Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 15:12

jackop pisze: Anglicy vs Juventus:
- Liverpool wciąga nas skrzydłami Salah - Mane, ale posiada najmniej jakości w defensywie

- Tottenham wciąga nas środkiem pola (aczkolwiek jak pisał panlider zaliczają obecnie pierwszy poważny zjazd w tym sezonie).

- za to w City pomoc praktycznie nie istnieje. Piłka zwykle przenoszona jest tak szybko, że rozgrywanie zaczyna się 25 metrów od bramki przeciwnika i spoczywa na brakach Silvy i KdB. W końcu mają bramkarza (wymaga dalszej weryfikacji). Kosmicznie szeroka kadra - na Szachtar wyszło jedynie 2 etatowych graczy z pola + Ederson.

- Chelsea z Conte za sterami to będzie właśnie ten pojedynek na wydłubanie oczu. Szczególnie jeśli Antonio oprócz 3osobowego środka obrony dołożyłby skrajnych pomocników w postaci Alonso i Mosesa. No i na deser Morata :prochno:

- United jak dla mnie najbardziej nieprzewidywalnym rywalem. Kadra w końcu prezentuje się całkiem zacnie. Ich problemem jest to, że nawet Mourinho często nie wie kto jest obecnie 'w gazie'. Z ręką na sercu nie potrafiłbym jednoznacznie określić różnicy w formie np. Lingarda a Martiala - za wiele zależy właśnie od dyspozycji dnia.

Wszystkie wyżej wymienione ekipy eksperymentują w tym sezonie z grą trójką z tyłu. Modne w PL stało się zwłaszcza 3-4-3.

Taktykę "na Napoli" jeśli już, to widziałbym przeciwko The Blues, The Reds i Spurs. Cofnąć się próbując kontrolować Diabły lub Obywateli to jak czekać na egzekucję.

Historycznie nie ma się na co powołać, bo ostatni taki sezon Wyspiarze zaliczyli w prehistorii. Czasów gdzie 3 angielskie ekipy grały w półfinałach CL nie pamięta większość czynnych piłkarzy z PL :D
Nie wiem, czy w przypadku Liverpoolu można w ogóle mówić o jakiejkolwiek jakości w defensywie. Jedyny sensowny obrońca (Clyne) wróci najprędzej w lutym i pewnie będzie długo dochodził do przyzwoitej dyspozycji. Reszta obrońców The Reds to się nadaje do podawania piłek, a nie gry w LM :prochno:
Dlatego uważam ich za najsłabszą angielską ekipę, co zresztą potwierdzili w fazie grupowej, bo mając, obiektywnie patrząc, łatwą grupę i tak walczyli do końca o pierwsze miejsce. Warto mieć też na uwadze, że Allegri już się kiedyś z Kloppem w fazie pucharowej zmierzył i było 5:1.
Co do City, to Edersona zweryfikował ostatni mecz z Szachtarem, przecież to co on zrobił przy drugiej bramce zespołu z Doniecka to była komedia. Zresztą wydaje mi się, że to nie była pierwsza mijanka w wykonaniu Brazola, ale może mi się coś ubzdurało, bo nie mogę tego znaleźć :prochno:

Ogólnie szanse na to, że nie trafimy na angielski zespół są bardzo małe, poza nimi mamy do wyboru tylko Besiktas i PSG, zatem trzeba się liczyć ze starciem z Wyspiarzami. Ciężko mi w tej chwili wytypować zespół z PL, którego najbardziej chciałbym uniknąć, chociażby dlatego, że w lutym zespoły te mogą być w diametralnie różnej formie, ale patrząc na aktualną dyspozycję, to wolałbym nie trafić na zespoły z Manchesteru.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 17:25

Nie ma co filozofować na kogo ile mamy szans, wylosuja pierwszą kulkę i okaże się, że jesteśmy do kogoś przypisani przez algorytm telewizyjny. :rotfl:


calma calma
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 08:41

no to dzisiaj losowanko, nie chciałbym chyba City, chociaż na pewno złapią zadyszkę niedługo


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 10:40

City zlapie zadyska ale ma duza przewage i Guardiola moze sobie spokojnie rotowac zwlaszcza ze ma kim tego robic.
Ja tez wolalbym ich uniknac w tej rundzie. Reszta Angielskich zespolow sa spokojnie do pokonania moim zdaniem.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:07

Jeśli chcemy walczyć o najwyższe cele to w tym momencie nie ma mowy o kalkulacjach. Na kogo byśmy nie trafili to nie pozostaje nam nic innego jak wygrać. ⚽⚪⚫


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:14

A więc Tottenham :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:14

Tottenham! Dobry los :D


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:21

Real-PSG 👍👍👍 Grubo!!!!


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:22

Real-PSG
Chelsea-Barca

Liczę, że Real i Barca odpadną już w 1/8 :D


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:24

Real- PSG juz odpada jeden mocny rywal, Conte też może z Barcą spróbować.

Juventus musi wygrać u siebie nie tracąc bramki, bo rewanż na wielkim Wembley:)
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2017, 12:25 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:24

Ehhh... z dużej chmury mały deszcz. Tyle potencjanych hitów, a na dobrą sprawę dostajemy tylko PSG - Real. Chelsea - Barca też wygląda na niezłe widowisko, ale nie daję żadnych szans ekipie Conte. Fajnie, że Romie się udało.

Z Tottenhamu jest zadowolony. Od dawna chciałem, żeby ktoś zaprzestał tego zbiorowego podniecania się ową drużyną. Są na tyle dobrą drużyną, że chłopaki nie powinni wyjść zbyt rozluźnieni i pewni siebie, ale jednocześnie nie są aż tak mocni, żeby drżeć o awans. :ok:


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:25

Lepiej mogło być chyba tylko z Besiktasem lub Liverpoolem, chociaż oczywiście rywal bardzo dobry. Ale czuję, że damy radę :ok:
Prócz naszego dwumeczu fajnie zapowiada się też Real PSG i Barca Chelsea.


#AllegriOut
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:26

Wojtek pisze:Tottenham! Dobry los :D
Czy ja wiem czy taki dobry :think: Wg mnie Tottenham to chyba najbardziej niedoceniany klub w 1/8, bardzo niepozorny. Wg mnie losowanie dla Juventusu średnie, Spursów uważam za rywala najbardziej wymagającego po City i PSG, bardziej obawiałbym się właśnie nich niż np United.

Mimo wszystko liczę, że doświadczenie weźmie górę, damy radę i nie powtórzy się scenariusz z dwumeczu Interu z Tottenhamem sprzed lat.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:27

Wojtek pisze:Real-PSG
Chelsea-Barca

Liczę, że Real i Barca odpadną już w 1/8 :D
Mało prawdopodobne, widziałeś co Real zrobił z Sevillą w weekend?
Chelsea też nie będzie faworytem w starciu z Barceloną.

Angole znowu na farcie, drużyny z Manchesteru mogły trafić na Real, Bayern czy Juventus, a wylosowali Basel i Seville :prochno: Widać UEFA chce poprzepychać Anglików do dalszej fazy. Dwie lub trzy drużyny będą mieli na pewno w 1/4.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 12:27

Czuję walkę o półfinał z Romą. :D


calma calma
Zablokowany