Liga Mistrzów 2016/17

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2016/17

4. miejsce w fazie grupowej
1
1%
3. miejsce w fazie grupowej
1
1%
1/8 finału
5
3%
ćwierćfinał
15
10%
półfinał
41
28%
zwycięstwo
83
57%
 
Liczba głosów: 146
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 19:57

IV runda eliminacji Ligi Mistrzów przed nami, a tutaj dalej nie mamy tematu poświęconego rozgrywkom, które w tym sezonie są naszym celem nr 1 ;)

W tym roku przystępujemy do tych rozgrywek na 5. miejscu w rankingu UEFA: http://www.uefa.com/memberassociations/ ... kings/club

Losowanie fazy grupowej odbędzie się 25 sierpnia

Wiadomo już, że w 1. koszyku znajdą się: Juventus, Real, Barcelona, Bayern, Leicester, PSG, Benfica, CSKA Moskwa

W 2. koszyku: Atletico, Borussia D., Sevilla, Arsenal, Porto (o ile awansuje), Man City, Bayer L., Napoli., Basel (jeśli Porto nie awansuje)

W 3. koszyku m.in.: Tottenham, Dynamo K., Lyon, PSV, Sporting i reszta zależna od tego, kto awansuje (Monaco może znaleźć się już w 4. koszyku)

Kursy Bet-at-home przed ostatnią rundą eliminacyjną (chyba wreszcie nas doceniają):

Obrazek



Zdublowany temat usunięty /Vanquish


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 21:31

czyli według buków jesteśmy taką 4 siłą na świecie, cóż..kto by pomyślał jeszcze 5 lat temu? :redface:

dziwi troche fakt że zaraz za nami bliziutko plasuje się Manchester City, ja rozumiem Guardiola i te sprawy, ale wydaje mi sie ze w obecnym sezonie PSG może być silniejsze i to ich dałbym na te 5te pozycje.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 22:25

Ja osobiście typuje coś pomiędzy 1/8 a 1/4 CL, ale na pewno nie dalej z obecną kadrą. Z tego co widzę poproszę Arsenal - chce byśmy wygrali znów kimś z Anglii.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 22:42

Dość spory dystans w kursie między pierwszą trójką a Juventusem. Wydaje mi się, że Juve powinno być bliżej czołówki. MC to chyba tylko za sprawą nazwiska trenera jest tak wysoko. Ale kto wie może znowu pojawi się w finale nieoczekiwana drużyna, bo jednak Juventusu już do takiej nie można zaliczyć.

A jeśli chodzi o pytanie z ankiety to gdybym miał stawiać na to pieniądze to 1/2.

@wagner
Ciężko mi oceniać Atletico, bo wiadomo że to solidna drużyna ale kadra na papierze dupy nie urywa, a potem przychodzi co do czego i są w stanie wyjaśnić każdego (no oprócz Realu w LM :mad2: )
Do zakończenia ostatniego sezonu moim zdaniem wraz z Juve uzupełniają TOP5. Dwie kardy bez przesytu wielkich nazwisk, z budżetem mniejszym niż Real,Barca, Bayern a nawet inne drużyny w Europie. Sekret obu ekip tkwi w świetnych szkoleniowcach i taktyce. Juventus i Atletico to dla mnie bliźniacze ekipy pod tym względem. Tak jak swego czasu Borussia chociaż ich gwiazda świeciła krócej. Teraz Juventus kadrowo znacznie się wzmocnił i ma bardzo zbilansowany skład. Odejście Pogby tego nie zmienia i bez niego poradzicie sobie lepiej niż przypuszczacie. Zobaczycie. Kadrę macie być może najlepiej zbalansowaną obok Realu. Natomiast to co przemawia za Atleti to większe doświadczenie z klasowymi ekipami (i to grającymi różnymi stylami). I to jest moim zdaniem to co przesądziło, że jednak to oni wyeliminowali Bayern. Chociaż kadrowo IMO ich przewyższacie. Naprawdę brakuje Wam rywalizacji w serie A. Między innymi dlatego tak bardzo chciałbym żeby AC Milan powrócił na salony.

Co do LM to pierwszym celem na ten sezon powinno być wygranie grupy, co powinno zapewni lepszy start w fazie pucharowej.
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2016, 23:31 przez joy, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2016, 22:53

joy pisze:Dość spory dystans w kursie między pierwszą trójką a Juventusem. Wydaje mi się, że Juve powinno być bliżej czołówki. MC to chyba tylko za sprawą nazwiska trenera jest tak wysoko. Ale kto wie może znowu pojawi się w finale nieoczekiwana drużyna, bo jednak Juventusu już do takiej nie można zaliczyć.
A jak oceniasz Atletico? Dziwie się, że jeszcze nikt na to nie zwrócił uwagi. Na chłopski rozum powinni być przed nami i City.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 18:01

wagner pisze:
joy pisze:Dość spory dystans w kursie między pierwszą trójką a Juventusem. Wydaje mi się, że Juve powinno być bliżej czołówki. MC to chyba tylko za sprawą nazwiska trenera jest tak wysoko. Ale kto wie może znowu pojawi się w finale nieoczekiwana drużyna, bo jednak Juventusu już do takiej nie można zaliczyć.
A jak oceniasz Atletico? Dziwie się, że jeszcze nikt na to nie zwrócił uwagi. Na chłopski rozum powinni być przed nami i City.
Mnie też wydaje się, że Atletico po 2 finałach LM powinno być tuż za Barcą, Realem i Barceloną. Oni doskonale wiedzą, jak smakuje wyeliminowanie tych 3 drużyn z topu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 22:40

No to dogrywka w meczu uczestników Ligi Mistrzów 2016/2017 w meczu o Super Puchar.

Ten Ramos to jest niesamowity...

Odnoszę wrażenie że Real Madryt w tym sezonie nie będzie zachwycał.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 22:48

Znowu on...i znowu i 90+ minucie. Ale tu nie o tym.

Co do LM, to marzy mi się awans Legii do LM i wylosowanie jej w grupie :D Mielibyśmy wyjazd do Wawy :dance: Tak więc trzymać kciuki za Legię! :D


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 22:54

Wiesz Legia to mój drugi klub, po Juventusie - nie pasjonuje się nią tak jak Jyventusem, ale jako każdy (prawie) Warszawiak jestem (L)egionistą... Poza tym polskiemu klubowi zawsze kibicuje by się dostał - no chyba żeby trafił na Juventus lub na inna włoską ekipę - chyba ze inna włoską w finale, po awansie :D (tylko teoretycznie możliwe).
Też bym chciał Legia - Juventus - może by zgodę reaktywowali - wiem że Juventini z poza W-WA tego nie uznają. ;)

Edit: Carvajal jaki rajd... Ech ::/:

Edit2: Niestety :facepalm: znów Real Madryt coś wygrał :facepalm:... Kiedy my Cokolwiek wygramy?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 23:25

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Edit2: Niestety :facepalm: znów Real Madryt coś wygrał :facepalm:... Kiedy my Cokolwiek wygramy?
A teraz spójrz na swój post jeszcze raz i przeczytaj razem z sygnaturą.

Mam nadzieję, że w tym roku nie trafi nam się grupa śmierci w LM i wyjdziemy z pierwszego miejsca. Liczę co najmniej na półfinał.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 23:35

Zanosi się na to, że być może mamy jeszcze tylko dwa sezony na wygranie LM, a potem być może będzie już Europejska SuperLiga :whistle:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2016, 23:41

Kicek7 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Edit2: Niestety :facepalm: znów Real Madryt coś wygrał :facepalm:... Kiedy my Cokolwiek wygramy?
A teraz spójrz na swój post jeszcze raz i przeczytaj razem z sygnaturą.

Mam nadzieję, że w tym roku nie trafi nam się grupa śmierci w LM i wyjdziemy z pierwszego miejsca. Liczę co najmniej na półfinał.
W domyśle - Champions League. :D
Mam na myśli oczywiście coś z trofeów międzynarodowych. No ale żeby wygrać Super Puchar Europy, czy klubowe Mistrzostwo Świata - trzeba wygrać CL - no o to pierwsze to można i LE - ale chyba nie to nam się marzy...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 20:41

No to kciuki za Legię i mimo wszystko za Romę dziś, dla dobra włoskiej piłki :prochno:

No i Roma 1-0 do przodu, Monaco Glika też :ok:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 21:33

Żałosny klubik, który myśli jednocześnie o Champions League, i o sprzedaży Nikolicia do Hull. Tych letnich, zagranicznych wynalazków - lepiej nie komentować...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2016, 21:58

Nie no, 0-1 czyli co znów lipa - bo tym śmierdzi... Ech a marzyłem sobie kiedy Legia awansuje do CL - Juventus ją wygra (marzenia tylko.). W ogóle te Polskie kluby chyba nigdy nie powąchają CL. Fatalnie zarządzane. Ze sprzedażą kluczowych zawodników - jak już - to trzeba się wstrzymywać do zakończenia eliminacji CL.
Lucas87 i inni z poza W-Wa (najczęściej) pisze:Żałosny klubik..
Oj Boli was to, że to (L)egia miała zgodę z Juventusem, oj boli (tak, wiem że nie było jej - zaklinajcie rzeczywistość! :rotfl:)... Nas Warszawiaków nienawidzą w całej Polsce tudzież kibice Juventusu z innych miast nie mogą tego przeboleć. Żal mi was. Buahahahaha.

Jestem niby (L)egionistą (i kibicem Znicza Pruszków.) ale kocham wyłącznie Juventus!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany