Serie A: MERCATO 2017

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 22:17

Cabrini_idol pisze:
Il Fenomeno pisze:
Pojawiły się informacje dzisiaj również że Inter dogadał się z Di Maria (7.5 na rękę) i teraz muszą dogadać się z PSG
To ciekawe ile krzyknie podwyżki gwiazda Icardi :whistle: . No no od razu kominy płacowe. :hellyes:

Czyli jak Di Maria z marszu dostanie 7,5 czyli tyle ile najlepiej opłacany piłkarz Serie A (Igła) to ciekawe ile będą wołać następni piłkarze zmierzający ku Mediolanowi. No tak ale kto bogatemu zabroni.

A ja słyszałem dzisiaj, że alternatywą ma być Papu Gomez z Atalanty i tak obstawiam. Di Maria jest poza zasięgiem Mediolanu.
Papu Gomez również wątpię, że chciałby iść do Interu. W końcu to sportowy regres. Rezygnacja z walki o europejskie puchary w zamian za juanu? Jakoś wątpię. Zresztą aktualnie Atalanta raczej się wzmacnia niż rozsprzedaje, w odróżnieniu od Interu.


Pango1987

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2017
Posty: 36
Rejestracja: 03 maja 2017

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 22:37

No ale o co ci chodzi jaki regres? Di Maria zaraz przychodzi do nas, dogadal sie co do 7,5 mln € za sezon a w Juventusie co? Berna not for sale, douglas costa odpada przez danilo a Lotito nie chce puscic kejty i czyje na wierzchu?


pozdro allesandro1977 i złodziej pieniędzy kabryni_idol
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 22:57

Pango1987 pisze:No ale o co ci chodzi jaki regres? Di Maria zaraz przychodzi do nas, dogadal sie co do 7,5 mln € za sezon a w Juventusie co? Berna not for sale, douglas costa odpada przez danilo a Lotito nie chce puscic kejty i czyje na wierzchu?
Sądzę, że Mistrza Włoch, a nie zdobywcy zaszczytnego 7 miejsca;) przejście z Atalanty do Interu to regres sportowy, przykro mi (choć w sumie jednak nie), ale to fakt. Atalanta skończyła sezon na 5 miejscu, czyli o dwa wyżej niż Inter, dodatkowo to ona będzie reprezentować włoską ligę w europejskich pucharach, a nie chińska podróbka.

Co do Di Marii, testy rozumiem przejdzie razem z Jamesem;)?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 lipca 2017, 22:59

Spoko, Lotito się ugnie bo blokuje mu mercato a sam Lotito przeznaczył na transfery 15 mln :prochno:
Z tym składem Serie A wygramy, w LM następny finał ( przegrany ) za ileś tam lat może znowu będzie a w przyszłym roku Keita przyjdzie za darmo ;)
Bernadeschi not or sale ? Podobno tak i mam dzieję, że tak zostanie bo w przeciwieństwie do moich kolegów tutaj nie jestem jego fanem i nigdy nie byłem :)


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 17:52

Kalinic zakomunikował Fiorentinie, że chce odejść do Milanu - SKY
http://www.football-italia.net/105236/k ... milan-move

A po co on tam ?


Mam wrażenie, że Milan po prostu kupuje, nie myśli po co, tylko kupuje.

Wszyscy podniecają się Turkiem za 25 mln. Spoko szybko im przejdzie jak zobaczą na własne oczy jaki to MEGA leń i jak szybko biega :prochno:


Obrazek
Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 18:15

Cabrini_idol pisze:Kalinic zakomunikował Fiorentinie, że chce odejść do Milanu - SKY
http://www.football-italia.net/105236/k ... milan-move

A po co on tam ?


Mam wrażenie, że Milan po prostu kupuje, nie myśli po co, tylko kupuje.

Wszyscy podniecają się Turkiem za 25 mln. Spoko szybko im przejdzie jak zobaczą na własne oczy jaki to MEGA leń i jak szybko biega :prochno:
Zgadzam się, że Kalinic jest absolutnie zbędny. Tym bardziej za 30 mln, które chce Fiorentina.

Milan nie myśli? :facepalm:

Brakowało im środkowego obrońcy, to wzięli Musacchio. Na lewej stronie grała sierota "Nowy Maldini", wzięli Rodrigueza. Pomoc najsłabszą formacją? Wzięli Kessiego i Calhanoglu. Lepiej było grać Polim i Montolivo. Bacca odchodzi więc potrzebny był nowy, w marę młody napastnik, nie kosztujący
80-100 mln (Morata, Belotti) - wzięli A.Silve. Abate łapie dość częste kontuzje, Calabria to melodia przyszłości, więc negocjowany jest transfer Contiego. Gdzie ty tu widzisz brak pomyślunku i kupowanie na pałę? Milan uzupełnia miejsca w składzie, gdzie szło najgorzej. I na pewno nie wszyscy odpalą, ale część z tych zawodników na pewno będzie wiodącymi postaciami rossonerich w przyszłym sezonie.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 18:52

Mnie się ta polityka Milanu podoba. Przypomina mi to początki Marotty w Juve. Bida wszędzie, więc co roku sprowadzano po kilku graczy, tak aby w miarę możliwości wzmocnić zespół całościowo na każdej pozycji. Kupno dwóch zawodników po 70-80 mln nic tu by nie zmieniło. Milan ma o tyle lepiej, że ma o wiele więcej hajsu do wydania (my wychodziliśmy prawie na zero ;) ), z tym, że Milan ma za orzeciwnika nas, czyli bardzo mocne Juve i 1-2 okienka niczego tutaj nie zmienią w kontekście kandydata do scudetto. Ale o top 4 mogą zawalczyć. Jak się nawet nie uda w tym roku, to za dwa lata o podium byłbym spokojny, jeśli dalej taka kasa będzie się sypać. Dla nas to też dobrze, bo atrakcyjność ligi wzrośnie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 18:59

Tutaj się zgodzę, jeśli Milan nie awansuje do LM i nadal Chińczycy będą inwestować i sypać kasą to prędzej czy później to się uda. Ale czy na pewno ? Tego nie wiem.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 19:02

Też jestem zdania, że Milan robi to co robiło Juve po przejęciu sterów przez Agnellego. Polityka Milanu jest przemyślana i to powinno zaprocentować. Milanowi jak najbardziej życzę LM w przyszłym sezonie co dla interu, który z całą pewnością się nie załapie będzie plaskaczem w ryj :prochno:


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 19:15

@MRN

Nie mamy co liczyć na przegonienie Interu w przyszłym sezonie, po tym jak kupią Di Marię, Vidala, Nainggollana, Sancheza to będą "nadchodzić mistrzowie" :rotfl:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 19:21

gpl88 pisze:@MRN

Nie mamy co liczyć na przegonienie Interu w przyszłym sezonie, po tym jak kupią Di Marię, Vidala, Nainggollana, Sancheza to będą "nadchodzić mistrzowie" :rotfl:
Obu nie kupią. Vidal jest alternatywą Belga...

:prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 20:05

No tak, sprowadziliście mnie do parteru bo ta nienawiść do gorszej części Mediolanu przesłoniła mi prawdę :redface:
inter jak kupi Di Marię, Nainggollana, Sancheza, Manolasa, Jamesa, Dembele i jeszcze Donnarumma przyjdzie na bramkę to będzie mega paka. O scudetto możemy zapomnieć a Milan o LM.
w końcu "uwaga - miszczowie nadchodzą" :rotfl:
No i jeszcze Spaletti - to będzie futbol na tak bo przecież De Boer, Pioli to szkoleniowcy o kant dupy rozbić, z takim potencjałem inter już w minionym sezonie powinien być co najmniej "wicemiszczem". No i jeszcze ten Fassone, wywalili go bo co on takiego narobił, kozioł ofiarny musiał być :hellyes:


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2017, 21:06

Corvino powiedzial:
- Bernardeschi dostal dobra oferte z Fiorentiny ale odrzucil
- Valero dogadal sie z Interem
- Kalinic nie na sprzedaz, a zaraz slowa Kalinica dla SKY ze jego przygoda z Fiorentina dobiegla konca


Obrazek
Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 14:27

Ilicic w Atalancie za 5,5 banki, to dopiero ciekawostka.


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 05 lipca 2017, 15:01

Ciro85 pisze:Ilicic w Atalancie za 5,5 banki, to dopiero ciekawostka.
Ja mam lepszą, Sabatini poleciał do Monachium po Vidala i Costę :prochno:


ODPOWIEDZ