Liga Mistrzów 2016/17

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2016/17

4. miejsce w fazie grupowej
1
1%
3. miejsce w fazie grupowej
1
1%
1/8 finału
5
3%
ćwierćfinał
15
10%
półfinał
41
28%
zwycięstwo
83
57%
 
Liczba głosów: 146
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 14:12

pumex pisze:
CavAllano pisze:Sezon, w ktorym Barca wygrala z Juve w finale byl pod wzgledem sedziowania tym czystym? :facepalm: Faul na Pogbie w finale byl ewidentny i zapewne odwrocilby losy rywalizacji. Sami mielismy kilka dogodnych sytuacji, ale arbiter pomogl Katalonczykom w ewidentny sposob
Błagam, nie róbmy z tamtego finału jakiejś historii, którą kibice na lata zapamiętają jako złodziejstwo czy cuś. Umówimy się, Barca wówczas była zwyczajnie lepsza i zasłużenie wygrała, nawet mimo ewidentnego karnego, który nie został podyktowany.
Więcej, Barcelona dwa lata temu była po prostu najlepsza, zdobyli potrójną koronę, w LM też rozprawiali się z każdym bez większych problemów. Finał to było tylko postawienie kropki nad "i". Koniec końców sytuacja z Pogbą aż tak (przynajmniej mnie) nie bolała bo wiedzieliśmy, że przegraliśmy ze zdecydowanie najlepszą wówczas sportowo ekipą. Obecna Barcelona nie ma startu do tamtej ekipy i wszelkie hasła o fantastycznej grze, zapewnienia Neymara o tym, że zagrał najlepszy mecz w barwach Blaugrany, wszyscy, poza chyba najbardziej zaślepionymi fanatykami Barcelony, włożą między bajki. Barcelona ani nie grała tak pięknie, jak niektórzy Katalończycy to widzą, ani nie stworzyła sobie aż tak wielu czystych sytuacji. Dlatego faul-niefaul na Pogbie nie bolał tak, jak wczorajszy awans Barcelony. Bo po prostu Barca na ten awans nie zasłużyła i zdobyła go przy ogromnej pomocy arbitrów. Wielka szkoda, że Katalończycy "muszą" być w LM nawet wtedy, gdy im nie idzie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 14:35

Zatem mamy do czynienia z dwoma skrajnie różnymi postawami:
- samouwielbienie kibiców Barcelony
- samobiczowanie kibiców Juventusu

Obie te postawy są pożałowania godne i po prostu śmieszne.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 15:04

Arbuzini pisze:Zatem mamy do czynienia z dwoma skrajnie różnymi postawami:
- samouwielbienie kibiców Barcelony
- samobiczowanie kibiców Juventusu

Obie te postawy są pożałowania godne i po prostu śmieszne.
Mówisz o mnie? Otóż nie, ja się nie biczuję. Po prostu łatwiej było mi zaakceptować porażkę w finale z drużyną, która wówczas po prostu prezentowała najlepszy sportowy poziom w Europie. Wiedziałem, że Juventus jednak nie był wtedy na poziomie Barcelony, że nie byliśmy faworytem, a jednocześnie widziałem, że zawodnicy dali z siebie wszystko i długimi momentami grali z Katalończykami jak równy z równym. Koniec końców zadecydowało doświadczenie, umiejętności piłkarzy ofensywnych itd. Sytuacja z Pogbą to też nie był taki bardzo ewidentny karny, sędzia się wybronił. Ja, jako kibic Juventusu, nie czułem się wtedy okradziony z pucharu. Ujmę to tak: wówczas czułem, że Juventus przegrał z Barceloną, wczoraj, gdybym był na miejscu kibiców PSG, to jednak czułbym, że mój klub przegrał nie z Barcą, a z arbitrami. Przy całym frajerstwie Francuzów.
Arbuzini pisze:Nie, tak się złożyło, że napisałem pod Twoim postem.
Ok, luzik ;)
Ostatnio zmieniony 10 marca 2017, 13:24 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 15:23

Nie, tak się złożyło, że napisałem pod Twoim postem. Chodzi mi o ogólną tendencję po tym co działo się po meczu z Napoli oraz teraz w przypadku spotkania Barcelony z PSG.

Zarówno z Barceloną, jak i Bayernem zanotowaliśmy niekorzystne rezultaty na własne życzenie. Ewidentnej drukarki w tym nie widziałem, chociaż można powiedzieć, że niemiecka drużyna miała nieco ułatwione zadanie przez sposób sędziowania.
O finał z Barceloną się nie czepiam, bo równie dobrze nabuzowany Vidal mógł wylecieć z boiska w pierwszej połowie. Byliśmy po prostu gorszą drużyną, zawiedli przede wszystkim liderzy jak Pirlo i Tevez, w obronie zamiast kontuzowanego Chielliniego zagrał Barzagli, który był średnio dysponowany tego dnia. Tylko, że to są nasze sprawy, sprawy Juventusu i nie ma sensu wymówki szukać gdzie indziej, chociaż szkoda, że jak już przegraliśmy zasłużenie to nie 2:1 zamiast 3:1, bo taki wynik byłby bardziej sprawiedliwy.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2017, 15:30 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 1 raz.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 15:29

mnie przeraża, że wszyscy pieją z zachwytu media, dziennikarze sportowi poza wyjątkami (Święcicki) Stanowski to chyba spuścił się na pół sektora...
to pokazuje, że można jawnie oszukiwać, ale jak masz znane nazwisko to i tak Cie będą jeszcze za to chwalić... co za czasy...


Juve, storia di un grande amore
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 15:54

Zgodzę się z opinią jednego z użytkowników, że nie można całej winy zrzucać na sędziego.
Prawda, że nie gwizdnął karnego dla PSG i nie wyrzucił Neymara z boiska, ale drugi karny dla Barcelony (moim zdaniem pierwszy się należał), to była ewidentna gra aktorska Suareza, który swoją drogą powinien zobaczyć drugą żółtą kartkę i opuścić boisko.
Najlepsze jest to, że zamiast piętnować takie zachowanie, to wszyscy są zachwyceni grą Barcelony :shock:

Swoją drogą to jestem ciekaw, gdzie jest kolega z Dortmundu, który przed meczem twierdził, że PSG może klepnąć Barcelonę na Camp Nou :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 16:29

Ja sadze ze uefa chce zeby w finale grala barca z realem, bo to dwa kluby najbardziej popularne, ale jak tak sie stanie to nie mam zamiaru ogladac tej ustawki. I tez mam nadzieje ze Juve trafi na Barcelone, ale najpierw niech Stara Dama wyeliminuje Real.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 16:30

panlider pisze: Najlepsze jest to, że zamiast piętnować takie zachowanie, to wszyscy są zachwyceni grą Barcelony :shock:
mibor pisze: to pokazuje, że można jawnie oszukiwać, ale jak masz znane nazwisko to i tak Cie będą jeszcze za to chwalić... co za czasy...
W takim obłudnym i zakłamanym świecie żyjemy. Jeśli mówią Ci że białe jest czarne, to tak jest i ...koniec.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 16:40

mibor pisze:mnie przeraża, że wszyscy pieją z zachwytu media, dziennikarze sportowi poza wyjątkami (Święcicki) Stanowski to chyba spuścił się na pół sektora...
to pokazuje, że można jawnie oszukiwać, ale jak masz znane nazwisko to i tak Cie będą jeszcze za to chwalić... co za czasy...
Nic nowego zawsze tak bylo jest I bedzie, sport polityka historia na wszystko ma wplyw kasa media...
Power is the money, money is the power.
Ponad to kazdy widzi co mu pasuje I prawda zawsze jest posrodku najwazniejsze jest wynik koncowy I tu Barça dokonala niemozliwego i koniec kropka. W kolejnej rundze bedzie inny dzien inny mecz I jesli Barça nie przejdzie dalej to to zwycienstwo bedzie podobny do tych zrealizowanych z Valladolid, Santander .... czy innych zespol pack kilka lat temu


Err0r404

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2014
Posty: 28
Rejestracja: 19 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 20:15

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,832.html

Tak odnośnie do pierwszego karnego i czerwonej dla Neymara.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2017, 21:10

Jeśli ktoś myślał, że nie można przegrać bardziej niż PSG to polecam konkluzję dzisiejszego szczytu Rady Europejskiej :rotfl: 27:1 i to bez pomocy sędziów dla "rywala" .


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 08:59

CavAllano pisze:Sezon, w ktorym Barca wygrala z Juve w finale byl pod wzgledem sedziowania tym czystym? :facepalm:
najczystszym w którym zdobyli LM w tym wieku, nie dziw się że najmilej go wspominają ;)

@vitoo: masz rację, Barcelona była najlepsza ale nikt nie wie co by się stało gdyby sędzia zagwizdał karnego, szliśmy wtedy za ciosem a rywal nie wiedział co się dzieje, mogliśmy ich pyknąć gdyby sędzia im nie pomógł i taka jest prawda
Push3k pisze:
Maly pisze: nie odbiegając jeszcze od sędziowania/przepisów taka ciekawostka-pytanie: dlaczego przy karnym na 5-1 nie było czerwonej dla zawodnika PSG? kto widzi jakąkolwiek różnicę między tym wychodzeniem na czystą a sytuacją Lewego z Arsenalem?
Ja widziałem. Słowo klucz: zainteresowanie piłką.
niby jak? po czym twierdzisz, że obrońca PSG był zainteresowany piłką? biegł za Suarezem, nie miał możliwości zagrania piłki więc po czym wnioskujesz, że był nią zainteresowany?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 09:27

pumex pisze: Jeśli awansujemy do 1/4, a mam nadzieję, że tak, to chroń nas Panie Boże przed Barceloną. Trudno będzie wygrać z aktorstwem Suareza i stronniczością arbitrów.
Pumuś mordeczko! Masz na avku gościa co był Gladiatorem. Nie zachowuj się wystraszony robaczek. Jak mamy wygrać LM to trzeba pokonać każdego, nieważne czy to w 1/8, 1/4, 1/2 czy w finale! Sam chwalisz obóz PSG przede wszystkim za to, że nie beczeli na sędziowanie tylko wzięli na klatę porażkę. Powiedzieli, że sfrajerzyli. Bez ich kupy w majtach nawet sędziowie by ich nie przepchali. Barca się wypala, a wygrywa tylko dlatego że większość rywala ma galaretę w majtach na myśl o mitycznym Camp Nou. Swoją drogą Aytekin zawieszony po tym meczu.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 10:22

Liga Mistrzów 2014/15 została wygrana przez Barcelonę 100% czysto. Musicie przyjąć do wiadomości, że nie jesteście wiecznie krzywdzeni i czasem przegrywacie po prostu przez bycie słabszym. Narzekacie na brak obiektywności ze strony kibiców Barcelony, a jednocześnie robicie z Juventusu męczennika, który brnie do przodu pomimo wiecznych przeciwności losu. Jak podjąć w takich okolicznościach jakąkolwiek racjonalną dyskusję? :roll:


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 10 marca 2017, 11:00

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,832.html
Sędzia sędziował dobrze tylko się na niego uwzieli :)


Zablokowany