Sezon 2017/18

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:30

Inzaghi od 75 min zaczyna murarke kastrujac swoj zespół... wspaniały trener... co za frajerzy...


Juve, storia di un grande amore
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:31

mibor pisze:Inzaghi od 75 min zaczyna murarke kastrujac swoj zespół... wspaniały trener... co za frajerzy...
Robi to samo, co Allegri w meczu rewanżowym z Realem.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:32

LordJuve pisze:
mibor pisze:Inzaghi od 75 min zaczyna murarke kastrujac swoj zespół... wspaniały trener... co za frajerzy...
Robi to samo, co Allegri w meczu rewanżowym z Realem.
Chyba to co Allegri w każdym meczu w którym prowadzimy :D

Włoski beton to jednak włosi beton, niezależnie od nazwiska. :facepalm:

@mibor
Czyli tak jak my w LM?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 22:39 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:38

Zesrali się razem z trenerem w najważniejszym meczu gdzie mieli wszystko pod kontrolą... tacy frajerzy nie maja co szukać miejsca w LM Interu nie trawie... ale Lazio razem z trenerem pokazali dziś... ile dzieli ich od Juve... i reszty stawki...


Juve, storia di un grande amore
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:41

Przyjmujący trudną piłkę Icardi wcale nie byłby w jakiejś świetnej sytuacji, a De Vrij wchodzi w niego na pełnej.

Wydaje mi się, że przed meczem czytałem gdzieś, że Holender nie wystąpi w tym właśnie przez to, że oficjalnie przechodzi do Interu.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:42

Żałuję, że to merdacze są w LM. Jak zawsze kibicuję drużynom z Włoch (po odpadnięciu Juve), tak nigdy nie będę za merdaczami i śmieciarzami.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:42

Poprostu pisze:Chyba to co Allegri w każdym meczu w którym prowadzimy :D

Włoski beton to jednak włosi beton, niezależnie od nazwiska. :facepalm:

@mibor
Czyli tak jak my w LM?
Szkoda klawiatury i tak nie dotrze. Cyniczne Lazio pięknie zawalili 2 ostatnie kolejki :facepalm:

Miszczowie w Lidze Mistrzów. Nic tylko czekać na losowanie by dowiedzieć się z kim będą się kompromitować :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:44

Inzaghi mistrz!
Najpierw dwa lata gasił z całych sił talent Andersona, dzisiaj w kluczowych momentach ustawil go jako ostatniego obronce. Przerznal w typowo wloskim stylu w LE i spektakuralnie zawalil sezon ligowy.
Napastnika tez musial typowo po wlosku zdjac zeby bronic wynik... i po chwili obudzis sie z reka w nocniku.
Nieoszlifowany talent wloskiej trenerki, naturalny spadkobierca szkoleniowej mysli calcio, wykuwanej w betonie od pokolen.
Marotta i Agnelli maja pewnie mokro na sama mysl, ze moze byc nastepca Allegriego.
Boze jak ja gardze tchorzliwymi, wloskimi trenerami.


:facepalm:
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 22:44 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:44

Wy macie czelność porównywać mecz O CZWARTE MIEJSCE W LIDZE do walki o półfinał LM? :prochno:

userzy JP niezawodni :rotfl:

Szkoda Lazio. Ale jeśli SMS dzięki temu przyjdzie do nas, to przeżyję LM dla Interu :ok:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:44

interowi zwróciło się za mecz z nami, prawie identyczny przebieg. Trener ściąga napastnika za obrońce, i zaraz szybkie 3-2 w parę minut z 1-2...De Vrij robi karnego, masakra.

Szkoda Lazio, ale nie ma tego złego. Teraz przynajmniej Lazio będzie musiało sprzedać Savicia :smile:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:45

Plus jest taki, że Lazio w przeciwieństwie do miszczów nie zlekceważy LE i jeśli im nie odetnie prądu jak dziś lub w Salzburgu, to mogą powalczyc o zwycięstwo.
No i Savica będzie łatwiej wyciągnąć. :smile: Łysy mam nadzieje że pakuje już banknoty do reklamówki i rezerwuje bilet do Rzymu.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:46

cieszą się bardziej jak Juve z mistrzostwa, ale tak to jest jak się nie gra 6 lat w LM :D

teraz tylko obawa, żeby nie doszli dalej jak my ;p


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:48

Dobry meczyk na koniec sezonu. Lazio było lepsze,ale zabrakło im jaj. Interiści się tam cieszą jakby scudetto wygrali :lol: :lol: :lol: a niech mają tą ligę mistrzów zobaczymy co tam pokażą :smile:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 23:06

Co to było za meczycho, chyba najlepsze pod względem emocji dla postronnego kibica, jakie w tym sezonie widziałem. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się to oglądało :bravo:

Frajerstwo Lazio nie z tej ziemi. Najpierw 3 gole stracone w 4 minuty w meczu Ligi Europy, następnie koszmarny występ z Crotone, czyli w meczu z outsiderem, w którym rzymianie definitywnie mogli sobie zapewnić udział w LM, a na koniec przerżnięty wygrany mecz. Wygrany, bo pierwsza połowa to gigantyczna przewaga Lazio, powinni wcisnąć Interowi lekko trójkę. Bardzo mi imponował w tym sezonie Inzaghi, ale to co zrobił zmieniając Immobile to... nie wiem jak to nazwać..? Pokaz trenerskiej głupoty :think: Tak, jakby wyszedł z jaskini, nie wiedząc jak się obecnie świat futbolu kręci i tak, jakby nie znał przykładów, które można mnożyć na poparcie tezy, że w takim momencie nie wpuszcza się przeciętnego obrońcy za najlepszego strzelca zespołu. Gość, który główną siłą swojego zespołu uczynił ofensywę, zaczyna desperacko bronić :doh: Co mu strzeliło do łba?

W każdym razie tyle, ile razy oglądałem w tym sezonie Lazio, Siergiej udowadniał mi, że jest wart nawet tych 100 milionów. Światowy top, Pan Piłkarz do środka pola, moje mokre marzenie. Łoranyboskie, ile ja bym dał móc oglądać go na co dzień w koszulce Juve.

Inter w Lidze Mistrzów :eh: Na osłodę fakt, że osoby Lotito również nie trawię, jak myślę wielu tu obecnych. Mimo frajerstwa na szeroką skalę, pewien szacunek do Lazio po tym sezonie pozostaje. Grali bardzo ładną dla oka piłkę, ten kontratak przy golu Andersona był jak z obrazka, chłop od początku do końca tej akcji wiedział co ma robić. U Allegriego to niemal niespotykane.
mibor pisze:Inzaghi od 75 min zaczyna murarke kastrujac swoj zespół... wspaniały trener... co za frajerzy...
Wyżywając się na Inzaghim, niechcący zaorałeś Allegriego ;)


edit:
mibor pisze:na chwilę obecną Inzaghi pokazuje ze umie frajersko przegrywać mecze o wysoką stawke
Popatrz, popatrz. Tak jak... ;)
Ale, zostawmy to ;)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2018, 23:11 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 23:09

Jeżeli Inzaghi osiągnie tyle albo i więcej niż maks wtedy możesz pisac o oraniu, a na chwilę obecną Inzaghi pokazuje ze umie frajersko przegrywać mecze o wysiką stawke (LE) remis z Crotone... czy to co dziś od...


Juve, storia di un grande amore
Zablokowany