Bilety na finał LM

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
JuventinoBelgium

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2014
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2014

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 00:17

Witam wszystkich, mam pytanie odnosnie biletów na finał ligi mistrzów, mieszkam sobie w UK a Juve potrzebuje tylko dwumeczu, zeby zagrać w finale w Cardiff, zobaczyć na zywo finał ligi mistrzow gdy gra w nim klub, ktory kochasz i kibicujesz mu od ponad 20 lat to chyba marzenie kazdego z nas, ale mam wątpliwosci, czy bedzie mozlowosc zakupienia biletów na ten mecz, czy ktos z Was móglby mi dać jakies wskazówki gdzie szukac? Bo przyzam, ze jestem w tej kwestii laikiem


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2017, 08:46

Bilety obecnie sięgają już 5000 tysięcy zł na stronach ze sprzedażą biletów. Może być ciężko.



5000 tysięcy zł... :ahsisi::smile: /Vanquish


Obrazek
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2017, 21:20

Trochę może nie ten temat, ale szkoda zakładać nowy. Otóż trafiło na mnie w losowaniu biletów (3 sztuki) na Superpuchar Real- ManUtd. Problem w tym, że nie za bardzo chce mi się latać przez pół Europy, do Macedonii na mecz drużyn, które średnio mnie interesują. Bilety z tego co wiem są imienne, a mój brat kibic Realu leci tam na 100%. I tutaj pojawia się pytanie czy jeśli odsprzedam ten bilet, to czy ta osoba ma szanse wejść na nie swoje nazwisko lub zmienić dane przypisane do tego biletu?


ODPOWIEDZ