Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 22:40

PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć
Napisz to jeszcze w temacie "Co nowego w kinie", bo nikt nie zauważył.
PS. Ligi Mistrzów nie wygra w tym sezonie klub z Anglii.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 09:48

M.R. pisze:
PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć
Napisz to jeszcze w temacie "Co nowego w kinie", bo nikt nie zauważył.
PS. Ligi Mistrzów nie wygra w tym sezonie klub z Anglii.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kurtyna.

PS. Nie ma to jak oceniać siłę ligi po dwóch spotkaniach 1/8 LM, w dodatku City grało z daremnym Basel. PL nie jest słaba, ale do La Ligi jej nadal daleko. Jak Angole przez kilka lat będą dominowali w europejskich pucharach, to będzie można się zastanowić nad zweryfikowaniem poglądów.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 10:37

przecież on napisał, że nie wygra a nie, że wygra ;]

ale ja bym nie był co do tego taki pewny...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 14:12

IMO sprawa rozstrzygnie się miedzy Barceloną i Bayernem, który rozpędza się z meczu na mecz, nawet może z naciskiem na Bawarczyków. Ewentualnie jeszcze PSG byłoby w stanie zaskoczyć. City jest mocne, ale czuję casus Pepa z Monachium - do półfinału będą wszystkich łoić jak leci, aż tam ich złoi ktoś, kto jest naprawdę mocny i ma dużo większe doświadczenie w LM. Szczególnie, że pod względem personalnym w formacji obronnej mocno odstają od reszty światowej czołówki.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 21:07

Tak sobie oglądam Real z PSG i dochodzę do przykrych wniosków. Z taką grą i mentalnością my nie mamy czego szukać w kolejnej fazie. Neymar szybciej stoi niż Khedira biega. Real lub PSG ze swoją intensywnością gry by nas po prostu zjedli, przeżuli i wysrali bez popitki. Wyszlibyśmy z obroną ustawioną na 10 metrze i zostalibyśmy powybijani jak na kręgielni. Akcja za akcją, ruchliwość, wymiana pozycji, dryblingi, gra bez piłki, ja zapomniałem nawet że coś takiego istnieje w futbolu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 21:37

@Baczu

Nie pisz tak bo to herezja. Zaraz Ci ktoś wyjedzie z DNA Juve itp itd


E: pierwszej połowy nie oglądałem ale na początku drugiej Real nic nie gra.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:11

Oglądałem mecz Realu z PSG, ale wyłączyłem, bo w głowie kłębiły mi się same negatywne myśli. Obie ekipy chcą grać w piłkę, żadna nie ma jakichś znaczących faz kalkulacji. Jak to konfrontuję z Juve, to żal tyłek ściska.

Fajnie byłoby, jakby zawitał do nas trener, który wpoiłby pilkarzom: "nie musicie mieć kompleksów względem rywali, miejcie do nich szacunek, ale stać was na wszystko".

Już samo to, że na boisko hegemona Serię A przyjeżdża któraśtam ekipa z Anglii a we wszelkiego rodzaju artykułach jest problem że wskazaniem faworyta, świadczy o tym, że z nami jest coś nie halo.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:23

Ogarnia ktoś dlaczego jest tylko jeden komentator na TVP?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:24

Ten sezon będzie niezwykle ciekawy.

Real, Atletico, Juve - w ostatnich kilku sezonach zawsze zachodziły daleko, w tym mogą wszyscy zajść max do 1/8 finału
Barcelona, Bayern - w przeciwieństwie do powyższej trójki, cały czas na topie
PSG, City - od lat dobijają się do światowej czołówki i w tym sezonie może im się to wreszcie udać
Liverpool, ManU - powrót wielkich ekip na europejskie salony


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:30

PSG już za burtą.


RoyM

Bawarczyk
Bawarczyk
Rejestracja: 22 lutego 2016
Posty: 69
Rejestracja: 22 lutego 2016

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:31

Boże jaki to typowy Real i PSG :rotfl:

Nie pamiętam kiedy Real miał w CL po prostu pecha, czy to do sędziowania, czy to takiego w stylu dzisiejszego PSG.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:36

I to nas odróżnia od zespołów które wygrywają ligę mistrzów. Real gra kupę, a i tak prowadzi 3:1. Po prostu Real pokazuje DNA zwycięzców, w przeciwieństwie do nas gdzie o tym DNA się mówi, że mamy, a nigdy nie jesteśmy w stanie tego udowodnić.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:37

Real, który jest totalnie bez formy, ogrywa jednego z faworytów. My frajerzymy z drużyną, która fakt, gra ostatnio dobrze, ale doświadczeniem może się równać ze zwycięzcą Pucharu Wójta gminy Łapajówka. To jest właśnie ta przewaga drużyny z Madrytu.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:38

PSG z kimś takim jak Emery nie ugra nic w Europie, ten trener to parodysta... :facepalm:


Juve, storia di un grande amore
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2018, 22:40

pumex pisze:Obie ekipy chcą grać w piłkę, żadna nie ma jakichś znaczących faz kalkulacji.
I tak właśnie skończyła się chęć gry w piłkę dla PSG :hellyes:

Nie twierdzę, że Juventus wypadłby tutaj lepiej, ale nie widziałem dawno, żeby ktoś grał tak pod siebie jak Neymar. Facet stoi z piłką z głębi pola, ma wychodzącego Cavaniego, którego nikt nie obstawia, ale woli się kiwać i faul wywalczyć. Tego typu sytuacji było od groma. W Lidze Mistrzów nie ma miejsca na takie zachowanie. Żeby ta jego efektowność miała jakieś przełożenie na wynik, a nie ma praktycznie żadnego. W takimi egoistami oni nigdy nawet do półfinału nie dojdą.


Zablokowany