Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 15:28

Finał dla mnie jest znany i rozstrzygnie się między hiszpańskimi drużynami.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 15:36

Byłoby śmiesznie gdyby tak Roma jakimś dzikim fartem przeszła Barcelonę i my odpadlibyśmy wcześniej z LM. Może taki pojazd po ambicji by nam dobrze zrobił.


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 15:40

rammstein pisze: a taki Bayern trafia Sevillę i jeszcze wygrywa po 2 samobójach (choć drugi gol zaliczono Alcantarze).
Życie nie jest fair, a sport w szczególności. PSG wyprzedziło Bayern w grupie aby odbić się od Realu :P Coś czuję, że z perspektywy czasu woleliby przegrać dwa razy z Bawarczykami i dostać Besiktas do przekąszenia.

Z Sevillą zresztą nic nie jest jeszcze przesądzone, wcale nie jestem pewny awansu do 1/2. To wcale nie jest słaby rywal, chociaż oczywiście bez porównania z Realem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 15:50

Dzisiaj Barca zgwałci Rome jeszcze brutalniej niż wczoraj zgwałcił nas Real.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:24

De Rossi właśnie strzelił samobója,

a City ,,najlepszego trenera" na świecie dostaje 3:0 z Angielskim przeciętniakiem :prochno:

Po wczorajszym wpierdzielu dobrze chociaż w taki sposób się pocieszyć :lol:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:30

Klopp ma patent na Pepa. Liverpool jak ma dzień, to jest nie do powstrzymania, problem jest tylko taki, że oni te 3 bramki mogą spokojnie stracić :)


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:33

Roma nie gra źle,szkoda tego swojaka De Rossiego. A w Anglii widzę,że Pep może odpaść z drużyną,ktora jako jedyna pokonała ich w lidze,ale wiadomo,że w Liverpoolu może się skończyć 3-3 :D


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:43

Dobrze ze nie trafilismy na Liverpool, przeciez taki Barzagli by do konca meczu nie wytrzymal, chlop by na zawal zszedl na boisku.

Roznica w szybkosci wyprowadzenia ataku nas a druzyny Kloppa to jest jakis kosmos, jakby oba kluby reprezentowaly zupelnie rozne dyscypliny. Tylko tam widac wyuczone schematy i pressing wiekszosci druzyny, a u nas wiadomo jak to wyglada...

Ciekawe jak sie 2 polowa potoczy, obstawiam jakies 4-1/2


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:45

Czekałem, aż w końcu ta bańka pęknie. Po odpadnięciu PSG osiągnęła monstrualne rozmiary, a ludzie zaczęli stawiać MC na równi z Bayernem, Realem i Barcą, przed Juventusem. Podniecali się wszelakiej maści eksperci wygranymi nad przeciętniakami typu MU czy Arsenal i dużą przewagą w "najlepszej lidze świata". Tymczasem już mecz z... Liverpoolem w lidze pokazał, że to nie jest drużyna z topu. Dać sobie wsadzić 4 gole w lidze mówiło samo za siebie, ale oczywiście mit Pepa jest tak silny, że przesłaniał ludziom rozsądne i chłodne spojrzenie na sprawę. A fakty są takie, że City w 1/8 trafiło na leszczy i gdyby zamienili się miejscami z PSG, już byśmy ich w LM nie widzieli, a internety obiegałyby kolejne memy szydzące z De Bruyne i spółki.

Rozstrzygnięcia tych półfinałów są zaskakujące. Tam, gdzie miał być spacerek, jest ciężko, a dwumecze teoretycznie wyrównane... praktycznie się skończyły.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:49

Liverpool ma gorszy skład od City ale mają trenera z jajami,który potrafi zrobić różnicę.Wyszli i grają swoje bez kalkulacji i strachu przed rywalem.Strzelili trzy i dalej grają to samo,jakby się dało strzelić siedem to by wbili siedem bo takie mają podejście.

Kto pomyślał że nasi przestaliby grać się po 1-0 ?

A Guardiola przekombinował bo zamiast defensywnego Gundogana powinien grać Sterling a w środku pola De Bruyne.Na obronie w większości spotkañ grają chyba Stones-Otamendi a nie kloc Kompany.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:56

Roma 2 samobóje :rotfl:

Czy im ktoś powiedział, że trzeba strzelać na drugą bramkę? :prochno:
jackop pisze:Samobój Manolasa to już wyższa szkoła jazdy :prochno:
próbował na 2x :D
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2018, 21:58 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 21:57

Samobój Manolasa to już wyższa szkoła jazdy :prochno:
Sila Spokoju pisze:próbował na 2x :D
Zgarnął pełną pulę asystując przy własnej bramce :smile:
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2018, 22:15 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 22:03

ahh te włoskie zespoły w LM niby coś tam dobrze akcje wyglądają a i tak baty :P

Przed meczem obstawiałem 6-0,ale Roma nie gra źle to nie życzę im kompromitacji


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 22:31

Roma swoje osiagnyla w tym sezonie i jak na debiut w LM Di Francesco nie zle sobie poradzil. Szkoda tych 2 samobojow i szkoda brak doswiadczenie i zimnej glowie pilkarze Romie bo mogli przegrac ale nie taka roznica bramek.
Liverpool ma jeden z najlepszych trenerow na swiecie juz to raz pokazal w Dortmundzie, ale sprawa awansu moim zdaniem jest nadal otwarta poniewaz pilkarze Liverpool moga zagrac w rewanzu fatalna polowka i tez stracic 2-3 gole.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2018, 22:39

Szczerze? Trzymałem kciuki za Barcelonę w tym meczu. Czemu? Bo to jest jedyny klub który może Realowi M zagrozić, a ja wolę Barcelonę z 6 pucharem, niż Real M z 13. No ale Roma chociaż gola strzeliła i to strzelił go kumpel Mandzukica!


P.S. Ten nagłówek z tą ankietą, to już sam nie wiem czy wygląda śmiesznie czy żałośnie... :rotfl: Chyba że to miała być ironia, tych 37 ludzi? No ciekawe czy ktoś doda jeszcze głos tam na zwycięstwo? :prochno:

Mój był zdaje się na 1/8.
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2018, 22:43 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany