Liga Mistrzów 2016/17

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany

Na jakim etapie Juventus zakończy udział w LM 2016/17

4. miejsce w fazie grupowej
1
1%
3. miejsce w fazie grupowej
1
1%
1/8 finału
5
3%
ćwierćfinał
15
10%
półfinał
41
28%
zwycięstwo
83
57%
 
Liczba głosów: 146
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 20:52

Maly pisze:@szczypek: skoro wiesz jak było po co pytasz i udajesz, że nie wiesz? ;) masz rozdwojenie jaźni czy nagle cię oświeciło bo ja coś napisałem więc automatycznie twoje zdanie jest inne a ja piszę głupoty? :)
Maly Maly, pytanie miało charakter retoryczny, napisałem, że jest ono dużym uproszczeniem, żeby pokazać, że wszystko jest takie czarne i różowe. Trochę to wygląda tak jakby Allegri w tamtym meczu przeprowadził zmiany, nakazał bronić wyniku i przegrał, a przecież to mądry chłop i powinien wiedzieć, że bez zmian i z naciskiem ofensywnym ten mecz wygramy. I właśnie tego nie mogę zrozumieć, tej Waszej ślepej wiary w to, że on nie chciał wygrać tego meczu. Bez znaczenia był też fakt, że z każdą minutą traciliśmy siły i o było po prostu widać, zwłaszcza w dogrywce. Najważniejsza w tym meczu była zmiana Morata - Mandzukic. Pomyślcie czasem trzeźwo, a nie przez pryzmat niechęci do Chorwata i miłości do Hiszpana.
Makiavel pisze:Ależ oczywiście nie ma związku z tym, że schodzi nasz najlepszy gracz w tym meczu i nagle gra się wali...
Najlepszym naszym zawodnikiem w tamtym meczu był Pogba. Reszty bzdur nie chce mi się komentować.


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 20:55

Navas :bravo: :bravo:


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 20:59

I o to chodzi. Fajnie Napoli zaczęło, oby nie zaczęli się bronić tylko atakowali :P


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:17

Matko boska, ale A.Sanchez ośmieszył najpierw siebie przy próbie dobitki tego karnego (żeby tak się machnąć!), a zaraz potem czterech obrońców Bayernu, którzy dopadli do tej dobitki, a on nic sobie z tego nie zrobił :D


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:34

Napoli obsrane, bez pomysłu. Szybki wyjazd do Insigne/Mertensa i niech się ścigają z Ramosem/Varanem. Momentami wygląda to, jak spotkanie licealistów z gimnazjalistami.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:36

No momentu gola Realu nie grali źle, wręcz przeciwnie. Sarri musi ich tam ogarnąć w szatni - fajnie byłoby pożegnać dwóch "hegemonów" już w 1/8


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:39

Z taką grą Napoli nie ma czego szukać na Bernabeu. Biorąc pod uwagę ich dyspozycję z pierwszych 45 minut, mają świetny wynik. Tak grający zespół Sarriego sam pozbawia się argumentów, bo to nie jest ekipa ze szczelną obroną i dobrze wspomagającym tyły środkiem pola. Druga sprawa jest taka, że jakąkolwiek pozę taktyczną przyjmą, to skończy się fiaskiem, jeśli nogi będą jak z waty, a niestety takowe są, strzelam że przez stres.


Obrazek
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:40

pablo1503 pisze:Napoli obsrane, bez pomysłu. Szybki wyjazd do Insigne/Mertensa i niech się ścigają z Ramosem/Varanem. Momentami wygląda to, jak spotkanie licealistów z gimnazjalistami.
Nawet optycznie tak wygląda bo napad Neapolu przy obrońcach Realu jest o głowę niższy :D

Słaby mecz Polaków (wg mnie). Lewandowski zrobił karnego dla Arsenalu a poza tym słaby w napadzie, Zieliński chyba jak większość drużyny przegrywa w głowie. Oglądam symultanicznie więc nie wiem na 100% jak to wygląda, ale z Neapolu tylko Hamsik wygląda na gracza, który wyszedł z podniesioną głową na Real. Reszta schowana.

Myślałem, że Bayern będzie cisnął i rozstrzygnie dwumecz na AA, ale Arsenal nie wygląda tak źle.
Z jednej strony lubię Bawarczyków, ale po dwumeczu rok temu trochę mi zbrzydli, z drugiej Arsenal to najmniej nielubiana drużyna przeze mnie z Anglii, ale liczę, że znowu nikt z Angoli nie zobaczy 1/4 LM. Panie premierze, jak żyć? Komu kibicować? :spiteful:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:41

Zieliński, choć bardzo go lubię, dziś po pierwszej (i pewnie swojej ostatniej) połowie tragiczny. Presja gry przeciwko ulubionemu klubowi związała mu nogi i głowę. Ociężały, generuje same straty.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:42

Jakby tak w 1/8 odpadli Barcelona, Real i Bayern :pray:


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:42

Hamsik jest jakieś 2 poziomy wyżej niż zawodnicy Napoli i jakieś 0,5 poziomu wyżej niż gracze Realu w tym meczu. Co ten gościu jeszcze tam robi?!

Nie lubię narzekać na sędziego, ale nosz... (!), kontra Mertensa, pociągany za koszulkę - brak faulu; czysćiutki jak łza wjazd Zielińskiego - żółko, strzał Benzemy, słupek - rożny zamiast piątki... :|

Do straty bramki akcje się zawiązywały... :whistle:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:43

A na marginesie - Ancelotti rozpieprzył Bayern, który fatalnie się ogląda. Bez pomysłu, na poziomie ekstraklasy...naprawdę Arsenal ma szansę pogonić ich aby dotrzymali towarzystwa Barcelonie.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:43

pablo1503 pisze:Napoli obsrane, bez pomysłu. Szybki wyjazd do Insigne/Mertensa i niech się ścigają z Ramosem/Varanem. Momentami wygląda to, jak spotkanie licealistów z gimnazjalistami.

Nie zgadzam się. Real gra bardzo dobry mecz, a jest ogólnie lepszą drużyną kadrowo. Pomimo to Napoli próbuje na tyle co potrafi. Real jest chyba najgroźniejszą drużyna na świecie jeśli chodzi o grę w powietrzu. Każda wrzutka, wolny to mega zagrożenie. No i kontry.

Napoli ma dobry wynik, przez połowę czasu pierwszej połowy grało dobrze. Mają wynik i rewanż na SUPER mega trudnym terenie dla każdej drużyny. Jeśli nie przegrają różnicą więcej niż 1 bramki to w rewanżu oceniam ich szanse na awans na 50 %. Zielińsku zgasł i potrzeba kogoś fizycznego do środka pomocy. Diawara super zawodnik. 15 mln z Bologny to była promocja. Rośnie drugi Makalele.


Bayernu nie oglądam ale kolega mówi, że Arsenal kontruje jedynie, ale kontruje groźnie zmuszając Neuera do reakcji. Jeśli Arsenal również wywiezie wynik nie gorszy niż przegrana jedną bramką to również oceniam ich szanse na awans na poziomie 50 %.



ps najsłabszy zawodnik Realu w ostatnich miesiącach , Benzema jest dzisiaj najlepszym zawodnikiem Realu. Taka jest właśnie piłka. No i ten Modric, moje mokre marzenia, jeśli chodzi o najbardziej pożądanego piłkarza do Juve.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2017, 21:47 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:46

Karny dla Arsenalu pięknie rozegrany :prochno: :lol:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 21:52

Prawda jest taka, że gdyby Benzema nie miał psychicznego przymusu zmarnowania przynajmniej jednej doskonałej okazji w meczu, a Ronaldo nie kontynuował swojej strzeleckiej indolencji w LM, to mecz byłby zasadniczo pozamiatany.

No i stało się :prochno:
Teraz pewnie wcisną jeszcze ze 2 :P


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany