Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2018, 22:47

ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i 4-2 - Nainggolan dopietta. Brawa dla Romy za walkę! Naprawdę, wstydu swoim kibicom nie przynieśli. Możliwe że gdyby ten gol na 4-2 wpadł dosłownie chwilę wcześniej, to dogrywka byłaby bardzo prawdopodobna.
Gdyby to było trzy minuty wcześniej to sędzie szybciej by się zesrał niż to odgwizdał. Najpierw nie zauważa siatkarskiego bloku a kiedy jest już tak późno, że szans dla Romy nie ma to nagle dostrzega znacznie bardziej subtelne zagranie. Samozaoranie level expert.


calma calma
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 maja 2018, 22:58

Pluto pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i 4-2 - Nainggolan dopietta. Brawa dla Romy za walkę! Naprawdę, wstydu swoim kibicom nie przynieśli. Możliwe że gdyby ten gol na 4-2 wpadł dosłownie chwilę wcześniej, to dogrywka byłaby bardzo prawdopodobna.
Gdyby to było trzy minuty wcześniej to sędzie szybciej by się zesrał niż to odgwizdał. Najpierw nie zauważa siatkarskiego bloku a kiedy jest już tak późno, że szans dla Romy nie ma to nagle dostrzega znacznie bardziej subtelne zagranie. Samozaoranie level expert.
Może tak, może nie. W końcu na korzyść Romy też się mylił, jakby nie było. Poza tym przy 5-2 byłaby dopiero dogrywka, a nie awans Romy. Ogólnie sędzia był dzisiaj najgorszy na boisku.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 10:29

Ładnie się Roma pokazała w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów :hellyes:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 10:40

pan Zambrotta pisze:Tak bananowa drużyna jak liverpool dostanie baty w finale od realu. Karius, Arnold, Klavan, Lovren, Robertson - takie tuzy grają w finale LM :prochno:
O tym myślę po każdym ich awansie w LM, oby się nie okazało, że to jeszcze wygrają...nie lubię realu, nie cierpię livepoolu, oby dwie drużyny przegrały ten finał.

Monchi grzmi i dziwi się dlaczego nie ma Varu w LM, wiadomo dlaczego. Z varem finał byłby Roma vs Bayern. Uefa nie lubi Włochów i wyeliminowala Rome i Juve.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 10:45

Gdyby Allegri nie wcisnął hamulca przy prowadzeniu 0:3, to nie było by problemu i bylibyśmy w finale.. oczywiście to tylko moje gdybanie.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 10:53

Teraz kto zagra w finale w 12 :whistle: :prochno:
Klopp chociaż przyznał,że mieli dużo szczęścia czyt. sędzia nam pomógł .


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 11:37

Pluto pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:No i 4-2 - Nainggolan dopietta. Brawa dla Romy za walkę! Naprawdę, wstydu swoim kibicom nie przynieśli. Możliwe że gdyby ten gol na 4-2 wpadł dosłownie chwilę wcześniej, to dogrywka byłaby bardzo prawdopodobna.
Gdyby to było trzy minuty wcześniej to sędzie szybciej by się zesrał niż to odgwizdał. Najpierw nie zauważa siatkarskiego bloku a kiedy jest już tak późno, że szans dla Romy nie ma to nagle dostrzega znacznie bardziej subtelne zagranie. Samozaoranie level expert.
dokładnie, taki karny na otarcie łez, gość nawet nie doliczył pół minuty więcej a była zmiana w doliczonym czasie gry i ogólnie doliczył tyle samo ile w Real-Juve gdzie była jedna zmiana w całej 2 połowie

a sędziowanie jest takie co sezon a nie że teraz nagle gorsze ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 12:34

Ale tak poza tym to tercet ofensywny Liverpoolu jest po prostu niesamowity w sumie 27 bramek strzelili do tego zanotowali 14 asyst, gdyby jeszcze mieli obronę na dobrym poziomie to powiedziałbym,że sobie z Realem w finale poradzą bez problemów, ale ich obrona czasem gra na poziomie polskiej B klasy. Coś mi się wydaje,że może być finał LM z największa ilością bramek ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 maja 2018, 19:21

Roma przytulił 99.2mln euro za LM. Fajna kasa pewnie nie będą mieli problemów z FFP w tym roku. Mimo, iż są ciency to pokazali jaja i walczyli jak równy z równym z dużo lepszymi przeciwnikami, to pokazuje ile znaczy charakter w piłce.

Juve za ten sezon dostanie 77.8 od UEFY i 14 milionów ze sprzedaży biletów. Ogólnie 91.8m, także nie ma lipy.


E: Uefa już wie kto wygra LM.
kklik


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2018, 10:30

dlaczego VAR musi wejść do LM?


EDIT: poprawiłem, sorry
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 15:08 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2018, 14:01

Chyba zły link, albo nie rozumiem aluzji :D

e: a, to widziałem
Ostatnio zmieniony 16 maja 2018, 15:28 przez DonPatch, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2018, 14:56

DonPatch pisze:Chyba zły link, albo nie rozumiem aluzji :D
Pewnie chodziło o ten filmik:


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2018, 09:27

Pytanie do forumowiczów bawiących się w bukmacherkę. Czy ktoś z Was dzisiaj stawia na zwycięstwo Liverpoolu lub przynajmniej na to, że będą w stanie doprowadzić mecz do dogrywki? Sam mam zamiar postawić na Real, tylko nie wiem ile i szukam jakiegoś argumentu przemawiającego za Liverpoolem, żeby nie dać się za bardzo ponieść entuzjazmowi. Real wydaje mi się zdecydowanym faworytem pod względem piłkarskim, a poza tym zawsze może liczyć na bonus sędziowski. Wybrałem trzy opcje:

1) Real,
2) Real/+2,5,
3) Real/BTTS.

Czy ktoś z Was typuje podobnie?


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2018, 09:36

Vimes pisze:Pytanie do forumowiczów bawiących się w bukmacherkę. Czy ktoś z Was dzisiaj stawia na zwycięstwo Liverpoolu lub przynajmniej na to, że będą w stanie doprowadzić mecz do dogrywki? Sam mam zamiar postawić na Real, tylko nie wiem ile i szukam jakiegoś argumentu przemawiającego za Liverpoolem, żeby nie dać się za bardzo ponieść entuzjazmowi. Real wydaje mi się zdecydowanym faworytem pod względem piłkarskim, a poza tym zawsze może liczyć na bonus sędziowski. Wybrałem trzy opcje:

1) Real,
2) Real/+2,5,
3) Real/BTTS.

Czy ktoś z Was typuje podobnie?
Jeżeli szukać argumentów za Liverpoolem to jedynie w dniu konia ich obrońców, przejawie geniuszu Salaha lub lekceważeniu rywala przez Real.

Ronaldo i spółki nie potrafiła zatrzymać ani defensywa nasza ani Bayernu, więc nie wiem co musiałoby się stać by Lovren z kolegami dali radę to zrobić. Z drugiej strony Real miał w tym sezonie już problem z Anglikami, choć w fazie pucharowej. Dodatkowo zarówno PSG jak i Bayern momentami potrafili wskazać słabe strony obrony Realu, nie mówiąc już o nas.

Liverpool widzę w roli podobnej do naszej w berlińskim finale. My mieliśmy niesamowitą pomoc, a oni mają niesamowity atak.

Osobiście nie ryzykowałem jednak i poszło handy na Real.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2018, 10:57

Jeszcze się zastawiam nad +3,5 goli. Kurs jest dobry, zbliżony do tego na zwycięstwo Realu i jednocześnie eliminuje ryzyko niespodzianki pod postacią zwycięstwa Liverpoolu, a nie zapowiada się raczej na defensywny mecz.


Obrazek
Zablokowany