Serie A: MERCATO 2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2018, 23:23

GDM
Za to z Romy do Interu ma powędrować Radja za 22 mln + dwójka młodziaków.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 05:48

Osgiliath pisze:GDM
Za to z Romy do Interu ma powędrować Radja za 22 mln + dwójka młodziaków.
Jeśli Roma odda Naingollana za 22 mln to chyba wybuchnę śmiechem. Najlepszy tego typu zawodnik w SerieA za takie pieniądze :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 06:20

Sila Spokoju pisze:
Osgiliath pisze:GDM
Za to z Romy do Interu ma powędrować Radja za 22 mln + dwójka młodziaków.
Jeśli Roma odda Naingollana za 22 mln to chyba wybuchnę śmiechem. Najlepszy tego typu zawodnik w SerieA za takie pieniądze :think:
Sam bardzo chętnie widziałbym go u nas i niektórzy może nie pamiętają, ale przy odejściu z Cagliari często gęsto mówiło się i pisało, że ma trafić do nas.

Niestety swoje na nasz temat pogadał w mediach, więc Juventus absolutnie nim się nie interesuje, nie czarujmy się jesteśmy klubem dżentelmenów. A z drugiej strony szkoda, ponieważ w mojej opinii piłkarsko pasowałby do nas idealnie taka trochę inna wersja Vidala.

Za takie pieniądze, biorąc jeszcze pod uwagę na jakich transferach może się skończyć to brałbym go.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2018, 22:07

Obrazek

Fabian Ruiz dzisiaj pojawił się w Neapolu na testy medyczne. Cena: 30 mln euro. Pierwszy raz o nim słyszę, może ktoś kto ogarnia lige hiszpańska wypowiedzieć się na temat tego pilkarza ? W Neapolu ma zastąpić Jorginho. Jaka charakterystyka piłkarska, mocne, słabe strony?


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 09:44

Nainggolan już w Mediolanie. Wideo z powitania go przez kibicow:


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2018, 18:26

Obrazek


[/img]


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 11:42

Ale Roma leci z transferami, już 8 a jeszcze lipiec się nie zaczął. Corić, Marcano, Kluivert, Cristante, Mirante, Pastore, Zaniolo w pakiecie z Santonem. Kasy też nie wydają dużo, bo nawet nie przekroczyli wpływów z LM. Odeszli póki co tylko Radja i Skorupski. Swoją drogą sprzedać belga do Interu za taką kasę.... panie :whistle:
Mimo, to środowisko Romy mocno narzeka, zwłaszcza odejście Nainggolana jest dla nich nie do zaakceptowania.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 11:56

Dragon pisze:Ale Roma leci z transferami, już 8 a jeszcze lipiec się nie zaczął. Corić, Marcano, Kluivert, Cristante, Mirante, Pastore, Zaniolo w pakiecie z Santonem. Kasy też nie wydają dużo, bo nawet nie przekroczyli wpływów z LM. Odeszli póki co tylko Radja i Skorupski. Swoją drogą sprzedać belga do Interu za taką kasę.... panie :whistle:
Mimo, to środowisko Romy mocno narzeka, zwłaszcza odejście Nainggolana jest dla nich nie do zaakceptowania.
Moim zdaniem z takimi transferami IN może poza Cristante Marotta musiałby najac już osobistą ochronę w Turynie
Supermarket Roma trwa w najlepsze a pewnie OUT na mongole się nie skonczy. Alison Manolas może Perotti


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 12:28

Allison, Manolas to praktycznie pewne. Pytanie co zrobimy z Pellegrinim.
Roma będzie jak Sevilla - tanio kupic drozej sprzedać, będzie się tam miotała pomiedzy 2-5. Może przy słabosci ostrej naszej, druzyn z Milanu uda sie jej kiedys zdobyc mistrza, ale poki co nie przewiduje, do czasu wybudowania stadionu.
pytanie czy Monchi ma mentalnosc pojsc ostro po mistrza


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 13:14

Dragon pisze: Odeszli póki co tylko Radja i Skorupski.
To, że ktoś za wiecznego rezerwowego Skorupskiego dał 9 melonów to są jakieś jaja... W takim układzie nie dziwię się, że Lolito woła 150 milionów za SMS-a, rynek kompletnie oszalał z tymi cenami :facepalm:


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 15:04

Il Fenomeno pisze: Jaka charakterystyka piłkarska, mocne, słabe strony?
Fabian to jest objawienie ostatniego sezonu w Primera División. Jeden z ciekawszych zawodników Betisu. Trochę się dziwię, że idzie za taki hajs, bo wydawało się, że zainteresowanie nim jest większe i cena pójdzie w górę. Widziałem go raptem w kilku meczach, ale jak dla mnie to niezły rozgrywający, który potrafi też strzelić z dystansu. Z pewnością się jeszcze rozwinie. Fabian nie powinien mieć większych problemów z aklimatyzacją. Betis grał całkiem podobny futbol do Napoli. Też lubią utrzymywać się przy piłce i wymieniać mnóstwo podań. Ogromna w tym zasługa Quique Setiena, trenera Betisu. Bardzo ciekawa postać.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2018, 15:55

Tyle, że Carlo woli grać z kontry. :ahsisi:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2018, 07:25

Inter nie zwalnia, dzisiaj w Mediolanie zjawi się Matteo Politano. Ma to być wypożyczenie za 5 mln i opcja odkupu za 20, dodatkowo jakiś piłkarz z mistrzowskiej Primavery.
Podobno wczoraj też agent Alexa Vidala był w Mediolanie.
Robaku pisze:Allison, Manolas to praktycznie pewne. Pytanie co zrobimy z Pellegrinim.
Myślę że z tej 3 tylko Alison może odejść.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2018, 00:50

Manolas przymierzany również był do Chelsea. Myślę, że transfer Ruganiego załatwią te sprawę.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2018, 11:43

W mojej opinii na dzień dzisiejszy Inter najlepiej wygląda w to okienko. Mam tu na myśli, czas realizacji transferów, kwoty jak i samą jakoś piłkarzy. Darmowi Asamoah i De Vrij, Politano wypożyczenie za 5 mln. bez obowiązku wykupu (20 mln). Nainggolan to absolutny majstersztyk przy dzisiejszych cenach rynkowych. Ten Martinez podobno też niezły, a wątpię, że kolejny raz nie trafią jak z Gabigolem. Oczywiście w obozie Interu duże poruszenie :smile: Kibice świętują a Miranda jako pierwszy powiedział, ze będą walczyć o Scudetto. Zobaczymy. Nie jest łatwo grać na 2 frontach, zwłaszcza po tak długiej przerwie.

Martwi mnie trochę, że ani Inter, ani Napoli się nie osłabiają. Już tylu zawodników miało odejść a jak przychodzi co do czego to każdy puka do naszych drzwi. Ciężko nazwać odejściem brak wykupu Cancelo i Rafinhi.

Roma dużo kupuje, odszedł Radja. Ciekawe jak im odpali ten zespół. Reszta ligi trochę jeszcze śpi.
Nas bardzo ciężko wzmocnić, najważniejsze to zachować wszystkich kluczowych zawodników, ale ciężko mi w to uwierzyć... Marcato bez dużych przetasowań to chyba nie dla nas.


Obrazek
ODPOWIEDZ