Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 22:42

Fajnie ta Roma wyglądała,jednak to nie mogło się dobrze skończyć,ale co do drugiego meczu to jestem zdziwiony,że Liverpool utrzymał ten wynik :bravo:
Brawo dla nich. Utarli nosa napompowanemu City,ale zobaczymy co Pep wymyśli na Etihad Stadium.


Obrazek
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 22:48

Dla mnie Roma zrobiła lepsze wrażenie niż Juve wczoraj. Próbowali, po bramce na 2:0 nie odjęło im głowy i nie urwało cojones. Coś tam próbowali. A różnica w jakości była jeszcze bardziej na ich niekorzyść. Nie mieli tureckiego dybali. I Nianggolana, ale jak na ich możliwości to całkiem ok. Niestety Włosi do topu Europy czyli Barcy i Realu tracą brakiem zawodników robiących różnicę. I marazm Calcio tego nie zmieni :(


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 23:17

Świnia żarła żarła, aż zdechła :* <3


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 23:44

Jak tak teraz oglądam bramkę Chamberlaina to zastanawiam się,który z naszych piłkarzy ze środka pola jest w stanie tak przygrzać z daleka :shock:
Bo w meczu z Realem aż sie prosiło...


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 07:32

Czyli półfinalistów już znamy bo nie oszukujmy się - nic więcej się nie wydarzy i rewanże można byłoby sobie odpuścić.

Z góry można zakładać jak będą wyglądały półfinały bo nie wierzę w parę Real - Barcelona.
Według mnie będzie :
Bayern - Barcelona
Real - Liverpool


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 07:59

czyli 3 mecz Liv-MC w tym sezonie i trzeci raz Liverpool lepszy (z gry), też spodziewałem się że City jednak coś wciśnie i u siebie będą mieli łatwiej szczególnie że Klopp postanowił się cofnąć i zrobił jednak defensywne zmiany a tu nic nie wpadło... niby MC jeszcze może odwrócić losy tego meczu ale jednak obstawiam podobny scenariusz jak Bayernu z Realem za Pepa bo to dość podobne drużyny a Pep jest niereformowalny jeśli chodzi o swoją taktykę

jednocześnie nie wychwalajmy tak niemieckiego trenera... jakby był taki super to by nie miał w lidze tyle punktów straty mając takiego zawodnika jak Salah, gość ma problem z motywacją, jakąś taktyką rywala czy czymś bo to nie pierwszy jego sezon w Liverpoolu i wszystkie wyglądają w lidze podobnie, potrafi zrobić świetny mecz z mocnym rywalem ale później głupio traci punkty

a ogólnie to patrząc na ten mecz zastanawiałem się dlaczego my nie kupiliśmy Salaha tylko pozwoliliśmy opuścić Serie A takiemu zawodnikowi za takie pieniądze... o to gdzie są ci co nazywali go "czarnym Krasicem" nawet nie pytam bo wiadomo, że tu niewielu zna się na piłce


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 08:39

Pytanie jest czy u nas Salah wykręciłby takie statystyki jak w LFC? Zakladam, ze podobnie jak Higiain, ktory nie zblizyl sie do swojego wyniku z Napoli, tak Salah u nas nawet polowy tego co w Angli by nie strzelil.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 09:28

no i dobra :) niech by tyle strzelał co w Romie to byłby poziom Dybali, do poziomu Costy który kosztował tyle samo nawet nie porównuję, to samo z Berną... oczywiście zdaje sobie sprawę z tego co mówisz że Allegri by go wykastrował zamiast pozwolić rozwinąć skrzydła jak zrobił to Klopp ale zastanawia mnie po prostu dlaczego Marotta o niego nie zawalczył

EDIT:
a ogólnie znów brak karnych i dziwnym trafem przeciw faworytom ;) tym razem znów Barcelonie... niech już w końcu będzie ten finał Real - Barca to może wprowadzą VAR i będzie można normalnie emocjonować się tymi rozgrywkami bo aktualnie to parodia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 14:04

VAR w aktualnej formie nie gwarantuje sprawiedliwości. Póki sędziowie będą przekonani o swojej nieomylności, ta technologia nic nie da, bo i tak decyduje człowiek. Byłem gorącym zwolennikiem VARu, ale to, co odwala się we Włoszech i Ektraklasie jest żenujące.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 15:05

ale i tak jest mniej błędów niż w Lidze Mistrzów
tu masz statystyki z Polski i Włoch
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki2 ... -projektu1
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-n ... ar/wwq51ff
natomiast w samych 2 ostatnich rundach LM nie podyktowano ze 4 karnych... czekoladą to VAR jeszcze nie jest ale mimo wszystko porównujesz gówno z czymś słodkim a mimo to wybierasz dalsze jedzenie gówna bo ta słodycz to jednak nie czekolada ;]

EDIT:
@down: chyba rzeczywiście dokonałem nadinterpretacji twojej wypowiedzi, sorry
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2018, 15:55 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 15:14

A gdzie ja napisałem, że VARu nie powinno być w ogóle? Jest syfiasty, źle wykorzystywany, ale zawsze coś. Po prostu irytuje mnie fakt, że tyle czasu zajęło tęgim głowom przekonanie się do wideoweryfikacji, a jak już to zrobili, to mam wrażenie, że bez żadnej wizji i przygotowań. Ot po prostu - lud chce powtórek wideo, to mu je damy. W byle jakiej formie.
Tak trudno było zapożyczyć wideoweryfikacje chociażby z rugby? Bez podchodzenia do monitorów, sędzia w klatce podejmuje decyzję i przekazuje ją głównemu, całość trwa góra 2 minuty, czas jest zatrzymywany. Po decyzji nikt nie protestuje, ale to już jest temat na osobną dyskusję dotyczącą autorytetu sędziów, który całkowicie upadł pod ciężarem błędnych decyzji i nacisku ze strony zawodników, trenerów i mediów.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 21:04

MRN pisze:W półfinale będą ci, którzy mieli być. Real, Bayen, Barca i MC i nie mam wątpliwości, że tak to będzie wyglądało. .
później:
MRN pisze:Czyli półfinalistów już znamy bo nie oszukujmy się - nic więcej się nie wydarzy i rewanże można byłoby sobie odpuścić.
(...)
Bayern - Barcelona
Real - Liverpool
#wiecznabeka
chłopie, Ty mówisz że nie masz czasu na pisanie postów, ale każdy temat zawalony jest przez twoje wysrywy, jak to w końcu jest?

Roma wyglądała nieźle do pierwszej bramki, straconej w głupi sposób. Myślałem, że będzie gorzej, a tu była szansa realna na 0:0 do przerwy i cień szansy na rewanż. Niemniej jednak uważam tę drużynę za ciekawie prowadzoną i w porównaniu z takim Napoli nieźle zaprezentowała się w Europie. Ciekawi mnie, jak Monchi zamodeluje drużynę za 2-3 lata.
Uważam, że czwórka Juve, Napoli, Roma i Inter to najlepszy wyjściowy garnitur w następnej LM. W Lazio nie wierzę, bo się rozsprzeda, a Milan mnie kompletnie nie przekonuje. Gattuso wyłapał w tyłek od Wengera, o czymś to świadczy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2018, 21:12

Głupi się nie domyśli a mądry pomyśli, że tak ma być ;)


Obrazek
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 19:49

Co Pep skład wystawił :smile: All out attack .


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2018, 20:13

szymken pisze:Co Pep skład wystawił :smile: All out attack .
City jest w stanie strzelić 4 bramki, tyle tylko że Liverpool też :D


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany