Liga Mistrzów 2016/17

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2016/17

4. miejsce w fazie grupowej
1
1%
3. miejsce w fazie grupowej
1
1%
1/8 finału
5
3%
ćwierćfinał
15
10%
półfinał
41
28%
zwycięstwo
83
57%
 
Liczba głosów: 146
Vendetta1905

Chelsea Tifoso
Chelsea Tifoso
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2016
Posty: 39
Rejestracja: 26 grudnia 2016

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 11:49

Jeśli Mbappé strzeli bramki takiej defensywie, jaką ma Juventus to naprawdę wybitny talent.
Nie powiem uważałbym jeszcze na Falcao gość wraca do wielkiej formy błąd Conte że nie dał mu szansy dałby na pewno więcej niż Batshuyai.
– Jak to było ostatnim razem z Juventusem? 0:3? Lepiej idź do domu, odpocznij i skup się na Pucharze Króla – prowokował zawodnik Realu
Tak mówił Carvajal do Suareza w czasie El Clasico i bardzo dobrze się stało, że Messi im walnął w ostatnich minutach i bardzo bym chciał, żeby Atletico w końcu utarło nosa grającemu ostatnio na mega farcie Realowi tym bardziej jak on może tak mówić ja Bayern na Estadio Santiago Bernabeu jechał ich jak walec po ciepłym asfalcie i tylko dzięki sędziom Real gra dalej i tyle.
Liczę na ekipę Simeone w tym dwumeczu bardzo czas wyrównać rachunki i zrewanżować się za dwa przegrane finały z Realem.
Liczę na Griezmanna,Oblaka i kunszt taktyczny Simeone.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 11:55

dziś Monaco gra z PSG w półfinale Pucharu Francji.
– Ligue 1 ma priorytet. W drugiej kolejności liczy się dla nas Champions League. Dlatego będziemy oszczędzać najwięcej grających zawodników na sobotni mecz z Toulouse – przyznał Jardim.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 11:57

rammstein pisze:dziś Monaco gra z PSG w półfinale Pucharu Francji.
– Ligue 1 ma priorytet. W drugiej kolejności liczy się dla nas Champions League. Dlatego będziemy oszczędzać najwięcej grających zawodników na sobotni mecz z Toulouse – przyznał Jardim.
no właśnie oni grają dzisiaj z PSG w sobote z Toulouse i w środę z nami?
hardcorowy maraton.

hmm byłoby spoko gdyby PSG dzisiaj wygrało:P wpływ moralny


Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 12:26

Awizowany skład Monaco na dzisiejszy mecz z PSG (wg whoscored)
De Sanctis - Mbae Raggi Diallo Jorge - Bongiovanni N'Doram Muyumba Tirard - Cardona Germain

Totalna olewka ;] Kursy buków spadły do poziomu 1.20 na PSG.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 12:41

pytanie czy faktycznie oni tak celują w tą lige czy jednak to sciema i postawia wszystko na 1 karte i LM

w lidze 5 meczy z zespolami ktore albo sie bronia przed spadkiem albo nie graja juz prawie nie graja o nic z tego co widze.
mecz zalegly przewagi nad psg


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 12:43

Wiadomo, że na wygranie Ligi maja największe szanse i celują w mistrzostwo. Zdają sobie sprawię, że w LM czeka ich mecz z najlepsza obecnie drużyną w Europie a w ewentualnym finale kolejna :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 12:43

Zgodnie z tym co zakomunikował Jardim, że wystawi dublerów że względu na to, że ma zbyt krótką ławkę.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 13:43

Vendetta1905 pisze: Liczę na ekipę Simeone w tym dwumeczu bardzo czas wyrównać rachunki i zrewanżować się za dwa przegrane finały z Realem.
Liczę na Griezmanna,Oblaka i kunszt taktyczny Simeone.
Ja też liczę na Atletico, ale ostatnio delikatnie mówiąc okazale się nie prezentują. W lidze lipa, przez 1/4 LM w pewnym sensie przepchnięci (karny widmo).
ballack13 pisze:no właśnie oni grają dzisiaj z PSG w sobote z Toulouse i w środę z nami?
hardcorowy maraton.
My będziemy mieć jeden dzień odpoczynku więcej, w dodatku wystawimy na Atalantę zapewne kilku rezerwowych, oni w lidze nie mogą sobie na to pozwolić. Niby mamy wyjazd do Monaco, ale z Turynu to bliziutko i gracze tego nie odczują.
ballack13 pisze:pytanie czy faktycznie oni tak celują w tą lige czy jednak to sciema i postawia wszystko na 1 karte i LM
Byliby szaleńcami. Dawno mistrza w kraju nie wygrali, to gwarancja kolejnej LM, a w obecnej edycji europejskiego pucharu mają zdecydowanie najmniejsze szanse na wyraną, do tego dwumecz z najlepiej obecnie grającym w Europie Juventusem. LM traktują pewnie jako bonus, dadzą z siebie wszystko, ale na krajowym podwórku mają o wiele większe szanse i muszą sobie z tego zdawać sprawę. Decyzja o odpuszczeniu sobie Pucharu Francji jest na pewno rozsądna, ale w lidze takiego komfortu jak my nie mają.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 14:09

CavAllano pisze:
Vendetta1905 pisze: Liczę na ekipę Simeone w tym dwumeczu bardzo czas wyrównać rachunki i zrewanżować się za dwa przegrane finały z Realem.
Liczę na Griezmanna,Oblaka i kunszt taktyczny Simeone.
Ja też liczę na Atletico, ale ostatnio delikatnie mówiąc okazale się nie prezentują. W lidze lipa, przez 1/4 LM w pewnym sensie przepchnięci (karny widmo).
ballack13 pisze:no właśnie oni grają dzisiaj z PSG w sobote z Toulouse i w środę z nami?
hardcorowy maraton.
My będziemy mieć jeden dzień odpoczynku więcej, w dodatku wystawimy na Atalantę zapewne kilku rezerwowych, oni w lidze nie mogą sobie na to pozwolić. Niby mamy wyjazd do Monaco, ale z Turynu to bliziutko i gracze tego nie odczują.
ballack13 pisze:pytanie czy faktycznie oni tak celują w tą lige czy jednak to sciema i postawia wszystko na 1 karte i LM
Byliby szaleńcami. Dawno mistrza w kraju nie wygrali, to gwarancja kolejnej LM, a w obecnej edycji europejskiego pucharu mają zdecydowanie najmniejsze szanse na wyraną, do tego dwumecz z najlepiej obecnie grającym w Europie Juventusem. LM traktują pewnie jako bonus, dadzą z siebie wszystko, ale na krajowym podwórku mają o wiele większe szanse i muszą sobie z tego zdawać sprawę. Decyzja o odpuszczeniu sobie Pucharu Francji jest na pewno rozsądna, ale w lidze takiego komfortu jak my nie mają.
1 dzien przerwy to nic w porowanniu z tym ze oni graja takze dzisiaj.
natomiast i tak bym ich nie skreślał - przeciez sie nie położą na murawie czy nie wystawią rezerw na mecz z nami :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 14:18

ballack13 pisze: 1 dzien przerwy to nic w porowanniu z tym ze oni graja takze dzisiaj.
natomiast i tak bym ich nie skreślał - przeciez sie nie położą na murawie czy nie wystawią rezerw na mecz z nami :)
Niby tak, ale dzisiaj wychodzą na murawę rezerwą, więc nie do końca się to liczy. Nikt ich nie skreśla, to półfinał 1/2, ale mamy obowiązek awansować do finału.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 16:54

Mi się dzisiaj śniło, że graliśmy finał LM z Barcą, było 0:0 do 120 minuty, ale w rzutach karnych byliśmy bezbłędni a u rywali pomylił się Messi (widomo, że z Barcą nie zagramy finału, ale może ten sen oznacza, że będzie taki przebieg z Realem a w karnych pomyli się Ronaldo?), ależ była radość :D Mam nadzieję, że marzenie moje i tutaj wszystkich spełni się już 3 czerwca :pray:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 17:10

Wojtek pisze:Mi się dzisiaj śniło, że graliśmy finał LM z Barcą, było 0:0 do 120 minuty, ale w rzutach karnych byliśmy bezbłędni a u rywali pomylił się Messi (widomo, że z Barcą nie zagramy finału, ale może ten sen oznacza, że będzie taki przebieg z Realem a w karnych pomyli się Ronaldo?), ależ była radość :D Mam nadzieję, że marzenie moje i tutaj wszystkich spełni się już 3 czerwca :pray:
Nie sprawdzi się bo go opowiedziałes :prochno:


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 17:57

Wojtek pisze:Mi się dzisiaj śniło, że graliśmy finał LM z Barcą, było 0:0 do 120 minuty, ale w rzutach karnych byliśmy bezbłędni a u rywali pomylił się Messi (widomo, że z Barcą nie zagramy finału, ale może ten sen oznacza, że będzie taki przebieg z Realem a w karnych pomyli się Ronaldo?), ależ była radość :D Mam nadzieję, że marzenie moje i tutaj wszystkich spełni się już 3 czerwca :pray:

2 lata temu jeszcze przed półfinałem z Realem śniło mi się, że zagraliśmy w finale z Barceloną i wygraliśmy 3:1... Buffon zagrał świetny mecz, Pirlo strzelił w końcówce ostatnią bramkę, a wcześniej chyba Tevez 2... Więc mam nadzieję, że teraz będą mi się śniły same porażki :)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 20:25

A ja byłem u cyganki i wywróżyła mi , że Juventus wygra LM przechodząc cała fazę pucharową i finał bez straty bramki :rotfl:


Pytanie zasadnicze odnośnie Monaco, tam boki obrony stanowiły siłe w postaci Sidibe i Mendy. Wiem, że jakieś kontuzje były, ale wyczytałem ostatnio, że są one zbyt ofensywne i z nami jednak nie zobaczymy ich w tej postaci... w zasadzie to oni już ich nie stosują od jakiegoś czasu..


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 23:55

A ja właśnie chciałem o to pytać - czy są jakieś rekordy związane z ilością niestraconych bramek w LM?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zablokowany