Sezon 2017/18

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Inter1908Mediolan

Interista
Interista
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 13:40

Zjadacie nas w każdej formacji? Wytłumacz mi czemu tak jest, na jakiej podstawie sądzisz, że wasi zawodnicy są lepsi od naszych, którzy przyszli? To jest idiotyczne twierdzenie. Co mnie obchodzi, że Valero za 2 lata odejdzie na emeryturę, skoro on ma robotę zrobić na teraz, a nie na później. Do tego przyszedł za 5 mln i debiut miał rewelacyjny. Obronę może macie lepszą, ale jestem przekonany, że nasze skrzydła jak i pomoc i napad są dużo lepsze. Zresztą przyjdę tutaj za 5-10 kolejek i zobaczymy, kto miał rację ;)

Wracając do noname'ów. Czemu Skriniar to noname, a Conti to już uznane nazwisko? Na jakiej podstawie tak sądzisz, skoro słowak miał rewelacyjny sezon i przyszedł tylko za 11 mln, a nie 23 jak twierdzisz. Często wypowiadacie się o Interze, a nie macie pojęcia co się dzieje w klubie. Do tego chaos u nas w klubie podczas gdy wy dajecie gówniarzowi 6 mln i dajecie się szantażować by pozyskać starszego Donnarumme dając mu 1,5 mln. I wy się nazywacie Milanem? Nie ośmieszajcie się. Byle dzieciak wami może kierować.

Skriniar za 23 a Caprari za 12 mln w drugą stronę co daje tylko 11 mln. Zobaczysz, że Inter skończy wyżej niż milan, mamy zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych, a dla nas mercato na pewno się nie skończyło. Mówisz, że my przepłaciliśmy za Dalberta, a sami daliście za średniaka Silve 38 mln. Jesteś zwykłym hipokrytą plującym jadem i tyle w temacie. Jeżeli wyceniacie 16 bramek w lidze portugalskiej na 38 mln to gratuluję.


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 13:51

Inter1908Mediolan pisze:Zjadacie nas w każdej formacji? Wytłumacz mi czemu tak jest, na jakiej podstawie sądzisz, że wasi zawodnicy są lepsi od naszych, którzy przyszli? To jest idiotyczne twierdzenie. Co mnie obchodzi, że Valero za 2 lata odejdzie na emeryturę, skoro on ma robotę zrobić na teraz, a nie na później. Do tego przyszedł za 5 mln i debiut miał rewelacyjny. Obronę może macie lepszą, ale jestem przekonany, że nasze skrzydła jak i pomoc i napad są dużo lepsze. Zresztą przyjdę tutaj za 5-10 kolejek i zobaczymy, kto miał rację ;)

Wracając do noname'ów. Czemu Skriniar to noname, a Conti to już uznane nazwisko? Na jakiej podstawie tak sądzisz, skoro słowak miał rewelacyjny sezon i przyszedł tylko za 11 mln, a nie 23 jak twierdzisz. Często wypowiadacie się o Interze, a nie macie pojęcia co się dzieje w klubie. Do tego chaos u nas w klubie podczas gdy wy dajecie gówniarzowi 6 mln i dajecie się szantażować by pozyskać starszego Donnarumme dając mu 1,5 mln. I wy się nazywacie Milanem? Nie ośmieszajcie się. Byle dzieciak wami może kierować.

Skriniar za 23 a Caprari za 12 mln w drugą stronę co daje tylko 11 mln. Zobaczysz, że Inter skończy wyżej niż milan, mamy zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych, a dla nas mercato na pewno się nie skończyło. Mówisz, że my przepłaciliśmy za Dalberta, a sami daliście za średniaka Silve 38 mln. Jesteś zwykłym hipokrytą plującym jadem i tyle w temacie. Jeżeli wyceniacie 16 bramek w lidze portugalskiej na 38 mln to gratuluję.
Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem bo mi się znudzi zaraz pisanie do ściany. O zjadaniu w każdej formacji mówiłem o tych KUPIONYCH GRACZY.
g88 pisze: W transferach przychodzących was zjadamy w każdej formacji, co nie oznacza że tak jest w podstawowych 11-stkach.
Donnarumme Ci wyjaśniłem w poprzednim wpisie. Jak Ty sobie tak kwoty transferu liczysz to Bonucci przyszedl za 30 bo za MDS dostaliśmy 12. To tak nie działa, daliście 23 a to dużo.
Silvy nie skomentuję, ogladnij 1-2 mecze (polecam ostatni z LE gdzie strzelił 2 bramki) i zobaczysz dlaczego jest wart tych 38mln.


TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 13:58

CavAllano pisze:
TottiGol pisze:Nie zapominajmy, że Roma, jako jedyna, miała poważnego rywala w I kolejce. I to na wyjeździe...
Miała jednak osłabioną tę Atalanta, to raz. Dwa - ledwo to wygrała i na to zwycięstwo nie zasłużyła. Roma grała naprawdę kiepsko i aż cud, że Atalanta nie zgarnęła kompletu. Póki co Inter faktycznie zaprezentował się zacnie. Fakt faktem obecna Fiorentina nie ma żadnego startu do tych wcześniejszych zespołów, bo to ekipa ewidentnie w przebudowie, cholernie osłabiona, ale jednak koncentruję się na samej grze. Nie sądzę, by Inter się po Was przejechał, raczej nie, ale będzie faworytem przed tym spotkaniem. Zobaczymy, może rzymianie miło zaskoczą.
Osłabioną, ale wciąż silniejszą od wielu ekip w Serie A. Dodatkowo na Atleti Azzurri topowe ekipy gubiły punkty solidarnie w ubiegłym sezonie, a sama Roma nie wygrała tam od 3 lat. Inną sprawą jest, że Roma grała słabo i samo zwycięstwo było nieco szczęśliwe. W sobotę z Interem sprawdzimy, ile są te dwie ekipy warte. O ile kadrowo jestem spokojny, to jednak ławka trenerska to spory atut mediolańczyków. Obawiam się tego meczu również ze względu na brak zdrowego PO.


Forza Roma
Inter1908Mediolan

Interista
Interista
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 13:59

pablo1503 pisze:
Inter1908Mediolan pisze:Co to za porówniania? Chłopie weź się nie ośmieszaj. W napadzie mamy jeszcze Edera i Joveticia, pomoc to Gagliardini, Valero, Mario, Vecino i Brozović
Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Kolega Milanista nie porównał ze sobą dwóch kadr, a porównał tegoroczne transfery na poszczególnych pozycjach. Chyba dość logiczne, że nie umieścił tam Brozovicia czy Gagliardiniego.
Czytanie ze zrozumieniem czy brak wiedzy na temat Interu? Już w zeszłym sezonie grał dla Interu więc jaki to jest transfer?


Inter1908Mediolan

Interista
Interista
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:01

gpl88 pisze:
Inter1908Mediolan pisze:Zjadacie nas w każdej formacji? Wytłumacz mi czemu tak jest, na jakiej podstawie sądzisz, że wasi zawodnicy są lepsi od naszych, którzy przyszli? To jest idiotyczne twierdzenie. Co mnie obchodzi, że Valero za 2 lata odejdzie na emeryturę, skoro on ma robotę zrobić na teraz, a nie na później. Do tego przyszedł za 5 mln i debiut miał rewelacyjny. Obronę może macie lepszą, ale jestem przekonany, że nasze skrzydła jak i pomoc i napad są dużo lepsze. Zresztą przyjdę tutaj za 5-10 kolejek i zobaczymy, kto miał rację ;)

Wracając do noname'ów. Czemu Skriniar to noname, a Conti to już uznane nazwisko? Na jakiej podstawie tak sądzisz, skoro słowak miał rewelacyjny sezon i przyszedł tylko za 11 mln, a nie 23 jak twierdzisz. Często wypowiadacie się o Interze, a nie macie pojęcia co się dzieje w klubie. Do tego chaos u nas w klubie podczas gdy wy dajecie gówniarzowi 6 mln i dajecie się szantażować by pozyskać starszego Donnarumme dając mu 1,5 mln. I wy się nazywacie Milanem? Nie ośmieszajcie się. Byle dzieciak wami może kierować.

Skriniar za 23 a Caprari za 12 mln w drugą stronę co daje tylko 11 mln. Zobaczysz, że Inter skończy wyżej niż milan, mamy zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych, a dla nas mercato na pewno się nie skończyło. Mówisz, że my przepłaciliśmy za Dalberta, a sami daliście za średniaka Silve 38 mln. Jesteś zwykłym hipokrytą plującym jadem i tyle w temacie. Jeżeli wyceniacie 16 bramek w lidze portugalskiej na 38 mln to gratuluję.
Człowieku naucz się czytać ze zrozumieniem bo mi się znudzi zaraz pisanie do ściany. O zjadaniu w każdej formacji mówiłem o tych KUPIONYCH GRACZY.
g88 pisze: W transferach przychodzących was zjadamy w każdej formacji, co nie oznacza że tak jest w podstawowych 11-stkach.
Donnarumme Ci wyjaśniłem w poprzednim wpisie. Jak Ty sobie tak kwoty transferu liczysz to Bonucci przyszedl za 30 bo za MDS dostaliśmy 12. To tak nie działa, daliście 23 a to dużo.
Silvy nie skomentuję, ogladnij 1-2 mecze (polecam ostatni z LE gdzie strzelił 2 bramki) i zobaczysz dlaczego jest wart tych 38mln.
Ale oddaliśmy przeciętniaka za 12 mln i to się liczy
Donnarumme wyjaśniłeś, ale jego brata już nie. To jest wstyd, że dajecie się manipulować byle gówniarzowi i tutaj nie chodzi o to ile na nim zarobicie, bo zawsze klub jest ponad zawodnikami. Ale to Inter ma chaos w drużynie i zarządzie i mówi to kibic milanu, który nawet nie obejrzał wczorajszego spotkania. Zresztą po co ja z tobą dyskutuję, nawet jakbyśmy wygrali 7-0, to byś nie zauważył tego :)
Poza tym czy 38 mln za Silve to dużo? Odpowiedz szybko, bo według mnie przepłaciliście mocno i to za zawodnika, który miał problem, ze strzelaniem goli przeciwko najlepszym drużynom w Portugalii, bo nie lidząc Bragi, Sportingu i Benfiki, to ciężko powiedzieć by reszta ligi była jakimkolwiek rywalem.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2017, 14:03 przez Inter1908Mediolan, łącznie zmieniany 2 razy.


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:02

Inter1908Mediolan pisze:
pablo1503 pisze:
Inter1908Mediolan pisze:Co to za porówniania? Chłopie weź się nie ośmieszaj. W napadzie mamy jeszcze Edera i Joveticia, pomoc to Gagliardini, Valero, Mario, Vecino i Brozović
Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Kolega Milanista nie porównał ze sobą dwóch kadr, a porównał tegoroczne transfery na poszczególnych pozycjach. Chyba dość logiczne, że nie umieścił tam Brozovicia czy Gagliardiniego.
Czytanie ze zrozumieniem czy brak wiedzy na temat Interu? Już w zeszłym sezonie grał dla Interu więc jaki to jest transfer?
Samozaoranie :rotfl:


Inter1908Mediolan

Interista
Interista
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:03

gpl88 pisze:
Inter1908Mediolan pisze:
pablo1503 pisze: Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) Kolega Milanista nie porównał ze sobą dwóch kadr, a porównał tegoroczne transfery na poszczególnych pozycjach. Chyba dość logiczne, że nie umieścił tam Brozovicia czy Gagliardiniego.
Czytanie ze zrozumieniem czy brak wiedzy na temat Interu? Już w zeszłym sezonie grał dla Interu więc jaki to jest transfer?
Samozaoranie :rotfl:
Przedstawiłeś Pinamontiego jako transfer więc jakie samozaoranie? A ponoć przedstawiałeś transfery :). Ktoś tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:07

Inter1908Mediolan pisze: Ale oddaliśmy przeciętniaka za 12 mln i to się liczy
Donnarumme wyjaśniłeś, ale jego brata już nie. To jest wstyd, że dajecie się manipulować byle gówniarzowi i tutaj nie chodzi o to ile na nim zarobicie, bo zawsze klub jest ponad zawodnikami. Ale to Inter ma chaos w drużynie i zarządzie i mówi to kibic milanu, który nawet nie obejrzał wczorajszego spotkania. Zresztą po co ja z tobą dyskutuję, nawet jakbyśmy wygrali 7-0, to byś nie zauważył tego :)
Wyjaśniłem, jego brata uwzgledniłem w jego pensji 8mln (6,5 dla Gigio i 1,5 dla brata, który odejdzie razem z nim w razie transferu). Daliśmy się tylko po to żeby zarobić a to działanie dla dobra klubu. Przypominam, że wasi kibice po aferze z Icardim chcieli żeby spadał a teraz to dla nich Bóg...

I widzisz pudło, jakbyś czytał ZE ZROZUMIENIEM to byś widział, że napisałem wcześniej:
gpl88 pisze:Po 1 kolejce analizując grę to Inter pojedzie Romę bez mydła, choć wolałbym remis.
Co wyraźnie świadczy o tym, że mecz widziałem (oglądałem równolegle z Milanem).
Inter1908Mediolan pisze: Przedstawiłeś Pinamontiego jako transfer więc jakie samozaoranie? A ponoć przedstawiałeś transfery :). Ktoś tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)
Cytujesz post kogoś innego a miałeś na myśli Pinamontiego o którym on nie wspomniał....
Inter1908Mediolan pisze: Poza tym czy 38 mln za Silve to dużo? Odpowiedz szybko, bo według mnie przepłaciliście mocno i to za zawodnika, który miał problem, ze strzelaniem goli przeciwko najlepszym drużynom w Portugalii, bo nie lidząc Bragi, Sportingu i Benfiki, to ciężko powiedzieć by reszta ligi była jakimkolwiek rywalem.
g88 pisze:Silvy nie skomentuję, ogladnij 1-2 mecze (polecam ostatni z LE gdzie strzelił 2 bramki) i zobaczysz dlaczego jest wart tych 38mln.
Ehh szkoda słów.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2017, 14:12 przez gpl88, łącznie zmieniany 1 raz.


Inter1908Mediolan

Interista
Interista
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:11

gpl88 pisze:
Inter1908Mediolan pisze: Ale oddaliśmy przeciętniaka za 12 mln i to się liczy
Donnarumme wyjaśniłeś, ale jego brata już nie. To jest wstyd, że dajecie się manipulować byle gówniarzowi i tutaj nie chodzi o to ile na nim zarobicie, bo zawsze klub jest ponad zawodnikami. Ale to Inter ma chaos w drużynie i zarządzie i mówi to kibic milanu, który nawet nie obejrzał wczorajszego spotkania. Zresztą po co ja z tobą dyskutuję, nawet jakbyśmy wygrali 7-0, to byś nie zauważył tego :)
Wyjaśniłem, jego brata uwzgledniłem w jego pensji 8mln (6,5 dla Gigio i 1,5 dla brata, który odejdzie razem z nim w razie transferu). Daliśmy się tylko po to żeby zarobić a to działanie dla dobra klubu. Przypominam, że wasi kibice po aferze z Icardim chcieli żeby spadał a teraz to dla nich Bóg...

I widzisz pudło, jakbyś czytał ZE ZROZUMIENIEM to byś widział, że napisałem wcześniej:
gpl88 pisze:Po 1 kolejce analizując grę to Inter pojedzie Romę bez mydła, choć wolałbym remis.
Co wyraźnie świadczy o tym, że mecz widziałem (oglądałem równolegle z Milanem).
Inter1908Mediolan pisze: Przedstawiłeś Pinamontiego jako transfer więc jakie samozaoranie? A ponoć przedstawiałeś transfery :). Ktoś tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)
Cytujesz post kogoś innego a miałeś na myśli Pinamontiego o którym on nie wspomniał....
Afera to za duże słowo
2 gole z amatorami mają mnie przekonać czemu jest wart 38 mln, a genialne sparingi + rewelacyjny debiut z Violą nie są wystarczające by przekonać kogoś do Skriniara? Hipokryzja


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:16

Inter1908Mediolan pisze: Afera to za duże słowo
2 gole z amatorami mają mnie przekonać czemu jest wart 38 mln, a genialne sparingi + rewelacyjny debiut z Violą nie są wystarczające by przekonać kogoś do Skriniara? Hipokryzja
Widzisz problem w tym, że Skriniara widziałem w akcji a Ty Silvy nie i komentujesz w oparciu o przeciwnika. 7 bramek w 11 meczach o stawkę w kadrze Portugalii gdzie gra się na Ronaldo. Zobacz sobie jak strzelił 2 gola choćby w LE. Zobacz sobie jak się porusza na boisku, dochodzi do sytuacji, jak mocno się trzyma na nogach, przepycha obrońców, jaką ma technikę i wtedy porozmawiamy.


Skriniar zaliczył solidny występ, rewelacyjny by był jakby grał tak przeciwko Juve a nie Simeone czy Babacarowi... Nigdzie nie napisałem, że Skriniar jest słaby, solidny ligowiec ale moim zdaniem w porównaniu z choćby Musacchio (5mln tańszy) jest przepłacony.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2017, 14:27 przez gpl88, łącznie zmieniany 1 raz.


Inter1908Mediolan

Interista
Interista
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:24

Zmartwie cie i powiem ci ze go widzialem w akcji i on niczego rewelacyjnego na pewno nie pokazal. A co do Skriniara to bedzie genialny transfer.


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:29

Inter1908Mediolan pisze:Zmartwie cie i powiem ci ze go widzialem w akcji i on niczego rewelacyjnego na pewno nie pokazal. A co do Skriniara to bedzie genialny transfer.
No jasne, znasz się lepiej na piłce od wielokrotnego zdobywcy Złotej Piłki Cristiano Ronaldo, który twierdzi, że Silva będzie jego następcą :prochno:

Na koniec sezonu pogadamy kto był lepszym transferem.


Dż0ki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 23 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:40

Milanista vs Interowiec na forum Juve? wtf? :smile:
Juve na koniec sezonu Was pogodzi panowie ;)


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 14:46

Dż0ki pisze:Milanista vs Interowiec na forum Juve? wtf? :smile:
Juve na koniec sezonu Was pogodzi panowie ;)
Juve raczej pogodzi wszystkich, w przeciwieństwie do "mistrzowie nadchodzą" ja znam nasze miejsce i o co walczymy. Zadowoli nas nawet 4 lokata, byle przed interem.

A kolega z interu tak przejął się dyskusją, że aż znalazłem się w dyskusji na SB na stronie interu :D no to kolego czekam aż mnie wyjaśnisz jak to zapowiedziałeś bo póki co pokazałeś jedynke brak umiejętności czytania ze zrozumieniem a nie merytoryczną dyskusję.


pelson

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2015
Posty: 17
Rejestracja: 12 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2017, 16:09

gpl88 pisze:A kolega z interu tak przejął się dyskusją, że aż znalazłem się w dyskusji na SB na stronie interu :D no to kolego czekam aż mnie wyjaśnisz jak to zapowiedziałeś bo póki co pokazałeś jedynke brak umiejętności czytania ze zrozumieniem a nie merytoryczną dyskusję.
Proszę bardzo, widać kolego na jakim poziomie jesteś skoro nawet w klawiature Cię szczypie, żeby shifta przytrzymać.
gpl88 pisze: To wszystko wygląda na wielki chaos i łapanie się brzytwy a nie przemyślane ruchy.
Tak na chłopski rozum. Chińczycy u Nas przejmują klub, spłacają długi, co mercato wykładają pieniądze i uzupełniają drużynę(wiadomo były wpadki jak Kondogbia, nie będę tego kwestionował), zostawiają najlepszych graczy w drużynie, mimo wysokich ofert z Angli. Krok po kroku poprawiają finansową sytuację, a teraz zatrudniają bardzo dobrze obytego z calcio trenera. Ok , u nas chaos.

Milan - pieniądze pożyczane na bardzo wysoki procent, wymienienie całego składu w jedno okienko. To co teraz to jest zlepka zawodników, na pewno nie pod wizję trenera, bo to nie jest Football Manager, żeby sobie to w ten sposób ułożyć i ściągnąć 10 idealnych pod Twoją wizję dostępnych na rynku zawodników. Ok to jest mądre zarządzanie drużyną , projekt - Scudetto jak nie teraz to za rok. Powodzenia :ok:
gpl88 pisze:Zresztą łap porównanie, kto zrobił mądrzejsze (weź pod uwagę stosunek ceny do klasy zawodników) i odpowiedz sobie sam:
Obrona
Skriniar, Dalbert, Cancelo vs Rodriguez, Conti, BONUCCI, Musacchio
Pomoc
Vecino, Valero vs Biglia, Kessie, Calhanoglu
Atak
Pinamonti vs Silva, Kalinic, Borini
Jeśli na podstawie pierwszej kolejki już jesteś w stanie stwierdzić, kto zrobił lepsze transfery to jesteś na prawdę zabawny :)
gpl88 pisze:Conti a Skriniar to raz, że inne pozycje a dwa że Andrea to odkrycie sezonu, o Skriniarze usłyszałem jak go kupiliście a to o czymś swiadczy.
Świadczy to o tym, że jeśli nie słyszałeś o Skriniarze to znaczy, że jesteś niedzielnym kibicem calcio i daj sobie chłopaku już spokój.
gpl88 pisze:Silvy nie skomentuję, ogladnij 1-2 mecze (polecam ostatni z LE gdzie strzelił 2 bramki) i zobaczysz dlaczego jest wart tych 38mln.
Nie no zabawny jesteś, strzelenie dwóch bramek ogórom na poziomie Niecieczy to dla Ciebie wystarczające osiągnięcie, aby wiedzieć, że ten transfer wypali? :co?: Calcio zweryfikuje.

Podsumowując, gramy dobrą 1 kolejkę, Fiorentina już w 15 minucie meczu pogodzona ze swoim. Kapitalny debiut Vecino-Valero, zwłaszcza drugi niesamowity. Widać w końcu poukładaną grę i Spal widać, że na robocie nie wymięka. Czekam na dalszy ciąg z wielką niecierpliwością, ale jestem w stanie stwierdzić, że w tym sezonie powalczymy.

Czeka nas jeszcze transfer Schicka i na pewno jakiegoś ŚO, Cancelo dziś po testach.


Zablokowany