozjadą każdego w Serie A, a tu psikus hehehe


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 17:59

Abstrahując od woli zawodnika, bo jestem w stanie uwierzyć, ze facet chce trafić do interu (każdy może zachorować na głowę) i dołączyć do Chorwackiej koloni. Nie rozumiem natomiast tego dlaczego Perez miałby zgadzać się na jakieś śmieszne formy transferu typu wypożyczenie+obowiązek wykupu (na inna formę inter chyba nie może sobie pozwolić).

Nasza impreza z Ronaldo to zupełnie inna kwestia Bp byliśmy w stanie zapłacić tyle ile Perez oczekiwał.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 18:43

Balde Keita bardzo blisko Interu. 6 mln za wypożyczenie + 30 za wykup.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 20:49

Poprostu pisze:Balde Keita bardzo blisko Interu. 6 mln za wypożyczenie + 30 za wykup.
To ten, który tak strasznie chciał trafić do nas rok temu? :prochno:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 20:55

Tony Montana pisze:
Poprostu pisze:Balde Keita bardzo blisko Interu. 6 mln za wypożyczenie + 30 za wykup.
To ten, który tak strasznie chciał trafić do nas rok temu? :prochno:
I którego myśmy też chcieli. Pamiętam plotki, że nawet jak zawędrował do Monaco my sondowaliśmy jego sytuację. Szkoda, że trafi do gorszej części mediolanu, bo to dobry grajek również na przyszłość przy kwestii odejścia Mandzu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 21:01

Witsel nas wydymał, teraz poszedł do Borussi...Balde chciał do nas, kariery w Monaco nie zrobił bo teraz idzie do śmierdziuchów.
Szkoda mi tego Witsela jedynie bo zjada Matuidiego w każdym calu.

Se chłopaki kariery zrobili, mogli grać w Juve a teraz w prowincjonalnych klubach lądują.


Obrazek
Regis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 128
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 21:04

Regis a gdyby Juve 2 lata temu zamiast Igły kupiło za 90 mln Icardiego, a teraz sprzedało za 150, to "księgowo" wyszlibyśmy na tej operacji jakieś 100 mln na plus, co pozwoliłoby nam kupić bez problemu Pogbę/SMS'a. Co byś wolał?
Pytanie czy mauro dało się 2 lata temu za te 90 mln dostać. Kolejne pytanie: dlaczego nikt go nie kupił wtedy za te pieniądze i dlaczego nikt go nie wziął w międzyczasie i czy są na niego jacyś chętni?

Obstawiam, że jakbyśmy wtedy wzięli mauro, to teraz mielibyśmy zbędnego Argentyńczyka w ataku i pyszczącą w mediach Wandę, jak to Juve Niue traktuje źle jej męża.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 21:29

Poprostu pisze:Balde Keita bardzo blisko Interu. 6 mln za wypożyczenie + 30 za wykup.
Ze ktoś po cyrkach z Cancelo I Rafinha daje się jeszcze tym kmiotom nabierać na wypożyczenie a OPCJA wykupu
Ciekawe za co wykupią w przyszłym roku Politano Vrsalijko i Keite


Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2018, 23:40

MRN pisze:Witsel nas wydymał, teraz poszedł do Borussi...Balde chciał do nas, kariery w Monaco nie zrobił bo teraz idzie do śmierdziuchów.
Szkoda mi tego Witsela jedynie bo zjada Matuidiego w każdym calu.

Se chłopaki kariery zrobili, mogli grać w Juve a teraz w prowincjonalnych klubach lądują.
Oj, Matuidi tu na forum jest bardzo niedoceniany, a to będzie absolutny pewniak do pierwszego składu w tym sezonie. Witsel na pewno nie wygryzłby go ze składu. Przecież ten człowiek gra dobrze w jednym meczu na dziesieć. Inaczej nie wylądowałby w Azji w tak młodym wieku. Gorąca głowa, humorki itp. Dajcie spokój. :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2018, 15:42

- Salamon wypożyczony ze SPAL do Frosinoine.
- Lisandro Lopez z Befiki do Genui
- Kalinić za 15 mln z Milanu do Atletico
- Daniele Verde wypożyczony z Romy do Realu Valladolid
- Adrian Semper wypożyczony do Chievo z Dymana Zagrzeb
- Luca Antonelli za free z Milanu do Empoli.
- Albin Ekdal bardzo blisko Sampdori za 2 mln. euro z Hamburgera SV
- Andre Silva wypożyczenie do Sevilli za 5 mln. euro z opcją wykupu za 30 mln.
- Manuel Locatelli za 2 mln. wypożyczony z Milanu do Sassuolo z obowiązkiem wykupu za 10 mln + 2 zmiennych. Milan nie ma opcji odkupu.
- Tiemoue Bakayoko bardzo bliski wypożyczenia z opcją wykupu za ok 35 mln euro do Milanu.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2018, 21:27

Swoją drogą, "wielki talent" Andre Silva jak na razie okazał się wydmuszką.
A tak obok tematu ( choć to tegoroczny zakup ) Krzysztof Piątek strzelił dla Genoi 4 gole w debiucie o stawke ( z Lecce w CI ). Ja wiem, że to raczej nie jest drugi Lewandowski, ale miło że rodak zalicza taki debiut w mojej ulubionej lidze.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2018, 22:03

Manuel Locatelli za 2 mln. wypożyczony z Milanu do Sassuolo z obowiązkiem wykupu za 10 mln + 2 zmiennych. Milan nie ma opcji odkupu.
Czemu mi sie wydaje, ze za rok-dwa Beppe go podkupi :D


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 11:22

D-Rose pisze:
Manuel Locatelli za 2 mln. wypożyczony z Milanu do Sassuolo z obowiązkiem wykupu za 10 mln + 2 zmiennych. Milan nie ma opcji odkupu.
Czemu mi sie wydaje, ze za rok-dwa Beppe go podkupi :D
On jest bardzo słaby...

Bakayoko już na testach 5 + 35 za wykup. Ponadto Elliot desperacko kręci się obok Savicia, trochę mi to śmierdzi.

Keita już w Mediolanie.

Joel Obi z Torino do Chievo Verona.


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2018, 12:07

Dragon pisze:
D-Rose pisze:
Manuel Locatelli za 2 mln. wypożyczony z Milanu do Sassuolo z obowiązkiem wykupu za 10 mln + 2 zmiennych. Milan nie ma opcji odkupu.
Czemu mi sie wydaje, ze za rok-dwa Beppe go podkupi :D
On jest bardzo słaby...

Bakayoko już na testach 5 + 35 za wykup. Ponadto Elliot desperacko kręci się obok Savicia, trochę mi to śmierdzi.

Keita już w Mediolanie.

Joel Obi z Torino do Chievo Verona.

Nie wiem co jest zabawniejsze, Inter z wiara ze oferta typu 15mln wypozyczenie i 20 def. sklonia Pereza do oddania Modricia czy niemajacy kasy Milan z ofertami Bonaventura i Montolivo(xD) plus kasa za wypozyczenie SMSa, Lotito predzej da buzi Marotcie niz sie na to zgodzi. Ogolnie to oba mediolanskie kluby obecnie zachowuja sie jak para zebrakow, wszystkich by chcieli wypozyczac, cos jak Marotta 2012, chcieliby na salony, ale nie moga bo ffp.

Zreszta watpie zeby Sergeja interesowal akurat Milan, gdzie na ten moment to podobny poziom jak Lazio. Takze szans na na SMSa w Mediolanie nie ma zadnych, chyba ze Elliott postrada zmysly i rzuca ile chce Lotito, ale to byloby skrajnie glupie, ale kto tam ich wie :-)


ODPOWIEDZ