Liga Mistrzów 2016/17

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2016/17

4. miejsce w fazie grupowej
1
1%
3. miejsce w fazie grupowej
1
1%
1/8 finału
5
3%
ćwierćfinał
15
10%
półfinał
41
28%
zwycięstwo
83
57%
 
Liczba głosów: 146
Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 10:57

Poulinho pisze:Już nie przesadzajcie z tym Balem ;) jest daleki od swojej optymalnej formy, ale to dalej jeden z najlepszych piłkarzy świata ;) oby bez kontuzji zarówno po jednej jak i po drugiej stronie, ten mecz ma być pięknym zwieńczeniem wspaniałego sezonu i najlepszym z możliwych widowisk.
Tu nawet nie chodzi o to, że Bale z jaką taką (nie mówiąc o dobrej) formą widział się w listopadzie, tu chodzi system gry. Z Bale'm wyjdziemy BBC czyli 433 a bez niego prawdopodobnie 442, który to system lepiej nam służy. Nie mówiąc już o tym, że prędzej na obronę Juve w stanie będzie wymyślić Isco niż Bale, który najlepszy jest w kontratakach (jak jest w formie).


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 12:35

Uefa podała, że Felix Brych poprowadzi finał.


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 12:40

Adrian27th pisze:Kibice Realu namiętnie świętują zywciestwo. Sposób w jaki się odnoszą do naszych barw jest naprawde żenujący.

Ich zdanie typu 'odprawilismy Bayern i Atletico, a oni tylko Barce i Monaco' przewija się co dwa posty.

Barca im wrzuciła 3, gdzie z nami w 180 nie potrafiła nic ustrzelić jest znacznie gorsza od Atletico (które notabene rozbiła w tym sezonie).
Nawet nikt z nich nie pisnie na temat drukenady jaką uprawiał sędzia w meczu z Bayernem.
Miałem się nie odnosić do tego postu, ale ostatecznie się odniosę. Tacy szczekacze są po obu stronach, po Waszej też. ;) Większość (tych normalnych) kibiców Realu podchodzi z szacunkiem do Juventusu, ba, ma go za minimalnego faworyta tego finału. A co do "drukarni" z Bayernem, też w większość tych samych kibiców jest zażenowana poziomem sędziowania tego ćwierćfinału, ale ta nagonka, że Real dzięki drukowi wyeliminował Bayern jest jeszcze bardziej żenująca niż samo sędziowanie Kasaiego, bo gówniane decyzje były także przeciwko Realowi. ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 13:04

Poprostu pisze:Uefa podała, że Felix Brych poprowadzi finał.
Tak na szybko znalazlem dwa mecze Juve z jego udzialem w ostatnim czasie. Wygrana z Porto na wyjezdzie i domowa z City.

Ktos ma szersze rozeznanie?


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 13:08

Wolf05 pisze:Tu nawet nie chodzi o to, że Bale z jaką taką (nie mówiąc o dobrej) formą widział się w listopadzie, tu chodzi system gry. Z Bale'm wyjdziemy BBC czyli 433 a bez niego prawdopodobnie 442, który to system lepiej nam sluzy.
Mam wrażenie, że więcej kłopotu Real może sprawić grając bez Bale'a i z taktyką 4-4-2. Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której Sandro i Mandzukic mają kłopoty z zatrzymaniem Walijczyka. Jak dla mnie najważniejsze dla Madrytu będzie postawa lini pomocy, przede wszystkim Modricia i Toniego i to w nich upatruje największe zagrożenie, te ich inteligentne podania. Kwestia postawy Casemiro tez bedzie bardzo waznym elementem, o ile rok temu rozplywalem się nad jego gra o tyle teraz rozczarowuje mnie swoją postawą, mecze które widzialem z jego udziałem w tym sezonie zawsze pozostawialy u mnie wrażenie przeciętnej gry, 2 świetne zagrania i 3 wtopy. O dziwo Ronaldo czy Benzemy się nie obawiam. Mocno wierzę w to, ze nasi obrońcy skutecznie ich zneutralizuja. Ale proszę traktować te słowa z dystansem bo tak naprawdę skupiam się na grze tylko naszej drużyny. Mam świadomość, ze jeśli zagramy swój football to finał wygramy i to nie dlatego, ze Real zagra słaby mecz, tylko my az tak dobrze. Bardzo odpowiada mi i bardzo bym chciał by to na Realu została skupiona cała presja. Dla Juve taka przerwa jaką ma Madryt po zakończeniu rozgrywek byłaby klopotem, ciekawe jak wpłynie na Królewskich.
Poprostu pisze:Uefa podała, że Felix Brych poprowadzi finał.
Przypomnę, że w tym sezonie wspomniany arbiter prowadził mecz z naszym udziałem (Porto - Juve 0:2) i zanotował dobre zawody
Ostatnio zmieniony 12 maja 2017, 13:14 przez wagner, łącznie zmieniany 2 razy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 13:10

W 2014 prowadził nam mecz z Atletico (przegrany 0:1) w fazie grupowej.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 14:32

Felix Brych sędzią finału Ligi Mistrzów w Cardiff !!

W tym sezonie sędziował nam zwycięstwo 2-0 z Porto na wyjeździe.


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 15:28

Z tego co czytałem Real nigdy nie przegrał meczu sędziowanego przez tego arbitra :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 15:47

Wolf05 pisze:Z tego co czytałem Real nigdy nie przegrał meczu sędziowanego przez tego arbitra :)
Z tego co wiem Real nigdy nie wygrał z Juventusem meczu sędziowanego przez tego arbitra :)


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 15:53

Czyli wychodzą karne :smile:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 16:40

szczypek pisze:
Wolf05 pisze:Z tego co czytałem Real nigdy nie przegrał meczu sędziowanego przez tego arbitra :)
Z tego co wiem Real nigdy nie wygrał z Juventusem meczu sędziowanego przez tego arbitra :)
:rotfl:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 20:30

Wolf05 pisze:Czyli wychodzą karne :smile:
Łudzisz się. Wychodzi 2-1 dla nas.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 12 maja 2017, 23:18

Tak się zastanawiam i ciężko mi sobie przypomnieć drużynę z taką jakością na ławce rezerwowych co Real. Macie jakieś typy? Swoją drogą w finale zagra i tak maksymalnie 14. Te półfinały były najnudniejsze i najbardziej jednostronne odkąd pamiętam, ale za to finał zapowiada się niesamowicie ciekawie bo spotykają się faktycznie 2 najlepsze ekipy w Europie na tę chwilę.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 02:08

Ja tak patrzę na poprzednie finały Juve i w sumie powinienem napisać o tym gdzieś w tematach historycznych. To, że Juve przegrało w 98' roku po golu ze spalonego to widziałem. Dzisiaj widziałem po wielu latach mecz z BVB, bo 20 lat temu jak widziałem to w ogóle go nie pamiętam. Brak karnego, nieuznany prawidłowy gol... Nie wiedziałem, że Juventus został tak ostro wyruchany przez sędziów. Szalenie będę się bał o błędy sędziowskie, szczególnie, że baboli nie brakuje i w tym sezonie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2017, 09:45

Push3k pisze:Ja tak patrzę na poprzednie finały Juve i w sumie powinienem napisać o tym gdzieś w tematach historycznych. To, że Juve przegrało w 98' roku po golu ze spalonego to widziałem
właśnie obejrzełam skrót tego meczu, nie wiedziałem, że wówczas był prawdopodbnie spalony. jescze szansa Davidsa w końcówce. jak widać to był pechowy finał, zresztą jak widać Juventus ogólnie nie ma szczęscia do finałów. Liczę, że teraz się to odwróci i los sprawi, że nawet z naszej strony przypadkowy gol i my wzniesiemy ten Puchar! Zasłużlismy na to :pray:


Zablokowany