Sezon 2017/18

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 13:40

Shadow Marshall pisze:Odwołanie meczy to bzdura. Ludzie umierają codziennie, a z całym szacunkiem dla piłkarza - wybitny nie był. Nieszczęścia przytrafiają się ludziom codziennie. Minuta ciszy przed meczem i będzie ok.

A to trzeba być wybitnym piłkarzem zeby okazać odrobine szacunku? Weź idź troluj gdzie indziej i okaż człowieku odrobinę empatii.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 13:43

Widać konsekwencje - ludzie umierają setkami w katastrofach - minuta ciszy. Tu facet umiera we śnie...wszystko odwołane.
Nie troluje tylko ciężko mi uznać tą internetową wrażliwość za prawdziwą i "wielki smutek" wszystkich dookoła.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 13:54

Shadow Marshall pisze:Widać konsekwencje - ludzie umierają setkami w katastrofach - minuta ciszy. Tu facet umiera we śnie...wszystko odwołane.
Nie troluje tylko ciężko mi uznać tą internetową wrażliwość za prawdziwą i "wielki smutek" wszystkich dookoła.
Nagle umiera "aktywny" kapitan jednej z najpopularniejszych włoskich drużyn, reprezentant kraju, zawodnik który rozegrał w serie a prawie 300 meczy. W takich momentach piłka nożna i wynik kolejnego meczu nie ma najmniejszego znaczenia. Przełożenie kolejki to obowiązek z szacunku dla kolegi po fachu i jego rodziny.
Minuta ciszy, ta...Na pewno by wystarczyła, szczególnie dla piłkarzy Fiorentiny, którzy rano w hotelu przed meczem znaleźli swojego martwego kapitana. No bo w końcu przecież nie był wybitny, to takiego aż tak nie żal, nie?


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 14:02

Shadow Marshall pisze:Widać konsekwencje - ludzie umierają setkami w katastrofach - minuta ciszy. Tu facet umiera we śnie...wszystko odwołane.
Nie troluje tylko ciężko mi uznać tą internetową wrażliwość za prawdziwą i "wielki smutek" wszystkich dookoła.
Wybacz ze posłużę sie łopatologicznym przykładem ale dla mnie to logiczne ze gdy umiera ktoś ze środowiska które znasz, jest ci w jakiś sposób bliskie to wyrażasz żałobę, na wiele sposobów. Ten człowiek należał do rodziny calcio, czy go lubiliśmy osobiście czy nie to jest kwestia drugorzędna, ale w tym świecie pozbawionym empatii gdzie jeden człowiek nasra drugiemu do talerza za pieniądze gest w postaci odwołania meczy jest wyrazem szacunku.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 14:16

Minuta ciszy i kopmy dalej piłkę? Żartujesz sobie.

Ja nie byłbym w stanie grać, gdyby mój kolega z drużyny umarł.. kolega z którym dziennie trenuje i gram co mecz.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 14:44

Dokładnie. Poza tym Astori był reprezentantem kadry. Już widze jak jego przyjaciele z reprezentacji i z boiska po odbębnieniu minuty ciszy biegają za dmuchaną szmatą jak gdyby nigdy nic, skupiają się na meczu mając w pamięci że kilka godzin wcześniej zmarł niespodziewanie ich dobry przyjaciel.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2018, 22:02

oczywiście jestem za przełożeniem kolejki i dobrze, że tak się stało, ale załóżmy czysto hipotetycznie, że za tydzien (czy za miesiąc) znowu jakiś włoski piłkarz odejdzie..(oby NIE), to już chyba nie przełożą meczów prawda? bo nawet ponoć nowy termin na tą odwołaną koleję trudno znaleźć.

ps. ale kurcze teraz jechać na mecze to duże ryzyko, jak nie śnieg, to może przydarzyć się coś takiego jak dziś. Czytałam na stronie Milanu, że wiele kibiców zawiedzionych, bo specjalnie przyjechało z Polski na derby Mediolanu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 20:51

Od nowego sezonu zmiany : https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... ia/0m37smm
O ile z okienkami fajnie, to ja nie jestem zwolennikiem tej gry w święta i okolicach świąt i to co 3 dni a potem 3 tygodnie wolnego by po tym znowu terminarz był zawalony ;/ Poza tym pewnie sami gracze woleliby wolne święta niż inny termin.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 20:53

AdiJuve pisze:Od nowego sezonu zmiany : https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... ia/0m37smm
O ile z okienkami fajnie, to ja nie jestem zwolennikiem tej gry w święta i okolicach świąt i to co 3 dni a potem 3 tygodnie wolnego by po tym znowu terminarz był zawalony ;/
Te zmiany są z dupy. Zamykanie okienek jest niedorzeczne. Granie w święta? Anglia tak gra, a nie sorry oni już nie chcą wtedy grać, sami Włosi przejmą te terminy. W ogole to do tak radykalnych zmian nie potrzeba jakiejś akceptacji ze środowisk klubów w Serie A ? Mieli wyleczyć włoski football, a to jest kierunek małpiego gaju.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 21:53

Co za bezsens, cała Europa będzie miała jeszcze 2 tygodnie na negocjacje i dogadywanie się, a u nas będzie już po ptokach :doh:


#AllegriOut
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2018, 23:24

Co wy tak jęczycie? Marotta i tak w lipcu dokonuje głównych strzałów. Potem w sierpniu następuje flauta, przedłużające się mercato, które tylko powoduje spięcie w mózgu Szalonookiego skutkujace tym, że ostanich dniach pozyskuje takie odpady jak Hernanes czy Lord Bendtner.
Dla mnie sytuacja jest jasna, kadra skompletowana, liga rusza i przez te dwa tygodnie żaden szejk nie jest w stanie nikogo od nas podkupić w ostatniej chwili. Jak dla mnie zmiana ze skróceniem okienka na plus.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 08:21

jarmel pisze:Co za bezsens, cała Europa będzie miała jeszcze 2 tygodnie na negocjacje i dogadywanie się, a u nas będzie już po ptokach :doh:
Nie cała. Anglia też skraca :) i zapewne nie będą ostatni, bo po zeszłym okienku głośno było o tym, że większość lig patrzy przychylnie na takie zabieg.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 09:36

Ivory pisze:przez te dwa tygodnie żaden szejk nie jest w stanie nikogo od nas podkupić w ostatniej chwili.
A to nie jest tak, że przy zamkniętym okienku nadal można sprzedawać, tylko nie kupować?


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 10:17

Ivory pisze:Co wy tak jęczycie? Marotta i tak w lipcu dokonuje głównych strzałów. Potem w sierpniu następuje flauta, przedłużające się mercato, które tylko powoduje spięcie w mózgu Szalonookiego skutkujace tym, że ostanich dniach pozyskuje takie odpady jak Hernanes czy Lord Bendtner.
Dla mnie sytuacja jest jasna, kadra skompletowana, liga rusza i przez te dwa tygodnie żaden szejk nie jest w stanie nikogo od nas podkupić w ostatniej chwili. Jak dla mnie zmiana ze skróceniem okienka na plus.
szkoda tylko, że wszyscy kojarzą Hernanesa, a nie pamiętaja że Alex Sandro przyszedł 10 dni przed zamknięciem okienka transferowego. Pewnie gdyby zamykało się wczesniej skończylibysmy na Siqueira.
DonPatch pisze:A to nie jest tak, że przy zamkniętym okienku nadal można sprzedawać, tylko nie kupować?
Oczywiście, że jeśli klub otrzyma ofertę za Dybale 22 sierpnia z PSG to jak najbardziej możliwa jest jego sprzedaż. Tyle by było na temat zamkniętego składu. To nie jest przepis zabezpieczający przed sprzedazami to jest przepis ograniczający kupowanie, kupowanie o które coraz ciezej w Serie A.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 11:01

Niektórzy widzę nadal żyją w przekonaniu, że transfer to kwestia dni czy godzin a nie kwestia miesięcy.

To, że plotki pojawiają się na ostatniej prostej, nie znaczy wcale, że nic nie dzieje się wcześniej.


Zablokowany