Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 08:55

fajnie z tą Romą, mówiłem przed rewanżami, że któraś ekipa odwróci losy meczu. przyznam, że Romie dawałem najmniejsze szanse na to. A jednak!

Liczyłem, że zrobi to Juve, a teraz jestem pewny, że Juve tego nie zrobi, bo odziwo zrobiło to dzień wcześniej Roma. Ok ten mecz pokaże zawodnikom Juve, żeby grać do końca, ale z drugiej strony Realowi, żeby nie lekceważyć nas. dodatkowo Roma grała u siebie, my jednak na wyjeździe.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 08:59

Poza tym, nie oszukujmy się - Real to wyższa półka rywala od Barcy a przynajmniej w LM gdzie króluje i panuje niepodzielnie.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 09:03

MRN pisze:Poza tym, nie oszukujmy się - Real to wyższa półka rywala od Barcy a przynajmniej w LM gdzie króluje i panuje niepodzielnie.
po losowaniu mówiło się, że trafiając na Barcelonę bądź Bayern byłoby gorzej. wychodzi na to, że jednak trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy.. :(


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 09:06

taka ciekawostka:
Zwycięskie dwumecze w fazie pucharowej Guardioli po odejściu z Barcy:
- Bayern: Arsenal, United (13/14), Szachtar, Porto (14/15), Juventus, Benfica (15/16)
- City: Basel (17/18)
Porażki z: Realem, Barceloną, Atletico, Monaco i Liverpoolem
@rammstein: to nie tak, odpadlibyśmy z każdym z ww bo jesteśmy po prostu słabi, dobry rywal i odpadamy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 10:14

James Pallotta po wczorajszym meczu udał sie z kibicami na miasto...



Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 10:41

Romie się należy ogromny szacun :bravo: . Zdecydowanie byli lepsi w dwumeczu i w przeciwieństwie do Spurs wytrzymali. Tak swoją drogą Valverde to fajny przykład jak można nie trafić z formą, no mityczna wiosna mu nie pykla.

My mamy male szanse. Real to LM, CR to LM i praktycznie przy tym jak oni grają strzelenie trzech bramek i czyste konto są nierealne. Trzeba kibicować, ale pozostaje być realistą i to prawdopodobnie Roma będzie musiała bronić honoru SA.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 10:59

Wiem, że wchodzą do nas Romaniści, dlatego chciałem im serdecznie pogratulować awansu. Wprawdzie na żywo oglądałem City, bo to raczej w tamtym meczu spodziewałem się remontady, ale po obszernych skrótach i relacjach tekstowych widać, że Roma pokazała charakter. Nie było tam klepania przeciwników po tyłkach, nie było uścisków i pocieszania Messiego po zepsutym rzucie wolnym. Pewnie Buffon był zniesmaczony niekoleżeńską postawą Romy. Zamiast tego była piana na ustach i pot na plecach. Brawo!

Po cichu liczę, że nasi pozazdroszczą. Może niekoniecznie już dziś, ale w przyszłości. Być może dzięki temu dojdzie do nich, że "zagrać swoje" to nie znaczy okopać się na 30-tym metrze, całkowicie oddać inicjatywę i liczyć na bliżej nieokreślone szczęście pod obiema bramkami, a Marotta przestanie pieprzyć w wywiadach, że interesuje nas top8 a dojście dalej uzależnione jest od losowania.

Największy szacunek dla Romy nawet nie za sam wynik, a za brak kunktatorstwa i za gesty Di Francesco "podchodzimy, ciśniemy" :bravo:


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 11:11

Szacun dla Romy za te sztuki :bravo:
Żeby kiedyś Juve pokazało, że można się podnieść z beznadziejnej sytuacji i grać bez tego ciągłego kalkulowania.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 11:41

Shadow Marshall pisze:Szacun dla Romy za te sztuki :bravo:
Żeby kiedyś Juve pokazało, że można się podnieść z beznadziejnej sytuacji i grać bez tego ciągłego kalkulowania.
już nasi na Wembley się podnieśli, bo tam też sytuacja była beznadziejna i myślę, że tym się już wyprztykali i raczej nie więcej takich szaleństw ich nie będzie w tym sezonie stać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 11:42

My zazdrościmy teraz im, oni na ogół zazdroszczą nam i bądź tu mądry. Ale z pumexem tym razem się zgadzam i obawiam się, że my tam po prostu pojedziemy tylko się nie skompromitować i zagramy na remis. Gdyby okazało się, że Real dziś nie ma dnia to nie przyciśniemy tylko w obronie będziemy klepać sobie piłkę bo taki wynik nas satysfakcjonuje. Coś jak z Atletico w domowym spotkaniu w Turynie. Atletico nie napierało bo remis dawał im pierwsze miejsce w grupie. Juve klepało piłkę w obronie bo remis dawał nam awans do fazy pucharowej a co będzie później to teraz nieistotne :doh:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 12:02

Piotr Juvefan pisze:
szczypek pisze:
szczypek przed pierwszym meczem Barcelony z Romą pisze:Byłoby śmiesznie gdyby tak Roma jakimś dzikim fartem przeszła Barcelonę i my odpadlibyśmy wcześniej z LM. Może taki pojazd po ambicji by nam dobrze zrobił.
Podtrzymuję.

Gratulacje. Ile bym dał, żeby Juventus potrafił tak chcieć jak Roma chciała.
Podtrzymujesz czyli nie chcesz żeby Juventus jutro to powtórzył...spoko :hellyes:
Podtrzymuję czyli chcę, żeby w razie naszego niepowodzenia zadziały się odpowiednie rzeczy a nie nastąpiło zwyczajowe przejście do normalności.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 12:21

szczypek pisze:
Piotr Juvefan pisze:
szczypek pisze: Podtrzymuję.

Gratulacje. Ile bym dał, żeby Juventus potrafił tak chcieć jak Roma chciała.
Podtrzymujesz czyli nie chcesz żeby Juventus jutro to powtórzył...spoko :hellyes:
Podtrzymuję czyli chcę, żeby w razie naszego niepowodzenia zadziały się odpowiednie rzeczy a nie nastąpiło zwyczajowe przejście do normalności.
Może stanie się to już dzisiaj :whistle:


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 13:38

a co tam napiszę to: dziś awans Sevilla i Juventus :D

w 1/2 zameldują się drużyny, które według większości miały odpaść :) to byłaby dopiero heca!

byłby piękny skład 1/2: Roma, Liverpool, Sevila i Juve


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 17:25

Taka ciekawostka odnośnie Roma-Barca - w drugim meczu dokładnie ci sami gracze Romy pakowali piłkę to siatki co na Camp Nou - De Rossi, Dzeko i Manolas. :D Jakby nie było, gracze Romy zdobyli w dwumeczu 6 goli. :smile:


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 17:34

DonPatch pisze:Taka ciekawostka odnośnie Roma-Barca - w drugim meczu dokładnie ci sami gracze Romy pakowali piłkę to siatki co na Camp Nou - De Rossi, Dzeko i Manolas. :D Jakby nie było, gracze Romy zdobyli w dwumeczu 6 goli. :smile:
Ale w przeciwienstwie do pierwszego meczu, tym razem wiedzieli do ktorej bramki powinni strzelac... :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Zablokowany