Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 09:27

Chcę Liverpool albo Real. Niech zabawa trwa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 10:33

W następnej fazie chciałbym Bayern bo najwyższa pora aby wytrzeć nimi podłogę. Ostatnio było blisko, teraz damy radę. Ogółem to może być każdy rywal oprócz Sevilli i Romy.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 10:48

Wolalbym uniknac Barcelona i city !
Real duzo lepiej wyglada po powrotu Bala oraz po tym jak Ronaldo odzyskal forma.
Ogolnie chcialbym zobaczyc spotkanie Barcelona - Mancity lub Bayern - Mancity
Mysle ze bedzie jakas para hiszpanska fajnie byloby zobaczyc El Classico :prochno:


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 11:15

Vidal, Pogba, Alves odeszli "żeby osiągnąć więcej w Lidze Mistrzów". Jak idzie chłopaki?


Arrivederci Mauro e David :(
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 11:19

El Classico oraz Bayern-City. Niech się wyniszczają. Wole być co sezon w top 4 i wtedy się zacząć bić z największymi. Finał i tak przeważnie będzie z kimś z top 3. Co się odwlecze to nie uciecze.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 11:41

Piotr Juvefan pisze:Wole być co sezon w top 4 i wtedy się zacząć bić z największymi.
Czyli kiedy? Po 10 latach bycia w top 4 stwierdzisz, że to już ten czas, żeby zawalczyć o zwycięstwo w LM? #MentalnośćZwycięzcy

Trzeba wygrywać z każdym, a nie liczyć, że do finału powiedzie nas droga przez Tottenham, Romę i Sevillę, a w finale Liverpool...


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 11:48

szczypek pisze:
Piotr Juvefan pisze:Wole być co sezon w top 4 i wtedy się zacząć bić z największymi.
Czyli kiedy? Po 10 latach bycia w top 4 stwierdzisz, że to już ten czas, żeby zawalczyć o zwycięstwo w LM? #MentalnośćZwycięzcy

Trzeba wygrywać z każdym, a nie liczyć, że do finału powiedzie nas droga przez Tottenham, Romę i Sevillę, a w finale Liverpool...
Widze,że do końca mojej wypowiedzi nie doczytałeś,albo celowo wybrałeś tylko ten fragment cytatu. Jeśli wierzysz w finał Liverpoolu to Twoja sprawa. Ja jestem zdania,że mecze z Barcą,Realem czy Bayernem są i tak nieuniknione,więc wole z nimi grać w półfinałach niż odpaść po walce w 1/16. Dla lepszego wyniku sportowego. Zwykle przy losowaniach zawsze się chce w początkowej fazie trafić na kogoś teoretycznie słabszego. Tak trudno to zrozumieć?


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 11:56

Piotr Juvefan pisze:Widze,że do końca mojej wypowiedzi nie doczytałeś,albo celowo wybrałeś tylko ten fragment cytatu. Jeśli wierzysz w finał Liverpoolu to Twoja sprawa. Ja jestem zdania,że mecze z Barcą,Realem czy Bayernem są i tak nieuniknione,więc wole z nimi grać w półfinałach niż odpaść po walce w 1/16. Dla lepszego wyniku sportowego. Zwykle przy losowaniach zawsze się chce w początkowej fazie trafić na kogoś teoretycznie słabszego. Tak trudno to zrozumieć?
Sorki, źle zrozumiałem sens Twojej wypowiedzi, masz oczywiście rację.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 12:03

I dodam jeszcze,że ten dwumecz z Bayernem między finałami to był typowy mecz półfinałowy,ale losowanie nie zawsze sprzyja.


Obrazek
RoyM

Bawarczyk
Bawarczyk
Rejestracja: 22 lutego 2016
Posty: 69
Rejestracja: 22 lutego 2016

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 13:38

MRN pisze:W następnej fazie chciałbym Bayern bo najwyższa pora aby wytrzeć nimi podłogę. Ostatnio było blisko, teraz damy radę. Ogółem to może być każdy rywal oprócz Sevilli i Romy.
\

Widzę ładnie obrośliście w piórka po tych dobrych 20-25 minutach w dwumeczu z Tottenhamem. :prochno:

Nie wiem czy Bayern Heynckesa to najlepszy Bayern żeby się na nich odbić, lepiej poczekać do przyszłego sezonu ;) Po kontuzji Comana miałem mega obawy o ten sezon bo gość był absolutnie kluczowy, ale Muller obecnie jest w wyśmienitej formie i robi kawał dobrej roboty grając jako fałszywy skrzydłowy że tak to nazwę. Generalnie Bayern to nie Real czy Barca, z którymi ciężko wyobrazić sobie wygranie tylko jednego meczu w finale, akurat ich powinniście unikać do samego końca i liczyć że wybiją innych faworytów po drodze.

Z par to chciałbym tylko Barca(jeśli awansuje) - Real żeby się wyniszczyli, a reszta mi obojętna.


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 14:58

RoyM pisze:
MRN pisze:W następnej fazie chciałbym Bayern bo najwyższa pora aby wytrzeć nimi podłogę. Ostatnio było blisko, teraz damy radę. Ogółem to może być każdy rywal oprócz Sevilli i Romy.
\

Widzę ładnie obrośliście w piórka po tych dobrych 20-25 minutach w dwumeczu z Tottenhamem. :prochno:
Nie zwracałbym uwagi na tego typu wypowiedzi, bo świadczą tylko o piszących tego typu "kwiatki". Osobiście wolałbym uniknąć "świętej trójcy" w losowaniu ćwierćfinału.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 15:45

Najlepiej byłoby trafić na Seville albo Romę. Po co już teraz się męczyć z najgorszymi rywalami, a tak to gwarantowana wyższa kasa z puli.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 16:06

RoyM pisze:Widzę ładnie obrośliście w piórka po tych dobrych 20-25 minutach w dwumeczu z Tottenhamem.
Bo Tottenham to po prostu świetna drużyna była. Ja przykładowo twierdzę, że Totki to był ukryty czarny koń tej edycji LM, którego można porównać do Dortmundu 2013. Z tych ćwierćfinalistów, którzy się dotąd ostali to twierdzę, że tak z 5 drużyn jest słabszych od nich. (z wczorajszego dnia to zupełnie nikt nie zbliżył się do poziomu Totków).
Zarzucasz nam krótkie epizody dobrej gry, ale nie widzisz nieciekawej sytuacji kadrowej spowodowanej kontuzjami, w której to Allegri miał wielki kłopot ze zmontowaniem optymalngo ustawienia, które zatrybiło dopiero pomiędzy 60 a 90 minutą meczu wyjazdowego.
RoyM pisze:Z par to chciałbym tylko Barca(jeśli awansuje) - Real żeby się wyniszczyli, a reszta mi obojętna.
A tu akurat się zgadzam i widzę wspólnotę interesów, trafienie na zwycięzcę tego pojedynku i ubicie go w półfinale obojętnie przez kogo (czy to przez Juve czy Bayern) byłoby rozwiązaniem optymalnym, wprost proporcjonalnie zwiększającym szanse na odniesienie triumfu w tych rozgrywkach.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 17:55

RoyM pisze:Z par to chciałbym tylko Barca(jeśli awansuje) - Real żeby się wyniszczyli, a reszta mi obojętna.
Wrzucę kamień do nie swojego ogródka. Ja tam się nie dziwie, że nie chcesz/chcecie wpaść na Hiszpanów. Bayern był eliminowany przez ostatnie lata tylko przez kluby z tego kraju - Barcelona, Atletico, x2 Real i starcia z nimi były dość brutalne dla Bayernu. Dla mnie osobiście, jako kibica postronnego Bayern to duży zawód w Lidze Mistrzów. Dla mnie top3 Europy (Real, Barcelona, Bayern), przez postawę Bawarczyków, zostało zachwiane.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
RoyM

Bawarczyk
Bawarczyk
Rejestracja: 22 lutego 2016
Posty: 69
Rejestracja: 22 lutego 2016

Nieprzeczytany post 14 marca 2018, 18:50

Jasne, że Totki są mocne, też ich miałem za czarnego konia i nie rozumiałem ich lekceważenia przez większość użytkowników przed 1 spotkaniem. Ale ciężko po tym dwumeczu powiedzieć, że Juve to mocna drużyna bo wyeliminowała mocnego rywala. Tam zaważyły inne czynniki niż siła Juve, dlatego rozśmieszyły mnie teksty o chęci zmiecenia Bayernu, który nie jest w takiej złej formie, a można trafić na Rome czy Seville.

A co do Hiszpańskich drużyn to trochę racji masz dlaczego chcę ich uniknąć, Bayern nie ma z nim lekko w ostatnich latach. Dwa pogromy od Realu i Barcy, potem pechowy dwumecz z Atletico (bardzo podobny dwumecz do Totki-Juve - Bayern był większość dwumeczu lepszy, powinien awansować, ale tak się nie stało). A rok temu z Realem też w sumie źle nie było. Już nie patrząc na sędziego to Bayern miał okazje wyjaśnić ten dwumecz, ale tego nie wykorzystał. Jednak wolę żeby te kolosy się same pozabijały, a Bayern trafiał na łatwiejszych rywali. Nie potrzebuję wygranej Bayernu po silnej drabince, a po prostu chcę wygranej :D

Co do Bayernu to Jupp się dzisiaj popisał. nie oglądam meczu, ale wystawił prawie najlepszy skład po 5-0 w pierwszym meczu i nie dość, że Thiago już zmieniony, to jeszcze Boateng i Hummels z żółtymi kartkami. Genialnie
:prochno:


Zablokowany