Gaucci kupuje napastnika - kobietę!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:15

Jest białowłosą Norweżką, ma 22 lata i dobrze gra w piłkę nożną. Wymienia się ją jako jedną z kandydatek do gry w Serie A! – informuje „SuperExpress”.

Prezes włoskiej Perugii, Luciano Gaucci, znany z tego, że ściągnął do zespołu syna libijskiego przywódcy Muammara Kaddafiego, chce zatrudnić w nim także kobietę – Solveig Gulbrandsen. Najpierw mówił o Szwedce Hannie Ljungberg, teraz wymienia też Gulbrandsen.

Moze ma ktos zdjecia :wink:


srali muszki będzie wiosna
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:47

Ta kobieta chyba nie wie co robi. Przeciez ją tam znokautują, np. twardo grajacy obrońcy Juve :)


Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 22:19

a może to transwestyta??????????....a tak poza tym to kobiety moga grac w lidze meskiej ?????????? glupota, naprawde.....to ja ide zapisac sie do WKS Wroclaw nie ma co... :twisted: :twisted: :evil: :twisted: :twisted: :wink:


Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore...bianconeri si nasce, bianconeri si muore.....
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 22:22

Stary ona zwykła kobiecina a oni byki z marsa jak myślicie kto kogo stratuje??? Ale może sie okazać że będzie ogrywała najlepszych!!!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 02:28

Taaa....a potem się zaczną oskarżenia o seksizm i molestowanie na boisku...."Bo on mnie obmacał przy rozgrywaniu rzutu rożnego ......"itp....Szkoda słów.... :evil:


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2003, 08:52

bardzo fajie będzie wyglądała zmiana kuszulek!!!!!!!! :D :D :D :D :D


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 23:56

fajnie:) przynajmniej bez dyskryminacji, a za rok juve kupi mnie i bedzie fajnie:)


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 00:17

Widze, że to twój pierwszy historyczny post:).
A na temat tej kobiety... dziewczyna chyba na serio nie wie w co się pakuje, ale to już jej sprawa...


@@@Łuk@sz@@@

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 września 2003
Posty: 4
Rejestracja: 22 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 11:15

jezeli kobiety beda grac razem z facetami w pilke to ja przezucam sie na kosza . Przeciez jezeli taka kobitka bedzie przy pilce to albo przejdzie cale boisko z ta pilką i strzeli bramke bo nikt jej nie bedzie chcial skrzywdzic albo dostanie jedna kose i zakonczy kariere. Rozumiem jeszcze ze sa siedziny to jeszcze ujdzie w tłumie ale nie pilkarki ktore razem z facetami kopia pilke.
FORZA JUVE


JUVE 4-ever
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:21

historyczny jak historyczny:) byle by bez profanacji:)


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 01:35

Nie no, jakby nie było ligi kobiecej to można by się pozastanawiać ale jak jest to przepraszam ale nie widzę kobiety w Serie A (ani żadnej innej) :evil: :evil: :evil:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 12:00

ale się uśmiałam he he he he h eh eh
Wiecie co ale jajca :D Ja też gram z facetami i co ?? sama jedna baba :D
i jest fajnie tylko że ja najwięcej kopie wsystkich :D i tylko są texty że bdybym była facetem to by był faul a tak to nie ma :D Poza tym nigdy się nie wymieniam koszulką tylko ze wzgląd na to, że ja gram w mojej pięknej koszulce z Alexem Nunem albo Wałdochem i poprostu bym ich nie oddała za ich brudne i przpepocone :D :D :D Pozatym ze mną chcą grać bo ja nie umiem :D :D
Ale wg. mnie to coś tu jest chwytem i jednym wielkim picem na wode. Ale za to uśmiałam się jak 150 :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 12:23

Maggie Del Piero pisze:ale się uśmiałam he he he he h eh eh
Wiecie co ale jajca :D Ja też gram z facetami i co ?? sama jedna baba :D
i jest fajnie tylko że ja najwięcej kopie wsystkich :D i tylko są texty że bdybym była facetem to by był faul a tak to nie ma :D Poza tym nigdy się nie wymieniam koszulką tylko ze wzgląd na to, że ja gram w mojej pięknej koszulce z Alexem Nunem albo Wałdochem i poprostu bym ich nie oddała za ich brudne i przpepocone :D :D :D Pozatym ze mną chcą grać bo ja nie umiem :D :D
Ale wg. mnie to coś tu jest chwytem i jednym wielkim picem na wode. Ale za to uśmiałam się jak 150 :D :D :D

Jezu Maggie to niesamowite!!! :lol: A wymieniła bys sie koszulka z Alexem??? :D Z chłopakami super się gra w piłe bo nigdy nie faulują babek :D A moze ta nowa chce rozpraszać przeciwnika!!!Hej a co z szatniami i prysznicem będzie miała osobny????Hahahaaha :wink: :wink: :wink:


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 12:32

Smieszne to wszystko.Ciekaw jestem jak to sie skonczy.zobaczymy...


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 12:44

Tak na pewno...
Nie ma jakiegoś przepisu co do płci piłkarzy :?:
A z resztą jak już to ktoś napisał, Montero lub ktoś inny całkiem przypadkiem :twisted: kose jej założy i je się odechce
:D :D


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
ODPOWIEDZ