Liga Mistrzów 2017/2018

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2017/18

4 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
3 miejsce w fazie grupowej
0
Brak głosów
1/8 finału
6
7%
1/4 finału
20
22%
1/2 finału
18
20%
finał
8
9%
zwycięstwo
38
42%
 
Liczba głosów: 90
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 19:09



Reakcja Buffona po odebraniu nagrody dla najlepszego bramkarza LM zeszłego sezonu :smile:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 19:10

Grupy A i G, czyli te emocje, te wybuchy :prochno:

Byłoby mi miło, gdyby BVB i Spurs podzieliły się dwoma pierwszymi miejscami :D

Duża ilość użytkowników już na starcie wywala Romę z TOP3 Serie A, więc jakie szanse dać im przeciwko Chelsea i Atletico :think:

United, Bayern, PSG, Juventus, Barcelona - tu nie ma prawa zdarzyć się sensacja.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 19:13

ogólnie to mogło być lepiej. nie chciałem drużyny hiszpańskiej w grupie, a jednak się trafiła Barca. pierwsze miejsce jak najbardziej do ogarnięcia. będzie trzeba po prostu wysilić się trochę bardziej niż rok temu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 19:28

Chyba nie trzeba dodawac, ze Juventus zazwyczaj mial problemy z utrzymaniem koncentracji w meczach z leszczami, wiec Sporting na propsie. Beda sie musieli skupic.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 19:35

jarmel pisze:Ktoś mi wytłumaczy czemu Sevilla wylosowana zaraz przed Barceloną nie mogła być w naszej grupie, a Barcelona już tak?
The one complication I haven’t already mentioned is that four groups – A, B, C and indeed D – are “red groups” and will play on the same night, and the other four groups are “blue groups” and will play on the same night, which isn’t the same night as the red groups. Countries with multiple teams will have them awkwardly crowbarred into groups of different colours to make sure TV companies don’t get angry about all their country’s teams performing on the same evening. Organizatorzy "zmuszeni byli" uniknąć Barcelony i Realu w grupie niebieskiej :think:

Nie oglądałem losowania na żywo, więc ktoś musiałby wrzucić/przeanalizować, jak poukładane były już rozlosowane zespoły itd.

Wylosowany podział:
- czerwona; Barcelona (2), Atletico (3)
- niebieska Real (1), Sevilla (4)
() - miejsca w La Lidze w poprzednim sezonie.

To by się zgadzało. Analogicznie (w osobnych grupach kolorystycznych) występują Bayern z Borussią, czy PSG i Monaco.

Dzięki hojnym (dla UEFA) sponsorom, część grup była zapewne niemożliwa do utworzenia już na starcie. Taki system :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 21:04

Zaczynamy z Barcą na Camp Nou !
22 listopada rewanż w Turynie.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 21:10

Skąd masz to info? Nawet na stronie uefy nie ma jeszcze terminarza :prochno:


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 21:13

https://68.media.tumblr.com/105637d80ef ... 1_1280.jpg

Cała rozpiska, z tą Sewilla to niezła zmyłka. MU dostało awans, trzeba spłacić się.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 22:40

Co do angielskich teamów, to pewnie zobaczymy ich w dalszej fazie przynajmniej 4. Najmniejsze szanse daje Tottenhamowi, w poprzedniej edycji kompletnie się zbłaźnili i nie daje im większych szans z BVB i Realem. United powinno wygrać swoją grupę, Liverpool pewnie ustąpi Sevilli, City powalczy z Napoli o 1. miejsce, a Chelsea pewnie przegra pierwsze miejsce z Atletico. Tak czy inaczej w półfinale nie będzie już pewnie żadnego :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2017, 23:55

jackop pisze:
jarmel pisze:[...] Countries with multiple teams will have them awkwardly crowbarred into groups of different colours to make sure TV companies don’t get angry about all their country’s teams performing on the same evening. Organizatorzy "zmuszeni byli" uniknąć Barcelony i Realu w grupie niebieskiej :think:

Nie oglądałem losowania na żywo, więc ktoś musiałby wrzucić/przeanalizować, jak poukładane były już rozlosowane zespoły itd.

Wylosowany podział:
- czerwona; Barcelona (2), Atletico (3)
- niebieska Real (1), Sevilla (4)
() - miejsca w La Lidze w poprzednim sezonie.

To by się zgadzało. Analogicznie (w osobnych grupach kolorystycznych) występują Bayern z Borussią, czy PSG i Monaco.

Dzięki hojnym (dla UEFA) sponsorom, część grup była zapewne niemożliwa do utworzenia już na starcie. Taki system :prochno:
Czyli, jeżeli dobrze rozumiem, na przydział do gry danego dnia (innymi słowy do niebieskich lub czerwonych) zależy od miejsca zajętego w lidze krajowej w poprzednim sezonie i suma miejsc drużyn z danego kraju (gdy jest parzysta większa od 2) w obu grupach (niebieskiej i czerwonej) musi być równa?

Real = 1
Barcelona = 2
Atletico = 3
Sevilla = 4

Czerwona [5] = Niebieska [5]

To znaczy, że początkowo Real [1] losowany z pierwszego koszyka trafia do niebieskich, następnie Atletico [3] trafia do czerwonych, co wymusza wylosowanie Sevilli do niebieskich i Barcelony do czerwonych?
Jeżeli tak, to trochę to z ... wzięte i o ile się nie mylę w obecnej edycji LM dotyczy tylko drużyn hiszpańskich [4] (nie sprawdzałem czy taka zasada występowała w poprzednich edycjach LM).

Mam jeszcze jedno pytanie. AS Monaco, zostało wylosowane z pierwszego koszyka jako piąte w kolejności i teoretycznie nie mogło trafić do grupy D, do której to grupy trafił Juventus dopiero jako ostatni losowany z tegoż koszyka. Ktoś wie dlaczego? :think:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 02:05

Milo, ze teoretycznie najtrudniejszy mecz mamy na samym poczatku. Poki co nawet gra Barcelony wyglada raczej slabo. Dembele, ktory ma sie pojawic w tym klubie juz za moment zbawca nie jest, tym bardziej Neymarem. Jesli on jest lacznie wart 150 mln to Dybala powinien kosztowac z 300... Mamy spore szanse ograc ich na ich terenie. Trzeba sie bedzie napocic, owszem, ale niewatpliwie do zrobienia.

Konczymy w Grecji na goracym terenie i milo by bylo jechac tam juz po pietruche, nie punkty.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 08:30

Imi pisze:
jackop pisze: Countries with multiple teams will have them awkwardly crowbarred into groups of different colours to make sure TV companies don’t get angry about all their country’s teams performing on the same evening. Organizatorzy "zmuszeni byli" uniknąć Barcelony i Realu w grupie niebieskiej :think:

Nie oglądałem losowania na żywo, więc ktoś musiałby wrzucić/przeanalizować, jak poukładane były już rozlosowane zespoły itd.

Wylosowany podział:
- czerwona; Barcelona (2), Atletico (3)
- niebieska Real (1), Sevilla (4)
() - miejsca w La Lidze w poprzednim sezonie.

To by się zgadzało. Analogicznie (w osobnych grupach kolorystycznych) występują Bayern z Borussią, czy PSG i Monaco.

Dzięki hojnym (dla UEFA) sponsorom, część grup była zapewne niemożliwa do utworzenia już na starcie. Taki system :prochno:
Czyli, jeżeli dobrze rozumiem, na przydział do gry danego dnia (innymi słowy do niebieskich lub czerwonych) zależy od miejsca zajętego w lidze krajowej w poprzednim sezonie i suma miejsc drużyn z danego kraju (gdy jest parzysta większa od 2) w obu grupach (niebieskiej i czerwonej) musi być równa?

Real = 1
Barcelona = 2
Atletico = 3
Sevilla = 4

Czerwona [5] = Niebieska [5]

To znaczy, że początkowo Real [1] losowany z pierwszego koszyka trafia do niebieskich, następnie Atletico [3] trafia do czerwonych, co wymusza wylosowanie Sevilli do niebieskich i Barcelony do czerwonych?
Jeżeli tak, to trochę to z ... wzięte i o ile się nie mylę w obecnej edycji LM dotyczy tylko drużyn hiszpańskich [4] (nie sprawdzałem czy taka zasada występowała w poprzednich edycjach LM).

Mam jeszcze jedno pytanie. AS Monaco, zostało wylosowane z pierwszego koszyka jako piąte w kolejności i teoretycznie nie mogło trafić do grupy D, do której to grupy trafił Juventus dopiero jako ostatni losowany z tegoż koszyka. Ktoś wie dlaczego? :think:
Nie do końca rozumiem skąd wziąłeś pomysł z liczbą drużyn większą niż dwie i parzystą.
Jeśli dobrze rozumiem to chodzi o to, żeby najlepsze drużyny z jednego kraju nie były w grupie o tym samym kolorze. Czyli my i Napoli powinniśmy być w grupie np. niebieskiej, a Roma w czerwonej. Podobnie w przypadku Francji - Monaco i PSG powinno być w oddzielnych grupach.
Jeśli mam rację to ma sens z punktu widzenia zarówno kibica jak i organizatora. Tylko minus taki, że losowanie przestaje być przejrzyste.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2017, 08:31 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 08:30

CavAllano pisze: Konczymy w Grecji na goracym terenie i milo by bylo jechac tam juz po pietruche, nie punkty.
Zwłaszcza, że przed mamy wyjazd do Napoli a po Inter u siebie :whistle:

Obiecałem sobie , że tym razem nie zrobią ze mnie durnia przy losowaniu z tymi zasadami. Wszystko rozpisałem na kartce, uzupełniałem, kreśliłem. A jednak im się udało :ok: Zasady są kompletnie bez sensu. Nijak nie faworyzują mistrzów (My, czy Bayern) a farta może mieć zespół z 3 koszyka. Zasady są kompletnie zakręcone. Manchester wchodzi kuchnią do LM i ma grupę na poziomie LE. Ogólnie strasznie mnie razi, po raz kolejny, ogromna różnica klas w poszczególnych grupach. Jest zwyczajnie zbyt duża.

Co do naszej, losowanie średnio udane. Nie wmawiajmy sobie, że jest inaczej. Barcelona i PSG były najtrudniejsze z 2 koszyka a Sporting i Celtic z 4. Olimpiakos u siebie, w tym kotle jest zawsze groźny. Zresztą 3 sezonu temu tam przegraliśmy 1-0, zasłużenie. Zaczynamy na CN, długo wchodzimy w sezon także nie wiem czy to idealny początek. Zresztą widzę, że ostatnio na forum Barcelona jest zepchnięta do poziomu Sevilli, więc nie wiem o co chodzi.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 09:02

Też uważam, że zasady bez sensu i niejasne, irytuje mnie fart MU a Barca to Barca. Nie kierujmy się ostatnimi meczami bo przed finałem kierowaliście się tym, że z Realem dobrze nam się gra i mamy przewagę psychologiczną :D
Jeden aktor im odpadł, drugi też odpadł ( Suarez ) ale tym nie ma co się sugerować bo jak znów będziemy tak "skuteczni" jak ostatnio na CN to różowo nie będzie a o czyste konto na początku sezonu z naszej strony nie ma co liczyć. Trzeba ich siłą ognia rozwalić bo tę mamy zdecydowanie większą niż poprzednim razem.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2017, 09:34

Osobiście uważam, że wywiezienie remisu z CN będzie sporym sukcesem. Z tym że na pewno będziemy musieli coś strzelić, bo przy obecnej dyspozycji naszej obrony na 0 z tyłu to nie ma co liczyć. Może i dobrze, że zaczynamy takim meczem, nasi muszą zrozumieć, że to nie są żarty i zagrać na 100%.
Też mnie wkurza fart MU oraz to, że są takie ogórkowe grupy jak A, E czy G.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany